پست های وبلاگ در این صفحه نمایش داده شده است و شما میتواند با کلیک بر روی عنوان هر پست صفحه مربوطه را مشاهده فرمائید.

seo چیست؟
عنوان وبلاگ : سبلان
seo برگرفته از عبارت search engine optimization است که کلمات معادلی چون seo یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

seo (بهینه سازی موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور های جستجو با روش های غیر اخلاقی نیست. آن ها برای کمک به بهبود رویت و ارتباط وب سایت ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه بندی بالا، ایجاد شده اند.

برچسب ها : seo چیست؟ - جستجو ,موتور جستجو
عضو ارشد حزب حاکم ترکیه ترور شد
عنوان وبلاگ : سبلان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) :

منابع امنیتی ترکیه از ترور یک عضو ارشد حزب حاکم «عد و توسعه» به دست افراد مسلح خبر دادند.

به گزارش انتخاب؛ «یلماز بولوت» عضو ارشد حزب حاکم «عد و توسعه» توسط افراد مسلح ناشناس ترور و کشته شد.

شبکه المیادین گزارش داد که یلماز بولوت صبح امروز در منطقه چانکایا در آنکارا هدف گلوله افراد مسلح قرار گرفت و در دم جان باخت.

منابع پلیس ترکیه اعلام د که تحقیقات جنایی برای دستگیری عاملان ترور آغاز شد.
برچسب ها : عضو ارشد حزب حاکم ترکیه ترور شد - ترور ,ارشد ,ترکیه ,حاکم ,مسلح ,افراد ,افراد مسلح ,حاکم «عد ,ترکیه ترور ,حاکم ترکیه
تهران در وضعیت قرمز! +نمودار
عنوان وبلاگ : سبلان

تهران در وضعیت قرمز! +نمودار

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران،هوای پایتخت همچنان در شرایط ناسالم قرار دارد.
خبرگزاری فارس: هوای شهر تهران براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا همچنان در شرایط ناسالم قرار دارد و شاخص ذرات کمتر از 2.5 میکرون امروز بر روی عدد 152 است.

توصیه شده است که، سالمندان، ک ن، افراد دارای بیماری های قلبی و ریوی و همچنین خانم های باردار از منازل خود خارج نشوند.

امروز نیز مدارس ابت ، مهد کود ک ها و پیش دبستانی های شهر تهران به دلیل افزایش آلایندگی هوا تعطیل شدند. فروش آرم طرح ترافیک نیز امروز متوقف شده است.

برچسب ها : تهران در وضعیت قرمز! +نمودار - تهران ,ناسالم قرار ,قرار دارد ,شرایط ناسالم ,کنترل کیفیت ,اعلام شرکت ,شرکت کنترل کیفیت
اردوغان چگونه در حال ایجاد تنفر از ایران در ترکیه است؟
عنوان وبلاگ : سبلان
المانیتور: اردوغان چگونه در حال ایجاد تنفر از ایران در ترکیه است؟

212617_657.jpg

آنکارا به طرز محسوسی درمورد دخ روسیه در ش ت جنگجویان شورشی در حلب سکوت کرده است. از دیگر سو ایران، به عنوان دشمن بزرگ معرفی می شود و تبلیغات علیه این کشور با رنگ و لعاب مذهبی و تاریخی به وضوح نشان دهنده تلاش ترکیه برای تحریک احساسات فرقه ای است.

برچسب ها : اردوغان چگونه در حال ایجاد تنفر از ایران در ترکیه است؟ - ترکیه است؟ ,ایجاد تنفر ,اردوغان چگونه
صبح آفت سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد
عنوان وبلاگ : سبلان
صبح آفت سرد برای اردبیلی ها ، مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد.
شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.
بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفت بوده اما سردی هوا همچنان امروز در بسیاری از مناطق تداوم خواهد یافت.
آموزش و پرورش استان اردبیل نیز روز چهارشنبه نوبت قبل از ظهر مدارس ارشق ، انگوت ، سرعین ، گرمی ، لاهرود ، مشگین شهر و نیر برای تمامی مقاطع تحصیلی و در اردبیل ، کوثر ، نمین و هیر مقاطع پیش دبستانی ، ابت و متوسطه دوره اول و در خلخال پیش دبستانی و ابت را به علت بارش برف و سردی هوا تعطیل اعلام کرد.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل نیز با اعلام باز بودن تمام جاده های استان به رانندگان توصیه کرد که وسایط نقلیه خود را به زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی دیگر مجهز کنند.

برچسب ها : صبح آفت سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد - درجه ,اردبیل ,استان ,سردی ,استان اردبیل
با مایکل فلین تند مزاج و ضد ایرانی، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ آشنا شوید
عنوان وبلاگ : سبلان

سرویس بین الملل «انتخاب»؛ نیویورک تایمز نوشت: چند روز بعد از حمله به سفارت در بنغازی لیبی در سال ۲۰۱۲زنرال مایکل فلین به نتیجه مهمی دست یافت و زیرمجموعه اش را در آژانس اطلاعات دفاعی جمع کرد و به آنها گفت : ایران در این حمله نقش داشته است. او گفته مدارکی دارد که میتوانند به کاخ سفید ثابت کند درباره این حمله در اشتباه است

به گزارش «انتخاب»؛ مایکل فلین اخیرا به عنوان مشاور امنیت ملی ترامپ انتخاب شده است او به زودی می تواند تحلیل های را دربازه نقش پنهان ایران در این حادثه به کاخ سفید بقبولاند. اما نظیر سایر تحقیقات درباره بنغازی آنها هیچ مدرکی دال بر وجود هیچ ارتباطی پیدا ن د و در عوض زنرال های مرتبط به برخی مقامات یادآور شدند که چطور ت بوش یک بار با ارتباط دادن صدام حسین به این مقولات دست به حمله به عراق در سال ۲۰۰۳زد.

سالها پیش مایکل فلین با ترامپ ملاقاتی داشتو نقطه نظراتش را در مورد فساد و بی لیاقتی در نخبگان در میان گذاشته بود.بسیاری از ژنرال های در آن زمان او را به عنوان ی که نسبت به زیردستان و بالادستانش بی اطلاع است و تند مزاج است تعریف می د . منتقدان او را دارای جهان بینی تئوری توطئه می دانند.

این تعاریف می تواند در جامه مشاور امنیت ملی به ویژه زمانی که او قرار باشد در درگیری های ک نه و آژانس ها برای رییس جمهوری بدون تجربه در امور دفاعی و خارجی میانجی گری کند مشکل زا خواهد بود. به طور سنتی این وظیفه به کهنه کاران واشنگتن س میشود: کان یزا رایس یا توماس دونیلون.

این شغل جدید برای مایکل فلین 57 ساله به نوعی از زنجیر رها شدن و دسترسی به اتاق بیضی شکل کاخ سفید است. چه در مورد درگیری های خونبار در اوکراین باشد یا آزمایش های هسته ای کره شمالی به هر حال او ی است که آ ین حرف را به درباره نحوه واکنش های به ترامپ خواهد زد.

برای فلین خدمت به رییس جمهور به عنوان مشاور دفاعی و امور سیاست خارجی بعد از ا اج او از آژانس اطلاعاتی در سال 2014 نوعی پیروزی به حساب می آید.

در سخنرانی های اخیر او در یک سال گذشته فلین به هیچ یک از درخواست ها و سوالات مطرح شده در این مقاله پاسخ نداده است و اشاره کرده که او به عنوان رییس مجبور شده از ققرارگرفتن در خط ت اوباما که به دنبال انزوای القاعده بودند اجتناب کند.

دوین نونز رییس کمیته اطلاعات در مجلس نمایندگان و یکی از اعضای تیم انتقال ت ترامپ در مورد فلین گفته او در زمان تصدی گری در آژانس اطلاعاتی تمام تلاتشش را میکرد که چیزها را درست کند و تنها دو سال در آنجا حضور داشت و به این دلیل که در ت اوباما ارزی های او را قبول نداشتند او را بیرون انداختند.

او همچنین اضافه کرد: آنها هیچ دلیلی برای ا اج او نداشتند.

اما بقیه بر این باورند که او به دلیل ساده ای ا اج شد: او قادر به مدیریت بروکراسی گل و گشاد آنجا نبود.

داگلاس وایس معاون رییس آژانس اطلاعاتی از سال 2014 تا بازنشستگی اش در اگوست امسال گفته: در آژانس دور فلین را افراد وفادار به او گرفته بودند. او در اجرای نقطه نظراتش تند بود اما ارتباط موثری نداشت. او تحمل اینکه یک زمان زیردستانش در اجرای دستورات او کند عمل کنند را نداشت. او مانند یک ی انتظار داشت که همه از او اطاعت کنند و هیچ عقب نشینی را بر نمیت د.

آژانس اطلاعات دفاعی از سال 1961 که تاسیس شده است تا کنون در سایه سازمان اطلاعات مرکزی قرار داشته و در پایان جنگ سرد یت اصلی اش را در جمع اوری و تجلیل داده های مربوط به شوروی از دست داد. در دوران درگیری های عراق و افعانستان این سازمان نقش غیر معینی در جاسوسی های در سازمان اطلاعات مرکزی داشته و این همزمان با حضور فلین در راس این سازمان در اواسط سال 2012 است.

سیستم جمع آوری اطلاعات انسانی این سازمان بی خاصیت است. تلاش برای بازسازی آن در زمان کنترل فلین بر این سازمان در سال 2012 کلید خورد اما او این کار خیلی فوری انچام داد و به نظر میرسید تصویر روشنی از اقدامات اخیر سازمان در آن زمان نداشته است.

کارمندان کنونی و سابق این سازمان میگویند فلین با انطباق خود در نقش جدیدش در این سازمان و کار با 16 هزار و 500 نفر که 80٪ آنها را افراد معمولی تشکیل میدادند مشکل دذاشت. او از فرمانهای سفت و سخت نظامی استفاده میکرد و با بروکراسی پهن و عظیم این سازمان بیگانه بود.

بعد از تسخیر کریمه توسط روسیه در سال 2014 مقامات یی در صدد تحریم روسیه در پاسخ به این عمل بر آمدند. اما فلین اصرار داشت که در آن زمان به مسکو سفر کند و با شرکای روس خود سازمان اطلاعات مشترک و روسیه را احداث کند. او همچنین خواهان دعوت از مقامات نظامی و اطلاعاتی روس به واشنگتن در آن بهبوحه بود. مقامات ارشد او به هر دو درخواست او پاسخ منفی دادند.

در آ ین روزهای خدمت او او بسیاری از کارمندان ارشدنش را از تصمیم گیری ها حذف کرده بود و به جای آن بر حلقه مشاوران نزدیک و قابل اعتمادش در خلال استقرار نظامیان آ«مریکایی در خارج از کشور استفاده میکرد.

برچسب ها : با مایکل فلین تند مزاج و ضد ایرانی، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ آشنا شوید - فلین ,سازمان ,آژانس ,اطلاعات ,زمان ,مایکل ,مایکل فلین ,آژانس اطلاعاتی ,مشاور امنیت ,سازمان اطلاعات ,استفاده میکرد ,سازمان اطلاعات مرکزی ,آژانس
محاسبه نجومی قبض گاز در اردبیل صدای مردم را درآورده است
عنوان وبلاگ : سبلان

محاسبه نجومی قبض گاز در اردبیل صدای مردم را درآورده است

با وجود سردسیر و زمستانی بودن منطقه اردبیل و افزایش مصرف گاز، محاسبه نجومی قبض های مشترکین گاز موجب اعتراض و ن یتی مردم شده است.

محاسبه نجومی قبض گاز در اردبیل صدای مردم را درآورده است
محاسبه گران قبض های "نجومی" گاز در شهرستان اردبیل ادامه دارد.

مبالغ زیاد قبض های گاز مشترکین در اردبیل صدای مردم را در فضای مجازی و شبکه اجتماعی درآورده است.

گفتنی است نزدیک به 20هزار تومان از مبلغ هر قبض مشترکین گاز را مواردی غیر از مقدار گاز مصرف شده مانند؛ عوارض گازرسانی روستایی، آبونمان و مالیات و ...، تشکیل می دهد.

طبق اطلاعیه شرکت گازرسانی اردبیل هیچ فرقی در محاسبه گازبها در فصل سرد و گرم وجود نخواهد داشت.

پورتال شرکت گازرسانی اردبیل (تعرفه گاز طبیعی بصورت دو فصل گرم و سرد محاسبه و مبنای محاسبه نیمسال نمی باشد)

این در حالی است که محاسبه نرخ پایین و حد اقل بهای گاز مصرفی در مناطق سردسیر از جمله اردبیل ورد زبان نمایندگان ادوار گذشته بوده و تاکنون نیز هیچ واکنشی از سوی نمایندگان فعلی استان بویژه نمایندگان این شهر دیده نشده است.

شرکت گاز استان اردبیل نیز با بی توجهی به انتقادهای مردمی در رسانه ها این موضوع را مشمول مرور زمان می کند و پرداخت بهای سنگین قبض ها در سکوت و بایکوت ادامه دارد.

پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام آماده دریافت اخبار و گزارش های مستند دراین باره، جهت انتشار است.

"گفتنی است در طرح جدید شرکت گاز استان اردبیل در شهر اردبیل محاسبه گزینه های مندرج در قبض و بهای گاز مصرفی با قرائت کنتور فی المجلس صادر و تحویل مشترکین می شود".

سبلان نیوز

برچسب ها : محاسبه نجومی قبض گاز در اردبیل صدای مردم را درآورده است - اردبیل ,محاسبه ,مشترکین ,شرکت ,مردم ,نجومی ,محاسبه نجومی ,صدای مردم ,اردبیل صدای ,استان اردبیل ,گازرسانی اردبیل ,شرکت گازرسانی اردبیل
شیوع سیاه ششی در تهران واقعیت یا شایعه؟
عنوان وبلاگ : سبلان

شیوع سیاه ششی

وزارت بهداشت شایعه شیوع سیاه ششی در تهران را تکذیب کرد.

شیوع سیاه ششی

«بیماری معدنچیان در میان تهرانی ها»؛ تیتری که در شبکه های مجازی همینطور دست به دست می شود.
بر اساس خبر منتشر شده در فضای مجازی به دلیل آلودگی هوای پایتخت، شماری از تهرانی ها بیماری «سیاه ششی» گرفته اند.

در خبری که انتشار یافته آمده: «سیاه ششی» بیماری نادری است که
بیشتر معدنچیان به آن گرفتار می شوند و در تهران شیوع پیدا کرده است.

خبر به صورت گسترده در تلگرام و واتس آپ منتشر شده و موجی از نگرانی را در بین مردم
ایجاد کرده است که آیا به این بیماری مبتلا شده اند یا اینکه دیر یا زود در معرض آن قرار خواهند گرفت.

وزارت بهداشت: شیوع بیماری «سیاه ششی» در تهران شایعه است

ایرج حریرچی؛ قائم مقام بهداشت در پاسخ به سؤالی درباره ابتلای تهرانی ها به بیماری معدنچیان که با عنوان بیماری «سیاه ششی» در رسانه ها منع شده گفت: اصلاً بیماری به اسم «سیاه ششی» نداریم و این یک اصطلاح ژورنالیستی است که در فضای مجازی سر و صدا کرده است.

حریرچی افزود: انی که در مناطق آلوده از جمله تهران زندگی می کنند ریه های شان شبیه افرادی که در مناطق روستایی و کوهستانی زندگی می کنند، نیست، ولی با این حال بیماری به اسم سیاه ششی در تهران نداریم و تاکنون در این باره از مراکز درمانی هیچ گونه گزارشی به وزارت بهداشت نرسیده است.

نیک صالحی

برچسب ها : شیوع سیاه ششی در تهران واقعیت یا شایعه؟ - بیماری ,شیوع ,تهران ,سیاه ,ششی» ,بهداشت ,«سیاه ششی» ,شیوع سیاه ,بیماری «سیاه ,وزارت بهداشت ,فضای مجازی
اخرین جستجو ها
خش الی ۱۵ میلیون سومالیایی را تهدید می کند مختار الله حجاج دروغگو گفته ادعا مختار کذاب بخدا سوگند بسیار دروغگو بسیار خونریز شخصی بسیار شخصی بسیار دروغگوhtml نسیم رایانه نمایندگی رسمی مادیران مرکزتخصصی تعمیرات وفروش پرینتر موادمصرفی فروش کامپیوترولپ تاپ.html پانادیچ فرشاد را می بینم خنده ام می گیرد شناسی انگل عملی جزوه انگل.html بوفون ترسیدن در فینال ها یک امر طبیعی است اولین بازی عزت اللهی در ترکیب تیم جدید ع آدرس شعبه گزینه دو در شهر کرمانشاهhtml علوم غریبه نصر بروجردی ن قم ورود مجلس به موضوع حریم خصوصی داخل خودرو املا درس دوم زبان پایه نهم.html موضوعات پیشنهادی برای ارائه مقاله پروژه درس همساز با اقلیم شریفیhtml آشنایی با اصطلاحات باستان شناسیhtml انشقاق محمود صدیق منشاوی.html پیگیری پرونده اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور.html ادا تنگا رو در نیار اپن ماین باش ینی چی.html مرتضوی آقای نامه حمایت رئیس مورد آقای مرتضوی ی ایران رئیس جمهور استیضاح ایران زهرا کاظمی بنویس چه وسایلی رامی شناسید که درآن ها پیچ چپ گرد به کار رفته است ؟؟چراhtml نرم افزار اذان گو اهل سنت برای اندرویدhtml آسیب دیدگی بازیکنی که 1100 روز خانه نشین بود فروش قطعات موتوری و بدنه مینی بوس کارسان روش باطل طلسم خوراندنی عوارض و نشانه های طلسمhtml متن تشکر از مهمان در جشن دندونی.html ع مراسم احیاء شب قدر در حسینیه همدانی ها فرم ابلاغ برای همکاران فرهنگی.html دماوند وج ز له شناسی تهران آتشفشانی گسل های پژوهشگاه ز له شناسی وج گدازه های رانش زمین مردم ساری ز له شناسی ایران ز له شناسی ی پژ بخوانید برای عزیزانتان ارائه ی برگه ی امتحانی فهرست وارسی نمونه ای از مشاهده رفتار دانش آموز در یک درس شفاهیhtml ع تصادفات جاده کلور روز شنیه.html معرفی فناوری های آتش نشانی جدید در دنیا ازمون ورودی نمونه تی دوره متوسطه اول سال95 96 استان اصفهان شهرستان مبارکهhtml قیمت سهام مینو در بورس امروز نارانان به چه معنی است؟.html یمن یک ناوچه ائتلاف عربی را هدف قرار داد کوچه خیابان تمامی مسیر ای نقشه مقصدنمایش تمامی ای ایران شرکت مگافورسhtml کیا از چله کلیمیه حاجت گرفتن.html چگونه در بازی کانتر اندروید انلاین با هم از نواحی مختلف بازی کنیم.html برداشت خود را از مثل برو کار میکن مگو چیست کار را بگوییدhtml افزایش 60 درصدی حقوق کارکنان وزارت نیرو.html فلاسک اب استیل جداره شیشه یک لیتری.html قسمتی تاثیرگذار و دل اش از آبنبات چوبی ترسیم ایزومتریک ایزومتریک isometric snap isometric snap برای ترسیم ترسیمات ایزومتریک ترسیم ایزومتریک دست خدا ب همرات آهنگ وحید حیدری فلک دادو فلک داد.html ویدیو تصاویر نادر از پوست اندازی رتیل نگارش دهم یک نمودار با بارش فکری اگر نویسی گزین گفتهhtml کلت تی تی چینی.html بیانیه ریاست جمهوری درباره سلامت اسد بیمارستان بقیه الله وسایل مورد نیاز زایمان.html دبیر سازمان بانوان حزب ی کار شاخه کرمانشاه انتخاب شدhtml پوست افتاده و ماسک آن بر مبنای طب سنتی کنگره رودهن.html عشق بر ذره چو تابنده شود وبگاه آیوپاک دسته بندی عنصر ها به روش غیر از مندلیفhtml قیمت های سهره سفید.html تنظیمات کنترل کولر اسپلیت گری.html جوک موسیقی.html csi etabs 2015 v15001221 x86 x64 نرم افزار تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی برای ین سنتور پرویز مشکاتیان قطعه تصویریhtml ملامت نیست چون مستم تو کردی خواننده ای که در انتخابات ثبت نام کرد تاثیر بیسوادی بر جامعه کلاس دوره اموزشی امداد ونجات هلال احمر چند روز استhtml آموزش نرم افزار سپیدار pdf.html شهر گیلاوند کجاست؟.html صافی استفاده منافذ کاربرد کاغذ ذرات کاغذ صافی موارد کاربرد مورد استفاده کاغذ صافی سرعت عبور موارد کاربرد مناسب.html بازی airborne asphalt بازی little commander 2 فرمانده کوچک جنگ جهانی دوم نسخه مود شده.html تحقیق برای پنج پنجره شناخت تفکر علم عمل ایمان اخلاق.html crysis 2 بازی کراسیس انتشار تصاویر آرایشگاه های نه تهران رفع مشکل لود نشدن یا باز نشدن کامل صفحه ایمیل یاهوhtml متخصص درمان زگیل در بوشهرhtml ساخت مجسمه میله مسی متن استشهاد محلی همسایه بد.html حواس پنجگانه که در پژوهشهای علمی در علوم ابت سوم ؟html خاندان محمد شافعی ادریس آنان خاندان ادریس شافعی مذاهب ی شافعیhtml ابهام در سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ بازی انلاین دخترانه رقابت عشقی السا و اریل.html مو بخور پیدا صفحه اول جزء های قرآن با مساحبات ریاضیhtml جملات عینی و ذهنی.پایه دهم.html راهنمای اسپیلت پلاسما گلد الجی.html برگزاری جشن بزرگ ازدواج در کردستان cry with proud چه جوری لباس شبیه لباس السا کارتونی ب مhtml سوال جواب درمورد سقف کاذب.html کتاب انقلاب ی ایران عیوضی و هراتی جواب سوالات تشریحی پیک نوروزی پایه پنجم ابت سال96 آلوز بارسا آلبومی از تصاویر زیبایی ها و زشتی ها و توضحhtml آهنگ محلی جدید دلبر ته همراه امه تکدست رضا غلامی.html نمایندگی فروشگاه رنگ.موی گپ در شرق تهران.html ع گیاه چوچاق crossfire 2016 با تعبیر خواب مکبر.html واقعیت مجازی بر روی تلفن های همراه روضه سو ک حضرت زهرا سلام الله علیها حجت ال میرزامحمدی نوای می شدهhtml قهوه سبز دمنوش سهل.html
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 0.241 seconds
RSS