شمیم دل

پست های وبلاگ شمیم دل در این صفحه نمایش داده شده است و شما میتواند با کلیک بر روی عنوان هر پست صفحه مربوطه را مشاهده فرمائید.

از مسکن مهر تا مسکن اجتماعی؛ دیکته نانوشته غلط ندارد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

مسکن مهر سر پل ذهاب


 در روزهای پس از ز له کرمانشاه، عمده تلاش ت دوازدهم و حامیان آن، تمرکز بر ت یب ساختمان های مسکن مهر در مناطق ز له زده قرار گرفته است.


جرقه این ماجرا را اسحاق جهانگیری زد که فردای ز له در جلسه ای مدعی شد که   بیشتر خانه های ت یب شده در ز له متعلق به ساختمان های مسکن مهر بوده است و از راه و شهرسازی خواست تا با دقت این موضوع که چرا خانه های نوساز تا این حد آسیب پذیر بوده اند را بررسی کند.


نیز در سخنان خود به این موضوع پرداخت و از ت یب گسترده مسکن مهر انتقاد کرد.


ت  اگر به کیفیت و ایمنی مسکن مهر انتقاد دارد، کافی است به جای آن، مسکن اجتماعی با سطح مطلوب ایمنی و مقاومت در برابر ز له   که در 5 سال گذشته وعده عمل نشده را تحویل مردم بدهد.

برچسب ها : از مسکن مهر تا مسکن اجتماعی؛ دیکته نانوشته غلط ندارد - مسکن ,ز له ,ساختمان های مسکن
دیدار اسد با پوتین در شهر سوچی
عنوان وبلاگ : شمیم دل


اسد و پوتین


 به نقل از روسیاالیوم، ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که بشار اسد رئیس جمهور با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در سوچی دیدار کرده است.


بر اساس اعلام کرملین، دو رئیس جمهور درباره نحوه روند حل و فصل بحران گفت وگو د.


طبق این گزارش، پوتین پیروزی های در زمینه مبارزه با تروریسم را به اسد تبریک گفت. در این دیدار که روز گذشته صورت گرفته است، درباره کنفرانس گفت وگوی ملی در سوچی بحث و تبادل نظر شده است.


برچسب ها : دیدار اسد با پوتین در شهر سوچی - ,سوچی ,پوتین ,رئیس جمهور
پیام سرلشکر سلیمانی به محضر ی:
عنوان وبلاگ : شمیم دل

پایان سیطره شجره خبیثه را اعلام و این پیروزی بزرگ را به حضرتعالی و جهان تبریک می گویم

پایان سیطره شجره خبیثه را اعلام و این پیروزی بزرگ را به حضرتعالی و جهان تبریک می گویم


 ،فرمانده نیروی قدس در پیامی به محضر ی با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه ، ی حکیمانه ایشان و پایداری ملت، ت، و نیروهای مردمی عراق و و مجاهدین و ی م ع حرم از دیگر کشورهای ی را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست.


در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت ی عراق و بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره که با پایین کشیدن پرچم این گروه امریکایی - صهیونیستی در "ابوکمال" رقم خورد؛ سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی، پیام مهمی به محضر ی حضرت (مدظله العالی) منتشرکرد. 

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : پیام سرلشکر سلیمانی به محضر ی: - معظم ,مقام ,محضر ,پیروزی ,سیطره ,معظم ی , ,محضر مقام ,جبهه مقاومت ,سیطره شجره
نبرد نظامی با به پایان رسید
عنوان وبلاگ : شمیم دل

حیدر العبادی: نبرد نظامی با تمام شد

  به نقل از السومریه، حیدر العبادینخست و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از غلبه بر از نظر نظامی خبر داد.

وی تاکید کرد: پس از عملیات پا ازی اراضی، اعلام پیروزی نهایی بر اعلام خواهد شد.

نخست عراق گفت: انی که در عراق ضد جنگیده اند فقط رزمندگان عراقی بودند و نیروی دیگری وجود ندارد.

وی مجددا اعلام کرد: انتخابات در موعد مقرر آن برگزار می شود و اختلافات سبب خواهد شد که به ما حمله کند.

العبادی ضمن استقبال از تصمیم دستگاه قضایی درباره اقلیم کردستان عراق از کردها خواست که به درگیری روی نیاورند.

نخست عراق خطاب به مفسدان گفت: با آتش بازی نکنید.

برچسب ها : نبرد نظامی با به پایان رسید - ,عراق ,اعلام , , عراق ,نخست
امداد رسانی در کرمانشاه ادامه دارد/ تامین امنیت شهر های ز له زده مهمترین موضوع است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

امداد رسانی در کرمانشاه ادامه دارد/ تامین امنیت شهر های ز له زده مهمترین موضوع است

 ، سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: باتوجه به شرایط جوی و کاهش برودت هوا و بارندگی اخیر ، هموطنان عزیز ز له زده نیاز به تجهیزات و وسایل گرمایشی دارند که روزانه تمام تجهیزات و وسایل مورد نیاز را در اختیار ز له زدگان قرار می دهیم.

جانشین نیروی زمینی ب ان اینکه با تمام توان امداد رسانی را ادامه می دهد، تاکید کرد: چادر، نایلون، موکت، پتو، پیک نیک ، والور، مواد غذایی و ... از جمله موارد مورد نیاز عزیزان حادثه دیده بود که توسط کارکنان شریف نیروی زمینی واگذار شد.

نعمتی اظهار کرد: موضوع مهم در سطح شهر و محله ها؛ تامین امنیت است که توسط تیپ های ۶۵ و ۳۵ واکنش سریع انجام میشود.

وی افزود: مهمترین مسوولیت گروه و یگان ی نیروی زمینی واگذاری و نصب کان ، سرویس های بهداشتی و صحرایی بود که در محله های مورد نیاز انجام شده است .
برچسب ها : امداد رسانی در کرمانشاه ادامه دارد/ تامین امنیت شهر های ز له زده مهمترین موضوع است - نیروی , ,زمینی ,مورد ,ز له ,نیروی زمینی ,مورد نیاز ,زمینی ,تامین امنیت ,امداد رسانی
یی ها احتمال تجزیه عربستان را داده اند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 یی ها احتمال تجزیه عربستان را داده اند/برخی ت های عربی نوکر دلارهای سعودی هستند

یی ها احتمال تجزیه عربستان را داده اند/برخی ت های عربی نوکر دلارهای سعودی هستند


وی با اشاره به گزارش مطالعاتی یی ها و انتشار آن، گفت: بر اساس گزارش مطالعاتی که چند سال قبل توسط با عنوان جهان تا سال 2030 منتشر شد تا سال 2030 رژیمی با عنوان آل سعود در خاورمیانه وجود نخواهد داشت و در این گزارش احتمال تجزیه عربستان را هم داده اند.


مشاور عالی ی گفت: همه ما مسلمین نسبت به تمامیت سرزمین حجاز و دفاع از مکه و مدینه متفق القول هستیم، لیکن این یی ها و صهیونیست ها هستند که می خواهند حاکمان سعودی را با اعمال مستبدانه خودشان و با ظلم و و توطئه خودشان به سمت نابودی بکشانند.

برچسب ها : یی ها احتمال تجزیه عربستان را داده اند - یی ها ,گزارش ,داده اند ,تجزیه ,احتمال ,عربستان ,تجزیه عربستان ,احتمال تجزیه ,گزارش مطالعاتی , یی ها احتمال ,احتمال تجزیه عربستان , یی ها احتم
اولین محموله داروی بیماران خاص به بیمارستان صحرایی در س ل ذهاب تحویل شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


اولین محموله داروی بیماران خاص به بیمارستان صحرایی در س ل ذهاب تحویل شد


  سرتیپ دوم پزشک شهنام بابلی رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی گفت: شش روز پس از حادثه ز له در س ل ذهاب بیمارانی به بیمارستان صحرایی مجهز ما در س ل مراجعه د و نیاز فوری به داروهای بیماری صعب العلاج را داشتند که برابر تصویب فرمانده نیروی زمینی مقرر شد نسبت به این فراد رسیدگی شود.


رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی تاکید کرد: بلافاصله شور ستادی پزشکی برگزار کردیم و با داروخانه های مجهز مذاکراتی انجام شد که در نهایت به این مهم دست یافتیم که داروهای کم یاب را در همین بیمارستان صحرایی در اختیار بیماران

قرار دهیم .


برچسب ها : اولین محموله داروی بیماران خاص به بیمارستان صحرایی در س ل ذهاب تحویل شد - ,صحرایی ,بیمارستان ,س ل ,نیروی ,زمینی ,بیمارستان صحرایی ,زمینی ,نیروی زمینی ,اداره بهداشت ,س ل ذهاب ,درمان نیروی زمینی ,رییس اداره بهداشت
سوره تکویر چکیده ای از علم زمین شناسی است/
عنوان وبلاگ : شمیم دل  پروفسور بهرام عکاشه پدر علم ز له شناسی ایران با حضور در برنامه حالا خورشید گفت: دانشجویان ی را موظف می کنم سوره تکویر را با تفسیر الهی قمشه ای بخوانند و پژوهش کنند چون این سوره چکیده ای از علم زمین شناسی است.

پروفسور عکاشه اظهار کرد: اگر در تهران ز له 7 ریشتری بیاید حداقل 7 میلیون نفر جان خود را از دست می دهند.

برچسب ها : سوره تکویر چکیده ای از علم زمین شناسی است/ - سوره ,شناسی ,زمین شناسی ,سوره تکویر
ناو موشک انداز سپر به ناوگان شمال کشور ملحق شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

ناو موشک انداز سپر به ناوگان شمال کشور ملحق شد    دریار احمدرضا باقری فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی گفت : ناو موشک انداز سپر امروز  با حضور سرتیپ حاتمی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی به ناوگان شمال  نیروی دریایی ملحق شد.


وی افزود : ناو موشک انداز سپر چهارمین فروند از ناو کلاس پیکان است که به دست صنعت گران توانمند داخلی و متخصصان صنایع دریایی شهید تمجیدی انزلی ساخته شده است.


فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی افزود : ناو موشک انداز سپر یکی از بروز ترین ناوها از لحاظ تجهیزات ارتباطی و سامانه سلاح است.


برچسب ها : ناو موشک انداز سپر به ناوگان شمال کشور ملحق شد - دریایی , ,موشک ,ناوگان ,نیروی ,انداز ,موشک انداز ,دریایی ,نیروی دریایی ,ناوگان شمال ,شمال نیروی ,شمال نیروی دریایی
حرکت جالب وزنه بردار ایرانی در مقابل دختر اهداکننده مدال
عنوان وبلاگ : شمیم دل علی هاشمی وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم کشور امروز در مسابقات جهانی وزنه برداری موفق به ب مدال طلا در مجموع حرکت یک ضرب و دوضرب شد. او در یک ضرب با ۱۸۳ کیلوگرم طلا گرفت. در دوضرب با ۲۲۱ مدال برنز را ب کرد و در مجموع با ۴۰۴ کیلوگرم قهرمان جهان شد.


پس از ب این موفقیت و در هنگام دریافت مدال طلا، دختر یی که مدال را به گردن هاشمی آویخت، قصد دست دادن با او را داشت که علی هاشمی از این کار امتناع کرد. نکته جالب اینجا بود که دختر همچنان متوجه ماجرا نبود و دستش را بالا نگه داشته بود به طوری که علی هاشمی مجبور شد برای او توضیح دهد "نمی توانم با شما دست بدهم، من مسلمانم!".

برچسب ها : حرکت جالب وزنه بردار ایرانی در مقابل دختر اهداکننده مدال - مدال ,هاشمی ,دختر ,کیلوگرم
انقلاب در جمع مردم مناظق ز له زده:
عنوان وبلاگ : شمیم دل

من با یکایک دل های داغدار شما همدردم/ مسئولین تلاش د اما من قانع نیستم/ شما مردانگی، استقامت و پهلوانی خودتان را در دوران جنگ تحمیلی نشان دادید؛ امروز هم نشان دادید 
2640083.jfif

انقلاب در جمع مردم استان کرمانشان بیان داشتند: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم. دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می شدیم.

  سخنرانی حضرت آیت الله در جمع مردم ز له زده استان کرمانشاه آغاز شد.ایشان برای بازدید از مناطق ز له زده و دلجویی از ز له زدگان و آسیب دیدگان صبح امروز به استان کرمانشاه سفر کرده اند.

برچسب ها : انقلاب در جمع مردم مناظق ز له زده: - مردم ,ز له ,استان ,استان کرمانشاه
نمایش وحدت و در امدادرسانی
عنوان وبلاگ : شمیم دل

کاریکاتور/نمایش وحدت و در امدادرسانی

و به مثابه ید واحده در صحنه خدمت رسانی به مردم حضور دارند و فضاسازی های غیرواقعی تأثیری در این روند ندارد / رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه نهادهای و برای نظم بخشی در توزیع اقلام با هلال احمر همکاری می کنند از عدم کمبود در مناطق ز له زده خبر داد و گفت: وسعت مناطق حادثه دیده زیاد است ولی هیچ نقطه ای بدون ارزی امدادی وجود ندارد.


کاریکاتور/نمایش وحدت و در امدادرسانی


برچسب ها : نمایش وحدت و در امدادرسانی - نمایش وحدت و
و نقش مهمی را در کمک به ز له زده گان داشتند و مردم شاهدی بر این موضوع هستند
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 و نقش مهمی را در کمک به ز له زده گان داشتند و مردم شاهدی بر این موضوع هستند


  به نقل از روابط عمومی پاسداران، ایران و پاسداران انقلاب ی از اولین ساعات وقوع ز له غرب کشور در محل حادثه حضور داشتند و به امدادرسانی به ز له زده گان مشغول بودند. به همین مناسبت محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی و کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی گفت وگویی انجام دادند.


محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی درباره اقدامات ضربتی ایران در کمک به ز له زده گان غرب کشور اظهار کرد: ما از همان دقایق اول ز له با سرتیپ حیدری ارتباط تلفنی داشتیم و در به صورت دو طرفه درباره ز له گفت وگو می کردیم. بنده به اقدامات برادران عزیز ایران و به خصوص نیروی زمینی آگاه هستم.


وی افزود: مهم این است که در دقایق اولیه حادثه، فرمانده نیروی زمینی در صحنه حضوری مقتدرانه داشتند و همچنان به حرکت پرتلاششان برای امدادرسانی به ز له زده گان ادامه می دهند.


برچسب ها : و نقش مهمی را در کمک به ز له زده گان داشتند و مردم شاهدی بر این موضوع هستند - , ,زمینی ,نیروی ,ز له زده گان , ی ,نیروی زمینی ,فرمانده نیروی , جمهوری ,زمینی , ی ایران ,فرمانده نیروی زمینی , , ایران ,محمد پاکپور فرمانده
واقعه ای که ی آن را "سیلی جوانان ایرانی به " نامیدند
عنوان وبلاگ : شمیم دل


واقعه ای که ی آن را سیلی جوانان ایرانی به نامیدند


  بخشی از بیانات حضرت آیت الله معظم انقلاب طی سال های گذشته درباره تسخیر لانه جاسوسی را در این گزارش می خوانید.


**جوانان شجاع و مؤمن دانشجوی ما به سفارت حمله د و حقیقت و هویّت این سفارت را که عبارت بود از لانه ی جاسوسی کشف د و در مقابل چشم مردم دنیا گذاشتند.۱۳۹۲/۰۸/۱۲؛ در دیدار دانش آموزان و دانشجویان


**جوانهای ما اسم سفارت را گذاشتند لانه ی جاسوسی، امروز بعد از گذشت سی و چند سال از آن روز، اسم سفارتخانه های در نزدیک ترین کشورها به شده است لانه ی جاسوسی؛ یعنی جوانهای ما سی سال از تقویم تاریخ دنیا جلو بودند.۱۳۹۲/۰۸/۱۲

بیانات در دیدار دانش آموزان و دانشجویان


**حادثه ی تصرف سفارت امریکا که مرکز جاسوسی امریکا بود، در واقع سیلی سخت جوانان ایرانی بود به آن ت و قدرت زورگو و مداخله گری که سالهای متمادی کشور ما و ملت ما و منابع ما را در مشت خود می فشرد.۱۳۸۶/۰۸/۰۹؛ در دیدار دانش آموزان و دانشجویان

برچسب ها : واقعه ای که ی آن را "سیلی جوانان ایرانی به " نامیدند - ,سفارت ,دانش آموزان ,جاسوسی ,لانه ی ,دیدار دانش آموزان ,جوانان ایرانی ,سفارت
بازداشت ۱۰ شاهزاده و ۴ ک نه سعودی به اتهام فساد مالی
عنوان وبلاگ : شمیم دل

بازداشت ۱۰ شاهزاده و ۴ ک نه سعودی به اتهام فساد مالی  به نقل از شبکه تلویریونی الحدث، حدود 10 شاهزاده سعودی و 30 و مقام فعلی و سایق عربستان   بازداشت شدند.


حکم بازداشت این افراد به دستور کمیته مبارزه با فساد که امروز به فرمان پادشاه عربستان تشکیل شد صادر شده است. ریاست این کمیته را محمد بن سلمان پسر پادشاه عربستان بر عهده دارد.


تحلیلگران این اقدام پادشاه عربستان را گامی در جهت پا ازی دربار سعودی برای زمینه سازی انتقال قدرت به پسرش عنوان کرده اند.


در جمع بازداشت شدگان، نام شاهزاده «ولید بن طلال بن عبدالعزیز» ثروتمندترین فرد در عربستان نیز به چشم می خورد.


از جمله مقامات فعلی برکنار شده نیز می توان به اقتصاد و فرمانده گارد ملی عربستان اشاره کرد. 


برچسب ها : بازداشت ۱۰ شاهزاده و ۴ ک نه سعودی به اتهام فساد مالی - عربستان ,پادشاه ,بازداشت , ,سعودی ,شاهزاده ,پادشاه عربستان
قدرت دفاعی و موشکی ایران روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

قدرت دفاعی و موشکی ایران روز به روز افزایش پیدا خواهد کردسرتیب حاتمی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح   با اشاره به موضوع قدرت موشکی ایران، اظهار کرد: قدرت دفاعی و موشکی ایران روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد و به هیچ وجه قابل مذاکره نخواهد بود.


وی ادامه داد: قدرت دفاعی ما متعلق به ملت ایران است و تا جایی که بتوانیم آن را افزایش خواهیم داد و از ی ترسی نداریم.


دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به سخنان ترامپ رئیس جمهور بر ضد مردم ایران، گفت: مردم بارها پاسخ ترامپ را داده اند و این سخنان بی منطق ترامپ خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نخواهد کرد.

برچسب ها : قدرت دفاعی و موشکی ایران روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد - قدرت ,ترامپ ,افزایش ,دفاعی ,موشکی ,قدرت دفاعی ,پیدا خواهد ,افزایش پیدا ,موشکی ایران , دفاع
زن کنگره در پیاده روی اربعین
عنوان وبلاگ : شمیم دل

خانم «سینتیا مک کینی» cynthia mckinney که سابقه 12 سال حضور در مجلس نمایندگان را دارد، راهی مراسم اربعین حسینی شده است. مک کینی هم اکنون در بنگلادش است و به گفته خودش از مدت ها قبل در فکر سفر به عراق بوده است.


وی  به حمله به عراق اشاره می کند که در آن زمان مجلس ای ی جورجیا بوده و برضد حمله ت بوش به عراق سخنرانی کرده است؛ سخنرانی هایی که گویا برای او چندان بی هزینه هم نبود و از سوی همکارانش، مورد حملات و انتقادات بسیاری قرار گرفته و متهم به خیانت به کشورش شده است.
اما این انتقادات جنگ طلبان از مواضع او، وی را مصمم کرد تا وارد کنگره شود تا بتواند آنجا در علیه طرح های جنگ طلبانه علیه عراق یا هرجای دیگر در سطح ملی موضع بگیرد و رای بدهد.


وی در پایان انگیزه اش از سفر به عراق را اینطور شرح داد:


«من به عنوان یک شهروند یی که نسبت به سیاست های [درعراق] احساس مسوولیت می کند و می داند که مالیاتش برای جنگ طلبی در جهان هزینه می شود ، به اینجا آمده ام؛ آمده ام تا عراق در این برهه زمانی و در آستانه پیروزی [بر تروریسم] ببینم.  همچنین درباره حسین و تاریخ [عاشورا و اربعین] از همسفران خود در حال پرس و جو هستم.»


برچسب ها : زن کنگره در پیاده روی اربعین - ,عراق ,اربعین ,کنگره
روسیه پایگاه های نظامی خود در را حفظ خواهد کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


جنگنده روسیه


یک مقام وزارت خارجه روسیه گفت: به احتمال زیاد، هر دو پایگاه نظامی این کشور در خاک بعد از پایان جنگ با هم به فعالیت خود ادامه می دهند.


برچسب ها : روسیه پایگاه های نظامی خود در را حفظ خواهد کرد
سرلشکر جعفری انتصاب های فرماندهان جدید را تبریک گفت
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سرلشکر جعفری انتصاب های فرماندهان جدید را تبریک گفت

سرلشکر جعفری انتصاب های فرماندهان جدید را تبریک گفت سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل پاسداران در پیام های جداگانه ای انتصاب های سرتیپ «محمدحسین دادرس» به جانشینی فرمانده کل ، دریادار «حبیب الله سیاری» به معاونت هماهنگ کننده و دریادار «حسین خانزادی» به فرماندهی نیروی دریایی ایران را که توسط فرمانده معظم کل قوا صورت پذیرفت، تبریک گفت.


برچسب ها : سرلشکر جعفری انتصاب های فرماندهان جدید را تبریک گفت - ,فرمانده , ,تبریک ,سرلشکر ,انتصاب های ,جدید , دریادار ,فرماندهان جدید ,انتصاب های فرماندهان ,جعفری انتصاب های ,جعفری انتصاب های فرماندهان ,س
سید حسن نصرالله: مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سید حسن نصرالله: مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است


سید حسن نصرالله: مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است

 به نقل از شبکه العالم، سخنرانی سید حسن نصرالله -- دبیرکل حزب الله لبنان ( عصر روز 19 آبان ) به مناسبت سالروز اربعین آعاز شد.


دبیرکل حزب الله چند روز قبل درباره استعفای سعدحریری،نخست این کشور و تحولات لبنان سخنرانی کرده بود.


دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم اربعین حسینی و روز شهید گفت: عملیات استشهادی احمد قصیر دوران جدیدی را از مقاومت و عملیات حزب الله ضد رژیم صهیونیستی رقم زد.


دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به باشکوه اربعین حسینی در عراق اظهار داشت: شمار زوار اربعین حسینی در کربلا به 20 میلیون نفر از اقصا نقاط جهان رسید.


وی تصریح کرد:تنها از ایران بیش از دو میلیون نفر در این مراسم شرکت د، این مراسم به صورت مردمی اداره می شود و ت فقط حفظ امنیت را بر عهده دارد.  مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است


برچسب ها : سید حسن نصرالله: مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است - اربعین ,حسینی ,مراسم ,دبیرکل ,لبنان ,الله ,اربعین حسینی ,تاریخ بی نظیر ,مراسم پیاده روی ,پیاده روی اربعین ,الله لبنان ,پیاده روی اربعین حسین
افشاگری تل آویو درباره نقشه ازپیش طراحی شده عربستان در لبنان
عنوان وبلاگ : شمیم دل

محمد بن سلمان

بنابر اعلام منابع امنیتی ی، موضوع استعفای سعد حریری و اعلام آن از عربستان نقشه ازپیش طراحی شده سعودی بود.

  به نقل از رو مه رأی الیوم، رو مه معاریو به نقل از منابع امنیتی بلندپایه نوشت: موضوع استعفای سعد حریری از نخست لبنان و اعلام آن از عربستان، اقدامی ناگهانی نبود بلکه درچارچوب نقشه ازپیش طراحی شده سعودی انجام گرفت.


منابع امنیتی بلندپایه همچنین مدعی شدند از نظر محافل و نظامی ، بحران کنونی لبنان موضوع داخلی است و هیچ نقشه ای برای دخ و تأثیرگذاری بر آن ندارد.


این منابع در عین حال یادآور شدند که بنابر ارزی های سرویس اطلاعات ، حزب الله و ایران به مشی آرام خود ادامه خواهند داد که مبتنی بر خودداری از تشدید اوضاع در لبنان و در مقابل است.
برچسب ها : افشاگری تل آویو درباره نقشه ازپیش طراحی شده عربستان در لبنان - ,لبنان ,منابع ,نقشه ,موضوع ,امنیتی ,منابع امنیتی ,امنیتی بلندپایه ,بلندپایه ,طراحی شده سعودی ,ازپیش طراحی شده ,امنیتی بلندپایه ,منابع امنیتی ?
علت انتصاب پوردستان در مرکز مطالعات از زبان فرمانده
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 سرتیپ احمدرضا پوردستان


فرمانده کل گفت: هیئت رئیسه باید به ح ترکیبی در می آمد و از طرف دیگر، ظرفیت مهمی در مرکز مطالعات داشتیم که باید به فردی با ظرفیت آن س می شد.


  سرلشکر عبدالرحیم فرمانده کل در مراسم معارفه جانشین جدید و معاون هماهنگ کننده جدید گفت: از فرمانده کل قوا به خاطر همه عنایات و حمایت ها تشکر و قدردانی می کنیم.


وی افزود: سازماندهی موضوعی است که گذاره های مختلفی در آن نقش دارند و جابه جایی افراد مبنی بر ضعف آن نیست، هیئت رئیسه باید به ح ترکیبی در می آمد و از طرف دیگر، ظرفیت مهمی در مرکز مطالعات داشتیم که باید به فردی با ظرفیت آن س می شد، همچنین نیروی دریایی باید به فرد جوان تری س می شد که بتواند راه خوب سیاری را ادامه دهد.

برچسب ها : علت انتصاب پوردستان در مرکز مطالعات از زبان فرمانده - ,فرمانده ,ظرفیت , ,س ,مرکز ,مرکز مطالعات ,مطالعات , داشتیم ,س می شد ,ظرفیت مهمی
آمادگی بسیج برای کمک رسانی سریع به حادثه دید گان ز له غرب کشور
عنوان وبلاگ : شمیم دل


آمادگی بسیج برای کمک رسانی سریع به حادثه دید گان ز له غرب کشور


  غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت وگو با شبکه خبر، درباره امداد های سازمان بسیج به مناطق ز له زده اظهار کرد: از همان ساعات ابت نیروهای بسیج بدون داشتن دستور مستقیم وارد عملیات برای امداد رسانی شدند.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: از صبح امروز ستاد ویژه رسیدگی به مناطق آسیب دیده به ریاست علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تشکیل و آماده اعزام به مناطق ز له زده هستند.

برچسب ها : آمادگی بسیج برای کمک رسانی سریع به حادثه دید گان ز له غرب کشور - بسیج ,سازمان ,مناطق ,رئیس ,مستضعفین ,سازمان بسیج ,بسیج مستضعفین ,رئیس سازمان
تمام بیمارستان های در ح آماده باش هستند/
عنوان وبلاگ : شمیم دل

تمام بیمارستان های در ح آماده باش هستند/ تاکنون 6 تیم به منطقه اعزام شده است

تمام بیمارستان های در ح آماده باش هستند/ تاکنون 6 تیم به منطقه اعزام شده است سرتیپ دوم پزشک جلیل رجبی فرمانده بهداشت، درمان و آموزش پزشکی     درباره اقدامات مرکز خود در ساعات اولیه وقوع ز له در غرب کشور، اظهار کرد: سامانه بهداشت و درمان از همان ساعات ابت وقوع ز له، ستاد بحران خود را تشکیل داد و پس از آن اولین بیمارستان صحرایی را نه فقط بلکه تمام  تیم های امدادی رادر محو ر شیرین  به خسروی ایجاد کرد و به مداوای مصدومان این حادثه پرداخت.


فرمانده بهداشت، درمان و امداد با بیان اینکه تمام بیمارستان ها در ح آماده باش هستند، گفت: تاکنون 6 تیم به منطقه اعزام شده و 6 تیم آماده اعزام است.


برچسب ها : تمام بیمارستان های در ح آماده باش هستند/ - ,درمان ,اعزام ,ح ,تمام ,ح آماده ,بهداشت، درمان ,فرمانده بهداشت، ,منطقه اعزام ,تمام بیمارستان های ,فرمانده بهداشت، درمان
ز له کرمانشاه| ب ایی بیمارستان صحرایی در س ل ذهاب
عنوان وبلاگ : شمیم دل

بیمارستان صحرایی


نیروی زمینی اقدام به ب ایی بیمارستان صحرایی در پادگان س ل ذهاب برای ارائه خدمات درمانی به مصدومان ز له کرمانشاه کرد.


   نیروی زمینی در پی وقوع ز له در استان کرمانشاه اقدام به ب ایی بیمارستان صحرایی در پادگاه تیپ 71 سر پل ذهاب برای ارئه خدمات درمانی به مصدومان مناطق ز له زده کرده است.


همچنین بالگردهای هوانیروز هم از صبح امروز مشغول انتقال مصدومان ز له کرمانشاه به مراکز درمانی هستند.

برچسب ها : ز له کرمانشاه| ب ایی بیمارستان صحرایی در س ل ذهاب - ,ز له ,کرمانشاه ,مصدومان ,درمانی ,ذهاب ,ب ایی بیمارستان ,بیمارستان صحرایی ,مصدومان ز له ,ز له کرمانشاه ,خدمات درمانی ,ب ایی بیمارستان صحرایی ,مصد
کاریکاتور/مهره ای از جنس حریر!!!
عنوان وبلاگ : شمیم دل


استعفای سعد الحریری هرچند غیرمنتظره و مشکوک است، اما سؤال برانگیزتر و عجیب تر از آن اینکه انگیزه و عامل این اقدام به ایران و سفر اخیر ولایتی به لبنان نسبت داده شود. نخست لبنان استعفای خود را نه در خاک کشور خود بلکه از عربستان و در برابر دوربین شبکه العربیه اعلام کرده و در متن استعفایش به صورت مستقیم و صریح ایران را دلیل نابسامانی اوضاع لبنان و چالش های منطقه برشمرده و مدعی شده است سیاست های تنش زای تهران در منطقه در نهایت گریبانگیر ایران خواهد شد.

کاریکاتور/مهره ای از جنس حریر!!!

برچسب ها : کاریکاتور/مهره ای از جنس حریر!!! - لبنان
حضور ۵۰ بالگرد هوانیروز برای امدادرسانی در نقاط صعب العبور/
عنوان وبلاگ : شمیم دل


حضور ۵۰ بالگرد هوانیروز برای امدادرسانی در نقاط صعب العبور/ تدارک ۴هزار چادر برای ز له زدگان غرب کشور

حضور ۵۰ بالگرد هوانیروز برای امدادرسانی در نقاط صعب العبور/ تدارک ۴هزار چادر برای ز له زدگان غرب کشور


سرتیپ دوم هادی آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نیروی زمینی    درباره اقدامات انجام گرفته در جهت امداد رسانی به ز له دیدگان غرب کشور، اظهار کرد: حدود ۴ هزار چادر را برای اسکان در سطح شهر تدارک دیده و ۱۰۰۰ چادر را نیز به سر پل ذهاب منتقل کردیم.


وی با بیان اینکه ۶۰ کامیون مایحتاج عمومی مردم را آماده کردیم، اضافه کرد: اقلام مورد نیاز حادثه دیدگان را در مقر ستاد بحران مستقر کرده و پرسنل در ستاد بحران شهر پل ذهاب مشغول تقسیم اقلام هستند.


فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نیروی زمینی با تأکید بر اینکه فرآیند آواربرداری همچنان ادامه دارد، افزود: در جهت ساماندهی و سازماندهی مردم و با توجه به محل س ت حادثه دیدگان ز له غرب کشور، تأکید بر این است که چادرهای اسکان در محل س تشان دایر شود.


فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نیروی زمینی درباره نوع بالگردهای موجود در منطقه، اظهار کرد: ۵۰ بالگرد هوانیروز در منطقه غرب کشور برای امداد رسانی حضور داشته و فعال هستند. هواپیماهای c130 از تهران اقلام مورد نیاز مردم را به کرمانشاه و مجروحان را به تهران منتقل می کند که روز گذشته ۳فروند پرواز داشته و امروز نیز ۲ فروند پرواز دارند.


برچسب ها : حضور ۵۰ بالگرد هوانیروز برای امدادرسانی در نقاط صعب العبور/ - ,زمینی ,نیروی ,دیدگان ,مردم ,اقلام ,قرارگاه منطقه ای ,بالگرد هوانیروز ,فرمانده قرارگاه ,نیروی زمینی ,حادثه دیدگان ,فرمانده قرارگاه منطقه ای
ون از آب گل آلود ماهی می گیرند/
عنوان وبلاگ : شمیم دلون از آب گل آلود ماهی می گیرند/ تنها ۲ نفر از جانباختگان ز له اخیر ن مسکن مهر بوده اند


نیکزاد

سابق راه و شهرسازی نوشت: آیا اگر مسکن مهر شهری و روستایی ساخته نمی شد و مردم در ساختمان غیرمسکن مهر و غیر مقاوم اسکان می یافتند ویرانی آن مسکن ها فاجعه ای مصیبت بار برای مردم به وجود نمی آورد؟


  علی نیکزاد سابق راه و شهرسازی بیانیه ای را درباره ز له تاسف بار استان کرمانشاه منتشر و در اختیار رسانه ها قرار داد. متن بیانیه نیکزاد به این شرح است:

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : ون از آب گل آلود ماهی می گیرند/ - ماهی می گیرند ,گل آلود ماهی
رفتار خاندان پهلوی با مردم ز له زده طبس چگونه بود؟
عنوان وبلاگ : شمیم دل


فرح پهلوی طبسچند روزی است که در شبکه های اجتماعی تصویری از حضور محمدرضا پهلوی و همسرش در میان مردم ز له زده طبس در سال ۱۳۵۷ دست به دست می شود، اما واقعیت حضور خاندان پهلوی در میان مردم چه بوده است؟

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : رفتار خاندان پهلوی با مردم ز له زده طبس چگونه بود؟ - مردم ,پهلوی ,خاندان پهلوی ,مردم ز له ,میان مردم
عربستان سفیرش از آلمان را فراخواند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

زیگمار گابریل عربستان سعودی در اعتراض به سخنان اخیر «زیگمار گابریل» خارجه آلمان، سفیر خود در آلمان را برای رایزنی فراخواند. عربستان همچنین با احضار سفیر آلمان در ریاض، یادداشت اعتراضی علیه اظهارات گابریل تقدیم وی کرد.


خبرگزاری رسمی عربستان سعودی(واس) به نقل از یک منبع در وزارت خارجه این کشور گزارش داد: «عربستان سعودی از اظهارات نادرستی، که زیگمار گابریل، خارجه آلمان در دیدار با همتای لبنانی خود مطرح کرد است، ابراز تعجب می کند و آن را توهین آمیز می داند.»


این منبع مدعی شد: «این اظهارات کورکورانه و مبتنی بر اطلاعات اشتباه در راستای ثبات در منطقه نیست... .»


طبق این گزارش، زیگمار گابریل، خارجه آلمان، روز پنجشنبه پس از دیدار با همتای لبنانی خود «جبران باسیل»، با لحنی کم سابقه، هشدار داد که اتحادیه اروپا در برابر روحیه ماجراجویانه عربستان سعودی سکوت نخواهد کرد.


گابریل در این دیدار، با اشاره به اوضاع بحرانی حاصل از جنگ در یمن و تحریم قطر توسط عربستان سعودی و همپیمانانش، رفتار ریاض با ت لبنان را نقطه اوج بحران در منطقه توصیف کرد.


برچسب ها : عربستان سفیرش از آلمان را فراخواند - سعودی ,عربستان ,آلمان ,خارجه ,اظهارات , , خارجه ,عربستان سعودی ,همتای لبنانی ,گابریل، ,زیگمار گابریل، , خارجه آلمان،
و ید واحده در خدمت رسانی به مردم ز له زده هستند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 و ید واحده در خدمت رسانی به مردم ز له زده هستند

و ید واحده در خدمت رسانی به مردم ز له زده هستند  به نقل از نیوز، سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل در گفتگویی با تشریح بخشی از اقدامات و مأموریت های در عرصه ی امداد و خدمت رسانی به هموطنان عزیز ز له زده غرب کشور تأکید کرد: در غرب کشور هستند و براساس تقسیم کار صورت پذیرفته هر سازمان تمام ظرفیت و تلاش را برای انجام شایسته مأموریت امداد، نجات و خدمت رسانی بکار گرفته اند و فضاسازی های غیرواقعی از اقدامات ناشی از بغض دشمن نسبت به این نهاد خدوم و مردمی است. 


مسئول روابط عمومی کل گفت: و به مثابه ی ید واحده در صحنه خدمت رسانی به مردم ز له زده حضور دارند.


برچسب ها : و ید واحده در خدمت رسانی به مردم ز له زده هستند - ,رسانی ,خدمت ,ز له ,مردم , ,خدمت رسانی ,مردم ز له ,روابط عمومی
جنگ افروزان در و منطقه از نفس افتاده اند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

+ع  حسین عبداللهیان مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای ی و معاون سابق عربی آفریقایی وزارت خارجه با انتشار توییتی پیرامون تحولات منطقه و نشست ایران، و ترکیه نوشت:


"نشست سران ایران،روسیه و ترکیه در حمایت از توقف جنگ تروریستی علیه را به فال نیک میگیریم.جنگ افروزان در و منطقه از نفس افتاده اند."


گفتنی است؛ نشست ایران، روسیه و ترکیه درباره هفته آینده برگزار می شود. این در حالی است که عربستان سعودی به همراه و رژیم صهیونیستی از بزرگترین تامین کنندگان تسلیحاتی و پشتیبانی و تروریست های تکفیری هستند.

برچسب ها : جنگ افروزان در و منطقه از نفس افتاده اند - ,ترکیه ,نشست ,منطقه
تست جدیدترین تسلیحات هوایی جنگنده های نهاجا در رزمایش فردا
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 روزخوشسخنگوی هفتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت گفت: هفتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت با شرکت کلیه پایگاه های نهاجا صبح فردا آغاز می شود.


  سرتیپ مسعود روزخوش سخنگوی هفتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت صبح امروز (دوشنبه 8 آبان) با حضور در یک نشست خبری گفت: هفتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت با شرکت کلیه پایگاه های نهاجا و با محوریت پایگاه اصفهان از صبح فردا آغاز می شود.


روزخوش تصریح کرد: در این مرحله ده ها فروند از انواع هواپیماهای شکاری بمب افکن، ترابری سنگین و نیمه سنگین، سوخت رسان، شکاری رهگیر و شناسایی، گشت هوایی و هواپیماهای بدون سرنشین به مدت 2 روز به انجام رزمایش خواهند پرداخت.

برچسب ها : تست جدیدترین تسلیحات هوایی جنگنده های نهاجا در رزمایش فردا - رزمایش ,ولایت ,حریم ,فدائیان ,هفتمین ,هوایی ,فدائیان حریم ,حریم ولایت ,هفتمین رزمایش ,پایگاه های نهاجا ,کلیه پایگاه های ,هفتمین رزمایش فدائیا
محمد بن ترسان !!!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

کاریکاتور/ محمد بن ترسان !!!

ترس شدید بن سلمان از نزدیکان/ ایجاد ۳ لایه امنیتی قبل از ملاقات / برخی منابع فاش د که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی از نزدیکان خود ترس و هراس شدیدی دارد و ملاقات کنندگان با بن سلمان باید از سه لایه امنیتی عبور کنند.


کاریکاتور/ محمد بن ترسان !!!


برچسب ها : محمد بن ترسان !!! - محمد ,لایه امنیتی
اخبار رزمایش| پهپاد کرار با بمب هوشمند "نقطه زنی" کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


پهپاد کرار در رزمایش


پهپاد جت بمب افکن کرار با استفاده از بمب های هوشمند، اه مختلفی را در منطقه رزمایش با موفقیت هدف قرار داد.


  در ادامه روز دوم از مرحله اصلی از رزمایش فدائیان حریم ولایت 7، برای اولین بار هواپیماهی بدون سرنشین تهاجمی کرار مجهز به بمب های هوشمند نقطه زن با پرواز برد بلند و در محیط جنگ الکترونیک، با غافلگیری دشمن، اه زمینی و سامانه های پ ندی دشمن را منهدم د.


همچنین جنگنده های اف-14 و میگ-29 با انجام عملیات رزم هوایی به درگیری هوایی و تمرین شرایط درگیری در صحنه واقعی نبرد پرداختند.

برچسب ها : اخبار رزمایش| پهپاد کرار با بمب هوشمند "نقطه زنی" کرد - کرار
اخبار رزمایش| جنگنده اف ۴ با "قاصد" هدف زمینی را منهدم کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

هفتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت - اصفهانجنگنده اف ۴ نیروی هوایی با استفاده از "بمب بومی قاصد" اه زمینی را منهدم کرد.


  در آ ین مرحله از هفتمین رزمایش بزرگ ف ان حریم ولایت، جنگنده بمب افکن های فانتوم با استفاده از بمب های قاصد مواضع دشمن فرضی را منهدم د.


در این مرحله، جنگنده های اف-4 با استفاده از بمب های هوشمند، نقطه زن و دور ایستای قاصد که توسط متخصصان جهاد خودکفایی نیروی هوایی تولید شده است، اه خود را با موفقیت منهدم د.

برچسب ها : اخبار رزمایش| جنگنده اف ۴ با "قاصد" هدف زمینی را منهدم کرد - جنگنده ,منهدم ,قاصد ,استفاده , ,منهدم د ,هوایی ,نیروی هوایی
ناوگروه ایرانی به روسیه سفر می کند
عنوان وبلاگ : شمیم دل
ناوگروه ایرانی به روسیه سفر می کند


 ؛ دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی گفت: فردا ناوگروه ایران به سمت بندر مخاچ قلعه روسیه حرکت می کند که ظرف 48 ساعت در این بندر پهلو می گیرد.

وی افزود: ارسال پیام صلح و دوستی، ارتقای فرهنگ دریایی دو کشور و همکاری لازم برای برقراری امنیت در منطقه دریایی خزر از مهم ترین اه این سفر است.

سیاری ادامه داد: این ناوگروه ظرف سه روز با اجرای برنامه های از پیش تعیین شده و برگزاری رزمایش مشترک یک روزه با نیروی دریایی روسیه به منظور تبادل تجربه، نمایش اقتدار و توانمندی نیروی دریایی در عرصه راهبردی، و بین المللی به کشور باز می گردد
برچسب ها : ناوگروه ایرانی به روسیه سفر می کند - دریایی ,روسیه ,ناوگروه ,نیروی ,نیروی دریایی
هیچ کاره بود که نشان خدمت و 50 سکه طلا جایزه گرفت؟
عنوان وبلاگ : شمیم دل
اخبارویژه


اگر چنان که برخی مدیران تی می گویند درّی اصفهانی (جاسوس دستگیرشده) هیچ کاره بود، چرا به او نشان خدمت داده اند؟
برچسب ها : هیچ کاره بود که نشان خدمت و 50 سکه طلا جایزه گرفت؟ - نشان خدمت
صاعقه غیرت به غرش درآید، دشمن فرصت پشیمانی هم پیدا نمی کند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

صاعقه غیرت به غرش درآید، دشمن فرصت پشیمانی هم پیدا نمی کند ؛ حجت ال عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی در حرم مطهر (ره) و در جمع کارکنان سازمان عقیدتی با اشاره به دلایل تشکیل سازمان عقیدتی ، اظهار کرد: ی فرمودند که وظیفه این سازمان نزدیک دل ها به خداست. برای این کار در ابتدا باید دل خودمان به سمت خدا باشد.


وی با اشاره به توهین برخی به گفت: حامی پاسداران انقلاب ی است. و با یک فرماندهی و یت که دفاع از کشور است، توهین به را توهین به خود می داند. و همانند یک روح در دو بدن هستند و هر ی به یکی از این ها توهین کند با مقابله هر دو مواجه خواهد شد.


رئیس سازمان عقیدتی گفت: برای حمایت از منتظر اجازه است و آن روزی که صاعقه آسمان ایمان یان به غرش در آید حتی اجازه پشیمانی را هم به دشمنان نخواهد داد.


وی در پایان تصریح کرد: در کشوری که آن همانند راحل عمل می کند، دشمن اگر اشتباهی کند سیلی محکمی خواهد خورد.

برچسب ها : صاعقه غیرت به غرش درآید، دشمن فرصت پشیمانی هم پیدا نمی کند - , ,سازمان ,توهین , ,عقیدتی ,عقیدتی ,سازمان عقیدتی , ,رئیس سازمان ,سازمان عقیدتی ,رئیس سازمان عقیدتی
برادرِ سرکرده ضدانقلاب: برادرم امروز کثیف ترین آدم است ولی شاید فردا متحول شود
عنوان وبلاگ : شمیم دل

مرتضی حسینی برادر محمد حسینی سرکرده گرو ری استارت از اقدامات برادرش در آتش زدن مساجد و ت یب اموال عمومی ابراز برائت کرد.به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی در گفت و گو با رو مه صبح، با رد شایعه ممنوع الکاری خود به دلیل قرابت خویشاوندی با محمد حسینی، بسیاری از رفتارهای برادر من غلط دانسته و می گوید:« این که مسائل و مشکلات کشورش را بین غریبه ها مطرح کند کار کاملاً نادرستی است. مسجد و بانک اموال عمومی اند و از پول بیت المال ساخته شده اند. پول ساخت مساجد را پدران ما داده اند و من صد درصد با ت یب آن ها مخالفم. البته اگر مثلاً از گرانی ها انتقاد می کند با حرفش موافقم؛ این موافقت صرفاً محدود به او نیست حتی اگر دیگران هم بگویند حمایت می کنم.»


این مجری شبکه سه با بیان این که "برادرم روزگاری عاشق، مؤمن، خوان و بزرگ بود" او را درحال حاضر کثیف ترین آدم توصیف کرد و گفت:« ...شاید فردا متحول شد. شاید اگر شما دراین قضیه قدم پیش بگذارید، ماجرا کلاً حل شود. فکر نکنید برادرم شرایط خوبی دارد. پولش را خورده اند، بی و تنها شده است و صدها مساله دیگر..»گفتنی است محمد حسینی از مجریان مشهور تلویزیون در اواسط دهه70 و اوایل دهه80 بود که در سال 84 از کشور خارج شد. مشهور شدن چهره او به عنوان یک عنصر اپوزیسیون بعد از فراخوان عمومی او در ت یب اموال عمومی و آتش زدن مساجد صورت گرفت.
برچسب ها : برادرِ سرکرده ضدانقلاب: برادرم امروز کثیف ترین آدم است ولی شاید فردا متحول شود - عمومی ,برادرم ,شاید ,اموال ,ت یب ,محمد ,شاید فردا ,فردا متحول ,کثیف ترین ,اموال عمومی ,ت یب اموال ,ت یب اموال عمومی
بدل ترامپ در متروی تهران + ع
عنوان وبلاگ : شمیم دل


شهروندی تهرانی تصویری جالب از بدل دونالد ترامپ رئیس جمهور را در فضای مجازی منتشر کرده است.


بدل ترامپ در متروی تهران + ع


برچسب ها : بدل ترامپ در متروی تهران + ع
مؤلفه های همبستگی ملت و ت ما مهمتر از سخنان احمقانه ترامپ است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

مؤلفه های همبستگی ملت و ت ما مهمتر از سخنان احمقانه ترامپ است  فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) در جمع کارکنان عقیدتی این قرارگاه، با اشاره به سخنان توهین آمیز رئیس جمهور علیه ملت و ت ایران، اظهار کرد: این حرف که گفته می شود سخنان رئیس جمهور باعث همبستگی بین ما شده است، اشتباه است یعنی اگر ترامپ این سخنان را نمی گفت ما همبستگی نداشتیم؟ بلکه مولفه های همبستگی در میان ملت و ت ما چیزهایی مهمتری است نه سخنان احمقانه فردی که تمام عمر خود را در لهو و لعب گذرانده است.


اسماعیلی ادامه داد: البته اشتباهاتی از سوی خود ما وجود داشته که آن فرد به خود اجازه چنین سخنانی را داده است و شروع به موج سواری بر روی اشتباهات و اختلافات داخلی مسئولان ما کرده است.


فرمانده قرارگاه پ ند هوایی، تصریح کرد: ترامپ باعث همبستگی ما نشده است و نخواهد شد این اشتباه است که در رسانه ها این نشر پیدا می کند.


وی افزود: ترامپ باعث شد اینکه ی(مد ظله العالی) می فرمایند و غاطبه ملت هم می دانند که مورد اعتماد نیست برای برخی افراد در داخل و خارج از کشور هم ثابت شود.


اسماعیلی با اشاره به برخی از اظهار نظرها در خصوص احتمال یا عدم احتمال حمله به ایران اظهار داشت: این سخنان بها دادن به بیگانگان و سخنانی است که در خارج از مرزهای ما مورد سوء استفاده دشمنان قرار می گیرد این اظهار نظرها درست نیست، نیروهای مسلح ما با اقتدار کامل در محافظت از مرزهای کشور حاضر هستند و اجازه هیچ غلطی را به بیگانگان نخواهند داد و ون باید در مسایل مربوط به خودشان اظهار نظر کنند و مسایل امنیتی و دفاعی کشور را به نیروهای مسلح بسپارند.


برچسب ها : مؤلفه های همبستگی ملت و ت ما مهمتر از سخنان احمقانه ترامپ است - سخنان ,اظهار ,همبستگی ,ترامپ , ,کشور , اسماعیلی ,ترامپ باعث ,اظهار نظرها ,نیروهای مسلح ,سخنان احمقانه ,رئیس جمهور ,فرمانده قرارگاه پ ند
چرا عکاسی شب از برج ایفل ممنوع است؟
عنوان وبلاگ : شمیم دل


هرگز نمی توانید در سایت های فروش ع و ویدیو، ع یا ویدیویی از برج ایفل در شب پیدا کنید. اما دلیل این موضوع چیست؟

چرا عکاسی شب از برج ایفل ممنوع است؟

چرا عکاسی شب از برج ایفل ممنوع است؟


  اگر سری به سایت های فروش ع و ویدیو بزنید، هرگز نمی توانید از برج ایفل در شب محتوایی پیدا کنید. علت این است که برج ایفل زمانی که چراغ های چشمک زن آن در آسمان شب روشن می شود، کپی رایت دارد!


قانون کپی رایت اتحادیه اروپا به این شکل است که یک اثر هنری (که می تواند ع ، ویدیو، موسیقی یا یک ساختمان باشد) در هنگام حیات خالق اثر به علاوه ی هفتاد سال بعد از آن شامل کپی رایت می شود.


بیشتر کشورها قانون « تصاویر پانوراما» دارند که بر اساس آن مجاز هستید از افق عکاسی کنید و ع شما می تواند شامل ساختمان های دارای کپی رایت هم باشد. بنابراین زمانی که همه چیز را تنظیم کرده اید تا از بیگ بن لندن عکاسی کنید، نمی توانید نسخه جدیدی از این ساعت را خودتان بسازید تا قانون کپی رایت را نقض نکنید!


اتحادیه اروپا به کشورهای عضو، این اجازه را می دهد که از قانون تصاویر پانوراما در قانون کپی رایت خود تبعیت نکنند. فرانسه برای مثال از این استثنا استفاده کرده است. بنابراین اگر از برج ایفل پاریس می خواهید عکاسی کنید، در هنگام شب مجاز به این کار نیستید!


صاحب اثر و خالق برج ایفل در سال ۱۹۲۳ درگذشت. بنابراین در سال ۱۹۹۳، تصاویر برج ایفل در دسترس عموم قرار گرفت. به همین دلیل است که لاس وگاس هم نسخه برج ایفل خود را دارد که در سال ۱۹۹۹ ساخته شد.


اما چراغ های برج ایفل تا سال ۱۹۸۵ هنوز نصب نشده بودند. بنابراین بعد از این تاریخ این چراغ ها هم قانون کپی رایت قرار می گیرند، چرا که نوعی اثر هنری محسوب می شوند.


این موضوع در مورد ایستگاه قطار اصلی لوور و رم هم صادق است. البته تا به حال هیچ به دلیل عکاسی شب از برج ایفل به دادگاه احضار نشده است، اما این موضوع ممکن است هر لحظه تغییر کند.


در واقع عکاسی از برج ایفل در شب ممنوع است، اما حقیقت این است که به اشتراک گذاشتن آن تصاویر می تواند شما را به دردسر بیندازد. اگر می خواهید ع هایی که گرفته اید را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید باید از واحد اجرایی برج ایفل (société d’exploitation de la tour eiffel) مجوز بگیرید.


منبع:کجارو


برچسب ها : چرا عکاسی شب از برج ایفل ممنوع است؟ - ایفل ,رایت ,عکاسی ,تصاویر ,بنابراین ,می تواند ,اتحادیه اروپا ,عکاسی کنید، ,ایفل ممنوع ,پیدا کنید ,سایت های فروش
تروریست ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد/
عنوان وبلاگ : شمیم دل
تروریست ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد/از پهپادها و دوربین های مداربسته برای تامین امنیت مرزها استفاده می کنیم
تروریست ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد/از پهپادها و دوربین های مداربسته برای تامین امنیت مرزها استفاده می کنیم

سرتیپ احمد رضا پوردستان جانشین فرمانده     درباره آ ین دستاوردهای دفاعی و زمان تحویل تانک کرار اظهار کرد: تانک کرار پروژه ای است که وزارت دفاع در حال پیگیری آن است.

جانشین فرمانده با بیان اینکه در تکمیل پروژه تانک کرار کارشناسان نیروی زمینی و نقش داشتند؛ تاکید کرد: با تلاش متخصصان نمونه اولیه تانک کرار آماده شد.

وی ادامه داد: تانک کرار توسط کارشناسان نیروی زمینی و شرایط تست را به خوبی گذرانده و قابلیت هایش به تایید رسیده است.

پوردستان اضافه کرد: بنا است وزارت دفاع بستر سازی لازم را کرده و احتمالا(شاید)در صنایع شهید کلاهدوز تانک کرار را در مسیر تولید انبوه قرار دهد.

جانشین فرمانده با بیان اینکه زمان تحویل تانک کرار توسط وزارت دفاع اعلام خواهد شد بیان داشت: قابلیت های تانک کرار به گونه ای بوده که به نوعی بالاتر از تانک تی۹۰ است که حاصل کار متخصصان داخلی می باشد.

وی در خصوص تامین امنیت مرزها اظهار داشت: اقدامات و پیش بینی های لازم و خوبی در این راستا انجام شده و برای تامین امنیت مرزها از سیستم های مدار بسته و پهپادها استفاده می کنیم.

پوردستان با تاکید براینکه طرح های لازم برای امنیت مرزها را داریم؛ خاطرنشان کرد: اگر در شرایطی که گرو های تروریستی و تکفیری بخواهند حرکتی را انجام دهند؛ قبل از رسیدن به مرزها آنها را از بین خواهیم برد.
برچسب ها : تروریست ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد/ - تانک ,کرار ,مرزها , ,امنیت ,دفاع ,تانک کرار ,امنیت مرزها ,وزارت دفاع ,جانشین فرمانده ,تامین امنیت ,تامین امنیت مرزها ,کارشناسان نیروی زمینی ,برای
ناوگروه نیروی دریایی در ماخاچ قلعه روسیه پهلو گرفت
عنوان وبلاگ : شمیم دل
ناوگروه نیروی دریایی در ماخاچ قلعه روسیه پهلو گرفت


 ؛ناوگروه نیروی دریایی شامل ناوشکن دماوند و ناو موشک انداز پیکان واردآب های خزری روسیه شد و در بندر ماخاچ قلعه پهلو گرفت.

ب ایه برنامه اعلام شده، فرماندهان نظامی ایران در این سفر دریایی با فرماندهی نیروی دریایی خزر روسیه و واسیلیف رئیس جمهوری داغستان دیدار و مذاکره خواهند کرد.

این دومین حضور ناوهای های ایرانی در سال 2017 است و پیشتر فصل بهار چنین برنامه ای انجام شده بود.
برچسب ها : ناوگروه نیروی دریایی در ماخاچ قلعه روسیه پهلو گرفت - دریایی ,روسیه ,نیروی ,نیروی دریایی ,پهلو گرفت ,دریایی ,ماخاچ قلعه
حمله هوایی رژیم صهیونیستی به قنیطره
عنوان وبلاگ : شمیم دل

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به قنیطره/ : مسئولیت اقدامات خطرناک بر عهده خودش است  شبکه تلویزیونی الاخباریه به نقل از بیانیه فرماندهی کل و نیرو های مسلح اعلام کرد: رژیم گر صبح امروز یکی از پایگاه های ما را در حومه قنیطره هدف قرار داد که این حمله با خسارات مادی همراه بود.


در این بیانیه تصریح شد: این حمله در چارچوب هماهنگی هایی است که میان و گروه های تروریستی مورد حمایت تل آویو در منطقه انجام می شود، حمله پس از آن صورت گرفت که تروریست ها با چراغ سبز گلوله های خم را به مناطق خالی از سکنه در اراضی ی شلیک د تا از این طریق بهانه لازم را برای فراهم کنند و نیز با تمسک به این بهانه ها، اقدام کند.


در ادامه بیانیه درباره پیامد های خطرناک چنین اقدامات خصمانه هشدار داده شد و آمده است: فارغ از بهانه های واهی، که بی اساس بودن آن ها بر همگان آشکار شده است، مسئولیت نتایج ناشی از چنین اقدامات خطرناکی متوجه است.


برچسب ها : حمله هوایی رژیم صهیونیستی به قنیطره - ,حمله ,بیانیه ,چنین اقدامات
چرا (ره) نخواستند در لحظات آ نوه کوچکشان را ببینند
عنوان وبلاگ : شمیم دل
چرا نخواستند در لحظات آ نوه کوچکشان را ببینند +


  (ره) کبیر انقلاب، محبت قلبی خاصی به نوه کوچکشان سید علی فرزند حاج احمد  آقا داشتند. زمانی که ایشان لحظات آ عمرشان را سپری می د،  خانواده بر بالین پدر حاضر بودند و ایشان دقایقی را با آنها گفتگو د.

همه افراد خانواده حاضر بودند به استثنای سید علی، ایشان اجازه ندادند که نوه کوچکشان بر بالین شان حضور یابد. حاج احمد آقا درباره علت این امتناع می گوید: من دیدم که  (ره) در چهل حدیث این مطلب را دارند که؛ همواره در لحظه مرگ برای اینکه انسانها را از یاد خدا غافل کند، آن چیز و یا آن ی که بیش از همه دوست می دارد را در مقابل چشمانش نمایان می کند و از آنجا که ایشان نوه کوچک خود را بسیار دوست می داشتند از فرزند خود خواستند تا سید علی را بر بالین شان نیاورد.

برچسب ها : چرا (ره) نخواستند در لحظات آ نوه کوچکشان را ببینند - ,ایشان ,کوچکشان ,حاضر بودند ,
و همچون دیواری سربی در مقابل دشمنان ایستاده اند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 و همچون دیواری سربی در مقابل دشمنان ایستاده اند

 
  حجت ال و المسلمین محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی ایران در همایش "وحدت با شعار ی و ی یک لشکر الهی" که در قرارگاه ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد؛ ضمن ابراز رضایت از برگزاری چنین جلساتی گفت: ریشه این گونه جلسات از خلاقیت های شهید صیاد بود که تا امروز ادامه یافته است. وحدت از موضوعات قرآنی است و امیدوارم نتیجه ای قرآنی بدهد.


وی با اشاره به چرایی وحدت در میان نیرو های مسلح ادامه داد: وحدت میان و ضرورت دارد و این وحدت باید حفظ شود، زیرا حکم خداست. این وحدت خواست و فرمان (ره) است و فرمودند تمام قوای مسلح ایران برای هدفی واحد تلاش میکنند و باید به عنوان دستی واحد در مقابل دشمنان بایستند.


محمد حسنی گفت: فرمانده کل قوا نیز فرمودند که و باید در کنار هم باشند. محور قرار گرفتن افزایش وحدت میان نیرو های مسلح در احکام صادره اخیر نشان میدهد که این موضوع تا چه میزان اهمیت دارد.


برچسب ها : و همچون دیواری سربی در مقابل دشمنان ایستاده اند - وحدت , , ,میان ,مسلح ,مقابل دشمنان ,وحدت میان ,نیرو های مسلح ,میان نیرو های ,محمد حسنی
و با وحدت خود پوزه دشمنان را به خاک می مالند
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 و با وحدت خود پوزه دشمنان را به خاک می مالند


  سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ایران؛ در همایش وحدت با شعار ی و ی یک لشکر الهی که درقرارگاه فرماندهی نیروی زمینی برگزار شد؛ گفت: فرمانده دستور دادند که برای نشان دادن وحدت میان و این چنین همایش هایی را برگزار کنیم که بازت جهانی داشته باشد.


وی ادامه داد: (ره) را بزرگ معرفی د و تا آ ین لحظه بر این عقیده ماندند. ما ولایت را صراط مستقیم می دانیم. توانمندی و قدرتی که به دست یابد اقتدار است و ما امروز به این اقتدار به برکت وجود ی معظم انقلاب رسیدیم. این عزت و اقتدار با تلاش و کوشش رهین بصیرت (ره) و ی انقلاب است. معرفت، بصیرت و در صحنه بودن ملت ما باعث اقتدار کشور است. توانمندی هایی که در نیروهای مسلح کشور به وجود آمده اقتدار آفرین است.


فرمانده نزاجا اظهار داشت: برای حفظ اقتدار کشور، اطاعت از رکن رکین است. دشمن نیز امروز همین موضوع را هدف گرفته است. دشمن ما بسیار باهوش است و تفرقه انداختن بین امت و امت را هدف اصلی خود می داند.


برچسب ها : و با وحدت خود پوزه دشمنان را به خاک می مالند - اقتدار , , ,وحدت ,فرمانده , ,زمینی ,نیروی زمینی
قرارگاه پ ندهوایی نمونه هماهنگی و همدلی نیروهای و است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

قرارگاه پ ندهوایی نمونه هماهنگی و همدلی نیروهای و است  سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیاء (ص)اظهار کرد: در حال حاضر یکی از نمونه های همدلی و هماهنگی میان و را می توان در قرارگاه پ ند هوایی دید که یگان های و دوشادوش یکدیگر در طرح های ولایت، دفاع همه جانبه و همچنین شبکه فرماندهی و کنترل حضور دارند.


وی افزود: بی تردید این همدلی و همکاری نقطه عطفی در ارتقای توان رزم، دفاع از حریم ولایت و صیانت از حدود و ثغور میهن ی ایران بوده و هم عصبانیت و نا امیدی دشمن و ابتر ماندن تلاش آن ها برای ایجاد اختلاف در نیروهای مسلح و تضعیف توان دفاعی کشور را به دنبال خواهد داشت.


اسماعیلی خاطرنشان کرد: امروز در عرصه بین الملل شاهد یاوه گویی ها و بد اخلاقی های انی هستیم که از ابتدای پیروزی انقلاب به دنبال ایجاد اختلاف در ارکان نظام به خصوص بین نیروهای جان بر کف و به عنوان بازوان اقتدار کشور، بوده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند.


فرمانده قرارگاه پ ند هوایی گفت: همانگونه که در دوران هشت سال دفاع مقدس نیروهای سلحشور و دوشادوش یکدیگر در برابر دشمنان تا بن دندان مسلح، با لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب ی و نثار خون و جان خود مراتب انقیاد و تعبد خویش را به پیشگاه ذات اقدس الهی به اثبات رسانیدند.

برچسب ها : قرارگاه پ ندهوایی نمونه هماهنگی و همدلی نیروهای و است - , ,قرارگاه ,نیروهای ,دفاع ,همدلی ,قرارگاه پ ند ,پ ند هوایی ,ایجاد اختلاف ,دوشادوش یکدیگر ,فرمانده قرارگاه ,قرارگاه پ ند هوایی ,فرمانده قرارگاه پ ?
قدردانی کشورها از رویارویی ایران با تروریسم دریایی
عنوان وبلاگ : شمیم دل

قدردانی کشورها از رویارویی ایران با تروریسم دریایی  دریادار حبیب اله سیاری فرمانده نیروی دریایی با اشاره به شرکت در همایش قدرت منطقه ای مدیترانه و دریای سیاه در ایتالیا، اظهار کرد: حدود ۵۰ کشور جهان در این همایش شرکت کرده بودند و سخنرانی های متعددی انجام شد و سخنرانی ایران نیز در اولین پنل قرار داشت.


وی بازتاب این سخنرانی در رسانه ها و این جلسه را منتج به برگزیده شدن آن، به عنوان بهترین سخنرانی در بین سایر مطالب دانست و افزود: نگاه ایران جهانی بود و علل و انگیزه هایی در ارتباط با امنیت و شرایط اقتصاد دریا پایه ابعاد جهانی داشت.


دریادار سیاری ادامه داد: نیروی دریایی از سالی که فرمانده معظم کل قوا آن را نیرویی راهبردی خواندند، حضور خود را در آب های آزاد جهان مطرح کرد و تا امروز توانسته به صورت مستمر در آب های آزاد جهان حاضر باشد؛ خاصه در منطقه ای که امنیت اقتصاد جهان را به مخاطره انداخته است.


دریادار سیاری با اشاره به تقدیر و قدردانی سایر کشورها از تبیین تجارت ارزشمند در آب های آزاد و رویارویی با تروریسمدریایی، اظهار کرد: رفت و آمد و دیپلماسی دریایی ما برای خنثی سازی ایران هراسی حائز اهمیت است.

برچسب ها : قدردانی کشورها از رویارویی ایران با تروریسم دریایی - دریایی ,جهان ,آزاد ,آب های ,سخنرانی ,دریادار ,آب های آزاد ,آزاد جهان ,دریادار سیاری , ,نیروی دریایی
« » را مانعی برای اعمال فشار روانی در ایران می داند
عنوان وبلاگ : شمیم دل  سرهنگ کاظم حسینی عصر امروز در نشست کارکنان ناحیه سجاد(ع) قزوین به صحبت های اخیر رئیس جمهور اشاره و اظهار داشت: ایران و در طول چهار دهه بعد از انقلاب در حال خصومت و خشونت بوده که عوامل زیادی در سیاست گذاری تاثیر گذار بوده است.


وی خاطر نشان کرد: نخستین عامل این است که دونالد ترامپ یک تاجر، نژادپرست و ضد مسلمانان بوده و افرادی که در ک نه ترامپ هم هستند در سیاست گذاری و حاکمیت آنها تاثیر به سزایی دارند.


وی تاکید کرد: به دنبال فشار داخلی و روانی و ایجاد تفرقه بین مردم و حاکمیت بوده که مانع اصلی این موضوع را پاسداران می دانند و همانطور که مشاهده می کنید سعی در ت یب چهره پاسداران انقلاب ی در کشور و جهان دارد.

برچسب ها : « » را مانعی برای اعمال فشار روانی در ایران می داند - بوده , , , پاسداران
طرح مقابله با برنامه موشکی ایران در مجلس نمایندگان تصویب شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

نتیجه اعتماد به
طرح مقابله با برنامه موشکی ایران در مجلس نمایندگان تصویب شد
طرح مقابله با برنامه موشکی ایران در مجلس نمایندگان تصویب شد طرح مقابله با برنامه موشکی ایران موسوم به «قانون موشک های بالستیک ایران و اجرای تحریم های بین المللی» با ۴۲۳ رأی مثبت و تنها ۲ رأی منفی در مجلس نمایندگان تصویب شد. این طرح باید در مجلس سنا نیز تصویب شود.

این قانون در ظاهر تحریم جدیدی علیه برنامه موشکی ایران وضع نمی کند اما امکان اعمال تحریم های جدید را برای ت فراهم می کند.

به موجب این طرح، ت موظف است ظرف نهایتا ۳۰ روز پس از هر آزمایش موشکی ایران، به کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی سنا گزارش دهد که آیا این آزمایش با قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت همخوانی داشته است یا خیر.

چنانچه ت تایید کند که آزمایش موشکی مذکور ناقض قطعنامه شورای امنیت بوده، باید فهرستی از افرادی که دستور آزمایش را صادر و نهادهایی که در داخل و خارج ایران به انجام آن کمک کرده اند را به کنگره ارائه دهد.

افراد و نهادهایی که در گزارش ت به نام آنها اشاره شده باشد، مشمول تحریم هایی چون توقیف اموال، ممنوعیت ورود به ، جریمه های مالی و محدودیت های تجاری قرار خواهند گرفت.
برچسب ها : طرح مقابله با برنامه موشکی ایران در مجلس نمایندگان تصویب شد - ,موشکی ,مجلس ,آزمایش , ت ,تصویب ,برنامه موشکی ,مجلس نمایندگان ,موشکی ایران , ت ,نمایندگان ,برنامه موشکی ایران ,نمایندگان تصویب ,مجلس نمایندگان
انهدام یک تیم تروریستی در منطقه چالدران
عنوان وبلاگ : شمیم دل
انهدام یک تیم تروریستی در منطقه چالدران
انهدام یک تیم تروریستی در منطقه چالدران

  به نقل از نیوز؛ روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدال ء(ع) نیروی زمینی در اطلاعیه ای اعلام کرد: د ی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر رخنه یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی به منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی در شامگاه چهارشنبه و به شهادت رساندن دو تن از مردم بومی، تیم های عملیاتی قرارگاه حمزه سیدال ء(ع) نیروی زمینی که در منطقه حضور داشتند تروریستها را تعقیب و با آنان درگیر شدند.

این اطلاعیه می افزاید: در این درگیری با انهدام کامل تیم مذکور، چهار تروریست به هلاکت رسیده و سلاح ،تجهیزات ارتباطی و مهمات آنان به دست رزمندگان افتاد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدال ء (ع) نیروی زمینی با آمادگی و اشراف اطلاعاتی همه جانبه، در همراهی با سایر نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و انتظامی اجازه عرض اندام به ضد انقلاب و عناصر وابسته به دشمنان و ملت ایران را نداده و هرگونه تلاش آنها برای ایجاد ناامنی در کشور را با قاطعیت پاسخ خواهند داد.
برچسب ها : انهدام یک تیم تروریستی در منطقه چالدران - ,منطقه ,نیروی ,زمینی ,اطلاعیه ,سیدال ء ,زمینی ,نیروی زمینی ,حمزه سیدال ء ,قرارگاه حمزه
مدیرانی که دو دستی به ساختمان و ماشین های تی چسبیده اند!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

خبر  برنامه پیک بامدادیرادیو ایران به موضوع حساسیت ها و اولویت های مدیران پرداخته است.


جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: ساختمان و خودروهای تی به ی برای مدیران تبدیل شده اند.


انصاری بیان کرد: اینکه مدیران دو دستی به ساختمان و ماشین های تی چسبیده اند، علاوه بر ضایع بیت المال، زمینه ساز بروز فساد اداری نیز هست.

برچسب ها : مدیرانی که دو دستی به ساختمان و ماشین های تی چسبیده اند! - تی ,ساختمان ,مدیران ,ماشین های تی
مجمع باید انقل ، فکر و عمل کند و انقل باقی بماند
عنوان وبلاگ : شمیم دل
مجمع باید انقل ، فکر و عمل کند و انقل باقی بماند/هیچ مصوبه یا موضع مجمع نباید با مبانی انقلاب و میراث بزرگوار متفاوت باشد


  حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس و اعضای دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مجمع را از ابتکارات با ارزش بزرگوار خواندند و با اشاره به سه وظیفه مهم این نهاد یعنی «تشخیص مصلحت»، «مشاورت در تعیین سیاست های کلی» و «ارائه راه حل در معضلات کشور» تأکید د: مجمع باید صد در صد انقل ، فکر و عمل کند و انقل باقی بماند.

حضرت آیت الله با یادآوری مسئولیت بسیار ظریف و خطیر مجمع در «تشخیص و اِعمال مصلحت» افزودند: مجمع در مواقعی که مصلحتی مهم وجود دارد و نظر مجلس شورای ی را بر تشخیص شورای نگهبان ترجیح می دهد، باید توجه کند مصلحتی که تحت عنوان ثانویه است، طبعاً باید بسیار مهم، مسجل و واضح باشد و با نظر اکثریت قاطع و قابل قبول مجمع، آن هم برای مدتی معین و موقت اعمال شود.
برچسب ها : مجمع باید انقل ، فکر و عمل کند و انقل باقی بماند - مجمع ,باقی بماند ,انقل باقی ,مجمع باید ,الله
برنامه ریزی برای 300 حمله تروریستی در ایام محرم
عنوان وبلاگ : شمیم دل

دستگیری یکی از اعضای در کرج/ برنامه ریزی برای 300 حمله تروریستی در ایام محرم  سرهنگ امین یامینی فرمانده شهرستان شهریار، در حاشیه نشست خبری هفته دفاع مقدس که در مجموعه ناحیه شهریار و با حضور جمعی از خبرنگاران فعال در غرب استان تهران برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از دستگیری یکی از عناصر شاخه اجناد الشام در منطقه شه خبر داد.


وی در تشریح جزئیات این دستگیری، عنوان کرد: فرد مذکور در مسیر ارتباطی که وارد ایران شده بود، شب را در ت آباد شهر ری اسکان می یابد.


سرهنگ یامینی گفت: در ادامه با هوشمندی سربازان گمنام زمان(عج) با تلفن همراه ایشان ارتباط برقرار می شود و ان خدوم امنیتی و اطلاعاتی در قالب و پوشش نیروهای مرتبط با ، به هماهنگی قرار ملاقاتی با وی در منطقه شه شهرستان شهریار مبادرت می ورزند.


فرمانده شهرستان شهریار عنوان کرد: سپس با اتخاذ تد ر هوشمندانه و مقتضی،تمهیدات لازم در محل ملاقات شیده و بعد از حضور وی، دستگیری و بازداشت وی عملیاتی می شود.


ادامه مطلب

برچسب ها : برنامه ریزی برای 300 حمله تروریستی در ایام محرم - شهریار ,شهرستان , ,شهرستان شهریار ,منطقه شه , شهرستان ,فرمانده
فروش هواپیمای مسافربری به ایران را ممنوع کرد!
عنوان وبلاگ : شمیم دل به نقل از پایگاه خبری هیل، مجلس نمایندگان دیروز (چهارشنبه) با تصویب طرحی فروش هواپیماهای مسافربری به ایران را ممنوع کرد. این اقدام مجلس نمایندگان در حالی صورت گرفت که برخی از نمایندگان دموکرات هشدار داده بودند این اقدام توافق بین المللی درباره برنامه هسته ای ایران ( ) را تضعیف خواهد کرد.


پیتر راسکام، جمهوریخواه ای ایلینوی دو متمم برای قانون بودجه ت 2018 ارائه کرده بود که به طور مشخص استفاده از بودجه برای اعطای مجوز معاملات مالی فروش هواپیماهای کشوری را ممنوع می سازد و به دفتر کنترل اموال خارجی اجازه نمی دهد که مجوزهای فروش هواپیما به ایران را صادر کند.

برچسب ها : فروش هواپیمای مسافربری به ایران را ممنوع کرد! - ,ممنوع ,نمایندگان ,فروش هواپیماهای ,نمایندگان ,مجلس نمایندگان ,مجلس نمایندگان
مقام نظامی صهیونیست: به تنهایی قادر به جنگ با ایران نیست
عنوان وبلاگ : شمیم دل
مقام نظامی صهیونیست: به تنهایی قادر به جنگ با ایران نیست


 به نقل از وبسایت دیفنس نیوز، یک مقام نظامی عالیرتبه اسراییلی گفت اسراییل باید خود را برای رویارویی مستقیم با ایران آماده کند اما حقیقت این است که اسراییل به تنهایی قادر به جنگ با این کشور نیست.

ژنرال «یائیر گولان» رئیس سابق ستاد کل رژیم صهیونیستی در یک سخنرانی در موسسه مطالعات خاور نزدیک واشنگتن اذعان کرد که اسراییل به تنهایی نمی تواند در جنگ با ایران پیروز شود. 

وی تصریح کرد: «ایران روز به روز به تهدید بزرگتری برای اسراییل تبدیل می شود اما ما نمی توانیم به تنهایی با این کشور بجنگیم. آنها (ایران) می توانند بر ما تاثیرگذار باشند و ما نیز می توانیم بر آنها تاثیرگذار باشیم اما اگر می خواهیم به نتیجه عمیق تری در این نبرد فرسایشی دست پیدا کنیم به تنهایی قادر به انجام آن نیستیم. این حقیقتی است که بهتر است آن را بپذیریم.»

برچسب ها : مقام نظامی صهیونیست: به تنهایی قادر به جنگ با ایران نیست - تنهایی ,اسراییل , ,تنهایی قادر , اسراییل ,مقام نظامی
هشدار ناو موشک انداز ایران به ناو یی در ۴۵ مایلی بندر جاسک
عنوان وبلاگ : شمیم دل
هشدار ناو موشک انداز ایران به ناو یی در ۴۵ مایلی بندر جاسک


  یک فروند لنج ماهیگیری با نام شمس که برای تست موتور خود در فاصله 45 مایلی از ساحل بندر جاسک مستقر شده بود دچار آبگرفتگی و موتورخانه می شود و از نیروی دریایی طلب کمک می کند.

پس از دریافت درخواست کمک از لنج مذکور، منطقه دوم دریایی ولایتنیروی دریایی ، ناو موشک انداز فلاخن را برای کمک اعزام می کند که با ورود تیم کنترل صدمات یگان نداجا به لنج و جلوگیری از صدمات بیشتر این لنج تا اسکله یدک می شود.

یک فروند ناو یی به شماره بدنه 02 در حال نزدیک شدن به موقعیت لنج مذکور بود که با هشدار و اعلام حضور ناو موشک انداز فلاخن از منطقه دور می شود.
برچسب ها : هشدار ناو موشک انداز ایران به ناو یی در ۴۵ مایلی بندر جاسک - انداز ,موشک ,دریایی ,موشک انداز ,انداز فلاخن ,بندر جاسک ,موشک انداز فلاخن
ایران؛ جزو شش کشور برتر دنیا در ساخت رادار
عنوان وبلاگ : شمیم دل
 اسماعیلی


فرمانده قرارگاه پ ند هوایی گفت: ما به واسطه همت جوانان مان در قرارگاه پ ند هوایی، صنعت دفاعی و ها، جزو شش کشور برتر دنیا در ساخت رادار هستیم.

برچسب ها : ایران؛ جزو شش کشور برتر دنیا در ساخت رادار - ساخت رادار ,برتر دنیا ,کشور برتر ,قرارگاه پ ند
ت های ی علیه جنایات ت میانمار اقدام عملی کنند/
عنوان وبلاگ : شمیم دل

ت های ی علیه جنایات ت میانمار اقدام عملی کنند/ با اقدامات ت میانمار و آن زن بی رحم در رأس آن، مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد

  حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز ( ) در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه آمیز میانمار، از سکوت و بی عملی مجامع جهانی و مدعیان در قبال این فجایع به شدت انتقاد د و با تأکید بر اینکه راه حل این قضیه اقدام عملی کشورهای مسلمان و فشار و اقتصادی به ت بی رحم میانمار است، خاطرنشان د: باید علیه ظلم در هر نقطه از جهان، صریح و شجاعانه، اعلام موضع کند.

حضرت آیت الله ، تقلیل فاجعه میانمار به یک درگیری مذهبی بین مسلمانان و بو ها را نادرست خواندند و افزودند: البته ممکن است در این حادثه تعصب مذهبی تأثیر داشته باشد اما این قضیه، یک قضیه است، زیرا مجری آن، ت میانمار است و در رأس آن ت نیز زنی بی رحم قرار دارد که برنده جایزه صلح نوبل بوده و با این اتفاقات، در واقع، مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد.
برچسب ها : ت های ی علیه جنایات ت میانمار اقدام عملی کنند/ - میانمار , ت , ی ,جایزه ,نوبل ,بی رحم , ت میانمار ,اقدام عملی ,میانمار اقدام ,عملی کنند ,جنایات ت , ت میانمار اقدام
جایروکوپترهای ایرانی، کابوس دشمنان
عنوان وبلاگ : شمیم دل
جایروکوپترهای ایرانی کابوس دشمنان/ مسلح شدن هواپیماهای فوق سبک
چندی است که پاسداران انقلاب ی برای تکمیل پازل قدرتی خود در زمینه تجهیزات استفاده از هواپیماهای فوق سبک یا «جایروکوپتر» را در دستور کار قرار داده و از آنها در جهت شناسایی اه زمینی استفاده می کند.
 
اما همانند گذشته این پایان کار در استفاده از تجهیزات نبود و متخصصان داخلی با دانش بومی در توسعه آن برآمدند و طرح هایی چون مسلح این هواپیمای فوق سبک را در پیش گرفتند و موفق به این کار شدند.
 
جایروکوپترهای ایرانی کابوس دشمنان/ مسلح شدن هواپیماهای فوق سبک
 
«جایروکوپتر» چیست؟
 
«جایروکوپتر» به هواگردی گفته می شود که بال چرخان آن بدون موتور باشد. هواچرخ در ظاهر همانند بالگرد است؛ اما حرکت آن یا به وسیله یک ملخ موتوری یا یک کابل کششی صورت می گیرد. گذشتن هوا از پیرامون بال چرخان باعث بلند شدن هواچرخ از زمین می شود.
برچسب ها : جایروکوپترهای ایرانی، کابوس دشمنان - استفاده ,کابوس دشمنان
60 گلوله سهم یک مجلس از سفره انقلاب
عنوان وبلاگ : شمیم دل

این روایت ترور مردی است که هر اندازه از عمر انقلاب می گذرد دوست و دشمن بیشتر از پیش به بصیرت انقل ش اذعان می کنند.

۶۰ گلوله ای که سهم یک « مجلس» از سفره انقلاب شد


برچسب ها : 60 گلوله سهم یک مجلس از سفره انقلاب - انقلاب ,سفره انقلاب , مجلس
تحقیر ملت ایران در روز عزت ملی
عنوان وبلاگ : شمیم دل
تحقیر ملت ایران در روز عزت ملی

حاشیه های تحلیف


روز شنبه در صحن علنی مجلس در یک مراسم ملی که هر چهار سال یکبار رخ داد

فاجعه ای رونمایی


شد که دل هر  ایرانی را به درد آورد. عده ای از «نمایندگان دوربین به دست» از


«فدریکامودرینی» 


گ ع می د. این حرکت بهت مردم و بسیاری از شخصیت های


را برانگیخت و


نشان داد بی فرهنگی اجتماعی  در دل نخبگان جامعه یعنی نمایندگان خانه

ملت هم نفوذ کرده است.

برچسب ها : تحقیر ملت ایران در روز عزت ملی
مسافرت
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سلام خدمت دوستان عزیزم

به علت مسافرت مدت 15 روز نیستم  تمامی دوستان که حضور یابند و نظر بدهند بعد از حضور خدمت می رسم

برچسب ها : مسافرت
آل سعود با سوء استفاده از اوضاع آشفته منطقه اقدام به ویرانی و کشتار مردم العوامیه می کند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

وفیق ابراهیم


یک کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به اوضاع اسفناک مردم در شرق عربستان گفت که آل سعود با سوء استفاده از اوضاع آشفته منطقه اقدام به ویرانی و کشتار مردم العوامیه می کند.


برچسب ها : آل سعود با سوء استفاده از اوضاع آشفته منطقه اقدام به ویرانی و کشتار مردم العوامیه می کند - مردم ,اوضاع ,مردم العوامیه ,العوامیه می کند ,کشتار مردم ,منطقه اقدام ,آشفته منطقه ,مردم العوامیه می کند ,آشفته منطقه اقدام ,اوضاع آشفته منطقه
راز مجسمه چیست؟
عنوان وبلاگ : شمیم دلدوستان حقیقت این غم این است به دقت بخوانید روی کت که دست مجسمه است این متن را به انگلسی نوشته شده است .

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : راز مجسمه چیست؟ - مجسمه
امکان از سرگیری غنی سازی 20 درصدی طی 5 روز
عنوان وبلاگ : شمیم دل

امکان از سرگیری غنی سازی 20 درصدی طی 5 روز

رئیس سازمان انرژی اتمی از توانایی این سازمان برای ازسرگیری غنی سازی 20 درصدی تا حداکثر 5 روز در فردو خبر داد.


امکان از سرگیری غنی سازی 20 درصدی طی 5 روز ؛ علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به هشدار اخیر رئیس جمهور به امریکا در صحن علنی مجلس درباره نقض و از سرگیری برنامه هسته ای تاکید کرد: این هشداری نیست که در خلاء باشد، هشدار بدون پشتوانه نیست این ها براساس داده هایی است که آقای رئیس جمهور دارد.


وی گفت: رئیس جمهور و مجموعه نظام از مجموعه فعالیت های سازمان انرژی اتمیمطلعند ما وظیفه داریم فعالیت های سازمان را به اطلاع مسئولان بالادست برسانیم و آمادگی های لازم را اعلام کنیم تا اگر خواستند تصمیمی بگیرند بدانند که شرایط به چه صورت است.


صالحی افزود: سخنان آقای مبتنی بر پشتوانه آمادگی هایی است که ایجاد شده است.


رئیس سازمان انرژی اتمی، حفظ تاسیسات فردو را از قوت های دانست و افزود: این در حالی است که آنان می خواستند فردو از اساس نباشد و می گفتند باید آن را ببندیم.


وی گفت: این درحالی است که برخی می گویند صنعت هسته ای متوقف شده است، بستند و بردند؛ قسم جلاله هم بخورید فایده ای ندارد. به این علت تصمیم گرفتیم تصاویر راکتور مدرن اراک منع شود.


برچسب ها : امکان از سرگیری غنی سازی 20 درصدی طی 5 روز - سازمان ,رئیس ,انرژی ,جمهور ,سرگیری ,سازی ,سازمان انرژی ,رئیس سازمان ,رئیس جمهور ,انرژی اتمی ,رئیس سازمان انرژی
یک نظامی زن ی در مسجدالاقصی با گفتن شهادتین مسلمان شد.
عنوان وبلاگ : شمیم دل

خشم صهیونیست ها از مسلمان شدن نظامی زن ی در مسجدالاقصی
  یک نظامی زن ی که از اهالی عسقلان است در مسجدالاقصی مسلمان شد.


 رسانه های ی مدعی شده اند این نظامی به خاطر ازدواج با یک جوان مسلمان از اهالی «رهط» (در صحرای النقب) مسلمان شده است.


برچسب ها : یک نظامی زن ی در مسجدالاقصی با گفتن شهادتین مسلمان شد. - مسلمان , ی ,نظامی
عملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک در خارج مرزهای کشور تکذیب شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل
عملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک در خارج مرزهای کشور تکذیب شد
عملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک در خارج مرزهای کشور تکذیب شد

  در پی برخی اخبار منتشره مبنی بر اقدام عملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک، روابط عمومی قرارگاه حمزه سید ال (ع) نیروی زمینی ضمن رد هرگونه برنامه عملیاتی خارج از مرزهای ایران اعلام کرد: ما هیچ برنامه عملیاتی در خارج از مرزهای ایران برنامه ریزی نکرده ایم، ولی همچون گذشته با هر گروه، تیم یا فردی که قصد نفوذ به خاک ایران را برای اقدامات ضد امنیتی و یا تروریستی داشته باشند به شدت برخورد خواهیم کرد.برچسب ها : عملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک در خارج مرزهای کشور تکذیب شد - مرزهای ,برنامه ,علیه ,ترکیه ,مشترک ,عملیات ,عملیات مشترک ,ترکیه علیه ,برنامه عملیاتی , ی ایران , , ایران ,عملیات مشترک ایران
ما بد قولی کرده ایم اقا جان ... یا صاحب ا مان ...
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 ahrargroup-248.jpg


 

دعا پشت دعا


             برای آمدنت،

 


گناه پشت گناه

 


           برای نیامدنتدل درگیر میان این دو انتخاب


 

کدام آ ؟


 

آمدنت یا نیامدنت؟!


 

ببخش آقا ، ما بد قولی کرده ایم ...


 

برچسب ها : ما بد قولی کرده ایم اقا جان ... یا صاحب ا مان ... - قولی کرده
سرتیپ اسماعیلی در نشست خبری:24 ساعته از آسمان ایران حفاظت می کنیم
عنوان وبلاگ : شمیم دل


فرمانده قرارگاه پ ند هوایی گفت: ما ٢٤ساعته و بدون تعطیلی از آسمان ایران حفاظت می کنیم.

 

فرمانده قرارگاه پ ند هوایی گفت: ما ٢٤ساعته و بدون تعطیلی از آسمان ایران حفاظت می کنیم.

سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) طی سخنانی در نشست خبری که در آستانه دهم شهریورماه (روز پ ند هوایی) برگزار شد، با اشاره به برخی دستاوردهای جدید این قرارگاه، اظهار داشت: سامانه «سما» یک سامانه دو منظوره برای تعیین وضعیت آب و هوا و استفاده جهت سامانه های پ ندی است که در 400صد نقطه استقرار دارد و در آینده در کل کشور مستقر می شود.

وی همچنین ادامه داد: سامانه «صامت ١» دیگر دستاورد قرارگاه با هدف یکپارچه سازی سامانه های شنود الکترونیک است و این امکان را به شیکه یکپارچه می دهد که سایت های شنود از هم مطلع باشند و اه را کشف کنند.

اسماعیلی افزود: این سامانه در کشور مستقر شده است و عملیاتی است و قابلیت کشف اه در هوا و زمین و دریا را دارد.

فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاطرنشان کرد: سامانه سوم، سامانه «سمیع» است که برای اولین بار در منطقه این رادار در ایران تولید شده است.

اسماعیلی گفت: این سامانه توانایی کشف اه و مسیر ی در ارتفاع متوسط را دارد و مدیریت یکپارچه کنترل هوایی بین سازمان هواپیمایی و پ ند را ایجاد می کند. این رادار بومی که توسط پ ند طراحی و تولید شده و در انتهای برنامه پنج ساله ششم توسعه و تعداد بیشتری از آن تولید می شود.

وی با بیان اینکه ما ٢٤ساعته و بدون تعطیلی از آسمان ایران حفاظت می کنیم، تصریح کرد: از سال ٩٣، ایکائو لقب امن ترین آسمان منطقه را به ایران داده و این از افتخارات ایران است.

فرمانده قرارگاه پ ند هوایی در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان اینکه تمام رزمایش ها و عملیات های نیروهای نظامی با پشتیبانی و حضور پ ند هوایی صورت می گیرد، افزود: قرارگاه در هر ماه در یک رزمایش یا حضور و شرکت داشته یا خودش برگزار کرده است.

سرتیپ اسماعیلی تاکید کرد: هرکشوری به ایران حمله کند اگر آمدنش دست خودش باشد که نیست، رفتنش قطعا با خودش نخواهد بود و در اینجا مدفون می شود.

 

برچسب ها : سرتیپ اسماعیلی در نشست خبری:24 ساعته از آسمان ایران حفاظت می کنیم - سامانه ,پ ند ,هوایی ,قرارگاه ,آسمان ,اسماعیلی ,پ ند هوایی ,قرارگاه پ ند ,فرمانده قرارگاه ,آسمان ایران ,ایران حفاظت ,قرارگاه پ ند هوایی ,فرمانده ق?
امروز دشمن به دنبال فضای فکری جوانان ما است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

حجت ال والمسلمین عباس محمدحسنی در آیین تجلیل از رهپویان وحی و حافظان قرآن کریم ایران که در ستاد برگزار شد، گفت: امروز دشمن به دنبال فضای فکری جوانان ما است.

به گزارش روابط عمومی ستاد ، وی در این مراسم با بیان اینکه دشمن امروز به دنبال فضای فکری جوانان ما است افزود: امروز شبیخون فرهنگی و جنگ نرم دشمن بی صدا کشته می گیرد و تنها راه وج از این وضعیت، مراجعه به اساسنامه و مرام نامه قرآن است. 

رئیس سازمان عقیدتی همچنین افزود: بر ما واجب است بعد از پیوند با قرآن فرهنگ قرآن را هم توسعه دهیم و در این زمینه نباید از حرکت ایستاد و 

حرکت قرآنی باید با قوت ادامه پیدا کند. 

وی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه یک رقابت قرآنی در میان نیروهای مختلف به وجود آمده است، تصریح کرد: این اتفاق مبارکی است که باید با قوت ادامه یابد.

 حجت ال والمسلمین فقیه رئیس(سابق) اداره عقیدتی ستاد آجا نیز در این مراسم اظهار داشت: ما در سال گذشته 190 نفر حافظ قرآن و در ترم دوم 292 حافظ قرآنی را در سطح سازمان عقیدتی تربیت کردیم و در سال جاری هم این روند ادامه دارد.

وی افزود: ایران طرح های جامع فرهنگی و قرآنی را در دستور کار خود قرار داده و به سازمان های ذیربط ابلاغ کرده است که یکی از مهمترین این طرح ها، طرح نهضت قرآنی است که بر اساس آن، همه کارکنان باید روزانه یک آیه را قرائت کنند و از فیوضات آن بهره مند شوند. 

حجت ال فقیه همچنین با اشاره به تهدیدهایی که جامعه امروز را به مخاطره انداخته است، گفت: اگر طرح های جامع قرآنی را اجرا کنیم، مطمئن باشید که تهدیدها مهار شده و خانواده های ما بعنوان الگوی خانواده قرآنی در جامعه مطرح می شوند.

 

برچسب ها : امروز دشمن به دنبال فضای فکری جوانان ما است - قرآنی , ,قرآن ,دشمن ,عقیدتی ,افزود ,فضای فکری ,فکری جوانان ,عقیدتی ,دنبال , فضای ,سازمان عقیدتی , ایران ,
حجت ال والمسلمین محمدحسنی در مراسم تشییع پیکر شهید گمنام:
عنوان وبلاگ : شمیم دل

رئیس سازمان عقیدتی ، سیاست های دشمن در منطقه را ش ت خورده دانست و عنوان کرد: برخی تصور می د ، عراق و لبنان کشورهایی از دست رفته برای مسلمانان هستند اما شاهدیم سیاست های دشمن شکت خورده و به فضل الهی پیروزی نهایی برای است.

به گزارش روابط عمومی ایران، حجت ال والمسلمین عباس محمدحسنی در مراسم تشییع شهید گمنام که همزمان با شهادت جانسوز باقر(ع) در ستاد هوانیروز برگزار شد، ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم، گفت: امروز جمع حاضر افتخار میزبانی از شهید به ظاهر گمنامی دارند که به گردن همه ما حق دارد.

رئیس سازمان عقیدتی ایران در ادامه تصریح کرد: عزت، اقتدار، امنیت و آرامش بی نظیر کشور را مدیون ایثارگران و هستیم چرا که اگر نبودند اتفاقات ناگواری برای کشور ما رخ می داد و با امنیتی که امروز داریم پی می بریم چه کار بزرگی را رقم زدند و مسئولیت ما چقدر در برابر این سنگین است.


حجت ال والمسلمین محمدحسنی با بیان اینکه کشور، امانت در دست ما است و باید از این امانت حفاظت شود، ادامه داد: برای اینکه شرمنده نشویم باید قصه زندگی این بزرگان را با حضور قلب مطالعه و عمل کنیم.

وی تأکید کرد: همانطور که برای نبرد با دشمن باید شجاعانه عمل کنیم و از بزرگنمایی غیرواقعی امکانات دشمن هراسی به خود راه ندهیم، باید از میراث نیز با شجاعت پاسداری کنیم و از تبلیغات دروغین در مورد قدرت های سلطه گر هراسی نداشته باشیم.

ولی فقیه در ایران یادآور شد: این چیزی نیست که نشان می دهد و بسیار ضعیف تر از آن چیزی است که از طریق تبلیغات خودش را به رخ جهانیان می کشد و از نظر ملت ما یک ببر کاغذی بیش نیست.

وی اضافه کرد: برخی تصور می د ، عراق و لبنان کشورهایی از دست رفته برای مسلمانان هستند که به دست سلطه جهانی افتاده اند اما امروز هرچه زمان می گذرد شاهدیم دشمن سیاست های خود را در منطقه شکت خورده می بیند و با ایمانی که جبهه مقاومت به خدا دارد با ایستادگی در برابر دشمن به فضل خدا پیروزی نهایی در انتظار مجاهدان در راه خداست.

رئیس سازمان عقیدتی در پایان گفت: مسیر تاریخ، هم جهت با هدف قرآن است و هر روز که می گذرد اهل ایمان به هدف خود نزدیکتر می شوند.

برچسب ها : حجت ال والمسلمین محمدحسنی در مراسم تشییع پیکر شهید گمنام: - ,دشمن , ,محمدحسنی ,والمسلمین ,شهید , ,ال والمسلمین ,رئیس سازمان , جمهوری ,سازمان عقیدتی , ,سازمان عقیدتی ,رئیس سازمان عقیدتی ,ال والمسلمین محمدحس?
دیدار فرماندهان کل و
عنوان وبلاگ : شمیم دل

به گزارش روابط عمومی ایران؛ د ی انتصاب سرلشکر به سمت فرماندهی کل ایران ، سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل پاسداران انقلاب ی صبح امروز( 8 شهریور) با حضور در ستاد فرماندهی کل با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فرماندهان و در فضایی صمیمی با ابراز سندی از وحدت، یکپارچگی و اخوت مثال زدنی موجود، همدلی، هماهنگی و هم افزایی در انجام یتهای محوله، تحت تد ر و فرامین فرماندهی معظم کل قوا را موجب عصبانیت دشمنان ملت ایران و ابتر ماندن تلاش آنان برای ایجاد اختلاف در نیروهای مسلح و تضعیف توان دفاعی کشور دانستند.

در این دیدار همچنین بر پیش بینی و اجرای برنامه ها و اقدامات مشترک در راستای اه بازدارندگی و ارتقای آمادگی های دفاعی برای مقابله متناسب با تهدیدات فراروی کشور تاکید شد.

برچسب ها : دیدار فرماندهان کل و - , , ی ,فرماندهی ,دیدار فرماندهان , , جمهوری ,
نخست عراق تلعفر را رسما اعلام کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل  حیدر العبادی، نخست و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق با صدور بیانیه ای، تلعفر و العیاضیه را رسما اعلام کرد.

 

در این بیانیه تاکید شده که با تلعفر، استان نینوا به طور کامل آزاد شد و این منطقه اکنون از مناطق آزاد شده به شمار می آید.

 

حیدر العبادی روز پنج شنبه در بیانیه ای از پیروزی در برابر در تلعفر و کل استان «نینوا» طی روز چهارشنبه خبر داد.


در بیانیه عبادی در این باره آمده است: «تلعفر آزاد شد. خطاب ما به نیروهای این است: هر کجا که باشید، به دنبال شما می آییم. هیچ چاره ای ندارید، به غیر از آنکه تسلیم شوید یا بمیرید.»

برچسب ها : نخست عراق تلعفر را رسما اعلام کرد - آزاد ,تلعفر , ,بیانیه ,رسما اعلام , تلعفر ,نخست
هدف از توسعه صنایع دفاعی تضمین امنیت و تقویت ثبات منطقه است
عنوان وبلاگ : شمیم دل


هدف از توسعه صنایع دفاعی تضمین امنیت و تقویت ثبات منطقه است


    سرتیپ حاتمی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در خبر ساعت 14:00 و با اشاره به دیپلماسی دفاعی کشورمان، اظهار کرد: دیپلماسی دفاعی یکی از برنامه های اصلی وزارت دفاع است که در مجلس مورد تأکید ریاست ایران قرار گرفت.


دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح افزود: ما با همه کشورها به ویژه منطقه و همسایه تعامل داریم و آن را توسعه خواهیم داد و ی نیز در روز تنفیذ به توسعه روابط و تعاملات تأکید داشتند.


وی گفت: در منطقه ای که مسئله اصلی امروز آن بی ثباتی و ناامنی است قطعا دیپلماسی دفاعی می تواند کمک مؤثری به دستگاه سیاست خارجی همه کشورها داشته باشد.


برچسب ها : هدف از توسعه صنایع دفاعی تضمین امنیت و تقویت ثبات منطقه است - دفاعی ,توسعه ,دیپلماسی ,دفاع ,دیپلماسی دفاعی ,نیروهای مسلح , دفاع
ناوگروه اطلاعاتی - عملیاتی نداجا به کشور بازگشت
عنوان وبلاگ : شمیم دل

ناوگروه اطلاعاتی - عملیاتی نداجا به کشور بازگشت

ناوگروه اطلاعاتی - عملیاتی نداجا به کشور بازگشت


  ناوگروه 47 اطلاعاتی، عملیاتی، آموزشی نیروی دریایی راهبردی صبح دیروز(شنبه) پس از 76 روز دریانوردی به کشور بازگشت.


این ناو گروه که متشکل از ناوشکن ایران البرز و ناو لجستیکی بوشهر بود که در اسکله منطقه یکم نداجا در بندرعباس پهلو گرفت.


مراسم رسمی استقبال از این ناوگروه و بدرقه ناوگروه 48 نداجا   و با حضور دریادار سیاری برگزار شد.

برچسب ها : ناوگروه اطلاعاتی - عملیاتی نداجا به کشور بازگشت - ناوگروه ,نداجا ,کشور ,کشور بازگشت ,عملیاتی نداجا ,اطلاعاتی عملیاتی ,ناوگروه اطلاعاتی ,اطلاعاتی عملیاتی نداجا ,ناوگروه اطلاعاتی عملیاتی
قدرت ت یب موشک ها افزایش خواهد یافت
عنوان وبلاگ : شمیم دل

قدرت ت یب موشک ها افزایش خواهد یافت

دفاع گفت: حتما روی موضوع جنگ الکترونیک، قدرت ت یب موشکی و مانور پذیری و مسائلی از این دست، برنامه های دقیقی در حال برنامه ریزی و اجرا هست که انشالله موجب تقویت برنامه موشکی خواهدشد.


قدرت ت یب موشک ها افزایش خواهد یافت   سرتیپ حاتمی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت وگویی، اظهار داشت: مقاومت در فرهنگ است، ملت ما در انقلاب و همینطور در دوران دفاع مقدس آثار دفاع مقدس را دید و از مقاومت نتیجه گرفت.


وی افزود: شاید ترس اصلی قدرت های استکباری در مورد رابطه ما و محور مقاومت به این برمی گردد که نمی خواهند چنین الگویی درمقابل چشم آنها باشد.


برچسب ها : قدرت ت یب موشک ها افزایش خواهد یافت - دفاع ,مقاومت ,قدرت ,ت یب ,قدرت ت یب ,خواهد یافت ,دفاع مقدس ,افزایش خواهد ,موشک ها افزایش ,موشک ها افزایش خواهد ,ت یب موشک ها افزایش ,قدرت ت یب م?
عربستان حمله به ایران را در رسانه ها ممنوع کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


رو مه عرب زبان «رای الیوم» چاپ لندن از دستور جدید عربستان به رسانه ها برای خودداری از حمله به ایران و شیعیان خبر داد.


به نوشته این رو مه، این دستور را مشاور رسانه ای دربار عربستان به رسانه های سعودی در داخل و خارج این کشور ابلاغ کرده و قرار است در تمامی مطبوعات، فضای مجازی و شبکه های تلویزیونی اجرا شود.


رو مه «رای الیوم» صدور این دستور را در راستای بهبود روابط دو کشور اعلام کرده است.


گفتنی است طبق گزارش رسانه ها، یک هیأت سعودی نیز به زودی برای بازدید از سفارت عربستان در تهران و کنسولگری این کشور در مشهد و برآورد حجم خسارات واردشده به این دو ساختمان دیپلماتیک در سال 2015 به ایران سفر می کند.


«رای الیوم» در انتهای گزارش خود بازگشایی سفارت عربستان در تهران طی چند ماه آینده را نیز محتمل دانسته است.

برچسب ها : عربستان حمله به ایران را در رسانه ها ممنوع کرد - عربستان ,کشور ,دستور ,الیوم» ,«رای ,«رای الیوم» ,سفارت عربستان
چرا جاسوسی از کره شمالی برای تقریباً غیرممکن است؟
عنوان وبلاگ : شمیم دل
چرا جاسوسی از کره شمالی برای تقریباً غیرممکن است؟
چرا جاسوسی از کره شمالی برای تقریباً غیرممکن است؟

   شبکه تلویزیونی ان بی سی نیوز با انتشار مطلبی در پایگاه اینترنتی خود این پرسش را مطرح کرد که چرا سازمان های نظامی و اطلاعاتی نمی توانند از فعالیت های مخفی کره شمالی سردربیاورند. در این گزارش آمده است روز دوشنبه گذشته، موشک بالستیک آزمایش شده از سوی کره شمالی از آسمان ژاپن عبور کرد. با وجود این، به گفته مقامات یی دستگاه های اطلاعاتی 80 میلیارد دلاری این کشور تنها ساعاتی پیش از آزمایش این موشک، از پرتاب آن اطلاع یافته بودند.

نگارنده مطلب در ادامه می افزاید در سال های اخیر، کره شمالی موشک های هسته ای خود را با سرعت بیشتری نسبت به برآوردهای سازمان های جاسوسی ، گسترش می دهد. در دسامبر سال 2011 میلادی، 50 ساعت پس از درگذشت کیم جونگ-ایل، پیشین کره شمالی و آن هم پس از اعلام رسمی تلویزیون تی این کشور، از این موضوع آگاه شد. همچنین در سال 2010 میلادی، کره شمالی یک کارخانه بزرگ غنی سازی اورانیوم را به یکی از کارشناسان یی نشان داد؛ در حالی که ی در جهان از وجود چنین مکانی اطلاع نداشت.
برچسب ها : چرا جاسوسی از کره شمالی برای تقریباً غیرممکن است؟ - شمالی , ,جاسوسی ,تقریباً غیرممکن , تقریباً ,برای ,شمالی برای , تقریباً غیرممکن ,برای تقریباً
انتظار این حجم از ت یب توسط آقای را نداشتم/رأی ۱۶میلیونی علی رغم باران تهمت و ت یب، نشانه مهمی است
عنوان وبلاگ : شمیم دل
دیدار با رئیسی/2


سید ابراهیم رئیسی گفت: تصور می کردیم آقای در انتخابات حداقل به واسطه لباس تش، در ت یب و تهمت حدّ نگه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، چندی پیش در ایام تعطیلات عید سعید فطر مدیران عامل برخی خبرگزاری های کشور سفری به مشهد مقدس داشتند که طی این سفر، دیداری صمیمانه نیز با حجت ال والمسلمین سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی(ع) فراهم گردید. در این دیدار، سؤالات مختلفی درباره چرایی ورود حجت ال رئیسی به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و نیز تحلیل وی از متن، حاشیه و نتیجه این انتخابات مطرح گردید. آنچه در پی می آید متن کامل این گفتگوی رسانه ای است که از سوی دفتر حجت ال رئیسی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.
برچسب ها : انتظار این حجم از ت یب توسط آقای را نداشتم/رأی ۱۶میلیونی علی رغم باران تهمت و ت یب، نشانه مهمی است - رئیسی ,ال ,انتخابات ,ال رئیسی ,آقای
دفاع کشورمان در واکنش به اظهارات دفاع گفت اظهارات وی شبیه هذیان گویی افراد بیمار و تب دار است.
عنوان وبلاگ : شمیم دل

دهقان:

اظهارات دفاع شبیه هذیان گویی افراد بیمار است/ مسائل داخلی به احتمال زیاد ت این کشور را ساقط خواهد کرد

شناسه خبر: 1462045 سرویس:

 ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴

 دهقان دفاعبه گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، حسین دهقان دفاع در واکنش به اظهارات مداخله جویانه، بی شرمانه و خلاف تمامی موازین حقوق بین الملل جیمز ماتیس دفاع اظهار داشت: دفاع و هیئت حاکمه بهتر است به جای تعیین تکلیف برای ملت های دیگر، به فکر حل مسائل داخلی خود و بررسی علل اساسی موجود که به احتمال زیاد و در آینده ای نه چندان دور نه تنها ت فعلی را ساقط خواهد کرد بلکه نظام این کشور را نیز با چالش های فراوان و جدی مواجه می کند، باشند.


وی افزود: خوی استکباری و احساس قلدری و نادیده گرفتن قدرت ملت ها و تجاهل نسبت به وقایع تاریخی و نتایج حاصل از این گونه اظهار نظرها، عقلانیت افرادی مثل ایشان را سلب کرده و این گونه اظهارات شبیه هذیان گویی افراد بیمار و تب دار است.

برچسب ها : دفاع کشورمان در واکنش به اظهارات دفاع گفت اظهارات وی شبیه هذیان گویی افراد بیمار و تب دار است. - دفاع , , ,اظهارات ,بیمار ,افراد , دفاع ,افراد بیمار ,شبیه هذیان گویی ,هذیان گویی افراد ,دفاع ,هذیان گویی افراد بیمار ,شبیه هذیان گویی افراد
توقیف یک فروند لنج عربستانی در آب های ایران/
عنوان وبلاگ : شمیم دل


لنج


یک منبع آگاه بعد از ظهر اظهار کرد: یک شناور متعلق به عربستان سعودی که امروز به آب های سرزمینی ایران کرده بود، توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی پاسداران انقلاب ی توقیف شد.


وی افزود: این شناور صیادی از بندر دارین عربستان به آب های ایران کرد که با هوشیاری پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی پاسداران انقلاب ی در آب های سرزمینی ایران در استان بوشهر توقیف شد.


این منبع آگاه تصریح کرد: چهار خدمه این شناور صیادی در این رابطه دستگیر شده اند که تحقیقات از آنها ادامه دارد.


برچسب ها : توقیف یک فروند لنج عربستانی در آب های ایران/ - ی ,آب های ,پاسداران ,توقیف ,جمهوری ,شناور , ی ایران , , پاسداران ,پاسداران انقلاب ,شناور صیادی , ایران ,پاسداران انقلاب ی , پاسداران انقلاب , ی ایر
آ ین وضعیت "فالان ایرانی
عنوان وبلاگ : شمیم دل

دریاداردریادار دوم گفت: مراحل ارزی کلی فالان به پایان نرسیده و پس از پایان این مراحل، فالان عملیاتی می شود.


دریادار دوم محمود معاون عملیات نیروی دریایی ایران گفت  درباره تست و آزمایش سامانه های جدید، مانند فالان ایرانی، عنوان کرد: تمام سامانه های جدیدی را که تحویل نداجا شده است به کارگیری می کنیم اما درباره سامانه دفاع نقطه ای مانند فالان مراحل ارزی و تحویل کلی آن به پایان نرسیده است.
برچسب ها : آ ین وضعیت "فالان ایرانی - فالان ,مانند فالان ,پایان نرسیده ,مراحل ارزی
کشف دپو سلاح های گرو جیش الظلم در بلوچستان
عنوان وبلاگ : شمیم دل


۳۷ قبضه سلاح و یک توپ ضدهوایی در این عملیات اطلاعاتی کشف شد 

1


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دپو سلاح های گرو جیش الظلم در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد در این عملیات ۳۷ قبضه سلاح و یک توپ ضدهوایی به دست نیروی انتظامی افتاد.


حسین رحیمی  اظهار داشت: به دنبال اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی و انتظامی که امروز در استان سیستان و بلوچستان برقرار است روز گذشته نیروهای انتظامی استان یکی از محل های دپو سلاح های گرو جیش الظلم را در ارتفاعات 1800 متری منطقه کوه سفید شهرستان سراوان کشف د.


برچسب ها : کشف دپو سلاح های گرو جیش الظلم در بلوچستان - انتظامی ,بلوچستان ,جیش الظلم ,گرو ,سلاح های ,استان ,گرو جیش الظلم ,سلاح های گرو ,استان سیستان ,انتظامی استان ,قبضه سلاح ,سلاح های گرو جیش ا
قدرت بی رقیب ایران در تولید موشک های کروز + تصاویر
عنوان وبلاگ : شمیم دل


در این گزارش می توانید با بهترین موشک های کروز جهان آشنا شوید.


////////////////////////////


 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : قدرت بی رقیب ایران در تولید موشک های کروز + تصاویر - موشک های کروز
حزب الله پیشرفته ترین دشمن ماست
عنوان وبلاگ : شمیم دل


افسر صهیونیست: حزب الله پیشرفته ترین دشمن ماستافسر صهیونیست: حزب الله پیشرفته ترین دشمن ماست


به نقل از پایگاه اینترنتی العهد لبنان، یوسی میلمن، افسر و تحلیلگر امور امنیتی و نظامی در مقاله ای در رو مه معاریو، از تلاش نیروی دریایی گر صهیونیستی برای گسترش توانمندی های خود به گونه ای که با افزایش توانمندی های حزب الله متناسب باشد، سخن گفت.


این افسر و تحلیلگر صهیونیست نوشت: « نه تنها در زمینه میدان های گازی، بلکه در دیگر حوزه های دریایی نیز در معرض تهدیدهای فزاینده قرار گرفته است.حماس از توانمندی دریایی بهره مند است و برای بهبود آن تلاش می کند. این سازمان در عملیات «ص ه سخت» با اعزام چهار غواص، برای نفوذ به تلاش کرد. بنا به گفته یک افسر نیروی دریایی، آنها قدرت خوبی از خود نشان دادند. به گفته وی، حتی پیش از عملیات ص ه سخت به این مسئله پی برده بودیم که آنها چنین توانمندی دارند. از این رو برای ایجاد سامانه ای به منظور کشف و شناسایی غواصان، اقدامات خود را آغاز کردیم.»


میلمن افزود: «اطلاعات نیروی دریایی حاکی از آن است که نیروی دریایی وابسته به حماس، ده ها نیرو در اختیار دارد که مهارت های آنها افزایش یافته است. 

برچسب ها : حزب الله پیشرفته ترین دشمن ماست - دریایی ,توانمندی ,نیروی ,افسر ,نیروی دریایی ,پیشرفته ترین دشمن ,حزب الله پیشرفته ترین
عربستان با سران القاعده در یمن همکاری دارد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 به نقل از این شبکه، ویکی لی اعلام کرد به زودی 500 هزار مکاتبات محرمانه دیگر را در چند هفته آینده منتشر می کند. 
یکی از اسناد فاش شده ، نامه وزارت امور خارجه عربستان به ملک عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه سابق است و در آن به حمله عناصر القاعده به شهر زنجبار در شهر ن یمن در سال 2011 اشاره می شود. بر اساس این سند سقوط زنجبار در آن زمان به دست القاعده تحت حمایت فرماندهان نظامی عربستان و یمن رخ داده است. در سند دیگری آمده است قطر 250 میلیون دلار به حمید الاحمر ( از بازرگانان یمنی)  برای ایجاد نا آرامی و ابکاری در این کشور پول داده است. 
در همین حال وزارت امور خارجه عربستان به شهروندان این کشور در باره وارد شدن به پایگاه اینترنتی ویکی لی و اطلاع از اسناد منتشر شده هشدار داد و تاکید کرد این اسناد با هدف ضربه زدن به امنیت و ثبات کشور منتشر شده است.

برچسب ها : عربستان با سران القاعده در یمن همکاری دارد - عربستان ,القاعده ,کشور ,منتشر ,اسناد ,امور خارجه ,خارجه عربستان ,وزارت امور ,ویکی لی ,همکاری دارد ,امور خارجه عربستان
اضافه خدمت سنواتی و انضباطی سربازان بخشیده شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

اضافه خدمت سنواتی و انضباطی سربازان بخشیده شد


  موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح پیرامون موضوع اضافه خدمت کارکنان وظیفه اظهار داشت: بر اساس پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح و موافقت ی و فرماندهی کل قوا، اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه ی در حال خدمت، بخشیده شد.


وی همچنین از بخشیده شدن اضافه خدمت مشمولان غایبی که تا ۲۲ بهمن سال ۹۶ خود را جهت انجام خدمت دوره سربازی معرفی کنند خبر داد.


کمالی افزود: علاوه بر اضافه خدمت سنواتی، معظم له با بخشش اضافه خدمت انضباطی کارکنان وظیفه در حال خدمت نیز موافقت کرده اند.


وی بیان کرد: این بهترین فرصت برای مشمولان غایب است که با اخذ دفترچه آماده به خدمت خود را جهت انجام خدمت سربازی معرفی کنند.


کمالی در پایان تاکید کرد: نیروهای مسلح باید با اولویت قرار دادن انی که در حال انجام اضافه خدمت هستند، ابتدا آن ها را از خدمت ترخیص کنند.

برچسب ها : اضافه خدمت سنواتی و انضباطی سربازان بخشیده شد - خدمت ,بخشیده ,انجام ,کارکنان ,کمالی ,مسلح ,اضافه خدمت ,نیروهای مسلح ,معرفی کنند , کمالی ,سربازی معرفی
بازداشت ۲۱ ی در مشهد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


بازداشت ۲۱ ی در مشهد


 قاضی حسن حیدری، معاون دادستان مشهد گفت: دادستانی از حدود یک ماه قبل وارد مرحله جدیدی شده بود، به منظور اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه ، تعدادی از نیروهای ی زیر چتر اطلاعاتی قرار گرفتند و مشخص شد برخی از عوامل پس از فراگیری آموزش های جنگی و انتحاری و یا بیعت با سرکردگان با شناسنامه های جعلی وارد کشور شده اند به طوری که بعضی از آنان اقدامات و عملیاتی را به نفع در خارج از کشور نیز انجام داده اند.


وی ادامه داد :۲۱نفر از عوامل در چند عملیات هماهنگ و گسترده، طوری در چنگال اقتدار سربازان زمان (عج) گرفتار شدند که با گذشت ساعت ها از این عملیات هنوز گیج بودند.


وی افزود:تحقیقات مشخص کرد که ی های مذکور قصد انجام عملیات های مختلفی مانند عملیات انغماسی و یا انتحاری و غیره را داشتند که قبل از هرگونه اقدامی در عملیات پیش دستانه و اطلاعاتی سربازان گمنام زمان (عج) گرفتار شدند و زیر ضربه قرار گرفتند.


وی در خصوص هویت افراد دستگیر شده گفت:برخی ی های دستگیر شده ایرانی و بعضی دیگر از اتباع افغانستان هستند که با جعل و سوء استفاده از اسناد جعلی وارد ایران شده اند.

برچسب ها : بازداشت ۲۱ ی در مشهد - عملیات , , ی ,گرفتار شدند , زمان ,جعلی وارد ,عوامل ,قرار گرفتند
عربستان سردمدار ترویج افراط گرایی در انگلیس
عنوان وبلاگ : شمیم دل

عربستان سردمدار ترویج افراط گرایی در انگلیس به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره عربی، یک موسسه پژوهشی انگلیسی اعلام کرد عربستان سردمدار ترویج افراط گرایی مذهبی در انگلیس است.


هرچند ریاض این اتهام را رد می کند، با این حال در گزارش پژوهشی و مستقلی که موسسه هنری ج ون انگلیس ارائه کرده است و رسانه های انگلیسی به آن پرداخته اند آمده است برخی شخصیت ها و موسسه های عربستانی نقش عمده ای در صدور تفکر وه ت دارند.


این گزارش می افزاید در برخی موارد برخی از این سازمان های مذهبی به طور مستقیم از ریاض مدیریت می شوند.


این گزارش خواهان انجام تحقیقی کلی در خصوص نقش عربستان و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس در این فعالیت های شده است.

برچسب ها : عربستان سردمدار ترویج افراط گرایی در انگلیس - گزارش ,انگلیس ,عربستان ,افراط گرایی ,ترویج افراط ,سردمدار ترویج ,عربستان سردمدار ,ترویج افراط گرایی ,سردمدار ترویج افراط ,عربستان سردمدار ترو
سوغات ظریف از اروپا
عنوان وبلاگ : شمیم دل


بعد از کدخدا اتحادیه اروپا نیز ایران را تحریم کرد

موگرینی و ظریف

 

ظریف درحالی که طی سفری به اروپا با مقامات کشورهای آلمان، ایتالیا و فرانسه دیدار کرد که اتحادیه اروپا لیست تحریم های هسته ای خود علیه ایران را اعلام کرد.

برچسب ها : سوغات ظریف از اروپا - اروپا ,اتحادیه اروپا
کاریکاتور/ترس رژیم صهیونیستی از توان نظامی ایران
عنوان وبلاگ : شمیم دل


یکی از اعضای ارشد کنست مدعی شد که تلاش های جاری ایران برای تجهیز خود به مرگبارترین و دقیق ترین تسلیحات یک خطر برای به حساب می آید و باید برای مقابله با این خطر در درگیری های آتی با ایران و شاخه های منطقه ای آن برنامه ریزی کند.

کاریکاتور/ترس رژیم صهیونیستی از توان نظامی ایران

برچسب ها : کاریکاتور/ترس رژیم صهیونیستی از توان نظامی ایران
تقویت تمرکز بر رفع تهدیدات اولویت دار تهران در قرارگاه ثارالله/ تحمل زخم زبان ها خیلی سخت نیست
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سرلشکر جعفری تاکید کردسرلشکر جعفری فرمانده کل

فرمانده قرارگاه ثارالله تهران به برخی تلاش ها برای دامن زدن به بحث های نازل رسانه ای درباره اشاره کرد و گفت: ما برای مردم ایران جان می دهیم پس برای مان خیلی سخت نیست که زخم زبان ها را به جان ب یم.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از نیوز، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل   پاسداران در مراسم معارفه جانشین جدید قرارگاه ثارالله تهران اظهار داشت: تحقق امنیتی نرم افزاری و مردم پایه، همراه با رویکرد پیشگیری، مبنای اقدامات در تهران است.

وی افزود: خود را غمخوار ودلسوز مردم می داند و حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی آنها را به اندازه سلاح و تجهیزات بلکه بیشتر از آن، امنیت زا می داند و در این مسیر همه توان خود را به کار خواهد بست.

فرمانده قرارگاه ثارالله تهران به ضرورت تقویت جدی رویکرد اجتماعی در فعالیت های این قرارگاه اشاره کرد و ادامه داد: توسعه فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی با مشارکت طیف های گسترده مردم به همراه به کارگیری سازوکارهای رسانه ای مناسب، گسترش آموزش ها و همچنین تمرکز بر رفع تهدیدات اولویت دار تهران جزو برنامه های این قرارگاه بوده و از این پس تقویت خواهد شد.

وی با بیان اینکه و مردم متعلق به یکدیگر هستند و مرزی بین و مردم نیست، تاکید کرد: اقدامات امنیت زا باید عمدتا ًبر حوزه های ایج و تمرکز بر حل ریشه ای مسائل تهدید کننده امنیت استوار باشد و رویکردهای سلبی باید مکمل رویکردهای ایج بوده و درباره منطق و سازوکار آن باید با شفافیت با مردم صحبت شود.

فرمانده کل همچین به برخی تلاش ها برای دامن زدن به بحث های نازل رسانه ای درباره اشاره کرد و گفت: تا زمانی که پیوند میان مردم و تحت امر و فرماندهی معظم انقلاب ی برقرار است این تلاش ها نتیجه ای جز ناکامی برای بانیان آن در پی نخواهد داشت. ما برای مردم ایران جان می دهیم پس برایمان خیلی سخت نیست که زخم زبان ها را به جان ب یم.

وی با تاکید بر دو اصل پیشگیری و هماهنگی، تهیه برآوردهای اطلاعاتی و سپس استوار طرح ها و اقدامات عملیاتی بر اساس آنها را مقدمه این دو اصل دانست و تصریح کرد: اشراف اطلاعاتی و مهارت عملیاتی بسیار قوی تر از گذشته و نیز وحدت و انسجام میان نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی باعث شده امنیت قابل قبول و مورد انتظار مردم و معظم انقلاب بر تهران حاکم باشد.

در این مراسم از زحمات و تلاش های محسن کاظمینی تقدیر به عمل آمد و با حکم فرمانده کل اسماعیل کوثری به عنوان جانشین قرارگاه ثارالله تهران معرفی شد.

برچسب ها : تقویت تمرکز بر رفع تهدیدات اولویت دار تهران در قرارگاه ثارالله/ تحمل زخم زبان ها خیلی سخت نیست - ,مردم ,تهران ,قرارگاه ,ثارالله ,فرمانده ,قرارگاه ثارالله ,ثارالله تهران ,مردم ایران ,برای مردم ,تهدیدات اولویت دار ,قرارگاه ثارالله تهران ,تهد
تأمین امنیت کامل جاده «الرصافه ــ اثریا»/هلاکت ده ها ی و انهدام انبارهای مهمات و ۱۰۰ خودرو
عنوان وبلاگ : شمیم دل

خبرنگار تسنیم در دمشق گزارش می دهدالجیش السوری

منابع سوری از تأمین امنیت کامل جاده الرصافه به اثریا و هلاکت ده ها تروریست ی و انهدام بیش از ۱۰۰ خودرو و انبارهای مهمات و سلاح آنها در جریان درگیری های شمال خبر دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، نیروهای با حمایت نیروهای همپیمان، تپه «هویمل» در  شرق تپه «دکوه» در حومه شرقی دمشق را پس از درگیری با تروریست های ی آزاد د.

در جبهه شرق پایتخت هم، جنگنده های از صبح امروز مواضع تروریست های جبهه النصره در جوبر و عین ترما را به شدت بمباران می کنند و خبرهایی از آزادسازی نقاط جدید در این محور حکایت می کند.

از حومه شرقی حمص هم خبر می رسد که نیروهای و همپیمانان آنها به عملیات نظامی خود در اطراف منطقه «الضلیعیات» ادامه می دهند و توانستند چندین نقطه و تپه مشرف به منطقه «حمیمه» در جنوب شرقی شهر تدمر را پس از درگیری های شدید با تروریست های ی آزاد کنند.

در شمال هم نیروهای دو مکان استراتژیک در محور الشیخ هلال در حومه  السلمیه در شرق حماه را پس از بیرون راندن تروریست های ی آزاد د و درگیری ها همچنان ادامه دارد.

در همین چارچوب یک منبع رسمی از سیطره بر منطقه ای که از «الرصافه» در حومه جنوبی الرقه تا شهرک «اثریا» در حومه شرقی حماه امتداد دارد پس از آزادسازی 13 روستا و مزرعه و تعدادی از ارتفاعات و جداسازی شهرک ها و روستاها در محور اثریا به الرصافه خبر داد، نیروهای برای ورود به حومه جنوب شرقی حلب پس از فرار تروریست ها آماده می شوند.

به گفته این منبع، این درگیری ها به هلاکت ده ها تروریست ی و  انهدام بیش از 100 دستگاه خودرو آنها و انبارهای مهمات و مقادیری سلاح منجر شده است.

مهمترین تروریست هایی که در درگیری با به هلاکت رسیده اند:

ابوآدم الشیشانی موسوم به

عبدالرئوف سلمان سعودی الاصل

ابوجابر السبعاوی فرمانده گردان انتحاری ها، عراقی الاصل

ابوخباب ظاهر العلیوی فرمانده گروه موسوم به حراس الثغور (نگهبانان مرزها) عراقی الاصل

ابوترکی البنسلیان از سرکردگان ،  تونسی الاصل

ابوبثینه الشیشانی چچنی الاصل.

در شرق هم جنگنده های یی در راستای نابودی زیرساخت ها و منابع طبیعی و ثروت های ، میدان نفتی الورد در حومه دیرا ور به عنوان بزرگترین میدان نفتی را منهدم د.

خبر دیگر اینکه ترکیه نیرو و تجهیزات جدید به نوار مرزی مقابل منطقه عفرین در حومه شمالی حلب ارسال کرد، توپخانه ترکیه هم مواضع گروه های کُردی در این منطقه را گلوله باران کرده است. منابع رسانه ای ترکیه ای هم از آماده شدن ترکیه برای آغاز عملیات نظامی در شمال با عنوان شمشیر فرات با شرکت هفت هزار فرد مسلح خبر داده اند.

برچسب ها : تأمین امنیت کامل جاده «الرصافه ــ اثریا»/هلاکت ده ها ی و انهدام انبارهای مهمات و ۱۰۰ خودرو - ,حومه , ی , ,شرقی ,نیروهای ,نیروهای ,انبارهای مهمات ,شمال ,تروریست های ی , ی آزاد ,ده ها تروریست ی ,هلاکت ده ها تروریست
واکنش نویسنده به افشای دروغش درباره دقت موشکهای
عنوان وبلاگ : شمیم دلبلاک

افشای گزارش غلط درباره دقت موشکهای توسط خبرگزاری تسنیم، با واکنش نویسنده این رسانه انگلیسی مواجه شد.

به گزارش خبرنگار امنیتی و دفاعی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته گزارشی در فارسی با عنوان «عملیات لیلةالقدر، اقتدار موشکی با دقت کم»  منتشر شد. تلاش مرکزی «بابک تقوایی» نویسنده در این گزارش آن است که اثبات کند موشکهای که اخیراً مقر تروریستها در دیرا ور را هدف گرفت، علیرغم ادعای ایران نقطه زن نبوده بلکه بین 50 تا 150 متر آنسوتر از هدف مقرّر فرود آمده است. این نویسنده با درج اطلاعات ریز و درشت تلاش کرده بود تا جمع بندی گزارش خود را علمی و دقیق نشان بدهد.

با این حال، امروز گروه امنیتی و دفاعی خبرگزاری تسنیم گزارشی منتشر کرد که با اسناد و مدارک و با بهره گیری از  نقشه های دقیق اثبات می کرد ادعای نویسنده عاری از صحت است و این موشکها به طور کاملاً دقیق به هدف اصابت کرده است.

برچسب ها : واکنش نویسنده به افشای دروغش درباره دقت موشکهای - نویسنده , ,گزارش ,دقیق ,موشکهای , ,موشکهای ,نویسنده ,واکنش نویسنده
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مطرح کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


حجت ال علی موحدی راد دادستان زاهدان

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با اشاره به دستگیری اعضای گرو تروریستی انصارالفرقان در زاهدان گفت: ۵ نفر در این زابطه دستگیر شده اند که حکم آنها پس از تخلیه اطلاعاتی در اسرع وقت صادر و اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، حجت ال علی موحدی راد بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان سیستان و بلوچستان با اشاره به  درگیری اخیر مأموران امنیتی با اعضای گرو تروریستی انصارالفرقان در چابهار اظهار داشت: 5 نفر در جریان این درگیری ها دستگیر شدند که ظاهراً 2 نفر از آنها از اتباع بیگانه و 3 نفر ایرانی هستند.

وی گفت: این متهمان به همراه پرونده به دادسرای ویژه زاهدان ارجاع شدند و متهمان در حال حاضر در اختیار دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی قرار دارند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان تأکید کرد: ما آمادگی داریم که پس از تخلیه اطلاعاتی این متهمان و اعلام نتیجه تحقیقات در اسرع وقت ظرف مدت یک ماه کیفرخواست آنها را صادر کنیم و با توجه به هماهنگی انجام شده با ریاست کل دادگستری دادگاه انقلاب رأی آنها را صادر کند.

موحدی راد با بیان اینکه این افراد در گرو های محارب عضویت داشتند اتهام آنها محاربه است، افزود: پس از صدور رأی توسط دادگاه انقلاب پرونده با پیک و به صورت دستی به دیوان عالی کشور ارسال می شود تا در صورت تائید رأی حکم آنها در اسرع وقت اجرا شود.

وی خاطرنشان کرد: اینکه اجرای حکم در ملأعام و یا داخل زندان اجرا شود بر عهده تصمیم مسئولان امنیتی است اما نظر ما بر اجرای حکم در ملأعام است.

هیچگونه فعالیتی تحت عنوان در سیستان و بلوچستان نداریم

دادستان زاهدان در زمینه فعالیت در استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: خوشبختانه تاکنون در استان سیستان و بلوچستان هیچ فعالیتی تحت عنوان نداشته ایم و علاوه بر آنکه هیچ مورد دستگیری در این زمینه انجام نشده اخبار اطلاعاتی هم از عدم فعالیت تحت عنوان در استان حکایت دارد.

موحدی راد گفت: در زمینه تنها موارد معدودی تبلیغات در فضای مجازی داشتیم که در روزهای اخیر نیز یک متهم در این رابطه در ایرانشهر دستگیر شده که اتهام وی تبلیغ برای در فضای مجازی است.

 [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
برچسب ها : دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مطرح کرد - زاهدان , ,انقلاب ,بلوچستان ,استان ,اطلاعاتی ,دادستان عمومی ,عنوان ,استان سیستان ,انقلاب زاهدان ,دادگاه انقلاب ,گرو تروریستی انصارالفرقان ,اعضا
ولیعهد جدید عربستان گفته جنگ را به ایران می کشانیم، بچه تر از این هستید
عنوان وبلاگ : شمیم دل


خاتمی

خطیب تهران گرفت که ولیعهد جدید عربستان گفته جنگ را به ایران می کشانیم، بچه تر از این هستید.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری تسنیم، آیت الله سید احمد خاتمی موقت تهران در این هفته( 2 تیر) با اشاره به روز قدس، گفت: با شکوهمندتان به عزت بخشیدید. این حضور یک جسم و یک روح دارد. جسم آن همین حضور در بود که در سراسر کشور فریاد مرگ بر امریکا و طنین انداز شد.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه روح این سه عنصر اساسی دارد، گفت: عنصر اساسی اول این است که جهان یکپارچه است. یک روح است که در بدن بیش از یک میلیارد مسلمان وجود دارد و این یک حقیقت قرانی است. ما امت واحده هستیم و نمی توانیم ببینیم در گوشه ای سرزمینی را به غارت ببرند و واکنشی نداشته باشیم.

خطیب تهران خاطرنشان کرد: عنصر دوم نفرت از استکبار است. فرهنگ نفرت از استکبار یک عنصر تنها نیست و یک عنصر قرانی است و در قران 8 بار سخن از طاغوت آمده یعنی ی که از حد خودش سرکشی می کند. امروز استکبار جهانی از مصادیق طاغوت است. مبارزه با طاغوت یعنی مرگ بر و نفرت از طاغوت یعنی مرگ بر .

وی افزود: در جای جای جهان جای پنجه های خونین استکبار است و این تجلی نفرت از استکبار بود. عنصر سوم فرهنگ طلم ستیری تعبیه شده در مکتب ماست. باید از مطلوم حتی نامسلمان نیز حمایت کرد.

 [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
برچسب ها : ولیعهد جدید عربستان گفته جنگ را به ایران می کشانیم، بچه تر از این هستید - عنصر , , ,استکبار ,طاغوت ,نفرت , ,می کشانیم، بچه تر ,عنصر اساسی ,طاغوت یعنی ,ایران می کشانیم، ,ایران می کشانیم، بچه تر
برگزاری روز جهانی قدس در + و تصاویر
عنوان وبلاگ : شمیم دل

گزارش خبرنگار تسنیم در دمشق از روز قدس/

روز قدس

شهروندان سوری هم همزمان با مسلمانان دیگر مناطق جهان با شرکت در روز جهانی قدس، خشم و نفرت خود را از صهیونیست های گر ابراز و بر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین تاکید د.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، امروز همزمان با آ ین ماه مبارک رمضان، مراسم روز جهانی  قدس با حضور قشرهای مختلف مردم و شماری از شخصیت های سوری، ایرانی و مبارزان فلسطینی برگزار شد.

 [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
برچسب ها : برگزاری روز جهانی قدس در + و تصاویر
عربستان از طرح های و برای آزار دادن ایران بهره می برد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

خارجه سابق قطر اظهاراتی تامل برانگیز در خصوص اقدامات ناب دانه برخی کشورهای عربی به زبان آورد.

 خارجه سابق قطر: اقدامات اشتباهمان برای جلب رضایت برادرانمان در منطقه بود!/ عربستان از طرح های و برای آزار دادن ایران بهره می برد

 

  به نقل از پایگاه اینترنتی الاتحاد، حمد بن جاسم آل ثانی، امور خارجه سابق قطر، با «نادان» توصیف جانشین ولیعهد سعودی تصریح کرد: عربستان از طرح و برنامه های و برای آزار و اذیت ایران حمایت کرده است.

وی در مصاحبه با یک شبکه کانا ، اذعان کرد: «بله، ما بعضا در محاسبات مان در منطقه اشتباه کردیم اما این (اقدامات اشتباه) را برای جلب رضایت برادرانمان در خلیج (فارس) انجام دادیم. عربستان از طرح و برنامه های و برای آزار و اذیت ایران حمایت و پول های زیادی (در این راه) هزینه کرده است و ما شریک غیرانسانی علیه کشور برادر یمن بودیم، اما زمانی که از این مشارکت پشیمان شدیم و خواستار توقف جنگی شدیم که از لحاظ و میدانی ش ت خورده است، به دشمن تبدیل شدیم.»

امور خارجه سابق قطر با اشاره به اختلاف های اخیر میان عربستان سعودی و دوحه گفت: از برادران انتظار این رفتار غیرقابل قبول را نداشتیم؛ رفتاری که مؤید آن است که این مسئولان عربستانی هنوز در سیاست ناپخته وبی تجربه هستند. 

 وی با بیان اینکه، قطر از تروریسم حمایت نکرده است و همچنان کشوری است که با تروریسم مقابله می کند، گفت: عربستان سعودی اساسا دارای تفکر وه است و دلیل آن هم این است که شیوخ فتنه را در اختیار دارد و اغلب تروریست ها یا سعودی هستند یا در مساجد سعودی تعلیم دیده اند.

وی در واکنش به تهدیدات محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد و دفاع عربستان سعودی، نیز گفت: ما اهمیتی برای دادن پاسخ به تازه کارها و احمق ها قائل نیستیم؛ چرا که نتایج جنگ علیه یمن و علت همه خسارت هایی که ائتلاف سعودی بویژه نیروهای عربستانی متحمل شدند، نتیجه بی پروایی این نادان (محمد بن سلمان) بود و ما هم ط آسانی نیستیم. درست است قطر به لحاظ جغرافیایی کوچک است، اما دارای جایگاه بزرگی در جهان است.

برچسب ها : عربستان از طرح های و برای آزار دادن ایران بهره می برد - سعودی ,عربستان ,آزار ,حمایت ,شدیم , ,برای آزار ,خارجه سابق , برای ,ایران حمایت ,عربستان سعودی ,اذیت ایران حمایت
بعد از "شهاب ۳"، "ذوالفقار" تهدید جدیدی برای است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

افتتاح خط تولید موشک ذوالفقار

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: رو مه "جروزالم پست" در یادداشتی به بررسی انتقام موشکی پاسداران ایران از گروه تروریستی پرداخته و نوشت با اینکه ایران را در با موشک هدف قرارداد اما مخاطب این حمله، آشکارا ، عربستان و بودند.


در ابتدای این یادداشت با اشاره به افزایش اخیر تنش ها میان و عربستان با ایران، آمده است: « و عربستان بطور خاص در اظهارات یک سخنگوی پاسداران انقلاب ایران بعنوان مخاطبان پیامی که با شلیک موشک ارسال شد، ذکر شدند. با اینکه نیز در کلام ذکر نشد، اما همواره محل تهدیدات ایران چه مستقیم و چه غیرمستقیم – از طریق حماس و حزب الله – بوده است.»


جروزالم پست تاکید می کند: «اینکه ایران بصورت کلامی ، عربستان سعودی، و را تهدید کند چیز جدیدی نیست. اما اینکه 6 موشک بالستیک ذوالفقار را به فاصله ای بیش از 600 کیلومتر در کشوری دیگر شلیک کند، جدید است.»


در ادامه این یادداشت با طرح این مسئله که شلیک موشک ها، تهدید ایران برای را بسیار تقویت کرد، آمده است: «استفاده ایران از چنین سلاح های دور برد قدرتمندی، احتمال به کار برده شدن دوباره آنها (توسط ایران) را محتمل تر کرد. حتی با اینکه برنامه هسته ای ایران توسط محدود شده اما بعد از 8 سال ایران می تواند موشک های بالستیک با کلا های هسته ای شلیک کند.»


جروزالم پست با اشاره به اظهارات نخست و جنگ رژیم صهیونیستی – که سعی د این انتقام موشکی را غیرمهم نشان دهند – تصریح کرد: «آنهایی که می گویند حمله موشکی ایران تغییر جدی برای نیست، نشان می دهند که ایران برای سال ها توان هدف قراردادن را با شهاب 3 و دیگر موشک های کمتر پیشرفته داشته است.


د ایان این یادداشت تاکید شده است که برد طولانی تر ذوالفقار شاید برای پایگاه های یی و عربستان سعودی مهم باشد اما تهدید جدیدی برای است.


برچسب ها : بعد از "شهاب ۳"، "ذوالفقار" تهدید جدیدی برای است - ,عربستان ,شلیک ,اینکه ,تهدید ,جدیدی ,برای ,تهدید جدیدی ,جدیدی برای ,ایران برای , پاسداران
هدف از تحریف بیانات انقلاب چیست؟
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 انقلاب


 تأکید بر نقش خودجوش و تعیین کننده دانشجویی و مردمی در حوزه فرهنگی از سوی معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان که تحت عنوان «آتش به اختیار» بیان شد؛ برای عده ای بهانه ای به وجود آورده تا با تفاسیر خاص از این تعبیر، اصل موضوع را به حاشیه برانند.

به نظر می رسد بخشی از انی که تفاسیر خاص از این گفته انقلاب را ارائه می دهند، صرفا گزاره ای خاص از بیانات ایشان را مدنظر قرار داده اند و بدون توجه به مجموعه بیانات ایشان و شرایطی که در آن، این بیانات مطرح شده؛ نتوانتسه اند درک درستی از بیانات مذکور به دست بیاورند و در واقع دچار اشتباه شده اند.

اما بخش اصلی این جریان که در حال القا و دامن زدن تفسیر خاص مدنظر خود از تعبیر انقلاب هستند، این طراحی را کاملا هدفمند دنبال می کنند. این جریان نه تنها نسبت به تعبیر ی دچار اشتباه نشده بلکه اتفاقا به خوبی متوجه شده که منظور اصلی انقلاب چیست و اتفاقا واهمه جدی آن ها و دلیل واقعی که سعی می کنند، موضوع اصلی را با تفاسیر و القائات خاص، تحت الشعاع قرار دهند، همین آگاهی از هدفی است که انقلاب با توجه به آن، این ادبیات را به کار بردند.

جریانی که سعی می کند با تفاسیر موهوم و مضحک، اصل تأکید و بیان انقلاب را تحت الشعاع قرار دهد؛ می داند که از انفعال خارج شدن و فعال شدن قشر عظیم دانشجویی و مردمی انقل در حوزه فرهنگی و ورود خودجوش آن ها به حوزه های مهم فرهنگی، عاملی است که آورده های اساسی برای نظام و مردم به همراه خواهد داشت و از سوی دیگر این حرکت عظیم مردمی و انقل ، بسیاری از حاشیه سازی های جریان مذکور در عرصه فرهنگی را تحت الشعاع قرار خواهد داد و مانع ترک تازی آن ها به واسطه حاشیه سازی و دامن زدن به مسائل دست چندم خواهد شد.

بر همین اساس جریان یاد شده به خوبی می داند که اگر طبق بیانات انقلاب، جریان انقل «آتش به اختیار» وارد سازندگی و جریان سازی فرهنگی شود، دیگر حاشیه آفرینی های این طیف به مانند گذشته کارایی نخواهد داشت. جریان حاشیه ساز به خوبی می داند که وجه اصلی تعبیر انقلاب، ناظر بر جنبه ایج در حوزه فرهنگی است و اتفاقا واهمه این جریان هم از همین جنبه ایج مسئله است، هرچند در تفسیرهایشان سعی می کنند، برع القا کنند.

جریان خاص در حالی تلاش می کند با تحریف سخنان انقلاب، تفسیر خاص مدنظر خود را از این تعبیر ایشان ارائه دهد و اینگونه القا کند که این تعبیر به مثابه هرج و مرج طلبی است؛ که اتفاقا هرج و مرج طلبی و اقدامات خودسر بیش از هر چیز در راستای اه جریان غربگرا و خواسته اصلی این طیف است. به عنوان مثال حمله عده ای به کنسولگری عربستان به قدری برای جریان غربگرا آورده داشت که آن ها همچنان به واسطه آن اقدام، تلاش می کنند همه ناکارآمدی های خود را لاپوشانی کنند و حتی در جریان انتخابات اخیر هم بهانه و دامن زدن به این مسئله، به یاری شان آمد. این در حالی است که انقلاب به صراحت و قاطعیت این اقدام و اقدامات مشابه آن را محکوم کرده اند.

در واقع نکته قابل اهمیت این است که اقدامات تند و غیرقانونی که جریانی سعی می کند تعبیر «آتش به اختیار» را در قالب آن ها تفسیر کند و طوری القا می کند که از پیامدهای این اقدامات نگران است؛ نه تنها آورده ای برای جریان انقل ندارد که اتفاقا این نوع اقدامات دقیقا خواسته ی جریان مقابل است. طیف مذکور حیات اصلی اش به همین نوع اقدامات و برجسته آن ها است و به واسطه رخ دادن چنین وقایعی است که این گروه می توانند ناکارآمدی های خود را لاپوشانی کنند و با دامن زدن به مسائل حاشیه ای، اه مورد نظرشان را پیش ببرند.

برچسب ها : هدف از تحریف بیانات انقلاب چیست؟ - جریان , ,انقلاب ,بیانات ,تعبیر ,آن ها , انقلاب , انقلاب، ,حوزه فرهنگی ,جریان انقل ,جنبه ایج
جایگاه ایران پس از عملیات موشکی در منطقه و جهان تغییر می کند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

حسین رویوران، کارشناس مسائل خاورمیانه

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: حسن رویوران کارشناس مسائل خاورمیانه در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره به بازتاب  عملیات موشکی پاسداران علیه اظهار داشت: تصور من این است که ایران با این عملیات، استفاده از موشک برای مقابله با تهدیدات کشور را  خارج از مرزها آغاز کرده است.


وی گفت: زمانی برخی کشورها به توانمندی های موشکی ایران شک می د و حتی آن را یک "بلف" سازمانی و اطلاعاتی می دانستند اما الان این موشک ها از منطقه غرب کشور شلیک شده و پهبادی اصابت آن را به تصویر کشیده اخبار گویای این است موشک های ایران با دقت بالایی به اه اصابت کرده است.


کارشناس مسائل خاورمیانه در همین زمنیه افزود: موشک های ایران از نوع ذوالفقار و رادار گریز بود.این برای تروریست ها، و حامیانشان غافلگیر بود و اقتدار و توان موشکی را برای ایران به همراه داشته است.


رویوران  گفت: به نظر بنده ایران با این عملیات وارد مرحله جدیدی از دفاع از خود شده است و به جهان نشان داد که در زمینه جنگ با تروریسم از موشک استفاده می کند. این مسئله برای ایران اعتبار جدیدی نزد دوستان و همپایان ایجاد کرد و هراس و واهمه ای در دل دشمنان انداخت.


وی افزود: این اقدام، ایران را به عنوان مهم ترین عنصر جبهه مقاومت در منطقه مطرح کرد و نشان داد این کشور یک امکان عملیاتی و توان جدیدی برای معادلات بین المللی و جنگ علیه تروریسم تکفیری در منطقه دارد. 


این کارشناس مسائل خاورمیانه تصریح کرد: همواره این اشکال به ایران گرفته می شد که نیروی هوایی ضعیفی دارد و عربستان به دلیل امکانات قوی از ایران در این بخش قوی تر است، اما عملیات موشکی اخیر نشان داد ایران هرکجا را بخواهد می تواند مورد هدف قرار دهد و موشک های ایران به عنوان مهم ترین سلاح استراتژیک مورد توجه قرار گرفته است. 


رویوران  با اشاره به اظهارات خبرگزاری روسی مبنی بر این که سیلی را خورد و صدای آن را حامیانش شنیدند، گفت: استفاده از توان موشکی، ایران را به قدرت مهم منطقه ای ارتقا داد.در کنار این مسئله برخی معتقد بودند هزینه برای موشک ها، هزینه بی فایده ای است اما پس از عملیات صورت گرفته استفاده از موشک در دفاع از مردم و تامین امنیت کشور بسیار مهم و تاثیرگذار شد.


وی افزود:  با حمله قرار گرفتن از سوی ایران دیگر ی به خود این جرات را  نمی دهد امنیت ایران را به راحتی مورد تهدید قرار دهد. 


کارشناس مسائل خاورمیانه در ادامه اظهارات خود با اشاره به اهمیت منطقه دیرا ور گفت: این منطقه محدوده ای است که نیروهای به دلیل محاصره رقه و حتی الانبار به سمت این منطقه رفته اند و از مهمترین مراکز محسوب می شوند.


رویوران در پاسخ به این که آیا احتمال داشت موشک ها از سوی یی ها مورد هدف قرار گیرد گفت: این احتمال وجود داشت که یی ها موشک ها را بزنند اما این  مسئله ای است که خود آنها باید پاسخ دهند. تا کنون چیزی در این مورد نگفتند.


وی در ادامه با اشاره به این که یی ها تاکنون 32 موشک به پرتاب کرده اند که تنها 18 موشک به هدف اصابت کرده و 14 موشک خارج از محدوده ومورد نظر بوده است،گفت: روسیه نیز تاکنون موشک هایی را شلیک کرده است که برخی از آنها به هدف نرسیده اند اما ایران 6 موشک پرتاب می کند که هر 6 موشک نیز به هدف اصابت می کند. این نشان می دهد توان موشکی ایران و دقت آنها بسیار بالاست. 


رویوران با اشاره به این که تحریم موشکی ایران نیز هدفمند بوده است، یادآور شد: این تحریم ها نشان می دهد آنها نقطه اقتدار ایران را شناسایی کرده اند و به خیال خود به دنبال محدود آن هستند. 


وی در پاسخ به اینکه آیا این اقدام ایران قانونی بوده است، گفت: ایران بر خلاف بسیاری از قدرت های غربی که  بدون توجه به حاکمیت قانونی و حقوق بین الملل وارد کارزار شدند، با احترام به حاکمیت دست به این اقدام زد، لذا ایران در این اقدام هم حاکمیت را مورد احترام قرار داد و هم حقوق بین المللی را حفظ کرد.


این کارشناس مسائل خاورمیانه در پاسخ به این سوال که چرا این خبر به سرعت به خبر مهم جهان تبدیل شد، افزود:  شاید هیچ کشوری فکر نمی کرد ایران به این شکل وارد عملیات شود و دارای چنین توان عملیاتی موشکی باشد. می بینیم که خبرگزاری مانند بی. بی. سی سه بار تیتر خبر مربوطه را تغییر می دهد که این گویای دست پاچگی و سردرگمی آنها نسبت به اقدام ایران بوده است. 


وی در پایان گفت: حمله موشکی ایران جایگاه ایران را در منطقه و جهان تغییر خواهد داد.برچسب ها : جایگاه ایران پس از عملیات موشکی در منطقه و جهان تغییر می کند - موشکی ,منطقه ,موشک ,مورد ,توان , ,مسائل خاورمیانه ,کارشناس مسائل ,موشکی ایران ,موشک های ایران ,اقدام ایران ,کارشناس مسائل خاورمیانه
درگیری در مرزهای غربی کشور را تکذیب کرد/تشریح عملیات ضدتروریستی
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 پاکپور


 ۲۷ داد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴

پاکپور

فرمانده نیروی زمینی با تشریح عملیات ضد تروریستی منطقه قصرقند و تکذیب هر گونه در گیری در مرزهای غربی کشور تاکید کرد:بر وضعیت منطقه اشراف اطلاعاتی و عملیاتی کامل داریم و اجازه عرض اندام به تروریست ها نمی دهیم.


به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی در گفتگویی با اشاره به عملیات ضد تروریستی اخیر قرارگاه قدس در منطقه قصرقند استان سیستان و بلوچستان گفت: یک تیم تروریستی تحت حمایت سازمان  جاسوسی آل سعود د نج شنبه گذشته قصد رخنه به عمق جغرافیای کشور برای ایجاد ناامنی و اقدامات تروریستی را داشتند که با دریافت اطلاعات و انجام عملیات شناسایی و اقدام بموقع رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی درارتفاعات منطقه قصر قند سیستان و بلوچستان زمین گیر شدند.


وی افزود: رزمندگان شجاع پس از محاصره ارتفاعات و در گیری با تروریست ها  تعدادی از آنها را به هلاکت رسانده و مقادیری قابل توجهی سلاح و مهمات از آنان را به غنیمت گرفتند.


پاکپور یاد آور شد: در این عملیات تعدادی دیگراز تروریست های مزدور و اجاره ای زخمی و تعدادی نیز متواری شده اند که هم اکنون رزمندگان و نیروهای بومی منطقه هستند.


فرمانده نیروی زمینی تجهیزات همراه این تیم تروریستی را قابل توجه ارزی و یادآور شد: علاوه بر انهدام یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده حاوی 600 کیلوگرم مواد انفجاری . تعداد 15 بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از 700 کیلوگرم انواع مواد منفجره و ده ها هزار فشنگ و تعدادی سلاح و مهمات نیز در این عملیات ضد تروریستی به دست رزمندگان افتاد.  


پاکپور همچنین با تکذیب اخبار منتشره مبنی بر در گیری نیروهای امنیتی با تروریست ها در مرزهای غربی کشور از جمله در گیلانغرب و سر پل ذهاب گفت: تا این لحظه هر گونه در گیری در این منطقه تکذیب می شود و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بر منطقه  اشراف اطلاعاتی و عملیاتی کامل دارند.


فرمانده نیروی زمینی تاکید کرد: برای تامین و تحکیم امنیت پایدار و آرامش مردم عزیز از هیچ تلاشی دریغ نکرده و اجازه عرض اندام به تروریست ها و حامیان آنها را نخواهیم داد.

برچسب ها : درگیری در مرزهای غربی کشور را تکذیب کرد/تشریح عملیات ضدتروریستی - منطقه ,تروریستی ,عملیات , ,تروریست ,زمینی ,نیروی زمینی ,زمینی ,غربی کشور ,فرمانده نیروی ,مرزهای غربی ,فرمانده نیروی زمینی
ذات قلدری و غارتگری است
عنوان وبلاگ : شمیم دل


آیت الله نوری همدانی: مسئولان در مقابل نقض توسط اقدام متقابل کنند

مراسم کلنگ زنی مهمانسرای خادمین حرم حضرت علی و حضرت ابوالفضل با حضور آیت ا... نوری همدانی

 ۲۷ داد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶

مراسم کلنگ زنی مهمانسرای خادمین حرم حضرت علی و حضرت ابوالفضل با حضور آیت ا... نوری همدانی

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ذات قلدری، جنایت، خیانت و غارتگری است، گفت: همه دیدیم چگونه سنا را نقض می کند، آنان برای هیچ کشوری حقوقی قائل نیستند، ما از مسئولان به جد می خواهیم سکوت نکنند، اقدام متقابل انجام دهند تا عزت کشور حفظ شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله حسین نوری همدانی امروز در دیدار تعدادی از ان، هوشیاری در مقابل توطئه های دشمن را ضروری دانست و اظهار داشت: انی که سخن اختلاف انگیز بزنند ، جامعه را دوقطبی کنند و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند، بی تردید در حال خیانت هستند. این کشور ولی فقیه دارد و این حکومت با نظامی که در رأس آن ولی فقیه ذکرشده با رأی 98درصدی مردم قبول شده است.


برجسته حوزه علمیه افزود: عده ای در سخنرانی ها مکرر از و ولی فقیه صحبت می کنند، ولی در عمل خلاف فرمایش ایشان انجام می دهند، اگر معنای ولی فقیه را نمی دانید حداقل به درس های راحل مراجعه کنید تا بفهمید ولی فقیه چیست و چه اختیاراتی دارد.


وی ادامه داد: در جامعه وحدت عملی می خواهیم، عملاً پشت سر ولی فقیه باشیم نه فقط در سخنرانی یک جلسه بگوییم در جای دیگری سخنرانی خلاف آن را داشته باشیم و جامعه را به اختلاف ببریم.


آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه هر ی به هر بهانه ای بخواهد نظام را تضعیف و خون را پایمال کند و امنیت ما را خدشه دار کند، مردم سکوت نخواهند کرد، گفت: مردم با ی عهد و پیمان نبسته اند، اگر ی بخواهد ارزش های ی و انقل آنان را زیرسؤال ببرد، تحمل نمی کنند؛ پس به جای طرح مسائل اختلاف انگیز همه حول محور ی وحدت داشته باشیم و انقلاب را با تمام شاخص ها و آرمان های آن حفظ کنیم.


وی خاطرنشان کرد: تولید و اشتغال را برای معیشت مردم و کار جوانان جدی بگیریم و کشور مقتدر ایران را با عزت و سربلندی حفظ کنیم، نگاه به خارج از کشور نداشته باشیم.


مرجع تقلید شیعیان تأکید کرد: نباید دل خوش به باشیم، ذاتش قلدری و جنایت و خیانت و غارتگری است و همه دیدیم چگونه سنا را نقض می کند، آنان برای هیچ کشوری حقوقی قائل نیستند. ما از مسئولان به جد می خواهیم سکوت نکنند، اقدام متقابل انجام دهند تا عزت کشور حفظ شود.

برچسب ها : ذات قلدری و غارتگری است - فقیه ,کشور , ,جامعه ,باشیم ,مردم ,اقدام متقابل ,سکوت نکنند، ,می خواهیم سکوت ,نکنند، اقدام ,متقابل انجام ,اقدام متقابل انجام ,نکنند، اقدام متقاب
پیشروی گسترده در حومه«الرقه»/ادامه نبرد سنگین با ی ها در صحرای «حمص»
عنوان وبلاگ : شمیم دل

الجیش السوریالجیش السوری

منابع سوری از پیشروی گسترده نیروهای در حومه جنوبی الرقه و ادامه نبرد با تروریست های تکفیری در صحرای حمص خبر دادند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، نیروهای و همپیمانان آنها به عملیات نظامی خود در جنوب الرقه ادامه می دهند و در سایه درگیری های شدید با تروریست های ی در اطراف میادین نفتی و وادی الصافیه در سطح وسیعی پیشروی کرده اند.


نیروهای با حمایت متحدان خود شهرک های «جب المشرفة، جب الافودس و صهاریج الوهاب» و م ن الثوره و میدان نفتی صفیان و شهرک «صفیان» در جنوب الرقه را از ی ها آزاد د.


نیروهای پیشتر توانسته بودند 9 شهرک و روستا در حومه  غربی الرقه را آزاد کنند و پس از آزادسازی چندین میدان نفتی به جاده «أثریا-الرصاقة-الرقة» برسند.


یک فرمانده میدانی به خبرنگار تسنیم گفت: برای درهم کوبیدن استحکامات و مقدمه سازی پیشروی نیروهای پیاده به طور گسترده بر نیروی هوایی و یگان توپخانه تکیه می کند. نیروهای پیشروی به سمت حومه  غربی الرقه را پس از آزادسازی کامل حومه شرقی حلب آغاز کرده اند.


اهمیت پیشروی در حومه  غربی الرقه با رسیدن آن به جاده اثریا-الرقه به این معناست که بر گذرگاه ها و راه های مواصلاتی حساس و استراتژیکی که تمام  استان های را به هم وصل می کند، مسلط شده است، این نقطه ای است که الرقه را به حلب و الرقه را به حماه و حماه را به دیگر مناطق جنوبی تا حمص و از آنجا به دمشق وصل می کند و نیز برای جلوگیری از نفوذ مجدد به جاده مواصلاتی حلب از طریق اثریا، در حالی که تا کنون این مسئله مشخص نیست که آیا به سمت شهر الرقه پیشروی خواهد کرد یا در حال حاضر در حومه های آن عملیات خود را ادامه خواهد داد.


این در حالی است که گروه های مسلح مورد حمایت از سمت شرقی الرقه در حال پیشروی به سمت آن هستند.


در حمص هم نیروهای به عملیات نظامی خود در عمق صحرای شرقی ادامه می دهند به طوری که سد «ارک» و چاه نفتی «حفنه» و سلسله جبال شمال تدمر را پس از درگیری با تروریست های ی آزاد د.


از حماه هم خبر می رسد که نیروهای   منطقه و تپه «تبادرة الدیبة» در جنوب شهرک عقارب را پس از درگیری با تروریست های ی آزاد د.


نیروهای با حمایت نیروهای دفاع ملی از یک هفته پیش عملیات خود را در حومه السلمیه در شرق حماه به سمت شهرک  عقیریبات آغاز کرده اند که یکی از مهمترین دژهای در منطقه قلمداد می شود.


از سوی دیگر فرماندهی عملیات از توقف عملیات رزمی از ساعت 12 ظهر امروز شنبه 17 ژوئن در شهر درعا به مدت 48 ساعت به عنوان مقدمه ای برای توافق درباره آشتی با نمایندگان گروه های مسلح خبر داد. گروه های مسلح روز گذشته خواستار توقف حملات به مواضع خود در مقابل پذیرش شروط شدند.


برچسب ها : پیشروی گسترده در حومه«الرقه»/ادامه نبرد سنگین با ی ها در صحرای «حمص» - ,الرقه ,نیروهای ,پیشروی ,عملیات , ,نیروهای , ,حومه غربی , غربی الرقه ,گروه های مسلح ,حومه غربی الرقه ,آزاد د نیروهای
فرصت
عنوان وبلاگ : شمیم دل


از پرسیدند قوی ترین سلاح تو برای فریفتن انسان چیست?

گفت به آنها میگویم هنوز فرصت هست


از فرشته نیز پرسیدند قدرتمند ترین سلاح تو برای امیدبخشیدن به انسان  چیست?


فرشته گفت به آنها میگویم هنوز فرصت هست


 


 


هنوز فرصت هست...؟!

برچسب ها : فرصت - فرصت ,هنوز فرصت ,میگویم هنوز ,آنها میگویم ,ترین سلاح
سنگر
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سم رب ال

از معبرهای مجازی


تا خاکریز های فکه و شلمچه


تنها یک نیت فاصله داریم


مراقب باشیم ناممان را


از رزمنده به کاربر و


سنگرمان را به پیچ و صفحه تغییر ندهند...


ما افسران جنگ نرم سیدعلی قول داده ایم


که تمام معبرهای مجازی را فتح و پرچم را بالا نگه داریم...


اگه مرد رهی بسم الله...

برچسب ها : سنگر
سالن شبیه ساز تیراندازی تیپ حضرت رسول(ص) رونمایی شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سالن شبیهساز تیراندازی تیپ حضرت رسول(ص) رونمایی شد ؛ به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ، عصر امروز دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی سالن شبیه ساز تیراندازی که توسط گروه ی رزمی این نیرو ساخته شده بود را افتتاح و برای بهره برداری به تیپ دوم تفنگداران حضرت رسول (ص) تحویل داد.

 

دریادار دوم فیلیه فرمانده تیپ دوم تفنگداران حضرت رسول(ص) در این مراسم اظهار داشت: با توجه به شعار سال نیروی دریایی راهبردی مبنی بر وم ارتقا سطح آموزش کارکنان که توسط دریادار سیاری به تمامی یگان های تحت امر ابلاغ کرده اند, سالن شبیه ساز تیراندازی به ابعاد 15 در 20 متر مربع با حمایت ها و پشتیبانی سلسله مراتب فرماندهی و به اهتمام  گروه ی رزمی این نیرو ساخته شد.

 

وی افزود: خط آتش این سالن قابلیت تمرین تیراندازی با انواع سلاح ها اعم از آر پی جی 7, ژ 3, تیربار گرینوف, دوشکا و اسلحه تندر را دارد.

برچسب ها : سالن شبیه ساز تیراندازی تیپ حضرت رسول(ص) رونمایی شد - تیراندازی ,سالن ,رسول ,حضرت ,دریایی ,نیروی ,نیروی دریایی ,حضرت رسول ,نیرو ساخته ,تفنگداران حضرت , ی رزمی ,نیروی دریایی راهبردی , دریادار سیاری
وحشت غرب
عنوان وبلاگ : شمیم دل

افسران - خفاشهایی که از طلوع خورشید وحشت کرده اند ...

برچسب ها : وحشت غرب
دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با معظم انقلاب
عنوان وبلاگ : شمیم دل
نباید با تقسیم مردم، کار بزرگ ملت در انتخابات را اب کرد
 
دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با معظم انقلاب


حضرت آیت الله فرمودند:مردم در انتخابات به هر ی رأی دادند، همه شان یک کار مشترک انجام دادند؛ این کار مشترک اظهار اعتماد به نظام ی برای انتخاب مسئول اجرایی کشور بود؛ این خیلی با ارزش است.

حضرت آیت الله معظم انقلاب ی عصر امروز (دوشنبه) در دیدار سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام و جمعی از مدیران کشور، اعتماد همه رأی دهندگان به صندوق انتخابات نظام ی را مهمترین واقعیت انتخابات ۲۹ اردیبهشت خواندند و با تأکید بر ضرورت ایجاد فضایی جدید از همکاری و کار و تلاش برای پیشرفت ایران و اعتلای نظام افزودند:

برچسب ها : دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با معظم انقلاب - نظام ,انتخابات , ی ,کارگزاران نظام ,معظم انقلاب , معظم ,نظام ی
مطالبه عربستان از تروریست ها برای حمله به ایران
عنوان وبلاگ : شمیم دل  فرمانده کل پاسداران گفت: اطلاعات دقیقی داریم که عربستان سعودی علاوه بر حمایت از تروریست ها، مطالبه ای هم برای عملیات در ایران داشته است.
برچسب ها : مطالبه عربستان از تروریست ها برای حمله به ایران
ابوبکر بغدادی به هلاکت رسید
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 دیلی میرور از احتمال کشته شدن ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی ، در حملات هوایی خبر داد. 


این رو مه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود افزود: برخی گزارش های تایید نشده از از آن حکایت دارد که بغدادی روز شنبه در یک حمله هوایی کشته شده است.   

بر اساس اعلام این رو مه، تلویزیون تی گزارش هایی در این خصوص را پخش کرده است. 

روز شنبه حملات هوایی شدیدی علیه مواضع در رقه -پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی در - انجام شد، که تصاویری که خبرگزاری اعماق (متعلق به ) منتشر کرد، از عمق خسارات این حملات خبر می دهد. 

 

در حال تکمیل...


برچسب ها : ابوبکر بغدادی به هلاکت رسید - ,هوایی ,حملات ,حملات هوایی ,گروه تروریستی
سالن شبیهساز تیراندازی تیپ حضرت رسول(ص) رونمایی شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سالن شبیهساز تیراندازی تیپ حضرت رسول(ص) رونمایی شد ؛ به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ، عصر امروز دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی سالن شبیه ساز تیراندازی که توسط گروه ی رزمی این نیرو ساخته شده بود را افتتاح و برای بهره برداری به تیپ دوم تفنگداران حضرت رسول (ص) تحویل داد.

 

دریادار دوم فیلیه فرمانده تیپ دوم تفنگداران حضرت رسول(ص) در این مراسم اظهار داشت: با توجه به شعار سال نیروی دریایی راهبردی مبنی بر وم ارتقا سطح آموزش کارکنان که توسط دریادار سیاری به تمامی یگان های تحت امر ابلاغ کرده اند, سالن شبیه ساز تیراندازی به ابعاد 15 در 20 متر مربع با حمایت ها و پشتیبانی سلسله مراتب فرماندهی و به اهتمام  گروه ی رزمی این نیرو ساخته شد.

 

وی افزود: خط آتش این سالن قابلیت تمرین تیراندازی با انواع سلاح ها اعم از آر پی جی 7, ژ 3, تیربار گرینوف, دوشکا و اسلحه تندر را دارد.

برچسب ها : سالن شبیهساز تیراندازی تیپ حضرت رسول(ص) رونمایی شد - تیراندازی ,سالن ,رسول ,حضرت ,دریایی ,نیروی ,نیروی دریایی ,حضرت رسول ,نیرو ساخته ,تفنگداران حضرت , ی رزمی ,نیروی دریایی راهبردی , دریادار سیاری
کاریکاتور/ آقای مذاکره !!!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

انتشار کلیپی از سخنرانی «غلامحسین کرباسچی»، از اعضای شاخص حزب کارگزاران و از حامیان شناخته شده ت اعتدال، در مراسم افتتاح ستاد یکی از نامزدها در اصفهان، واکنش های بسیاری را در عرصه عمومی برانگیخته است که در این میان احساس خشم و نفرت از این میزان بی غیرتی، توهین و البته بلاهت و حماقت وجه غالب این واکنش ها بوده است. در این کلیپ می بینیم که کرباسچی با لحنی تمس آمیز و ریشخند کننده به بحث حضور و نقش آفرینی ایران در منطقه و به ویژه بحث فرا و اعتقادی «م عان حرم» می تازد


کاریکاتور/ آقای مذاکره !!!برچسب ها: جوان - کاریکاتور/ آقای مذاکره !!

برچسب ها : کاریکاتور/ آقای مذاکره !!! - مذاکره ,آقای ,آقای مذاکره ,کاریکاتور آقای
دستگیری شماری از سلطنت طلبان و منافقین در انتخابات
عنوان وبلاگ : شمیم دل

غیب پروربه نقل از خبرگزاری بسیج، سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور- رییس سازمان بسیج مستضعفین- با اشاره به انتخابات اخیر گفت: انتخابات رخدادی است مالامال از عبرت و تجربه و پندآموزی.


وی در همین خصوص بیان کرد: هر ی که پای صندوق رأی آمده و به نامزد مورد نظر خود رأی داده است یقیناً ابتدا رأی تمام افراد به نظام بوده است.


غیب پرور با اشاره به دستگیری تعدادی از سلطنت طلبان، منافقین و گروه های معاند در ایام انتخابات تصریح کرد: هم مشارکت مردم یک پیروزی بود و هم امنیت فوق العاده¬ی این انتخابات در یک کشور 80 میلیونی یک پیروزی ارزشمند بود.

برچسب ها : دستگیری شماری از سلطنت طلبان و منافقین در انتخابات - انتخابات
سیا برای جمع آوری و تحلیل اطلاعات درباره ایران، یک مرکز ویژه تاسیس کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

وال استریت ژورنال: سیا برای جمع آوری و تحلیل اطلاعات درباره ایران، یک مرکز ویژه تاسیس کرد

وال استریت ژورنال: سیا برای جمع آوری و تحلیل اطلاعات درباره ایران، یک مرکز ویژه تاسیس کرد رو مه وال استریت ژورنال در گزارشی نوشت سیا یک بخش مأموریتی ویژه را برای اعمال فشار بر ایران ایجاد کرده است.


 

در این گزارش آمده است: به گفته مقامات یی، آژانس اطلاعات مرکزی -سیا- یک مرکز ایجاد کرده است که به طور انحصاری بر جمع آوری و تحلیل اطلاعات درباره ایران متمرکز است. این اقدام منع کننده تصمیم ت دونالد ترامپ، رئیس جمهور ، برای تبدیل ایران به یک هدف و اولویت مهمتر برای جاسوسان یی است. 

 

برچسب ها : سیا برای جمع آوری و تحلیل اطلاعات درباره ایران، یک مرکز ویژه تاسیس کرد - اطلاعات ,ویژه ,مرکز ,جمع آوری ,تحلیل ,تحلیل اطلاعات ,اطلاعات درباره ,ویژه تاسیس ,ایجاد کرده ,مرکز ویژه ,تحلیل اطلاعات درباره ,اطلاعات درباره ا
داد، ماه اشک و آه
عنوان وبلاگ : شمیم دل


داد، ماه اشک و زخم است. اشکی که همیشه بر گونه هایمان جاری است و زخمی که هرگز یام نخواهد یافت. داد، ماه ماتم و غم است. ماتم درعزای والامردی که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم. داد، ماه اندوه است. اندوه فراق مرزبان حماسه و ایثار. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را در پیشگاه خویش برانگیخته است. داد، ماه اشک و آه است. در وداع مردی که با آمدنش تاریک و بی ترانه ما را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت. آری او، مرد تنهای صحنه های آتش و خون، پاکمردی از بیشه عد و ایمان، و آزاد مردی بی مانند در جهان معاصر بود که آزاد مردان عالم از شمیم نفس های گرمش، به زندگی سلام گفتند.در روز بیستم جمادى الثانى 1320 هجرى قمرى مطابق با 30 شهریـور 1281 هجرى شمسى ( 24 سپتامپر 1902 میلادى) در شهرستان خمین از توابع استان مرکزى ایران در خانواده اى اهل علـم و هجرت و جهاد پـاى بـر خـاکدان طبیعت نهاد و در 14 داد سال 1368 هجری شمسی به ملکوت اعی پیوست.


برچسب ها : داد، ماه اشک و آه - داد، ,مردی
بیانیه بمناسبت 14 و 15 داد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


لوگوی ایران


ایران بمناسبت ۱۴ و ۱۵ داد و سالگرد ارتحال (ره) بیانیه ای صادر کرد که در آن آمده است: در تاریخ ایران ی ۱۴ و ۱۵ داد یادآور نام و شخصیت بزرگ انقلاب ی (ره) است. بزرگ مردی که برای حمایت از مستضعفین و ملل مظلوم در برابر قدرت های زورگو و استکباری ایستاد.


در این بیانیه آمده است: (ره) در ایجاد الگویی نوین در اداره جوامع بشری و تأمین سعادت دنیوی و ا وی نقشی بی بدیل داشت و امروز سربلندی و سرافرازی ملت ایران در عرصه های مختلف نبرد با دشمنان انقلاب ی حاصل و مردم سالاری دینی است که تفکر هوشمندانه و خلاقانه آن راحل با تلفیق مبانی و آموزه های ناب محمدی(ص) و شرایط روز، آن را بوجود آورده و درکی جدید از شرایط تاریخی را فراروی سایر ملل و جوامع قرار داده است.


برچسب ها : بیانیه بمناسبت 14 و 15 داد - ی , , داد , ,انقلاب ی
مدیران مخالف ت باید حذف شوند
عنوان وبلاگ : شمیم دل
در حاشیه جلسه هیئت ت

نفت به اخبار منتشره درباره برکناری برخی از مدیران ارزشی این وزارت خانه واکنش نشان داد.

نفت با طرح این سوال که مگر می شود مدیر مخالف ت داشت؟ گفت: پس مردم برای چه رای دادند؟ اینکه علیه ت کار د برای چه بمانند و اصلا باید خودشان کنار بروند، نباید وجود داشته باشند و اگر هم وجود دارند اصلا برای چه مردم رای دادند؟ رای دادند گفتمان و راه عوض شود و باید مدیرانی  باشد که به این سیاست ها اعتقاد داشته باشند.

برچسب ها : مدیران مخالف ت باید حذف شوند - ت ,داشته باشند ,مخالف ت
کاریکاتور/ نُه مَن شیرده ترامپ !!!
عنوان وبلاگ : شمیم دل


کاریکاتور/ نُه مَن شیرده ترامپ !!!


ترامپ چگونه شیرده خود را دوشید/ ترامپ با سفر دو روزه خود به عربستان باعث ایجاد اشتغال برای صد هزار یی شد و تلاش کرد ائتلافی متشکل از کشورهای عربی و ی برای انزوای ایران تشکیل دهد. محمدجواد ظریف : ایران - که تازه یک انتخابات واقعی را پشت سرگذاشته است - توسط رئیس جمهور در آن "مهد دمکراسی و میانه روی" مورد حمله قرار می گیرد. آیا این سیاست خارجی است یا صرفا دوشیدن ۴۸۰ میلیارد دلار از عربستان سعودی؟


برچسب ها : کاریکاتور/ نُه مَن شیرده ترامپ !!! - ترامپ
عربستان در حال اجرای نقش صدام در دهه هشتاد است
عنوان وبلاگ : شمیم دل
عربستان در حال اجرای نقش صدام در دهه هشتاد است


عوض حید ور   با بیان اینکه ما با شرایط جدیدی در آرایش خاورمیانه جهان و منطقه عمومی خودمان روبرو هستیم گفت: در این آرایش جدید ما شاهدیم که مجددا آن پان عربیسمی که قبلا صدام سردمدار آن بود، به ی عربستان در حال شکل گیری است.
 
این وس با بیان اینکه عربستان ابتدا ائتلافی را تحت عنوان ائتلاف یمن درست کرد و به یمن حمله کرد خاطرنشان کرد: حالا هم در حال تشکیل ائتلافی با حضور های جهان است.
 
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: زمامداران عربستان در حال ایفای همان نقشی هستند که صدام می خواست در دهه هشتاد در منطقه به عهده بگیرد.
برچسب ها : عربستان در حال اجرای نقش صدام در دهه هشتاد است - عربستان ,صدام ,جهان ,بیان اینکه
داستان زیبای راه رفتن سگ روی آب به روایت پرستویی
عنوان وبلاگ : شمیم دل


  پرویز پرستویی   در صفحه اینستاگرام خود داستانی آموزنده در خصوص راه رفتن سگ روی آب را منتشر کرد. 
پرویز پرستویی در صفحه اینستا گرام خود نوشت:
"شکارچی پرنده سگ جدیدی یده بود این سگ میتوانست روی آب راه برود. شکارچی وقتی این را دید نمی توانست باور کند و خیلی مشتاق بود که این را به دوستانش بگوید. برای همین یکی از دوستانش را به شکار مرغ در برکه ای آن اطراف دعوت کرد.او و دوستش شکار را شروع د و چند مرغ شکار د. بعد به سگش دستور داد که مرغ های شکار شده را جمع کند. در تمام مدت چند ساعت شکار، سگ روی آب می دوید و مرغ ها را جمع می کرد. صاحب سگ انتظار داشت دوستش درباره این سگ شگفت انگیز نظری بدهد یا اظهار تعجب کند، اما دوستش چیزی نگفت.در راه برگشت، او از دوستش پرسید آیا متوجه چیز عجیبی در مورد سگش شده است؟
دوستش پاسخ داد: آره، در واقع، متوجه چیز غیرمعمولی شدم. سگ تو نمی تواند شنا کند.! یعنی هرکاری که کنی بعضی از افراد همیشه به ابعاد و نکات منفی توجه دارند و برای دیدن تواناییهای دیگران کور و کر هستند."
برچسب ها : داستان زیبای راه رفتن سگ روی آب به روایت پرستویی - دوستش ,مرغ ,شکار ,پرستویی
درگیری نیروهای هنگ مرزی با تروریست های
عنوان وبلاگ : شمیم دل
درگیری نیروهای هنگ مرزی با تروریست های / ۲ مأمور مرزبانی به شهادت رسیدند
درگیری نیروهای هنگ مرزی با تروریست های / ۲ مأمور مرزبانی به شهادت رسیدند

 بر اساس گزارشات، ساعت ۱۷۴۰ مورخه ۹۶/۰۳/۰۶ عوامل اکیپ گروهان مرزی ضیایی، هنگ مرزی ارومیه در حال تردد در نوار مرزی به جهت تعویض نیروها بودند که در مسیر با گرو تروریستی درگیر می شوند که در این درگیری فرمانده گروهان مرزی ضیایی "سرگرد محمدرضا فیروزی و استواردوم محمدرضا فرحی" به درجه رفیع شهادت نائل و تعدادی دیگر زخمی گردیدند.
 
اسامی مجروحین حادثه تروریستی هنگ_مرزی_ارومیه به شرح زیر است:
 
۱_ استواردوم رضا_نعمتی
۲_ گروهبانیکم مصطفی_بصیر
۳_ گروهبانیکم امین_میرزایی
۴_ سرباز حسین_قهرمانی
۵_ سرباز هادی_اصلانی
۶_ سرباز سعید_تقی_لو
۷_ سرباز سیامک_محمدی

برچسب ها : درگیری نیروهای هنگ مرزی با تروریست های - مرزی ,سرباز , ,درگیری ,مرزی ارومیه ,گروهان مرزی ,تروریست های ,درگیری نیروهای
*اهتزاز پرچم برفراز محله «الوعر» حمص
عنوان وبلاگ : شمیم دل

اهتزاز پرچم برفراز محله «الوعر» حمص/ پیشروی استراتژیکی نیروهای سوری در مرزهای اردن 
اهتزاز پرچم برفراز محله «الوعر» حمص/ پیشروی استراتژیکی نیروهای سوری در مرزهای اردن
 
اعلام الحربی نوشت: پس از وج تروریست های مسلح از محله الوعر شهر حمص و با اعلام برقراری امنیت کامل در این محله، پرچم بر فراز این منطقه به اهتزاز درآمد.
اهتزاز پرچم برفراز محله «الوعر» حمص/ پیشروی استراتژیکی نیروهای سوری در مرزهای اردن
برچسب ها : *اهتزاز پرچم برفراز محله «الوعر» حمص - محله , ,پرچم ,پرچم ,محله «الوعر» , برفراز ,برفراز محله ,پرچم برفراز
امضای قرارداهای تسلیحاتی هنگفت میان و عربستان صدای را هم درآورد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 ک نه


به نقل از سی بی اس، یک ک نه از قراردادهای تسلیحاتی ۱۱۰ میلیارد دلاری با عربستان سعودی ابراز نگرانی کرد. 


دونالد ترامپ که روز یک شنبه به ریاض سفر کرده بود این قرارداهای هنگفت برای فروش تسلیحات مدرن به آل سعود را امضا کرد.


یووال اشتاینیتز از مقامات ارشد ک نه رژیم صهیونیستی عربستان سعودی را یک کشور متخاصم خواند و گفت که این قراردادها مشخصا ما را با مشکل مواجه خواهد کرد. 


برچسب ها : امضای قرارداهای تسلیحاتی هنگفت میان و عربستان صدای را هم درآورد - عربستان ,عربستان سعودی
دست دادن ملک سلمان و ملانیا، با کدام مجوز؟
عنوان وبلاگ : شمیم دل

ملانیا

م درحالی که ملک سلمان شاه سعودی در زمان استقبال و ملاقات ها با رئیس جمهوری امریکا، با همسر او ملانیا دست داد، اکنون مردم سعودی این سوال را مطرح کرده اند که پادشاه جواز این کار را که در عربستان سعودی به شدت ممنوع است از کجا به دست آورد.
برچسب ها : دست دادن ملک سلمان و ملانیا، با کدام مجوز؟ - سعودی
مجسمه هایی نامتعارف در سراسر دنیا +تصاویر
عنوان وبلاگ : شمیم دل


مجسمه هایی جالب و تا حدودی نامتعارف در کشورهای مختلف جهان وجود دارد که شاید تاکنون ندیده باشید. تصاویر تعدادی از آنها را اینجا از نظر می گذرانید.


 


عجیب ترین مجسمه های دنیا +تصاویر 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : مجسمه هایی نامتعارف در سراسر دنیا +تصاویر
تانک آتش نشان +ع
عنوان وبلاگ : شمیم دل

تانک آتش نشان + ع


گذر دقایق و حتی ثانیه ها در هنگام آتش سوزی می تواند هر لحظه اتفاق جدیدی و ناگواری را رقم بزند، سرعت عمل آتش نشانان همراه با تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارند به درستی جلوی رخداد بسیاری از این حوادث را می گیرد. اما گاهی شدت حادثه به اندازه ایست که نیازمند تجهزات قدرتمندتر برای مهار آتش وجود دارد.

برای جلوگیری از خسارات بیشتر در هنگام آتش سوزی و نجات جان افراد محبوس در آتش می تواند به ساخت و طراحی تجهیزاتی روی آورد تا در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را داشته باشند.


تانکی که در ادامه تصاویر آن را خواهید دید بزرگ ترین و قدرتمندترین ماشین آتشنشانی جهان است، این وسیله به اندازه ای قدرت دارد که می تواند یک ساختمان دو طبقه گرفتار در آتش را در کمتر از پنچ دقیقه خاموش کند.

برچسب ها : تانک آتش نشان +ع - تواند
شناسایی و دستگیری گروه تروریستی در اهواز
عنوان وبلاگ : شمیم دل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس شاهوار پور فرمانده ولیعصر خوزستان (عج)  با اعلام  خبر دستگیری عوامل تیراندازی تروریستی که منجر به شهادت دو تن از پرسنل نیروی انتظامی در استان خوزستان شد گفت:با تحقیق عناصر اطلاعاتی در استان خوزستان در صبح امروز 26 اردیبهشت ماه موفق شدیم که این گروه تروریستی وابسته را، که در حال وج از کشور بودشناسایی و دستگیر کنیم. 

نفراتی که دستگیر شدند یک فایل صوتی را در فضای مجازی پخش د و امکاناتی که در اختیارشون بود، توسط عناصر اطلاعاتی کشف و ضبط شده است. 

وی ادامه داد: این اقدام نشان از اشرافیت نیروهای اطلاعاتی در استان خوزستان دارد که اقدامات دشمن را با اشراف کامل تعقیب می کنند. 

شاهوا ور اظهار داشت: این هدیه ای است به مردم استان خوزستان و خانواده که انشاالله این عوامل هر چه زودتر توسط مقام قضایی به سزای اع ان خواهند رسید.


برچسب ها : شناسایی و دستگیری گروه تروریستی در اهواز - خوزستان ,استان ,اطلاعاتی ,تروریستی ,استان خوزستان ,گروه تروریستی ,عناصر اطلاعاتی
به دنبال نمایش دروغین قدرت در جهان است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

رییس قرارگاه عمار گفت: حضور ناوهای در شبه جزیره کره نشان می دهد که به دنبال نمایش قدرت است.


حجت ال والمسلمین"مهدی طائب"پیرامون تحولات شبه جزیره کره اظهار داشت: شیطنت های   در برابر کره شمالی نمایش دروغین قدرت است.

رییس قرارگاه عمار گفت: ترامپ در تبلیغات رییس جمهوری خود به مردم اعلام کرد که بد اری ها مردم را نابود می کند و این بد اری ها ناشی از حضور ما در عراق افغانستان و خلیج فارس است.ما باید نیروهایمان را برگردانیم و اینها باعث شد که در دنیا هیمنه خودش را کاملا از دست بدهد.


برچسب ها : به دنبال نمایش دروغین قدرت در جهان است - ,قدرت ,نمایش ,رییس ,دروغین قدرت ,مردم ,نمایش دروغین ,دنبال نمایش ,قرارگاه عمار
یگان "صابرین" نخبگان نیروی زمینی و در خدمت نظام مقدس هستند/
عنوان وبلاگ : شمیم دل
یگان نخبه صابرین در خدمت نظام مقدس هستند/نزسا در اوج امادگی قرار دارد
یگان نخبه صابرین در خدمت نظام مقدس هستند/نزسا در اوج امادگی قرار دارد

سرتیپ "علی اکبر پور جمشیدیان" معاون هماهنگ کننده نزسا  درباره توانمندی یگان های نزسا در مقابله با اشرار و تروریست ها اظهار داشت : یگان های نیروی زمینی همیشه اماده اند. 
وی افزود: یگان های نیروی زمینی در امادگی کامل به سر می برند و در مرزهای شمال غرب ، غرب و جنوب شرق کشور یت و مسئولیت تامین امنیت را بر عهده دارند. 
پور جمشیدیان تصریح کرد: یگان های نزسا برای امنیت پایدار یت دارند و این یت را به شایستگی انجام می دهند. 
معاون هماهنگ کننده نزسا درباره امادگی یگان ویژه "صابرین" عنوان داشت : یگان ویژه "صابرین" به عنوان یک نیروی واکنش سریع در اختیار نظام مقدس هستند تا هر جا لازم باشد وارد عمل شوند. 

برچسب ها : یگان "صابرین" نخبگان نیروی زمینی و در خدمت نظام مقدس هستند/ - یگان ,نزسا ,صابرین ,نیروی ,زمینی , یت , ی هستند ,نیروی زمینی , ,مقدس جمهوری ,نظام مقدس , هستند ,مقدس
عیادت حضرت آقا (حفظه الله) از آیت الله هاشمی شاهرودی {{ دیدار دو یار دیرین }}
عنوان وبلاگ : شمیم دل

افسران - عیادت حضرت آقا (حفظه الله) از آیت الله هاشمی شاهرودی {{ دیدار دو یار دیرین }}

افسران - عیادت حضرت آقا (حفظه الله) از آیت الله هاشمی شاهرودی {{ دیدار دو یار دیرین }}

برچسب ها : عیادت حضرت آقا (حفظه الله) از آیت الله هاشمی شاهرودی {{ دیدار دو یار دیرین }} - هاشمی شاهرودی ,آیت الله هاشمی ,حفظه الله ,عیادت حضرت ,آیت الله هاشمی شاهرودی
سند کاپیتو لاسیونی که بنیان خانواده ها را هدف گرفته بود
عنوان وبلاگ : شمیم دل


سند کاپیتو لاسیونی که بنیان خانواده ها را هدف گرفته بود ؛ اینبار با مخالفت مواجه شد!


افسران - سند کاپیتو لاسیونی که بنیان خانواده ها را هدف گرفته بود ؛ اینبار با مخالفت مواجه شد!

افسران - سند کاپیتو لاسیونی که بنیان خانواده ها را هدف گرفته بود ؛ اینبار با مخالفت مواجه شد!

برچسب ها : سند کاپیتو لاسیونی که بنیان خانواده ها را هدف گرفته بود - خانواده ,بنیان ,لاسیونی ,کاپیتو ,کاپیتو لاسیونی ,بنیان خانواده , خامنه ,مخالفت
با کمک ایران و حزب الله هر که توافق آتش بس را نقض کند، هدف قرار می دهیم
عنوان وبلاگ : شمیم دل

با کمک ایران و حزب الله هر که توافق آتش بس را نقض کند، هدف قرار می دهیم


  شبکه تلویزیونی العالم اعلام کرد: بشار اسد -- رییس جمهور -- در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «او ان تی» بلاروس گفت من خسته نشده ام و عقب نشینی نخواهم کرد.

 

رئیس جمهور افزود پیشنهاد روسیه برای ایجاد مناطق عاری از تنش و درگیری در به صورت اصولی یک ایده مناسبی است.

 

بشار اسد با بیان اینکه از طرح ایجاد مناطق عاری از تنش دفاع خواهد کرد گفت با حمایت ایران و حزب الله آنهایی را که تلاش خواهند کرد توافق درباره ایجاد این مناطق را نقض کنند، هدف قرار خواهیم داد.

 

وی افزود ایجاد مناطق عاری از تنش فرصتی در اختیار عناصر مسلح مخالف قرار می دهد تا سلاح هایشان را زمین بگذارند و روند آشتی با ت را در پیش گیرند.

برچسب ها : با کمک ایران و حزب الله هر که توافق آتش بس را نقض کند، هدف قرار می دهیم - ایجاد ,مناطق ,عاری , ,توافق ,الله ,مناطق عاری ,ایجاد مناطق ,جمهور ,شبکه تلویزیونی
«دُری اصفهانی» در حال محاکمه است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

«دُری اصفهانی» در حال محاکمه استجواد کریمی قدوسی مشهد  گفت: برخی مدعی بودند جاسوسی دری اصفهانی در موضوع مذاکرات دروغ است اما وی به اتهام جاسوسی در حال محاکمه است. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در حال حاضر چند جلسه از دادگاه دری اصفهانی برگزار شده و اعترافات وی به زودی منتشر خواهد شد. 

کریمی قدوسی تاکید کرد: بنده خواهان این هستم که مردم با طوماری از قوه قضاییه بخواهند تا اعترافات دری اصفهانی منتشر شود. 

این مجلس در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم اعترافات دری اصفهانی درباره های بسیار تکان دهنده خواهد بود.


برچسب ها : «دُری اصفهانی» در حال محاکمه است - اعترافات ,اصفهانی
ای موشکی ضامن امنیت شهرک های صنعتی است
عنوان وبلاگ : شمیم دل


سرلشکر جعفری


  سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل در مراسم دانش آموختگی  دانشجویان افسری و تربیت پاسداری حسین(ع) که امروز با حضور حضرت آیت الله فرمانده معظم کل قوا برگزار شد، در سخنانی با اشاره به پیروزی های پی در پی جبهه انقلاب ی در مقابل نظام سلطه، راهبرد کنونی دشمن علیه ملت را «فشار اقتصادی» دانست.برچسب ها : ای موشکی ضامن امنیت شهرک های صنعتی است
کاریکاتور/ کارگر ایرانی ط وارداتچی مظلوم!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

واردات پوشاک کارخانه ها را تعطیل و کارگران را بیکار کرد/ ت با وارداتچی برخورد قاطع کند / قالیباف: به وارداتچی مظلوم و به حقوق بگیر ۲۰۰ میلیونی ذخیره انقلاب می گویند / جهانگیری: دختر بیکار و مظلوم بود و به شغل شریف واردات پوشاک روی آورد / در حالی که رئیس جمهور و وزرا در شعار بر وم حمایت از تولید داخل تاکید می ورزند و مردم را نیز به ید کالای ایرانی ترغیب می کنند چرا باید یک وارداتچی کالایی باشد که واردات آن تولید داخل را نابود و کارگر ایرانی را بیکار کرده است؟
کاریکاتور/ کارگر ایرانی ط وارداتچی مظلوم!تاریخ : 19 اردیبهشت 1396 | 10:10 
برچسب ها : کاریکاتور/ کارگر ایرانی ط وارداتچی مظلوم! - مظلوم ,ایرانی ,وارداتچی , ,بیکار ,واردات ,کارگر ایرانی ,تولید داخل , وارداتچی ,واردات پوشاک
ع / تغییر به نفع این آقازاده ها!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

انسانهای بزرگ قامتشان بلندتر نیست، خانه شان بزرگتر نیست، ثروتشان هم بیشتر نیست، آنها قلبی بزرگ و نگاهی مهربان دارند.
 
برچسب ها : ع / تغییر به نفع این آقازاده ها! - نیست،
جلسه ترکیه و برای استرداد «گولن»
عنوان وبلاگ : شمیم دل
گولن


«بکر بوزداغ» دادگستری ترکیه و «جف سشنز» همتای یی او طی دیدار ۴۵ دقیقه ای که در مقر وزارتخانه دادگستری ایالات متحده در «واشنگتن» داشتند درباره موضوع دستگیری گولن پیش از استرداد به ترکیه صحبت د. 

به نوشته رو مه «دیلی صاباح» بوزداغ در این دیدار از سشنز خواست هرچه سریعتر پرونده هایی را که از سوی ترکیه به ارسال شده، به دادگاه ارجاع داده شود. 

منابع مطلع از جلسه می گویند طرفین برآیند کلی آن را سازنده با «فضای مثبت» ارزی د. 

«رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه فتح الله گولن را طرح اصلی کودتای نافرجام ۱۵ جولای ۲۰۱۶ و همچنین گروه تروریستی او را ( گولنیست) در پس عملیات های ابکارانه در این کشور می داند.

برچسب ها : جلسه ترکیه و برای استرداد «گولن» - ترکیه
عربستان ده ها میلیارد دلار تسلیحات از یداری می کند
عنوان وبلاگ : شمیم دل


  به نقل از خبرگزاری رویترز، در آستانه سفر دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده به عربستان سعودی، دو کشور در حال مذاکره برای نهایی قراردادهای ده ها میلیارد دلاری ید تسلیحات هستند.

به نوشته رویترز به نقل از منابع آگاه، سامانه دفاع موشکی تاد؛ سامانه نرم افزاری c2bmc (که برای کنترل و فرماندهی و ارتباطات در جنگ به کار می رود) و همچنین یک بسته تجهیزات ای، بخشی از تجهیزاتی است که به عربستان فروخته خواهد شد.

خودروی زرهی برادلی و تانک ام109 نیز بخشی دیگر از بسته مورد مذاکره را تشکیل می دهند.

برچسب ها : عربستان ده ها میلیارد دلار تسلیحات از یداری می کند - عربستان ,ده ها میلیارد
فرانسه قرارداد خود با ایران را به دلیل تحریم های لغو کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل
فرانسه قرارداد خود با ایران را به دلیل تحریم های لغو کرد


  به نقل از رویترز، سخنگوی شرکت "بوویگ" فرانسه (bouygues) اعلام کرد این شرکت قرارداد سال گذشته خود با ایران برای توسعه فرودگاه بین المللی (ره) را لغو کرده است.
 
این شرکت فرانسوی دلیل لغو این قرارداد را امتناع بانک های بزرگ اروپایی از مشارکت در این پروژه به دلیل هراس از تحریم های باقیمانده اعلام کرد.
 
طبق تفاهم نامه ای که ژانویه 2016 پس از اجرا شدن توافق هسته ای میان ایران و شرکت بوویگ به امضا رسید، این شرکت متعهد به ساخت و راه اندازی یک پایانه جدید در فرودگاه (ره) تهران شد. 
برچسب ها : فرانسه قرارداد خود با ایران را به دلیل تحریم های لغو کرد - شرکت ,دلیل ,قرارداد , ,شرکت بوویگ
: قدرت در جهان رو به افول است
عنوان وبلاگ : شمیم دل
  به نقل از پرس تی وی، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، جایگاه « یت» در جهان را رو به افول دانسته و آن را «فرصتی» برای تبدیل اتحادیۀ اروپا به «شریکی قابل اعتماد» در عرصۀ بین المللی عنوان کرده است.

 
وی به امکان سیاست خارجی غیرمنتظرۀ   در دوران ریاست جمهوری ترامپ اشاره کرد و افزود: «اتحادیۀ اروپا می تواند به شریک اصلی روسیه، هند و چین تبدیل شود.»

برچسب ها : : قدرت در جهان رو به افول است - سیاست خارجی
نگران پیروزی نیروهای انقل و مذهبی در انتخابات ایران است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

یک رو مه آلمانی می گوید احتمال برآمدن نیروهای مذهبی و انقل در انتخابات ریاست جمهوری ایران، را به وحشت انداخته است.

دی ولت نوشت: پس از چند سال ممکن است نیروهای مذهبی دوباره به ت بازگردند. این موضوع، را به وحشت انداخته است. ابراهیم رئیسی نامزد ریاست جمهوری ایران در یک برنامه تلویزیونی خواستار مقابله جدی با شده و گفت از مقابله با ترسی ندارد. ما باید را مجبور به عقب نشینی کنیم.


از نظر این طیف، ت فعلی در توافق هسته ای منفعلانه عمل کرده است. این توافق، برنامه هسته ای ایران را کنترل و مهار کرده است.

برچسب ها : نگران پیروزی نیروهای انقل و مذهبی در انتخابات ایران است - ,مذهبی ,نیروهای ,وحشت انداخته ,نیروهای مذهبی
مراسم تجلیل از جانبازان نداجا برگزار شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل

مراسم تجلیل از جانبازان نداجا برگزار شد  مراسم تجلیل از جانبازان نیروی دریایی پیش از ظهر روز دوشنبه 11 اردیبهشت باحضور دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی برگزار شد.


لازم به ذکر است در این مراسم از تعدادی از جانبازان و پیش وتان دفاع مقدس نداجا تقدیر به عمل آمد.


برچسب ها : مراسم تجلیل از جانبازان نداجا برگزار شد - جانبازان ,مراسم ,دریایی ,نیروی دریایی ,مراسم تجلیل
بیشترین دلیل مرگ تهرانی ها
عنوان وبلاگ : شمیم دل


معاون بهداشت علوم پزشکی تهران ضمن تشریح برخی از اقدامات انجام شده در قالب طرح تحول نظام سلامت برای تکمیل شبکه بهداشتی ۱۰ علت اول مرگ تهرانیان را اعلام کرد.


شریعتی به ۱۰ علت اول مرگ مردم شهر تهران، ری و شهر اشاره کرد و گفت: طبق بررسی های انجام شده سکته قلبی، دیابت، سکته مغزی، سایر بیماری های قلبی، پرتاب و برخورد اجسام و صاعقه، پنومونی، کهولت بدون زوال عقل، سرطان ریه، سرطان معده و سایر بیماری های دستگاه تنفسی به ترتیب ۱۰ علت اول مرگ مردم در شهر تهران، ری و شهر است.

 

برچسب ها : بیشترین دلیل مرگ تهرانی ها - سایر بیماری های
ترامپ نباید اجازه دهد ایران در نفوذ نظامی ب کند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

نتانیاهو

  اطلاعات رژیم صهیونیستی بامداد پنجشنبه در مصاحبه با رویترز گفت که این رژیم به دنبال رسیدن به تفاهمی با ت دونالد ترامپ، رئیس جمهور برای جلوگیری از نفوذ نظامی دائمی ایران در است. 

« کاتز»، اطلاعات رژیم صهیونیستی در این مضاحبه همچنین تصریح کرد که در نشست هایش با مقام های کاخ سفید و قانونگذاران یی آنها را به اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران و گروه حزب الله لبنان ترغیب می کند. 

برچسب ها : ترامپ نباید اجازه دهد ایران در نفوذ نظامی ب کند - رژیم ,نفوذ نظامی ,رژیم صهیونیستی ,اطلاعات رژیم
، پاشنه آشیل ت ایران شده است
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 پاشنه آشیل


«مؤسسه امریکن اینت رایز» با اشاره به این که انتظارات برآورده نشده مردم ایران بعد از توافق هسته ای، را به پاشنه آشیل ت ایران و اصلاح طلبان تبدیل کرده، به ترامپ توصیه می کند از این انتظارات برای جرقه زدن شورش در ایران استفاده نماید.


برچسب ها : ، پاشنه آشیل ت ایران شده است - ت ایران ,آشیل ت ,پاشنه آشیل
دهقان با دفاع هند دیدار کرد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 دهقان

دهقان در ادامه سفر به روسیه، با دفاع هند دیدار کرد.


  حسین دهقان دفاع که برای شرکت در یک نشست دو روزه و برنامه های جانبی در راس یک هیات دفاعی به مسکو سفر کرده است، در دیدار با همتای هندی خود که با حضور مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه برگزار شد، پیرامون مسائل منطقه ای و بین المللی مذاکره د.


برچسب ها : دهقان با دفاع هند دیدار کرد - دفاع , ,دهقان , , دفاع , دهقان
آیا صهیونیست ها سودای حمله دوباره به غزه را دارند؟
عنوان وبلاگ : شمیم دل


حمله صهیونیست ها


شرایط داخلی سرزمین های ی می تواند به سران صهیونیست این پیام را مخابره کند که در صورت شروع جنگی جدید از سوی ، بیشتر از قبل آمادگی دفاع از رژیم و کمک به صهیونیست ها را دارد.


در این زمینه باید گفت، برخی از نشانه ها و اقدامات اخیر رژیم نشان دهنده این مسئله است که شروع جنگ جدید علیه نوار غزه می تواند محتمل باشد.

برچسب ها : آیا صهیونیست ها سودای حمله دوباره به غزه را دارند؟ - صهیونیست ,رژیم
موشک پ ندی و برد بلند صیاد ۳ رسما به نمایش گذاشته شد
عنوان وبلاگ : شمیم دل


در مراسم رژه روز ، موشک پ ندی و برد بلند و ارتفاع بالای صیاد 3 برای نخستین بار رسما به نمایش گذاشته شد.پیش از این، فقط یک بار این موشک آن هم به طور اتفاقی در جریان بازدید علی لاریجانی از یک نمایشگاه نظامی، دیده شده بود.برچسب ها : موشک پ ندی و برد بلند صیاد ۳ رسما به نمایش گذاشته شد - موشک ,نمایش گذاشته ,موشک پ ندی
اصولگرایان به جان یکدیگر می افتند، ما به جان نظام!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 لاری


«اصولگرایان به جان یکدیگر می افتند، ما به جان نظام!»؛ کشور ت اصلاحات به تازگی اظهارات قابل تاملی مطرح کرده است. «عبدالواحد لاری» از فعالان اصلاح طلب و کشور ت اصلاحات به تازگی در بخشی از یک مصاحبه با سایت خبرآنلاین درباره انتخابات اظهار کرده است:


حتی اگر فضا دو قطبی نشود ک داهای اصولگرا به جان یکدیگر می افتند و هیچ کدام به نفع دیگری کنار نخواهد رفت. بنابراین آن ها می خواهند راهی پیدا کنند که در عین تکثر به نتیجه برسند که البته موضوع سختی برای آنها است. 


*اظهارات عجیب لاری در حالیست که تنها در ایام ثبت نام داوطلبان ک داتوری، آقایان «سعید جلیلی» و «مهرداد بذ اش» به نفع ک دای اصلح و برای وحدت جبهه نیروهای انقلاب از حضور در صحنه انصراف دادند اما گویا این اخبار به گوش کشور ت اصلاحات نرسیده است.


بیان عبارات سخیف مسبوق به سابقه است و جریان های خاص، همواره در آستانه هر انتخاباتی انواع توهین ها را به رقبای خود نثار می کنند.


منبع: مشرق

برچسب ها : اصولگرایان به جان یکدیگر می افتند، ما به جان نظام! - اصلاحات , ت ,کشور , ,یکدیگر , ت اصلاحات ,کشور ت , کشور ,یکدیگر می افتند،
نگرانی ها از حرکت ترکیه به سمت حکومت دیکتاتوری افزایش یافته است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

ایندیپندنت: نگرانی ها از حرکت ترکیه به سمت حکومت دیکتاتوری افزایش یافته است

ایندیپندنت: نگرانی ها از حرکت ترکیه به سمت حکومت دیکتاتوری افزایش یافته است ؛ رو مه ایندیپندنت با اشاره به نتیجه همه پرسی ترکیه که زمینه را برای افزایش اختیارات رجب طیب اردوغان فراهم می کند، نوشت: بسیاری از شهروندان ترکیه نگران پیامدهای حرکت کشور به سمت یک «حکومت دیکتاتوری» هستند. 


این رو مه انگلیسی در گزارشی نوشت: ترکیه با مجموعه پیچیده ای از مشکلات رو به روست- از سرگیری جنگ بین ت و شبه نظامیان کرد، حملات مکرری که مسئولیت آن را بر عهده گرفته است و ناشی از نقش این کشور در جنگ است، و وضعیت فوق العاده ای که هنوز در پی کودتای ش ت خورده سال گذشته علیه ت هنوز به قوت خود باقی است.  

با وجود این، ماهیت ناپایدار ترکیه این امکان را برای رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور این کشور، فراهم کرده است تا تصویر فردی مستبد را از خود ترسیم کند که شاید فقط به او امکان دهد دامنه اختیارات خود را گسترده کند. 

برچسب ها : نگرانی ها از حرکت ترکیه به سمت حکومت دیکتاتوری افزایش یافته است - ترکیه ,افزایش ,افزایش یافته ,دیکتاتوری افزایش ,حکومت دیکتاتوری ,حرکت ترکیه ,دیکتاتوری افزایش یافته ,حکومت دیکتاتوری افزایش
دلیل شدن تماس صوتی تلگرام در ایران
عنوان وبلاگ : شمیم دل


 قابلیت برقراری تماس صوتی تلگرام که به تازگی در این پیام رسان فعال شده بود، از شب گذشته به طور کامل مسدود شده است.  

کاربران ایرانی وقتی موضوع مسدود شدن تماس صوتی تلگرام را از پاول دورف، مدیر شرکت تلگرام، جویا شدند، دورف با انتشار پیام هایی در صفحه شخصی توئیترش، اپراتورها و شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران را دلیل مسدود شدن این قابلیت دانست. 

پاول دورف در پاسخ به کاربری نوشت: "برای اینکه ارائه دهندگان خدمات اینترنت در ایران دوباره آن را د" 

 

 

 

مدیر تلگرام در پاسخ به کاربر دیگری که گفته بود، مشکل از نرم افزار تلگرام است، نوشت: "نه این دروغه. تلگرام تماس صوتی را در کشور شما مسدود نکرده. مسئولین و ارائه دهندگان اینترنت این کار را د" 

برچسب ها : دلیل شدن تماس صوتی تلگرام در ایران - تلگرام ,صوتی ,مسدود ,اینترنت ,ارائه ,تماس صوتی ,صوتی تلگرام ,ارائه دهندگان
هر تهدیدی قبل از رسیدن به مرزها نابود می شود
عنوان وبلاگ : شمیم دل
سال 93 در مرزهای ایران بود/ همه تهدیدات با همکاری دستگاه های امنیتی خنثی شده است
سال 93 در مرزهای ایران بود/ همه تهدیدات با همکاری دستگاه های امنیتی خنثی شده است

جانشین فرمانده کل گفت: هر تهدیدی قبل از آنکه به مرزهای ما برسد با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح مواجه می شود.
برچسب ها : هر تهدیدی قبل از رسیدن به مرزها نابود می شود
جنگنده های بر فراز آسمان تهران رژه رفتند
عنوان وبلاگ : شمیم دل

جنگنده های نهاجاهمزمان با رژه بزرگ در جوار حرم بنیانگذار انقلاب ی، جنگنده های نیروی هوایی نیز به انجام رژه هوایی پرداختند.


 به مناسبت 29 فروردین (روز )، انواع جنگنده های نیروی هوایی در جریان برگزاری رژه بزرگ یگان های ، در قالب دسته های فروندی بر فرار حرم (ره) اقدام به اجرای رژه هوایی د.


جنگنده های f7, f5, f4, f14, mig-29, صاعقه، سوخو24، c-130 و تانکر سوخت رسان ازجمله هواپیماهای حاضر در این رژه بودند.

برچسب ها : جنگنده های بر فراز آسمان تهران رژه رفتند - هوایی ,جنگنده های , ,نیروی هوایی
دشمنی دشمنان با ما تمامی ندارد
عنوان وبلاگ : شمیم دل  سرلشکر سیدرحیم صفوی مشاور فرمانده معظم کل قوا در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید صیاد که در تالار وحدت برگزار شد با اشاره به نقش مهم شهید صیاد در دوران دفاع مقدس و مقابله با منافقین عنوان داشت: شهید صیاد یک انسان برگزیده خداوند در رفتار و منش فرماندهی و د نظامی و هم در شجاعت و عطوفت و مهربانی بود.  

سرلشکر صفوی تصریح کرد: دشمنی دشمنان با ما تمامی ندارد و ما باید قدر ی مان را بدانیم .  

مشاور فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن دوران دفاع مقدس در بین جوانان گفت: ما باید عوامل قدرت ملی را بشناسیم و بدانیم ملت ما ظرفیت عظیمی از استقامت و صبر را به ملت های جهان نشان داد و اگر تهدیدی علیه کشور ما باشد، ملت ما ایستاده است.  امروز اگر تهدید اقتصادی وجود دارد، ملت ما باید همان اقتصاد مقاومتی که ی فرموده اند را عمل کند.

 

وی  با اشاره به ولایتمداری شهید صیاد خاطرنشان کرد: شهید صیاد به ی چه در دوران جنگ و چه پس از آن علاقه فراوانی داشت.

برچسب ها : دشمنی دشمنان با ما تمامی ندارد - شهید ,معظم ,دوران ,اشاره ,صیاد , ,شهید صیاد ,صیاد ,تمامی ندارد , ,معظم ی
ی ها با تشکیل کمربند امنیتی در پی تقویت جریان های تکفیری هستند
عنوان وبلاگ : شمیم دل
سفیر سابق ایران در :باید مانع تبدیل اقدامات امریکا به رویه شد/بی دی ترامپ را نباید دست کم گرفت
سفیر سابق ایران در :باید مانع تبدیل اقدامات امریکا به رویه شد/بی دی ترامپ را نباید دست کم گرفت

محمدرضا شیبانی سفیر سابق ایران در  درباره تلاش های برای مطرح شدن در تحولات منطقه و ، اظهارداشت: با وجود قدرت نظامی که دارد، اکنون شرایط لازم برای تبدیل به یک مرکز نظامی در را ندارد. چرا که بیشتر در زمینه هوایی تجهیز شده است و نمی تواند درگیری مستقیم پیدا کند. 
وی با تأکید بر اینکه حتی جریان که بتواند غالب بر بشار اسد باشد را نیز در اختیار ندارد، تصریح کرد: فقدان دو ابزار فوق یی ها را در تصیمیم گیری هایش درباره بحران ناتوان کرده است.
این دیپلمات وزارت امور خارجه گفت: ی ها با تشکیل کمربند امنیتی می خواهند مانع ورود جریان های تکفیری به کشورشان شوند و هم پوششی برای تقویت جریان های معارض در منطقه باشند.

برچسب ها : ی ها با تشکیل کمربند امنیتی در پی تقویت جریان های تکفیری هستند - ,جریان های , ,جریان های تکفیری ,تقویت جریان های ,کمربند امنیتی ,تشکیل کمربند ,سابق ایران ,تشکیل کمربند امنیتی
کره شمالی: منتظر رویداد بزرگ و مهمی باشید
عنوان وبلاگ : شمیم دل

موشک کره شمالی

در سایه ارزی کارشناسان از احتمال اجرای ششمین آزمایش هسته ای کره شمالی در سالروز تولد بنیانگذار این کشور، پیونگ یانگ به خبرنگاران اعلام کرد: منتظر اعلام "رویداد بزرگ و مهمی" باشید.

برچسب ها : کره شمالی: منتظر رویداد بزرگ و مهمی باشید - مهمی باشید ,رویداد بزرگ
«سلطان ترکیه» همیشه دغدغه احیای امپراتوری عثمانی را دارد
عنوان وبلاگ : شمیم دل
تلویزیون فرانسه: سلطان ترکیه همیشه دغدغه احیای امپراتوری عثمانی را دارد
تلویزیون فرانسه: سلطان ترکیه همیشه دغدغه احیای امپراتوری عثمانی را دارد

  به نقل از شبکه پنجم تلویزیون فرانسه اعلام کرد «سلطان ترکیه» (رجب طیب اردوغان) در قرن بیست و یکم به دنبال تمامیت خواهی و کیش شخصیت برای خود است. (کیش شخصیت پدیده ای است که در آن یک شخص با استفاده از رسانه های گروهی و تبلیغات از خود وجههٔ عمومی آرمانی و قهرمانانه ای ارائه می دهد.) 
شبکه پنجم تلویزیون فرانسه در گزارشی به تلاش رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، برای یکه تازی در ترکیه پرداخت و اعلام کرد اردوغان که رقبایش او را «سلطان» می نامند از 14 سال پیش مقتدرانه زمام امور کشورش را در دست گرفته است. او اکنون می خواهد کل قدرت را در ترکیه در دست گیرد و به همین منظور با برگزاری همه پرسی تغییر قانون اساسی در نظر دارد کنترل کامل ترکیه را در دست گیرد. این همه پرسی قرار است روز یکشنبه هفته پیش رو برگزار شود.  
اردوغان در این مدت تلاش کرده است که آنچنان کیش شخصیتی از خود بسازد که ترکیه مدرن تاکنون نظیر آن را به خود ندیده است.

برچسب ها : «سلطان ترکیه» همیشه دغدغه احیای امپراتوری عثمانی را دارد - ترکیه ,فرانسه ,تلویزیون ,تلویزیون فرانسه ,پنجم تلویزیون ,«سلطان ترکیه» ,امپراتوری عثمانی ,احیای امپراتوری ,پنجم تلویزیون فرانسه ,احیای امپرا
تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان
عنوان وبلاگ : شمیم دل


این ناو که با هزینه حدود 10 میلیارد یورو ساخته شده است به عنوان گران ترین ناو جنگی جهان محسوب می شود.

تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان - جنگی جهان
تجارت پا تان و زیرآبی امارات مقابل چشم ایران در دریای عمان
عنوان وبلاگ : شمیم دل
بندر چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی کشورمان در حالی مورد کم توجهی قرار می گیرد که پا تان از طریق بندر «گوادر» و امارات از طریق «فجیره» گوی سبقت را در دریای عمان از کشورمان ربوده اند.
تجارت پا تان و زیرآبی امارات مقابل چشم ایران در اقیانوس هند


تجارت پا تان و زیرآبی امارات مقابل چشم ایران در اقیانوس هند
انقلاب بارها، به خصوص در دیدار با فرماندهان نیروی دریایی ، بر اهمیت توسعه سواحل مکران تأکید کرده اند
خلیج فارس و دریای عمان قطعاً از استراتژیک ترین نقاط کره زمین هستند و ایران با کمی تلاش می تواند تسلط مطلق بر این پهنه های آبی را به دست بیاورد

برچسب ها : تجارت پا تان و زیرآبی امارات مقابل چشم ایران در دریای عمان - عمان ,دریای ,امارات ,پا تان ,بندر ,دریای عمان ,امارات مقابل ,تجارت پا تان ,زیرآبی امارات ,زیرآبی امارات مقابل
پایگاه نظامی "حاتزور" و "حتزاریم" در تیررس موشک قدرتمند "عماد"
عنوان وبلاگ : شمیم دل

یکی از موشک هایی که ایران در یک سال اخیر از آن رونمایی کرده ، موشک عماد است. این موشک موجب هراس شدید و نگرانی عمیق از توان عملیاتی ایران گشته است. 

موشک عماد بنابرگفته مسئولین دارای قابلیت های ویژه ای است که از جمله آن می توان به توان عملیاتی بالا، برد قریب به 1700 کیلومتری و قدرت ت یب قابل قبول اشاره کرد.

 پایگاه نظامی

پایگاه نظامی  

 

موشک "عماد"، نخستین موشک دور-برد ایران با قابلیت هدایت و کنترل تا لحظه اصابت به هدف می باشد که قادر است اه مورد نظر را با دقت بالا مورد اصابت قرار داده و به طور کامل منهدم کند. عماد توسط دانشمندان و متخصصان کشورمان و در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع تولید و در زمره یکی از بهترین موشک های دور-برد ایرانی قرار گرفته است.  

برچسب ها : پایگاه نظامی "حاتزور" و "حتزاریم" در تیررس موشک قدرتمند "عماد" - موشک ,عماد ,توان , ی ایران , ,توان عملیاتی , ایران
اطلاعیه نیرویی انتظامی در مورد مشمولان غایب
عنوان وبلاگ : شمیم دل
اطلاعیه نیرویی انتظامی در مورد مشمولان غایب
اطلاعیه نیرویی انتظامی در مورد مشمولان غایب ؛ معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان اعلام کرد : دراین خصوص افرادی که تاپایان  امسال اقدام به واریز جریمه نکنند پرونده آنان مسدود می شود . 
سرگرد ناصحی افزود: بعد از مسدود شدن پرونده  اگرمشمولی  درخواست دوباره ارسال نماید موظف است  جریمه  را با نرخ سال 96 واریز کند . 

مشمولان برای ب اطلاعات بیشتر می توانند به  آدرس اینترنتیwww.vazifeh.police.ir مراجعه کنند .تلفن گویای 096480 هم برای این منظور اختصاص یافته است .

برچسب ها : اطلاعیه نیرویی انتظامی در مورد مشمولان غایب - انتظامی ,مشمولان غایب ,مورد مشمولان ,نیرویی انتظامی ,اطلاعیه نیرویی ,اطلاعیه نیرویی انتظامی
ناوشکن دماوند با ناو موشک انداز درفش راهی داغستان روسیه شد.
عنوان وبلاگ : شمیم دل

ناوشکن دماوند

 ، ناوگروه ایران شامل ناوشکن دماوند و ناو موشک انداز درفش در قالب یک ناوگروه صبح امروز آب های سرزمینی کشورمان در دریای خزر را به قصد مخاچ قلعه داغستان روسیه ترک د.


این ناوگروه با هدف به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس ایران در آب های دریای خزر و ابلاغ پیام صلح و دوستی به کشورهای حاشیه این دریا، بندر انزلی را به مقصد کشور روسیه اعزام شدند.


گفتنی است این چهارمین ناوگروه اعزامی از ناوگان شمال نداجا است که سه مورد آن به روسیه و یک مورد به آذربایجان بوده است.


برچسب ها : ناوشکن دماوند با ناو موشک انداز درفش راهی داغستان روسیه شد. - روسیه ,ناوگروه ,داغستان روسیه ,موشک انداز درفش ,ناوشکن دماوند , ی ایران , , ایران
کاریکاتور/ عقب نشینی نجومی!!!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

کاریکاتور/ عقب نشینی نجومی!!!


با شدت گرفتن اعتراضات رسانه ها و افکار عمومی نسبت به تصویب حقوق ۲۴ میلیونی مدیران، مجلس مصوبه خود را پس گرفت.

برچسب ها : کاریکاتور/ عقب نشینی نجومی!!!
کاریکاتور/ سهام مجازی عد !!!
عنوان وبلاگ : شمیم دل

صاحبان سهام عد به اخبار رونمایی سامانه سهام عد واکنش های جالبی داشته اند. عمده آنها هنوز در این موضوع تردید دارند که بالا ه باید پولی از ت بگیرند یا پولی به ت بدهند. مسئولان تکلیف را روشن کنند.
کاریکاتور/ سهام مجازی عد !!!
برچسب ها : کاریکاتور/ سهام مجازی عد !!! - عد ,سهام ,سهام عد
ی برای آزادسازی جولان تشکیل داده ایم
عنوان وبلاگ : شمیم دل

سخنگوی نجبا

سخنگوی «النجباء» عراق می گوید که از سلاح های یی، ماشین های عربستانی و غذاهای قطری استفاده می کند؛ و در مقابل ائتلاف عربی حاضر نیست که حتی در حد کمک های مستشاری نیز به ما یاری برساند.                 ائتلاف عربی حتی در حد کمک های مستشاری نیز به عراق یاری نرساند/ ائتلاف عربی معترض حضور مستشاری حاج قاسم سلیمانی است. بسیاری از ان اتباع عربستان هستند. سازی جولان، شامل نیروهای ویژه آموزش دیده و مجهز است

خارجه عربستان خواهان پایان دادن به حملات هوایی عراق به مواضع در شد
برچسب ها : ی برای آزادسازی جولان تشکیل داده ایم - مستشاری ,عربی ,ائتلاف , ,عراق ,ائتلاف عربی ,کمک های مستشاری
فضائل شیعیان المومنین علیه السلام از لسان ملکوتی رسول خدا(ص)
عنوان وبلاگ : شمیم دل

شیخ صدوق رضوان الله علیه در "فضائل الشیعة" و

محمد بن الحسن الصفار رحمه الله در "بصائر الدرجات" و علامه بزرگوار مجلسی

در کتاب شریف "بحارالانوار" این روایت نورانی را نقل کرده اند

 

حَدَّثَنِی مُحَمَّدُ بْنُ الْحَسَنِ بْنِ أَحْمَدَ بْنِ الْوَلِیدِ رَحِمَهُ اللَّهُ قَالَ حَدَّثَنِی

مُحَمَّدُ بْنُ الْحَسَنِ الصَّفَّارُ عَنْ مُعَاوِیَةَ بْنِ عَمَّارٍ عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع عَنْ أَبِیهِ

عَنْ جَدِّهِ ع قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص لِعَلِیٍّ یَا عَلِیُّ لَقَدْ مُثِّلَتْ إِلَیَّ أُمَّتِی

فِی الطِّینِ حِینَ رَأَیْتُ صَغِیرَهُمْ وَ کَبِیرَهُمْ أَرْوَاحاً قَبْلَ أَنْ تُخْلَقَ أَجْسَادُهُمْ وَ إِنِّی

مَرَرْتُ بِکَ وَ شِیعَتِکَ فَاسْتَغْفَرْتُ لَکُمْ فَقَالَ عَلِیٌّ یَا نَبِیَّ اللَّهِ زِدْنِی فِیهِمْ قَالَ

نَعَمْ یَا عَلِیُّ تَخْرُجُ أَنْتَ وَ شِیعَتُکَ مِنْ قُبُورِکُمْ وَ وُجُوهُکُمْ کَالْقَمَرِ لَیْلَةَ الْبَدْرِ

وَ قَدْ فُرِّجَتْ عَنْکُمُ الشَّدَائِدُ وَ ذَهَبَتْ عَنْکُمُ الْأَحْزَانُ تَسْتَظِلُّونَ تَحْتَ الْعَرْشِ

تَخَافُ النَّاسُ وَ لَا تَخَافُونَ وَ تَحْزَنُ النَّاسُ وَ لَا تَحْزَنُونَ وَ تُوضَعُ لَکُمْ مَائِدَةٌ وَ النَّاسُ‏ فِی‏ الْمُحَاسَبَة

 

معاویة بن عمار از صادق علیه السلام نقل می کند که آن حضرت

از پدرش و از جدش علیهم السلام نقل کرده است که رسول خدا(ص)

به المومنین علیه السلام فرمود: ای علی! امتم را در طینت (عالم ذر)

به من نشان دادند به طوری که کوچک و بزرگ آنها را مشاهده ،

ایشان ارواحی بودند که هنوز اجسامشان آفریده نشده بود، من بر تو و

شیعیانت گذشتم و برای شما طلب آمرزش .

سپس المومنین علیه السلام عرض کرد: ای رسول خدا(ص)

در مورد آنها (شیعیان) بیشتر برایم سخن بگوئید، رسول خدا(ص) پذیرفت و فرمود:

ای علی! تو و شیعیانت از قبر بیرون می آئید در حالی که چهره هایتان

مانند ماه شب چهارده می درخشد، و سختیها از شما برداشته شده

و ناراحتی هایتان از بین رفته و در زیر سایه عرش الهی آسوده خاطرید.

مردم می ترسند و شما هراسی ندارید، مردم همه اندوهناک اند و شما اندوهی ندارید،

در حالی که از مردم حسابرسی می شود برای شما خوان کریمانه حضرت حق را می گسترانند

(برای شما سفره ای پهن می کنند)

 

 مصنفات الشیخ الصدوق.(فضائل الشیعة).ص218.ط مکتبة پارسا

بحارالانوار.ج7 ص180 و ج68 ص27.ط دار احیاء راث العربی

بصائر الدرجات.ج2 ص116.ط موسسة الاعلمی للمطبوعات
برچسب ها : فضائل شیعیان المومنین علیه السلام از لسان ملکوتی رسول خدا(ص) - السلام ,علیه ,رسول , المومنین ,مردم ,عَنْ ,علیه السلام , المومنین علیه ,بْنُ الْحَسَنِ ,فضائل الشیعة
5 یادمان و نمایشگاه در مناطق عملیاتی جنوب ایجاد کرده است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 5 یادمان در مناطق عملیاتی جنوب ایجاد کرده استحجت ال والمسلمین محمد علی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی ایران   درباره آ ین اقدامات ایران برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جنوب عنوان داشت: 5 یادمان و نمایشگاه در مناطق عملیاتی جنوب ایجاد کرده است.

 

وی افزود: یادمان های "دهلاویه" ، "چزابه" و رمضان در اختیار برادران ایران است.

 

رئیس سازمان عقیدتی ایران تاکید کرد: همچنین نیروی دریایی در مشهر و نهاجا در منطقه دزفول نمایشگاه هایی را ب ا کرده اند. علاوه بر این قرارگاه پ ندهوایی خاتم الانبیا(ص) نیز در اهواز نمایشگاه خوبی را بر پا کرده است.


برچسب ها : 5 یادمان و نمایشگاه در مناطق عملیاتی جنوب ایجاد کرده است - , ی ,جمهوری ,نمایشگاه ,کرده ,یادمان , جمهوری , , ی ایران ,عملیاتی جنوب ,مناطق عملیاتی , , ایران ,سازمان عقیدتی
امنیت پایدار" ایران مرهون هشدارها و اقدامات موثر ی است
عنوان وبلاگ : شمیم دل

 عبداللهیان:"حسین عبداللهیان" مدیر کل امور بین الملل مجلس شورای ی  ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: "امنیت پایدار" در کشور را مدیون هدایت ها و هشدارهای به موقع ی هستیم. 

وی با اشاره به امنیت بی نظیر ایران با وجود مسائل منطقه ای تصریح کرد: اگر اقدامات موثر و هشدارهای به موقع ی در کمک فوری به عراق، و لبنان در مبارزه با تروریسم نبود امروز طعم شیرین امنیت در کشور احساس نمی شد. 

عبداللهیان تاکید کرد: سهم بزرگ ی م ع حرم و مبارزه با تروریسم در این عرصه تاریخی و به یاد ماندنی نیز مایه افتخار مردم ایران و منطقه است.

برچسب ها : امنیت پایدار" ایران مرهون هشدارها و اقدامات موثر ی است - امنیت ,اقدامات موثر ,معظم ی , ,موقع مقام ,امنیت پایدار
نگران لغو ممنوعیت های سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران است
عنوان وبلاگ : شمیم دل پایگاه صهیونیستی جروزالم پست در گزارشی نوشت: در توافق هسته ای ایران یک مهلت ده ساله برای ممنوعیت فعالیت های هسته ای ایران، غنی سازی اورانیوم در این کشور و توسعه تجهیزات با قابلیت هسته ای قید شده است. مقامات معتقد هستند این مهلت 10 ساله ، که یک سال آن نیز سپری شده است، احتمالا در زندگی طولانی به نظر برسد؛ اما در زندگی یک ملت چندان زمان طولانی نیست. 

جروزالم پست در ادامه این گزارش نوشت: از هم اکنون در حال آماده شدن برای زمان انقضای توافق هسته ای ایران است. به ویژه آنکه دو مورد از محدودیت های تعیین شده برای ایران در زمینه فروش تسلیحات و توسعه برنامه ساخت موشک های بالستیک این کشور در چند سال آینده لغو خواهد شد.


برچسب ها : نگران لغو ممنوعیت های سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران است - هسته ای , ,هسته ای ایران ,توافق هسته ای ,توافق هسته ای ایران
تبریک سال نو
عنوان وبلاگ : شمیم دل


یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی

و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و

تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه

خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم

پیامک عید نوروز ۹۶


برچسب ها : تبریک سال نو
ایران بازیگر هوشمند و جدی بوده و مواجهه با آن مشکل است
عنوان وبلاگ : شمیم دل


؛ شکده «امریکن اینتر پرایز» در تحلیلی پیرامون قدرت نرم ایران نوشت: ایران رویکرد چند وجهی در قبال قدرت نرم دارد که شامل راهبردهای چند منظوره و ترکیبی از موارد مختلف برای حصول موفقیت و رسیدن به بالاترین نتیجه است.
از دیدگاه این شکده، رویکرد ایران در عراق به عنوان مثال، مبتنی بر ابراز همبستگی فرقه ای و تبلیغ آن از طریق رسانه های خودی مبنی بر این است که «ما با شما» هستیم.

برچسب ها : ایران بازیگر هوشمند و جدی بوده و مواجهه با آن مشکل است
8 تصویر جذاب از مناطق گردشگری جهان
عنوان وبلاگ : شمیم دل


در این مجموعه ع ، تصاویری از زیباترین نقاط گردشگری جهان را برای شما گردآوری کرده ایم.


در این مجموعه ع ، تصاویری از زیباترین نقاط گردشگری جهان را برای شما گردآوری کرده ایم.

تصاویری خیره کننده از مناطق گردشگری جهان 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها : 8 تصویر جذاب از مناطق گردشگری جهان - جهان ,گردشگری ,گردشگری جهان ,گردآوری کرده ,نقاط گردشگری ,زیباترین نقاط ,ع ، تصاویری
اظهارات تحریک آمیز اردوغان علیه ایران/
عنوان وبلاگ : شمیم دل


منافع ترکیه در ترویج سیاست ایران هراسی


اردوغان معتقد است که تنش موجود بین عربستان و ایران می تواند نقش منطقه ای ترکیه را افزایش دهد. او نمی خواهد هیچ یک از طرفین به یکدیگر غلبه پیدا کنند یا سازش بین آنها ایجاد شود.


اظهارات تحریک آمیز اردوغان علیه ایران/ منافع ترکیه در ترویج سیاست ایران هراسی

 اظهارات تحریک آمیز اردوغان علیه ایران/ منافع ترکیه در ترویج سیاست ایران هراسی


برچسب ها : اظهارات تحریک آمیز اردوغان علیه ایران/ - ترکیه ,آمیز اردوغان ,اردوغان علیه ,علیه ایران ,تحریک آمیز ,اظهارات تحریک , اظهارات تحریک ,ترویج سیاست ایران
دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی صبح امروز 17 فروردین ماه
عنوان وبلاگ : شمیم دل


اعلام ک داتوری رسمی رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 96/ قالیباف هم نیامد/ محسن رضایی جایگزین جلیلی شد


دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی صبح امروز پنجشنبه (17 فروردین ماه) با حضور سه هزار نفر از اعضای مجمع، رئیس و اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی و برخی از شخصیت های برجسته در مجتمع فرهنگی شهر آفتاب در جوار مرقد مطهر حضرت (ره)در حال برگزارشد.

  

دومین مجمع ملی "جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی" برای انتخاب 5 ک دا آغاز شد

اعلام ک داتوری رسمی رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 96 

اعلام ک داتوری رسمی رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 96/ قالیباف هم نیامد/ محسن رضایی جایگزین جلیلی شد

برچسب ها : دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی صبح امروز 17 فروردین ماه - ی ,انقلاب ,نیروهای ,مردمی ,مجمع ,مردمی نیروهای ,نیروهای انقلاب ,انقلاب ی ,جبهه مردمی ,ریاست جمهوری ,نیروهای انقلاب ی ,مردمی نیروهای انقلاب ,جبهه
اذعان عربستان به استفاده از تسلیحات ممنوعه در یمن
عنوان وبلاگ : شمیم دل

اذعان عربستان به استفاده از بمب های خوشه ای در یمن  به نقل از عربی، احمد عسیری، سخنگوی ائتلاف سعودی در مصاحبه با شبکه تلوزیونی اعلام کرد: بمب خوشه ای سلاح شیمیایی  و ممنوع نیست، سلاحی نظامی است که ما در نبرد یمن از آن استفاده می کنیم.


وی در خصوص واردات سلاح از انگلیس گفت: انگلیس در مقابل ارسال سلاح به عربستان برای تقویت نیروی دفاعی و نظامی آن، پول دریافت می کند و این کار را رایگان انجام نمی دهد. اگر انگلیس به دنبال متوقف فروش سلاح به عربستان است، از کشور دیگری سلاح یداری می کنیم.

برچسب ها : اذعان عربستان به استفاده از تسلیحات ممنوعه در یمن - سلاح ,عربستان ,انگلیس
تجهیز روسیه به سامانه های "اس-500"
عنوان وبلاگ : شمیم دل
 به نقل از العالم ؛ «ویکتور باندارف» فرمانده نیروی هوایی روسیه امروز شنبه اعلام کرد، نیروهای هوایی این کشور در آینده ای نزدیک سامانه موشکی «اس-500» را به بهره برداری می رسانند. 

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، سامانه «اس-500» نسل جدید سامانه های موشکی زمین به هوا است که برد آن حدود 400 تا 600 کیلومتر بوده و به منظور رهگیری و نابودی موشک های بالستیک بین قاره ای و همچنین جنگنده ها و موشک های کروز مافوق صوت طراحی شده است. 
بانداروف تأکید کرد: «هرسال قرار است ما 5 سامانه هوایی «اس-400» و ایستگاه های راداری جدید دریافت کنیم. این روند موجبات رضایت ما را فراهم آورده ضمن اینکه توسعه بیشتر نیز در جریان است. ما در وزارت دفاع و صنایع دفاعی روسیه دست روی دست نمی گذاریم و در حال توسعه سریع سامانه موشکی اس-500 هستیم و در آینده ای نزدیک قرار است این سامانه را به بهره برداری برسانیم».
برچسب ها : تجهیز روسیه به سامانه های "اس-500" - سامانه ,موشکی ,روسیه ,هوایی ,سامانه موشکی ,آینده ای نزدیک
آخرین وبلاگهای به روز شده
وبلاگهای اتفاقی
اخرین جستجو ها
قیمت موتور دیزلی نیسان دار qd32html مدل روتختی گریت رتبه های مکتسبه در مسابقات قرآن معارف ی در سطح منطقه پاو وینت تاثیر ز له بر ساختمان های بتن مسلح فرصت 48 ساعته برای دریافت کارت مرزنشینی.html جایگاه زن در ترانه های محلی 200 ص قارداش یوخدی ابوالفضلیمhtml ید کلید فرمان ریموت دار وینچ سیم ب لدار تک فاز 2 رشته بالا پائین برhtml اطلاعاتی درباره قیمت تلفن پاناسونیک kx t7636 روضه مکتوب ادامه مطلب مجتبی صفر95 شهادت ویژه شهادت مکتوب ویژه نرم افزار autodesk maya 2017 update 3 lt update 1 x64 product help developer kit مایا، نرم افزار انیمیشن سازی و ساخت مدل های سه بعدی سرد را هیچ ژاکتی نمیفهمد علامه حسن زاده آملی ، کافی ، میرداماد بارم کتاب جدید جامعه شناسی1 مسمومیت مزمن والپروات راست انقباض دهلیز حفره چیست کند؟ بافت گرهی نیمه راست چهار حفره قرار دارد دارد بافت زمان سفارش مواد حد تجدید سفارش.html فرزند جانبازان هرایین روستای رمضانخانی؛ عزیز روستای هرایین ویره شهریار ن ویره جانبازان عزیز هرایینی ن اسمس سر قبرم سازمان آموزی سواد انقلاب نهضت سواد آموزی نهضت سواد سازمان نهضت رئیس سازمان انقلاب ی کلوخ رزاق پور در گ نی عجول بودیم بالا اوردن ویندوز ۷بدون رمز.html ناو هسته ای رونالد ریگان جایگزین یو اس اس وینسون در آب های شبه جزیره کره می شود برنامه b1 archiver zip rar unzip pro v100004 با کربلا حسین زهرا یاعلی مهدی ادرکنی کربلا کربلا مهدی ادرکنی یازهرا یازهرا حسینی میمیرم میمونم حسینی کربلا کربلا کربلا میمونم حسینی میم seni sana seni benden sevdim seni list html گیره سیلک نوشته تیکه زیبا نامهای خدابامعنی قرآن دستور قسمت دهیم خواسته خدایا دستور العمل علیهم السلام ائمه علیهم ائمه علیهم السلام تعرفه ید پیامک انبوه بسته ها بازگردانی بیت سرو گوش بگرفت و یالش دلیر سر از تن دش به کردار شیر میشود گردن آثار فشار دیده یکرشته دیده میشود استخوان لامی قصبته الریه مشاهده میشود قسمت فوقانی حریفانی کشور پراگ پوشان جوان 2014 pragueحضور championship 2014 world championship برداشت لیمو ترش در دزفول آغاز شد نخستین کتاب گویای سه بعدی فارسی محرم الله بهمنی عاشورای الرضا هلالی الله بهمنی عاشورای محرم الرضا هلالی پودر استفاده کننده دارای هایی قابل آغاز فعالیت هیجان انگیزترین پارک آبی ایران در کیش نخودی بازی جلوی بازی درباره بزرگترین یاخته ها انشا در باره یزمین پویا چندموردازشگفتی های ک شان ها واجرام آسمانی منظومه خورشیدی وسیاره یزمین فرصت بی نظیر بازار قطر برای اقتصادایران پتانسیل صادرات ۵ میلیاردی مقاله کامل درباره معیارهای شادی کنترل پمپ های کف کش از راه دور آیت الله را در سریال معمای شاه ببینید برای کنترل طبقه بندی صحیح موجودی نقد ،حسابدار خزانه به چه مواردی باید عمل کند؟html وب لاگ خواننده حبیب آیدی استارگرل تیفانی دستگیری عوامل آتش زدن درب یکی از مساجد مشهد دستگیری توسط سربازان گمنام زمان عج داستان کاچی هفت دخترون آوای مهتاب باکتری سالمونلا تایفی افراد را به حصبه مبتلا می کند.html آ ین خبر،بیراوند پرسپولیسی شد زندگیمی آیا ولادت حضرت علی ع در خانه خدا واقع شده است؟ آکورد حصین چگونه دو تا اکانت کلش اف زامبی داشته باشیم آیا ممکنه نظر منفی دختری، بعد از چند ماه عوض بشه ؟ تکدست رامین مهری list s4html اولینی.html دفاع ایران به روسیه سفر می کند weblog24gdn list d8 b9 d9 84 d8 a7 d9 85 d9 87 d8 ad d9 84 db 8c da 86 d9 87 d9 88 db 8c da 98 da af db 8c e2 80 8c d9 87 d8 a7 db 8c db 8c d8 af d8 a7 d8 b4 d8 aa da a9 d9 87 d8 a8 d9 87 d8 af db 8c d8 af d8 a7 d8 b1 d8 a7 d9 85 d8 a7 d9 85 d8 فصل سبز گوگوش طرح حظور غیاب در مهد جدیدترین قیمت ها از بازار سکه و ارز دلار ۳۷۷۷ تومان شد بازی ایرانی جعبه د کن box crasher برای اندروید و رایانه های شخصی اهنگ بجان دلبرماز وحید تاج آستانه افتتاح بیمارستان رادیوتراپی بیمارستان amber heard فاطمه همسفر مورخ 1393 مورخ فاطمه همسفر فاطمه ماست درجه می شود تولید استفاده مخلوط درجه سانتی گراد درجه حرارت تولید ماست برای تولید تحقیق درباره تحقیق درباره ملینا نرسری مدرسه صفیا میشه مشکلات اتومبیل پرنده ۹۰۰ میلیون تومانی تصاویر آیا ازدواج فامیلی خطرساز است؟ قیمت بروز میلگرد http googleweblightcom lite_url http weblog24xyz list 25da 25a9 25d8 25af 25d8 25a2 25d9 2587 25d9 2586 25da 25af 25d9 25be 25db 258c 25d8 25b4 25d9 2588 25d8 25a7 25d8 25b2 25d8 25a7 25db 258c 25d8 25b1 25d8 25a7 25d9 2586 25d8 25b3 25d9 ابشو خالی کرد تهران آماده عید سعید فطر می شود پیوندی اردیبهشت شهریور بهمن مرداد آبان داد پیوندی اردیبهشت پیوندی اردیبهشت خیلی آبان خیلی فروردین پیوندی شیر استریل 200 سی سی googles plan to isolate russian media is an act of information warfare عطر بهار نارنج و طعم گس پرتقال درایور پرینتر canon mp990 کشف 72 درصد از سرقت ها در زرند آموزش کار با antamedia spot softwarehtml صرفه جویی در اب بخاری بهتر است یا شومینه؟ آبلیموی طبیعی را از فروشگاه های مواد طبیعی تهیه کنید آهنگ جدید مهراب و وحید جی ام به نام چشه شناسی دامپزشکی جنین امتحانی نکات مهمترین شناسی دامپزشکی جنین شناسی نکات امتحانی مهمترین نکات جنین شناسی دامپزشکی تحقیق درباره آموزش ضمن خدمت و آثار آن بر افزایش کارآیی معلمان 14 صفحه ورد معما جالب ۲۰۱۷ چتر نجات غول های نفتی همایش بین المللی صدمین سالگرد دوره نخست استقلال جمهوری های قفقاز سفرنامه پولاک pdf
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 1.428 seconds
RSS