روزهای بروجرد- مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: در راستای احقاق حقوق معلم بروجردی که در سنگر علم و تربیت جان خود را از دست داد، از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

به گزارش فارس، جمشید ابوالفتحی در جمع خبرنگاران در بروجرد ضمن تسلیت به خانواده این معلم بروجردی اظهار کرد: این ضایعه اسفبار را به جامعه فرهنگیان شهرستان بروجرد، استان لرستان و کشور تسلیت می گویم.

وی تاکید کرد: فرهنگیان اطمینان خاطر داشته باشند در راستای احقاق حقوق معلم فیزیک دبیرستان پسرانه حافظی که به دست دانش آموز خود کشته شد، همه توان خود را به کار می گیرم.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد تصریح کرد: همه مسئولان ارشد شهرستانی ائم از و فرماندار در کنار ان و فرمانده انتظامی شهرستان در حال تلاش برای دفاع از حقوق معلم جان باخته مرحوم محسن خشخاشی هستند.

ابوالفتحی ادامه داد: مدیر کل آموزش و پرورش لرستان پس از وقوع این حادثه به شهرستان بروجرد آمده و تا پاسی از شب در دفتر فرماندار بروجرد حضور داشته و موضوع را پیگیری کرد.

وی اضافه کرد: با عرض تسلیت و همدردی در این اندوه جانکاه با خانواده معلم بروجردی، پس از انجام بررسی های لازم، نتایج آن به جامعه فرهنگیان و عموم مردم گزارش می شود.

لازم به ذکر است، این معلم بروجردی صبح دیروز پس از انتقال به بیمارستان شهید چمران بروجرد حوالی ساعت 20 شب گذشته دارفانی را وداع گفت.