وبلاگ تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت

پست های وبلاگ وبلاگ تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در این صفحه نمایش داده شده است و شما میتواند با کلیک بر روی عنوان هر پست صفحه مربوطه را مشاهده فرمائید.

پیام تبریک بهزاد داداش زاده به مناسب قهرمانی پرسپولیس در نیمفصل اول
بهزاد داداش زاده پیش وت باشگاه پرسپولیس تهران ، قهرمانی مقتدرانه تیم فوتبال پرسپولیس در نیمفصل اول مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس را به بازیکنان ، کادر فنی و هواداران این تیم تبریک گفته و امیدوار است با ادامه این روند در پایان فصل به قهرمانی دست یابد .

برچسب ها : پیام تبریک بهزاد داداش زاده به مناسب قهرمانی پرسپولیس در نیمفصل اول - قهرمانی ,پرسپولیس ,داداش زاده ,بهزاد داداش
داداش زاده: برانکو می تواند به بازیکنان گمنام اعتماد کند

پیش وت پرسپولیس معتقد است این تیم برای ادامه روند موفقیت آمیز خود در نیم فصل اقدام به جذب بازیکن مورد نیاز کند و در غیر اینصورت جایگاهش به خطر خواهد افتاد. به گزارش "ورزش سه"، بهزاد داداش زاده در خصوص دیدار این هفته پرسپولیس برابر ذوب آهن که با ش ت این تیم خاتمه یافت گفت: پرسپولیس در روزی که خوب بود باخت. شاید در روزهای قبل مستحق کامل پیروزی نبود و اما برد. اما چیزی که مشخص است این است که امروز برای برانکو ایوانکوویچ و طرفداران فوتبال زیبا معنا ندارد. این تیم در برابر ذوب فوتبال خوبی به نمایش گذاشت و طارمی نیز بهترین بازیکن این تیم بود اما در نهایت ش ت خورد.

برچسب ها : داداش زاده: برانکو می تواند به بازیکنان گمنام اعتماد کند - پرسپولیس
صبوری : هیچ تیمی را دست کم نمیگیریم / از اشتباهات داوری ضرر بسیاری دیده ایم
پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل تیم نوجوانان شاهین انزلی ، گفتگوی کوتاهی با نیما صبوری سرمربی این تیم انجام دادیم که در ادامه مشاهده می کنید :
در پنج بازی اخیر عهده دار مسئولیت فنی تیم بودید ، شرایط تیم را چگونه ارزی می کنید ؟
در این مدت بیشتر تمرکز خود را بر روی برقراری نظم و انضباط در تمرینات و نظم تیمی در بازی ها قرار دادم و همچنین سعی نمودم شرایط روحی و روانی تیم را بالا ببرم و با تلاش و کار بر روی نقاط قوت تیم و کاهش ضریب اشتباهات و برطرف نمودن ضعف های بازیکنان در کارهای گروهی و انفرادی توانستیم 10 امتیاز از 5 بازی ب کنیم و تا حدودی شرایط خود در ج را بهبود ببخشیم که اگر مشکلات و اشتباهات داوری به وجود نمی آمد قطعاً می توانستیم امتیازات بیشتری ب کنیم . البته این پایان کار نیست و قطعاً هدف ما رسیدن به جایگاه بالاتری در ج رده بندی می باشد .
برچسب ها : صبوری : هیچ تیمی را دست کم نمیگیریم / از اشتباهات داوری ضرر بسیاری دیده ایم - اشتباهات ,شرایط ,اشتباهات داوری
ب اولین تساوی پرسپولیس در هفته نهم
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته نهم رقابت های لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین تیم نوجوانان شاهین انزلی به تساوی بدون گل دست یافت .
نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته دهم این رقابت ها میزبان تیم نوجوانان ملوانان لاهیجان می باشند .
برچسب ها : ب اولین تساوی پرسپولیس در هفته نهم - نوجوانان ,هفته ,پرسپولیس ,نوجوانان پرسپولیس
تشریح شرایط مدعیان با بازیکن سابق سرخ

پیش وت سابق پرسپولیس به تشریح شرایط سه تیم مدعی قهرمانی لیگ در فصل جاری پرداخت و نیمکت ضعیف پرسپولیس را یکی از ضعف های این تیم قلمداد کرد. به گزارش "ورزش سه"، بهزاد داداش زاده که سابقه حضوری 9 ساله در استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد به تشریح شرایط سه تیم مدعی قهرمانی در فصل جاری در بازی های فردای آنها پرداخت.

برچسب ها : تشریح شرایط مدعیان با بازیکن سابق سرخ - شرایط ,تشریح ,پرسپولیس ,تشریح شرایط ,مدعی قهرمانی
پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس درهفته هشتم
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان مقابل تیم نوجوانان اتحاد آ ار با نتیجه 3 بر 2 به برتری دست یافت . گلهای این دیدار را فردین کدیور ، عباس حسنی و عباس مردانی برای پرسپولیس رشت به ثمر رساندند . در این دیدار نوجوانان پرسپولیس رشت تا دقیقه 90 ، 3 بر صفر از حریف پیش بودند که در دقایق 90 تا 94 ، دو پن ی به اشتباه به سود حریف گرفته شد .
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته نهم این رقابت ها مهمان تیم نوجوانان شاهین انزلی می باشد .
برچسب ها : پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس درهفته هشتم - نوجوانان ,پرسپولیس ,نوجوانان پرسپولیس
انتخاب نیما صبوری به عنوان مربی برتر هفته هفتم لیگ برتر نوجوانان گیلان
پس از پیروزی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل تیم نوجوانان فراز لاهیجان ، از سوی کانال گیل کاپ ، نیما صبوری سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت به عنوان مربی برتر این هفته انتخاب گردید . متن این پیام به شرح زیر است :
در هفته هفتم لیگ برتر نوجوانان گیلان، ضمن احترام به آقایان «مهدی ستوده» و «ابراهیم الماس » بخاطر بردهای پر گلی که(اتحادآ ار و شهرداری رشت) مقابل حریفان خود ب د اما تیم پرسپولیس رشت برد با ارزشی به دست آورد و توانست تیم مدعی فراز لاهیجان را که تنها تیم بدون باخت لیگ و دارای بهترین خط دفاع لیگ تا قبل از این بازی بود را در لاهیجان(جایی که شهرداری رشت طلسم ش ت ناپذیریش را ادر آنجا از دست داد) ش ت دهد. لازم به ذکر است که تیم قدرتمند فراز تا قبل این بازی در لاهیجان تنها یک گل دریافت کرده بود و زدن سه گل به این تیم در شهر خود کار دشواری بود که تیم پرسپولیس رشت انجام داد. این مسائل باعث شد تا کانال «فـــــوپانو» آقای «نیما صبوری» را به عنوان مربی برتر هفته هفتم انتخاب کند.

برچسب ها : انتخاب نیما صبوری به عنوان مربی برتر هفته هفتم لیگ برتر نوجوانان گیلان - نوجوانان ,برتر ,هفته ,لاهیجان ,هفتم ,پرسپولیس ,هفته هفتم ,مربی برتر ,عنوان مربی ,برتر هفته ,برتر نوجوانان
پیروزی نوجوانان پرسپولیس مقابل فراز لاهیجان

تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان مقابل تیم نوجوانان فراز لاهیجان در زمین اختصاصی این تیم به پیروزی 3 بر 1 دست یافت . گل های این دیدار را احمدرضا خوشکار ، عباس مردانی و پژمان حبیبی برای پرسپولیس به ثمر رساندند .

نوجوانان پرسپولیس در هفته هشتم این رقابت ها میزبان نوجوانان اتحاد آ ارمی باشند .

برچسب ها : پیروزی نوجوانان پرسپولیس مقابل فراز لاهیجان - نوجوانان ,پرسپولیس ,نوجوانان پرسپولیس ,فراز لاهیجان
ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته ششم
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته ششم رقابت های لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی خود مقابل تیم نوجوانان ملوان نوین انزلی با نتیجه 4 بر 2 ش ت خورد . گلهای این دیدار را عباس حسنی و عباس مردانی برای پرسپولیس رشت به ثمر رساندند .
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته هفتم این رقابت ها میهمان تیم نوجوانان فراز لاهیجان می باشد .
برچسب ها : ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته ششم - نوجوانان ,پرسپولیس ,هفته ,نوجوانان پرسپولیس
برگزاری مراسم سالروز قهرمانی پرسپولیس در آسیا
مراسم سالروز قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در آسیا به میزبانی شرکت ایران یاسا اسپانسر آن وقت پرسپولیس برگزار گردید و بازیکنان قدیمی و پیش وتان باشگاه پرسپولیس دور هم جمع شدند . بهزاد داداش زاده پیش وت باشگاه پرسپولیس نیز از دعوت شدگان به این مراسم بود .

برچسب ها : برگزاری مراسم سالروز قهرمانی پرسپولیس در آسیا - پرسپولیس ,مراسم ,باشگاه پرسپولیس ,سالروز قهرمانی ,مراسم سالروز ,مراسم سالروز قهرمانی
صبوری : پرسپولیس را به جایگاه واقعی اش باز می گردانیم

پس از انتخاب نیما صبوری به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت ، گفتگویی با او انجام دادیم که در ادامه خواهید دید :

ابتدا خودتان را معرفی کنید و سوابق خود را بیان کنید .
نیما صبوری اهل روستای فشتکه اول از توابع خمام هستم . فوتبالم رو از سنین نونهالان از تیم مدرسه جنگل خمام در پست دروازبانی شروع . توسط آقای رضی مودب پور به تیم شهرداری خمام دعوت شدم و درهمان سال به تیم نوجوانان منتخب مدارس گیلان زیر نظر آقای رضا ستوده دعوت شدم که باعث شد فوتبال رو به طور حرفه ای دنبال کنم . به دلیل مصدومیت ناشی از تصادف مدتی را از فوتبال دور بودم سپس مدت 4 سال در تیم جوانان بنادر و دریانوردی انزلی زیر نظر آقایان اسفندیار محمدی و رضا فضایلی فعالیت نمودم و در همین دوره چند ماهی را زیر نظر آقایان فرهاد پورغلامی و فاضل قدیری در جوانان ملوان هم حضور داشتم . سپس یک نیم فصل در تیم بزرگسالان ملوان نوین زیر نظرآقایان بیژن شجایی و بیژن حسینی کار . بازی را به دلیل همان آسیب دیدگی ناشی از تصادف خیلی زود کنار گذاشتم و بعد از گذشت چند سال دوری از فوتبال دوباره در قالب مربی شروع به کار نمودم و مدرک d آسیا را زیر نظرآقای رجبی نیا و سپس مدرک c آسیا را زیر نظر آقایان رجبی نیا و عبدنصر پاک گرفتم .
برچسب ها : صبوری : پرسپولیس را به جایگاه واقعی اش باز می گردانیم - آقایان ,فوتبال ,صبوری ,نیما صبوری
داداش زاده: برانکو می توانست در بازی با نفت از رضائیان استفاده کند/ تراکتور تنها رقیب پرسپولیس است

پیش وت پرسپولیس گفت: من اعتقاد دارم رضائیان می توانست در این بازی حداقل سی دقیقه برای پرسپولیس بازی کند. ولی با این حال تصمیم گیرنده برانکو است و باید به نظر او در مورد مسائل فنی تیم احترام گذاشت. بهزاد داداش زاده، پیش وت پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار سایت نود در مورد بازی روز شنبه پرسپولیس مقابل نفت گفت: بازی در مجموع خیلی خوب بود. پرسپولیس کار را هجومی شروع کرد و توانست در نیمه اول دو گل بزند و حتی شانس زدن گل های بیشتر را هم داشت. البته پرسپولیس هنوز مشکلات کمی دارد که باید برطرف شود و قطعاً خود برانکو بهتر از هر دیگری این موضوع را می داند.

برچسب ها : داداش زاده: برانکو می توانست در بازی با نفت از رضائیان استفاده کند/ تراکتور تنها رقیب پرسپولیس است - پرسپولیس ,بازی ,برانکو ,پیش وت پرسپولیس
استعفای فرزاد داداش زاده از سرمربی گری تیم نوجوانان پرسپولیس رشت
فرزاد داداش زاده سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت طی نامه ای خطاب به مدیریت باشگاه پرسپولیس رشت ، استعفای خود از هدایت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت را اعلام نمود . در این نامه آمده است با توجه به مشکلات شخصی و درگیری های تحصیلی اینجانب خواهشمندم با استعفای بنده موافقت نمائید .

برچسب ها : استعفای فرزاد داداش زاده از سرمربی گری تیم نوجوانان پرسپولیس رشت - پرسپولیس ,استعفای ,نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس ,داداش زاده ,فرزاد داداش
انتخاب نیما صبوری به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت
پس از اعلام استعفای سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت و پذیرفته شدن آن توسط مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رشت ؛ طی حکی از طرف مدیرعامل باشگاه ، آقای نیما صبوری که در این فصل به عنوان کمک در تیم نوجوانان پرسپولیس رشت حضور داشت ، به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت انتخاب گردید و در جلسه ای با حضور تمامی بازیکنان تیم به آن ها معرفی گردید .
همچنین آقای فرزاد داداش زاده به عنوان مشاور و مدیر فنی در کنار تیم حضور خواهد داشت .
برچسب ها : انتخاب نیما صبوری به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت - پرسپولیس ,نوجوانان ,حضور ,سرمربی ,نوجوانان پرسپولیس ,عنوان سرمربی ,مدیرعامل باشگاه
انتخاب مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس رشت
طی حکمی از سوی بهزاد داداش زاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس رشت ، آقای فرهاد اسانی بازیکن اسبق تیم های استقلال رشت و سپیدرود رشت به عنوان مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس رشت منصوب گردید . هم چنین آقای اسانی آمادگی انجام هرگونه مشاوره در زمینه های حقوقی مربوط به فوتبال برای تمامی فوتبال دوستان سطح کشور را دارد .

در ادامه گزیده ای از سوابق آقای فرهاد اسانی آمده است .

برچسب ها : انتخاب مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس رشت - حقوقی , اسانی ,آقای ,پرسپولیس ,باشگاه ,باشگاه پرسپولیس ,حقوقی باشگاه ,مدیر حقوقی ,فرهاد اسانی ,آقای فرهاد ,حقوقی باشگاه پرسپولیس ,مدیر حقوق
ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته 19 لیگ برتر استان
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته 19 مسابقات لیگ برتر فوتبال نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی خود مقابل تیم کادوس ماسال با نتیجه 2 بر 1 ش ت خورد . تک گل تیم پرسپولیس رشت در این بازی را عباس مردانی از روی نقطه پن ی به ثمر رساند .
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیستم این مسابقات مهمان تیم نوجوانان سرخ پوشان رشت می باشد .
برچسب ها : ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته 19 لیگ برتر استان - نوجوانان ,پرسپولیس ,هفته ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان
قبول استعفای سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت
از طرف مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس رشت طی نامه ای با استعفای سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت آقای منوچهر خاکپور موافقت گردید تا وی رسماٌ از باشگاه پرسپولیس جدا شود .
در این نامه آمده است " با تشکر از زحمات شما در تیم نوجوانان پرسپولیس رشت ، با استعفای شما مواقت می گردد و آرزوی موفقیت شما در همه مراحل زندگی و کاری آینده را داریم" .
برچسب ها : قبول استعفای سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت - پرسپولیس ,نوجوانان ,استعفای ,نوجوانان پرسپولیس ,استعفای سرمربی
بهزاد داداش زاده رسما سرمربی تیم قوی سپید انزلی شد
طی مراسمی بهزاد داداش زاده رسما به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ساحلی قو سپید انتخاب و به بازیکنان قوی سپید معرفی گردید. داداش زاده چه در فوتبال و فوتبال ساحلی افتخارات و تجارب بسیاری داشته است.
وی به عنوان کمک مربی تیم ملی فوتبال ساحلی در سال های ۲۰۰۶ ، ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ موجبات حضور تیم ملی نو پای کشور را در دو جام جهانی برزیل و فرانسه بدست آورد و تیم ملی ایران را در این دو جام هدایت کرد. سپس در سال 2011 به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی انتخاب و موفق به ب عنوان سوم مسابقات بازی های آسیایی عمان گردید و برای اولین بار در تاریخ توانستیم در 3 تایم 12 دقیقه ای مقابل تیم ملی ژاپن به پیروزی 5 بر 2 دست ی م . درخشش تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در همان سال موجب ایجاد ارتباط بین فدراسیون ایران و ایتالیا گردید .

داداش زاده از معدود بازیکنانی بوده که در تمامی رده های ملی کشور به میدان رفته و دارای مدرک مربیگری a و a حرفه ای آسیا از فیفا می باشد.

شایان ذکر است بازیکنان قوی سپید به گرمی از او استقبال د و از حضور وی بسیار سند بوده و یک جلسه تمرین نیز زیر نظر سرمربی جدید خویش انجام دادند. گفتنی است قوی سپید در اولین دیدار لسمان خزر را با ۵ گل ش ت داد و در رده ی اول قرار گرفت.
منبع : دیار میرزا
برچسب ها : بهزاد داداش زاده رسما سرمربی تیم قوی سپید انزلی شد - فوتبال ,سپید ,ساحلی ,زاده ,سرمربی ,گردید ,فوتبال ساحلی ,داداش زاده ,سرمربی جدید ,زاده رسما ,بهزاد داداش
تساوی نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و یکم لیگ برتر
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی خود مقابل تیم نوجوانان فجر رضوانشهر به تساوی بدون گل دست یافت .
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در بازی بعدی خود میهمان تیم سرخ پوشان رشت می باشد .
سایر نتایج هفته بیست و یکم :
ج رده بندی بازی ها :

برچسب ها : تساوی نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و یکم لیگ برتر - نوجوانان ,بیست ,پرسپولیس ,هفته ,هفته بیست ,نوجوانان پرسپولیس
تساوی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در دربی قرمز های رشت
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در بازی عقب افتاده از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی تیم نوجوانان سرخ پوشان رشت به تساوی 1 بر 1 دست یافت . تک گل این دیدار را محمد شیرزاد برای پرسپولیس رشت به ثمر رساند .
نوجوانان پرسپولیس رشت در این دیدار فرصت های فراوانی را از دست دادند و در صورتیکه تنها نیمی از آن ها را به گل تبدیل می د با اختلاف زیاد این دیدار را برنده می شدند .
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بعدی مسابقات میزبان تیم شهرداری رشت می باشد .
برچسب ها : تساوی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در دربی قرمز های رشت - نوجوانان ,پرسپولیس ,نوجوانان پرسپولیس
ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس مقابل شهرداری رشت
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی خود مقابل تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت با نتیجه 2 بر 0 ش ت خورد .
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بعدی مسابقات مهمان تیم شاهین رشت می باشد .
برچسب ها : ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس مقابل شهرداری رشت - نوجوانان ,پرسپولیس ,نوجوانان پرسپولیس
پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و چهارم
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین تیم شاهین رشت به پیروزی پر گل 4 بر صفر دست یافت . گلهای این دیدار را عباس مردانی 3 گل و حسین غلام نژاد یک گل برای پرسپولیس رشت به ثمر رساندند .
نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بعدی مسابقات میزبان تیم نوجوانان شاهین انزلی می باشند .
برچسب ها : پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و چهارم - نوجوانان ,پرسپولیس ,هفته ,نوجوانان پرسپولیس ,هفته بیست
پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل شاهین انزلی
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی خود برابر تیم فوتبال نوجوانان شاهین انزلی به پیروزی 2 بر صفر دست یافت . گلهای این بازی را حسین غلام نژاد و حسن سهر برای تیم نوجوانان پرسپولیس رشت به ثمر رساندند .
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت با این برد جایگاه خود در مکان پنجم ج رده بندی مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان فصل 95 - 94 تثبیت نمود و در آ ین بازی این مسابقات در دیداری تشریفاتی میهمان ملوانان لاهیجان می با شد .
برچسب ها : پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل شاهین انزلی - نوجوانان ,پرسپولیس ,مسابقات ,فوتبال ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان ,شاهین انزلی ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان استان ,فوت
ب اولین پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت موفق شد در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در خانه حریف به پیروزی دست یابد . در این دیدار نوجوانان پرسپولیس رشت در خانه خزر لنگرود این تیم را با نتیجه یک بر صفر ش ت دادند تا اولین برد فصل خود را ب کنند . تک گل نوجوانان پرسپولیس را احمدرضا خوشکار به ثمر رساند .
در این دیدار فرزاد داداش زاده سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت به دلیل محرومیت روی سکوها حضور داشت و هدایت تیم را نیما صبوری کمک مربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس به عهده داشت . در هفته گذشته و در تمرینات با دستور مستقیم مدیرعامل باشگاه با بازیکنان بی انضباط برخورد گردید و با کار بر روی نقاط قوت تیم توانستند به این پیروزی ارزشمند دست یابند .
نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته ششم این مسابقات میزبان تیم نوجوانان ملوان نوین انزلی می باشند .
برچسب ها : ب اولین پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت - نوجوانان ,پرسپولیس ,پیروزی ,هفته ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان ,فوتبال نوجوانان پرسپولیس
تساوی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته شانزدهم لیگ برتر استان
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی تیم شهرداری تولم شهر به تساوی بدون گل دست یافت . تیم پرسپولیس در این دیدار موقعیت های گل زنی خوبی خلق کرد اما با بی دقتی مهاجمان و خوش شانسی تیم حریف تبدیل به گل نشدند .

برچسب ها : تساوی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته شانزدهم لیگ برتر استان - پرسپولیس ,نوجوانان ,هفته شانزدهم ,نوجوانان پرسپولیس
نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر نوجوانان گیلان
هفته دوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان با انجام دیدارهایی به پایان رسید . در این هفته از مسابقات تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت با قرعه استراحت مواجه شده بود و در هفته آینده در زمین تیم نوجوانان شهرداری تولم شهر به مصاف این تیم خواهد رفت .

نتایج هفته پانزدهم :

ج مسابقات تا پایان هفته پانزدهم :

برچسب ها : نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر نوجوانان گیلان - هفته ,نوجوانان ,پانزدهم ,مسابقات ,هفته پانزدهم ,نتایج هفته ,برتر نوجوانان
برتری تیم نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل آبی پوشان رشت
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت اولین دیدار خود از دور برگشت بازی های لیگ برتر فوتبال نوجوانان گیلان را با پیروزی پشت سر گذاشت . در این دیدار که در زمین اختصاصی تیم پرسپولیس رشت انجام شد ، این تیم توانست با گ نی عباس مردانی مقابل حریف خود به برتری دست یابد . تیم پرسپولیس رشت در هفته بعدی مسابقات استراحت دارد .

برچسب ها : برتری تیم نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل آبی پوشان رشت - پرسپولیس ,نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان
داداش زاده: ما بهترین تیم تاریخ المپیک بودیم

بهزاد داداش زاده علیرغم حضور حسین خطیبی،خداداد عزیزی وسایر مهاجمان آقای گل اولین تیم ملی امید بود.

به گزارش"ورزش سه"، داداش زاده در گفتگویی با ما به مرور نکاتی از تیم المپیک در سال 1992 می پردازد.

او میگوید:آن تیم بهترین تیم المپیک تاریخ بود که فقط به خاطر همان باخت اولش حذف شد،ما در 8 بازی همه بازیهای چهارم تا هشتم را بردیم ودر این 5 بازی 16 گل زدیم که 5 تایش را هم من زدم اما متاسفانه به خاطر باخت اول وتبانی قطر با امارات حذف شد.
برچسب ها : داداش زاده: ما بهترین تیم تاریخ المپیک بودیم - المپیک ,زاده ,داداش ,داداش زاده
پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته پایانی نیم فصل اول
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته پایانی مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین تیم شاهین انزلی به پیروزی 2 بر یک دست یافت .
گل های این دیدار را رضا سلطانی و علی قربانی برای تیم پرسپولیس رشت به ثمر رساندند . تیم نوجوانان پرسپولیس رشت با این برد با 19 امتیاز در رده پنجم ج رده بندی تا پایان نیم فصل مسابقات قرار گرفت .

برچسب ها : پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته پایانی نیم فصل اول - پرسپولیس ,نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس ,هفته پایانی
بررسی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در نیم فصل اول مسابقات
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت با هدایت منوچهر خاکپور توانست در نیم فصل اول مسابقات با ب 6 پیروزی ، یک تساوی و 4 ش ت در رده پنجم ج رده بندی قرار گیرد . کادر فنی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت با اتخاذ را ارهای مناسب برای هر دیدار ، مسابقات را شروع و تا نیم فصل ادامه دادند . هرچند در این راه حاشیه سازی برخی افراد موجب بروز مشکلاتی برای این تیم گردید اما با راهنمایی های مدیریت باشگاه و حمایت همه جانبه ایشان از سرمربی و کادر فنی ، تمامی حاشیه های به وجود آمده از بین رفت .
از مشکلات دیگر به وجود آمده برای این تیم اشتباهات فاحش داوری علیه تیم نوجوانان پرسپولیس رشت بود که موجب محرومیت های سریالی بازیکنان تیم گردید و کار را برای سرمربی و کادر فنی مشکل ساخت .
کادر فنی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت پس از آ ین دیدار این تیم در نیم فصل اول و تعطیلی مسابقات ، کار خود را جهت شناسایی نقاط ضعف تیم شروع کرده و در صدد است با اضافه نمودن چند بازیکن به این تیم مشکلات موجود را رفع نماید تا در نیم فصل دوم مسابقات بتواند جایگاه تیم پرسپولیس رشت را ارتقاع ببخشد .
برچسب ها : بررسی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در نیم فصل اول مسابقات - پرسپولیس ,مسابقات ,نوجوانان ,کادر ,فوتبال ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان ,وجود آمده ,فوتبال نوجوانان پرسپولیس
منوچهر خاکپور : با قدرت به کار خود ادامه می دهم
منوچهر خاکپور سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در مورد شرایط این تیم در نیمفصل اول مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان گفت :
هنوز یک بازی از هفته 12 مانده که با توجه به اعلام مسئولین برگزاری مسابقات در این هفته باید آن را انجام دهیم . اما بطور کلی شرایط تیم خوب بود و در رابطه با ش ت هایی که متحمل شدیم هم باید بگویم همه آن ها از طریق حوادث فوتبالی رقم خورد و اینها از جذ ت های فوتبال است . تیم من تیم بسیار باشخصیت است . از مدیریت تا بازیکنان در باشگاه پرسپولیس رشت همگی دارای شخصیت و درک فوتبالی بالایی هستند . به هر حال همه چیز ایده آل است .
وی در مورد برنامه های کادر فنی برای نیمفصل دوم مسابقات گفت :
در ابتدا من و همکاران سعی داریم آرامش را به تیم برگردانیم و سپس در تعطیلات با جذب چند بازیکن خوب نقاط ضعف را پوشش داده و برای صعود به رده های بالایی ج تلاش کنیم .
خاکپور در پایان در مورد شایعه مربوط به استعفای خود گفت :
مهمترین دلیل ، مشکلات شخصی من بود که با صحبت با مدیریت باشگاه قرار بر آن شد که با قدرت به کار خود ادامه دهم که من هم پذیرفتم و اکنون تمام فکر و تمرکز خود را در راه موفقیت تیم به کار خواهم گرفت
برچسب ها : منوچهر خاکپور : با قدرت به کار خود ادامه می دهم - مسابقات ,مورد ,خاکپور ,منوچهر خاکپور
ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته سیزدهم لیگ برتر نوجوانان استان
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته سیزدهم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان برابر تیم فوتبال نوجوانان ملوانان لاهیجان در زمین عضدی متحمل ش ت 3 بر 2 گردید . گل های این دیدار را آرمان انسان دوست و عباس مردانی برای تیم پرسپولیس رشت به ثمر رساندند .

تیم پرسپولیس رشت با این ش ت با 16 امتیاز در رده ششم ج قرار گرفت .

برچسب ها : ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته سیزدهم لیگ برتر نوجوانان استان - نوجوانان ,پرسپولیس ,ش ت ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,هفته سیزدهم ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان ,برتر نوجوانان استان
ثبت دومین ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هشتم لیگ برتر استان گیلان
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در دیدار معوقه از هفته هشتم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در ورزشگاه معلم رضوانشهر با نتیجه 2 بر 1 بازی را به تیم فوتبال نوجوانان فجر شهید محسنی رضوانشهر واگذار نمود تا دومین ش ت خود در این فصل از مسابقات را بدست آورد . تک گل تیم پرسپولیس رشت را حسین غلام نژاد به زیبایی از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند .

سایر بازی های این هفته روز برگزار می گردد .

برچسب ها : ثبت دومین ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هشتم لیگ برتر استان گیلان - نوجوانان ,پرسپولیس ,دومین ش ت ,استان گیلان ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان
ش ت سنگین تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته دهم لیگ برتر نوجوانان استان
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته دهم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان مقابل تیم شهرداری رشت متحمل ش ت سنگین گردید . در این بازی که دارای حوادث و اتفاقات عجیبی برای تیم پرسپولیس رشت بود ؛ ابتدا کاپیتان تیم در دقیقه 30 بازی به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین گردید و پس از آن در دقیقه 40 بازی با سختگیری شدید داور ، دروازه بان این تیم با کارت قرمز جریمه و بازی را ترک کرد .
در نیمه دوم ، با اشتباهات مفرط دروازه بان دوم و کم تجربه تیم پرسپولیس رشت ، بازیکنان شهرداری توانستند گلهای خود را به ثمر برسانند .
حال باید دید اشتباهات سریالی داوران در مقابل تیم پرسپولیس رشت تا چه مدت و به چه میزانی ادامه خواهد یافت ؟!
برچسب ها : ش ت سنگین تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته دهم لیگ برتر نوجوانان استان - پرسپولیس ,بازی ,نوجوانان ,ش ت سنگین ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس ,فوتبال نوجوانان ,برتر نوجوانان استان ,فوتبال نوجوانا
پیروزی پر گل تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته یازدهم لیگ برتر استان
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان مقابل تیم نوجوانان شاهین انزلی به برتری پرگل 5 بر 2 دست یافت . گلهای این دیدار را حسن سهر 2 گل ، محمد رخشنده یک گل ، عباس مردانی یک گل و گل به خودی بازیکن حریف به ثمر رساندند .

برچسب ها : پیروزی پر گل تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته یازدهم لیگ برتر استان - نوجوانان ,هفته یازدهم ,نوجوانان پرسپولیس
ثبت اولین ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در ادامه بازی نیمه تمام مقابل کادوس ماسال با یک گل ش ت خورد تا اولین ش ت خود در این فصل را تجربه کند .
لازم به ذکر است که دیدار روز گذشته پرسپولیس رشت و کادوس ماسال از هفته ششم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان بود که به دلیل بارندگی شدید در دقیقه 55 نیمه تمام ماند و بنا بر نظر کمیته مسابقات این دیدار از آن دقیقه به بعد ادامه یافت .
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته هشتم در رضوانشهر به مصاف تیم نوجوانان فجر رضوانشهر می رود که زمان برگزاری آن در آینده اعلام می شود .
ج مسابقات تا پایان هفته هفتم :
برچسب ها : ثبت اولین ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت - نوجوانان ,پرسپولیس ,هفته ,ش ت ,نوجوانان پرسپولیس ,اولین ش ت ,نیمه تمام ,کادوس ماسال
پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت برابر سرخ پوشان رشت در دیداری سخت
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته هفتم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت موفق شد تیم سرخ پوشان رشت را با نتیجه 2 بر 1 ش ت دهد . هر دو گل این دیدار را عباس مردانی برای تیم پرسپولیس رشت به ثمر رساند تا با 8 گل زده برای ب عنوان آقای گلی این فصل از مسابقات خیز بر دارد .

عباس مردانی زننده هر دو گل بازی :

برچسب ها : پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت برابر سرخ پوشان رشت در دیداری سخت - پرسپولیس ,نوجوانان ,عباس مردانی ,نوجوانان پرسپولیس
ثبت اولین ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در ادامه بازی نیمه تمام مقابل کادوس ماسال با یک گل ش ت خورد تا اولین ش ت خود در این فصل را تجربه کند .
لازم به ذکر است که دیدار روز گذشته پرسپولیس رشت و کادوس ماسال از هفته ششم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان بود که به دلیل بارندگی شدید در دقیقه 55 نیمه تمام ماند و بنا بر نظر کمیته مسابقات این دیدار از آن دقیقه به بعد ادامه یافت .
تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته هشتم در رضوانشهر به مصاف تیم نوجوانان فجر رضوانشهر می رود که زمان برگزاری آن در آینده اعلام می شود .
برچسب ها : ثبت اولین ش ت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت - نوجوانان ,پرسپولیس ,ش ت ,نوجوانان پرسپولیس ,اولین ش ت ,نیمه تمام ,کادوس ماسال
برگزاری بازی تیم پرسپولیس رشت در ورزشگاه عضدی

با توجه به بارندگی های اخیر در شهر رشت و آب گرفتی اکثر زمین های فوتبال رشت که از مشکلات هر ساله این شهر است و با توجه به رایزنی های انجام شده ، بازی دو تیم پرسپولیس رشت و سرخ پوشان رشت روز مورخ 1394/07/24 رأس ساعت 13 در مجموعه شهید عضدی برگزار می گردد .

همچنین بنا بر تصمیم هیأت برگزاری مسابقات استان ، دیدار تیم های کادوس ماسال و پرسپولیس رشت که به دلیل بارندگی نیمه تمام مانده بود در روز مورخ 1394/07/28 در ورزشگاه محبی ماسال و از ادامه بازی قبلی برگزار می گردد .

برچسب ها : برگزاری بازی تیم پرسپولیس رشت در ورزشگاه عضدی - پرسپولیس ,بازی ,مورخ 1394
انتصاب بهزاد داداش زاده به عنوان سرمربی تیم صنعت ( جوان ) ساری

طی حکمی از طرف مدیرعامل باشگاه صنعت ( جوان ) ساری ، بهزاد داداش زاده به عنوان سرمربی این تیم انتخاب گردید . داداش زاده پیش از این به عنوان مدیر فنی این تیم فعالیت می نمود و پس از ج ابراهیم تقی پور به دلیل مشکلات شخصی ، با توجه به دوستی قدیمی بین مدیرعامل این تیم آقای دامادی و بهزاد داداش زاده ، طی جلسه ای توافقات نهایی حاصل گردید و داداش زاده از فردا با حضور در تمرینات به طور رسمی کار خود به عنوان سرمربی را آغاز می نماید .

برچسب ها : انتصاب بهزاد داداش زاده به عنوان سرمربی تیم صنعت ( جوان ) ساری - زاده ,داداش ,سرمربی ,بهزاد ,داداش زاده ,عنوان سرمربی ,بهزاد داداش ,جوان ساری ,صنعت جوان
دیدار نیمه تمام تیم های نوجوانان پرسپولیس رشت و کادوس ماسال
دیدار تیم های پرسپولیس رشت و کادوس ماسال از هفته ششم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در ماسال به دلیل بارندگی شدید و تشخیص ناظر بازی نیمه تمام ماند و ادامه بازی یا برگزاری بازی مجدد منوط به نظر مسئولین برگزاری مسابقات گردید .

برچسب ها : دیدار نیمه تمام تیم های نوجوانان پرسپولیس رشت و کادوس ماسال - بازی ,ماسال ,نیمه تمام ,کادوس ماسال
پیروزی پرگل تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

تیم پرسپولیس رشت موفق شد در هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان مقابل تیم خوب و قدرتمند شهرداری انزلی به پیروزی 4 بر 1 دست پیدا کند . گلهای این بازی را عباس مردانی 3 گل و محمد رخشنده 1 گل برای پرسپولیس رشت به ثمر رساندند . تیم پرسپولیس رشت با این برد با 4 بازی و 10 امتیاز به صدر ج رده بندی صعود کرد .

برچسب ها : پیروزی پرگل تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان - پرسپولیس ,نوجوانان ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,هفته پنجم ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
برگزاری مراسم چهلم بازیکن درگذشته تیم نونهالان پرسپولیس رشت

مراسم چهلم سید محمد مهدی سناپور بازیکن مرحوم باشگاه پرسپولیس رشت که در سانحه تصادف به دیدار حق شتافت ، روز مورخ 1394/07/14 رأس ساعت 15 در مسجد خمیران زاهدان پل عراق رشت برگزار می گردد . باشگاه پرسپولیس رشت ضمن تسلیت مجدد و آرزوی صبر برای بازماندگان آن مرحوم ، اعلام می دارد با تمامی بازیکنان و مربیان در این مراسم شرکت می نمایند .

برچسب ها : برگزاری مراسم چهلم بازیکن درگذشته تیم نونهالان پرسپولیس رشت - پرسپولیس ,مراسم ,باشگاه پرسپولیس ,مراسم چهلم
تساوی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در زمین گمرک بندر انزلی
بازی های هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان گیلان برگزار شد و تیم نوجوانان پپرسپولیس رشت در دیداری نزدیک در زمین تیم گمرک انزلی به تساوی یک بر یک دست یافت . تک گل پرسپولیس را عباس مردانی از روی نقطه پن ی به ثمر رساند تا آمار گ نی خود را به دو بازی و سه گل برساند .
طبق برنامه اعلامی ، تیم پرسپولیس رشت در هفته پنجم در زمین اختصاصی خود میزبان تیم شهرداری انزلی می باشد .
برچسب ها : تساوی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در زمین گمرک بندر انزلی - پرسپولیس ,انزلی ,زمین ,نوجوانان
پیروزی تیم پرسپولیس رشت در هفته سوم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

تیم پرسپولیس رشت در هفته سوم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین اختصاصی خود موفق شد تیم شهرداری تولم شهر را با 2 گل ش ت دهد . گلهای این دیدار را حسین غلام نژاد و محمد رخشنده برای تیم میزبان به ثمر رساندند . تیم پرسپولیس رشت با این برد با 6 امتیاز در انتظار بازی بعدی خود با تیم نوجوانان گمرک انزلی می باشد .

نتایج ، ج و برنامه بازی ها در ادامه مطلب

>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<

برچسب ها : پیروزی تیم پرسپولیس رشت در هفته سوم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان - ادامه مطلب
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان تا پایان هفته سوم

با پیروزی پرگل تیم گمرک بندرانزلی مقابل تیم آبی پوشان ، هفته سوم لیگ برتر نوجوانان گیلان به پایان رسید . ج مسابقات تا پایان هفته سوم بصورت زیر است و تیم پرسپولیس رشت با یک بازی کمتر نسبت به بالانشینان و دو برد ، بدون باخت و بدون گل خورده در رده چهارم ج قرار دارد .

برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان تا پایان هفته سوم - ج ,هفته ,پایان هفته ,برتر نوجوانان
برگزاری مراسم یادبود بازیکن مرحوم باشگاه پرسپولیس رشت

مراسم یادبود بازیکن با ارزش تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس رشت ، آقای سید مهدی سناپور که بر اثر سانحه تصادف درگذشت ؛ طبق اعلام قبلی در مسجد خمیران زاهدان محله پل عراق رشت با حضور خانواده آن مرحوم ، بازیکنان و خانواده آن ها ، کارمندان و آقای بهزاد داداش زاده مدیریت باشگاه پرسپولیس رشت برگزار گردید . شرکت کنندگان در این مراسم ضمن ابراز همدردی با خانواده داغ دیده با قرائت آیاتی از قرآن و نثار فاتحه ، از خداوند رحمان شادی روح آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای خانواده ایشان را خواستار شدند . در این مراسم آقای جمشید محمدی معاون هیأت فوتبال استان گیلان نیز حضور داشتند .


>>> گزارش تصویری در ادامه مطلب <<<

برچسب ها : برگزاری مراسم یادبود بازیکن مرحوم باشگاه پرسپولیس رشت - خانواده ,آقای ,مراسم
خاکپور: به همه تیم ها احترام می گذاریم / کمیته داوران در انتخاب داوران دقت کنند
پس از پیروزی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت برابر آبی پوشان رشت ، به سراغ آقای منوچهر خاکپور سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت رفتیم و صحبت های کوتاهی با ایشان انجام دادیم که در ادامه خواهید دید .

درباره اردوهای آماده سازی و شرایط تیم خود بگوئید .
من تیم را به مدت 20 تا 25 روز است که تحویل گرفتم . این تیم بدون آمادگی و انسجام تیمی بود و با برنامه ریزی های انجام شده سعی خواهم کرد که تیم را به انسجام مورد نظرم برسانم و همچنین کارهای تکنیکی و تاکتیکی مد نظرم را بین بازیکنان اجرا کنم .
برچسب ها : خاکپور: به همه تیم ها احترام می گذاریم / کمیته داوران در انتخاب داوران دقت کنند - نوجوانان پرسپولیس
برگزاری مراسم یادبود بازیکن فقید تیم فوتبال پرسپولیس رشت
بدین وسیله به اطلاع می رساند :
باشگاه پرسپولیس رشت در نظر دارد جهت یادبود بازیکن ارزنده خود ، آقای سید مهدی سناپور که بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم نمود ؛ مجلس یادبودی در روز شنبه مورخ 1394/06/14 ساعت 16-14 در محل مسجد خمیران زاهدان واقع در پل عراق رشت برگزار نماید .
این مراسم با حضور تمامی بازیکنان در تمامی رده ها ، مربیان ، س رستان و کارمندان باشگاه پرسپولیس رشت برگزار می گردد تا بدین طریق همدردی و تأسف خود را از این حادثه ناگوار خدمت خانواده و بستگان آن مرحوم ابراز کنند .
حضور شما می تواند اندکی درد و اندوه ناشی از این اتفاق بزرگ را برای خانواده آن مرحوم تسکین ببخشد .
برچسب ها : برگزاری مراسم یادبود بازیکن فقید تیم فوتبال پرسپولیس رشت - پرسپولیس ,یادبود بازیکن ,باشگاه پرسپولیس
درگذشت بازیکن رده نونهالان باشگاه پرسپولیس رشت
با نهایت تأثر و اندوه درگذشت بازیکن با ارزش تیم نونهالان پرسپولیس رشت ، آقای سید مهدی سناپور را به خدمت خانواده ، بستگان ، آشنایان و هم تیمی هایش تسلیت عرض کرده و از خداوند منان آرامش روح ایشان را خواستاریم .
سیدمهدی سناپور متولد 1381 و در پست هافبک دفاعی بازی می کرد و در فصل جاری با به ثمر رساندن گل در مقابل تیم مهر رشت ، کمک زیادی به پیروزی تیم پرسپولیس رشت مقابل حریف نمودند که متأسفانه بر اثر سانحه تصادف در راه مشهد به دیار باقی شتافت
روحش شاد و یادش گرامی باد
برچسب ها : درگذشت بازیکن رده نونهالان باشگاه پرسپولیس رشت - پرسپولیس ,درگذشت بازیکن
برتری تیم نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل شهرداری تولم شهر در دیداری دوستانه
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در دیداری دوستانه مقابل تیم نوجوانان شهرداری تولم شهر قرار گرفت و توانست این تیم را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب کند . در این دیدار ، دو تیم بازی فنی و خوبی از خود ارائه نمودند . گلهای تیم نوجوانان پرسپولیس رشت را امید نوروزی ، عباس مردانی و سینا مودتی به ثمر رساندند .
همچنین از اعضای تیم نوجوانان شهرداری تولم شهر به دلیل انجام بازی جوانمردانه و میزبانی مناسب کمال تشکر را داریم .
برچسب ها : برتری تیم نوجوانان پرسپولیس رشت مقابل شهرداری تولم شهر در دیداری دوستانه - نوجوانان ,تولم ,پرسپولیس ,شهرداری ,نوجوانان پرسپولیس ,شهرداری تولم ,دیداری دوستانه ,نوجوانان شهرداری
برگزاری مراسم یادبود سید محمد مهدی سناپور
مراسم یادبود سیدمحمد مهدی سناپور بازیکن ارزنده تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس رشت ساعت 14 روز 1394/06/10 قبل از بازی با تیم ملی پوشان تالش در لیگ برتر نونهالان گیلان با حضور اولیا و سایر وابستگان و دبیر هیأت فوتبال استان گیلان جناب آقای سیری با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و قرائت فاتحه و یک دقیقه سکوت پیش از آغاز بازی ، برگزار می گردد .
حضور دوستان ، آشنایان و مجموعه باشگاه پرسپولیس رشت در این مراسم موجب شادی روح آن مرحوم می گردد .
برچسب ها : برگزاری مراسم یادبود سید محمد مهدی سناپور - مراسم ,مهدی سناپور ,مراسم یادبود
انتخاب سرمربی و س رست تیم نوجوانان پرسپولیس رشت
طی حکم هایی از طرف مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رشت ، آقای بهزاد داداش زاده ؛ در حضور بازیکنان و والدین آن ها ، سرمربی و س رست تیم های نوجوانان پرسپولیس رشت معرفی شدند .

در این حکم آقای منوچهر خاکپور به عنوان سرمربی تیم نوجوانان منصوب گردید . آقای خاکپور در تیم های که فعالیت داشتند.
>> مربی تیم نوبر انزلی در لیگ گیلان
>> مربی تیم جوانان بنادر کشتیرانی در لیگ گیلان
>> کربی تیم امیدهای بنادر کشتیرانی در لیگ کشوری در شهر تبریز
همچنین آقای پدرام پوررستگار به عنوان س رست تیم نوجوانان منصوب گردید .
برچسب ها : انتخاب سرمربی و س رست تیم نوجوانان پرسپولیس رشت - آقای ,نوجوانان ,سرمربی ,س رست ,بنادر کشتیرانی ,منصوب گردید ,نوجوانان منصوب ,نوجوانان منصوب گردید
هفته بیستم و بیست یکم لیگ برتر نوجوانان اعلام شد

از سوی کمتیه مسابقات هئیت فوتبال استان گیلان برنامه هفته بیستم و بیست یکم اعلام شد که براین اساس نوجوانان پرسپولیس رشت هفته بیستم مهمان و هفته بیست یکم میزبان هستند.

شهید پورزکی انزلی 1– 0پرسپولیس رشت

تنها این بازی از هفته بیستم به شنبه 94/2/12 موکول شد

هفته بیستم

94/2/11 ساعت 16

آبی پوشان رشت 2–2 گمرگ انزلی

نصر رشت 0– 1شهرداری رشت

مجتمع فولاد فومن 3– 0خزر لنگرود

خزرحاضرنشد! 3بر0 بازتده شد.

فجر شهید محسنی رضوانشهر1 – 4فتح لاهیجان

کادوس ماسال 1– 1گلریز پره سر

هفته بیست و یکم

چهارشنبه 94/2/16 ساعت 16

پرسپولیس رشت – فجر شهید محسنی رضوانشهر

این بازی به علت بازش شدید به 94/2/18 موکول شد

گمرگ انزلی 3 – 1 شهرداری رشت

آبی پوشان رشت – مجتمع فولاد فومن

فتح لاهیجان 2 –0 نصر رشت

خزر لنگرود – کادوس ماسال

گلریز پره سر 0 – 5 شهید پورزکی انزلی

برچسب ها : هفته بیستم و بیست یکم لیگ برتر نوجوانان اعلام شد - هفته ,بیستم ,شهید ,بیست ,انزلی ,هفته بیستم ,شهید محسنی ,کادوس ماسال ,فولاد فومن ,پورزکی انزلی ,شهید پورزکی انزلی
برد شیرین نوجوانان به نفع گمرگ انزلی شد
از هفته نوزدهم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان پرسپولیس رشت میزبان کادوس ماسال در زمین فرش گیلان بود و توانست با یک بازی منطقی و هجومی 3 امتیاز باارزش بازی را مال خود کند تا در ج با 26 امتیاز در مکان هفتم ج قرار بگیریند و تیم کادوس ماسال که با 36 امتیاز در مکان دوم ج قرار داشت با تساوی گمرک انزلی جا دومی خود را از دست بدهد و گمرک به مکان دوم برسد و یک جوری باز هم گمرک انزلی مدیون پرسپولیس رشت شد!!

پنج شنبه 94/2/3 زمین فرش گیلان ساعت 16

پرسپولیس رشت 1 - 0 کادوس ماسال

احمدرضا یعقوبی تک گل بازی را به ثمر رساند

برچسب ها : برد شیرین نوجوانان به نفع گمرگ انزلی شد - ج ,مکان ,گمرک ,انزلی ,امتیاز ,بازی ,کادوس ماسال ,گمرک انزلی ,ج قرار
هفته بیستم و بیست یکم لیگ برتر نوجوانان اعلام شد

از سوی کمتیه مسابقات هئیت فوتبال استان گیلان برنامه هفته بیستم و بیست یکم اعلام شد که براین اساس نوجوانان پرسپولیس رشت هفته بیستم مهمان و هفته بیست یکم میزبان هستند.

شهید پورزکی انزلی 1– 0پرسپولیس رشت

تنها این بازی از هفته بیستم به شنبه 94/2/12 موکول شد

هفته بیستم

94/2/11 ساعت 16

آبی پوشان رشت 2–2 گمرگ انزلی

نصر رشت 0– 1شهرداری رشت

مجتمع فولاد فومن 3– 0خزر لنگرود

خزرحاضرنشد! 3بر0 بازتده شد.

فجر شهید محسنی رضوانشهر1 – 4فتح لاهیجان

کادوس ماسال 1– 1گلریز پره سر

هفته بیست و یکم

چهارشنبه 94/2/16 ساعت 16

پرسپولیس رشت – فجر شهید محسنی رضوانشهر

گمرگ انزلی – شهرداری رشت

آبی پوشان رشت – مجتمع فولاد فومن

فتح لاهیجان – نصر رشت

خزر لنگرود – کادوس ماسال

گلریز پره سر – شهید پورزکی انزلی

برچسب ها : هفته بیستم و بیست یکم لیگ برتر نوجوانان اعلام شد - هفته ,بیستم ,انزلی ,بیست ,شهید ,هفته بیستم ,فولاد فومن ,شهید محسنی ,کادوس ماسال ,مجتمع فولاد ,شهید پورزکی انزلی
برنامه نوجوانان درسال 94 در هفته هجدهم ونوزدهم اعلام شد
ضمن تبریک سال نو و خسته نباشید به کمیته مسابقات استان گیلان طبق این برنامه مسابقات نوجوانان در لیگ برتر در سال 94 برگزار می گردد که براین اساس پرسپولیس رشت در هفته هجدهم مهمان و هغته نوزدهم میربان می باشد.

هفته هجدهم دوشنبه 94/1/17 ساعت 15/30

مجتمع فولاد فومن 1 - 0 پرسپولیس رشت

فجرشهید محسنی رضوانشهر 1 - 0 نصررشت

شهید پورزکی انزلی 2- 0 شهرداری رشت

آبی پوشان رشت - گلریز پر ه سر

کادوس ماسال 3 - 2 فتح لاهیجان

خزر لنگرود 2 - 1 گمرک انزلی

هفته نوزدهم دوشنبه 94/1/24 ساعت 15/30

این هفته بازیها به علت بارندگی شدید لغو شد

پرسپولیس رشت - کادوس ماسال

گلریز پر ه سر - مجتمع فولاد فومن

گمرک انزلی - نصر رشت

فتح لاهیجان - شهید پورزکی انزلی

خزر لنگرود - آبی پوشان رشت

شهرداری رشت - فجرشهیدمحسنی رضوانشهر

برچسب ها : برنامه نوجوانان درسال 94 در هفته هجدهم ونوزدهم اعلام شد - هفته ,رشت ,هجدهم ,پرسپولیس ,هفته هجدهم ,کادوس ماسال ,شهید پورزکی ,فولاد فومن ,مجتمع فولاد
ج رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان فصل 94-93 تا هفته هجدهم
ردیف تیم بزی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 پورزکی انزلی 18 16 0 2 53 16 37+ 48
2 کادوس ماسال 18 11 3 4 31 15 16+ 36
3 گمرک انزلی 18 11 2 5 33 15 35
4 فتح لاهیجان 18 9 3 6 30 21 9+ 30
5 آبی پوشان رشت 18 9 1 8 21 24 3- 28
6 شهرداری رشت 18 6 6 6 28 23 5+ 24
7 پرسپولیس رشت 18 7 2 9 13 23 10- 23
8 فجر محسنی 18 6 3 9 18 24 6- 21
9 فولاد فومن 18 6 3 9 19 29 10- 21
10 خزر لنگرود 18 5 2 11 17 34 17- 17
11 گلریز پره سر 18 3 5 10 19 38 19- 14
12 نصررشت 18 2 4 12 10 30 20- 10
برچسب ها : ج رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان فصل 94-93 تا هفته هجدهم - رشت
نوجونان هفته نوزدهم را پنج شنبه به میدان می روند
طبق اعلام کمیته مسابقات فوتبال استان گیلان نوجوانان در لیگ برتر از هفته نوزدهم میزبان تیم کادوس ماسال می باشند که طبق این برنامه:

هفته نوزدهم

پنج شنبه 94/2/3 ساعت 16

پرسپولیس رشت 1 - 0 کادوس ماسال

گلریز پره سر 2 - 3 مجتمع فولاد فومن

فتح لاهیجان 1 - 1 شهید پورزکی انزلی

خزر لنگرود 1 - 0 آبی پوشان رشت

گمرگ انزلی 0 - 0 نصر رشت

شهرداری رشت 8 - 0 فجر شهید محسنی رضوانشهر

برچسب ها : نوجونان هفته نوزدهم را پنج شنبه به میدان می روند - نوزدهم ,هفته ,هفته نوزدهم ,کادوس ماسال
برد شیرین نوجوانان به نفع گمرگ انزلی شد
از هفته نوزدهم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان پرسپولیس رشت میزبان کادوس ماسال در زمین فرش گیلان بود و توانست با یک بازی منطقی و هجومی 3 امتیاز باارزش بازی را مال خود کند تا در ج با 26 امتیاز در مکان هفتم ج قرار بگیریند و تیم کادوس ماسال که با 36 امتیاز در مکان دوم ج قرار داشت با تساوی گمرک انزلی جا دومی خود را از دست بدهد و گمرک به مکان دوم برسد و یک جوری باز هم گمرک انزلی مدیون پرسپولیس رشت شد!!

پنج شنبه 94/2/3 زمین فرش گیلان ساعت 16

پرسپولیس رشت 1 - 0 کادوس ماسال

زننده تک گل بازی را احمدرضا یعقوبی به ثمر رساند

برچسب ها : برد شیرین نوجوانان به نفع گمرگ انزلی شد - ج ,مکان ,گمرک ,انزلی ,امتیاز ,بازی ,کادوس ماسال ,گمرک انزلی ,ج قرار
ج رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان درفصل 94-93 تا پایان هفته نوزدهم
ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهید پورزکی 19 16 1 2 54 17 37+ 49
2 گمرک انزلی 19 11 3 5 33 15 36
3 کادوس ماسال 19 11 3 5 31 16 15+ 36
4 فتح لاهیجان 19 9 4 6 31 22 9+ 31
5 آبی پوشان رشت 19 9 1 9 21 25 4- 28
6 شهرداری رشت 19 7 6 6 36 23 13+ 27
7 پرسپولیس رشت 19 8 2 9 14 23 9- 26
8 فولاد فومن 19 7 3 9 21 31 10- 24
9 فجر محسنی 19 6 3 10 18 32 14- 21
10 خزر لنگرود 19 6 2 11 18 34 16- 20
11 گلریز پره سر 19 3 5 11 21 41 20- 14
12 نصررشت 19 2 5 12 10 30 20- 11
برچسب ها : ج رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان درفصل 94-93 تا پایان هفته نوزدهم - رشت
برنامه نوجوانان درسال 94 در هفته هجدهم ونوزدهم اعلام شد
ضمن تبریک سال نو و خسته نباشید به کمیته مسابقات استان گیلان طبق این برنامه مسابقات نوجوانان در لیگ برتر در سال 94 برگزار می گردد که براین اساس پرسپولیس رشت در هفته هجدهم مهمان و هغته نوزدهم میربان می باشد.

هفته هجدهم دوشنبه 94/1/17 ساعت 15/30

مجتمع فولاد فومن 1 - 0 پرسپولیس رشت

فجرشهید محسنی رضوانشهر 1 - 0 نصررشت

شهید پورزکی انزلی 2- 0 شهرداری رشت

آبی پوشان رشت - گلریز پر ه سر

کادوس ماسال 3 - 2 فتح لاهیجان

خزر لنگرود 2 - 1 گمرک انزلی

هفته نوزدهم دوشنبه 94/1/24 ساعت 15/30

پرسپولیس رشت - کادوس ماسال

گلریز پر ه سر - مجتمع فولاد فومن

گمرک انزلی - نصر رشت

فتح لاهیجان - شهید پورزکی انزلی

خزر لنگرود - آبی پوشان رشت

شهرداری رشت - فجرشهیدمحسنی رضوانشهر

برچسب ها : برنامه نوجوانان درسال 94 در هفته هجدهم ونوزدهم اعلام شد - هفته ,رشت ,هجدهم ,پرسپولیس ,هفته هجدهم ,کادوس ماسال ,شهید پورزکی ,فولاد فومن ,مجتمع فولاد
برنامه هفته شانزدهم و هفدهم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

هفته شانزدهم

دوشنبه ۹۳/۱۲/۱۱ ساعت ۱۴/۳۰ :

خزر لنگرود 1 – 3 پرسپولیس رشت - زمین ی لنگرود

شهید پورزکی انزلی 4– 1 فجرشهید محسنی رضوانشهر - زمین ی نویر انزلی

گلریز پره سر 0- 3 گمرگ انزلی زمین مهربخش پرسره

آبی پوشان رشت 1– 0 فتح لاهیجان - زمین آب منطقه ای رشت

مجتمع فولاد فومن 2– 2شهرداری رشت - زمین لولمان فومن

یکشنبه ۹۳/۱۲/۱۰ ساعت ۱۲ :

کادوس ماسال 2–0 نصر رشت - زمین شهید محبی ماسال

هفته هفدهم

۹۳/۱۲/۱۵ ساعت ۱۴/۳۰ : به علت بارش شدید و نامساعت بودن زمین این هفته بازیها به غیراز یک بازی به تاریج دیگری موکول شد.

این هفته بازیها به پنج شنبه 93/12/21 موکول شد

پرسپولیس رشت 0–2 آبی پوشان رشت - زمین: دخانیات رشت

گلریز پره سر 2– 0خزر لنگرود - زمین شهید مهربخش پره سر

گمرگ انزلی1 - 0فجرشهید محسنی رضوانشهر زمین ی جزیره طالقانی

شهرداری رشت 0– 1 کادوس ماسال - زمین شهرداری رشت

نصر رشت 0– 1شهید پورزکی انزلی - زمین کارگران رشت

فتح لاهیجان 3– 1مجتمع فولاد فومن - زمین تختی لاهیجان

برچسب ها : برنامه هفته شانزدهم و هفدهم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان - هفته ,انزلی ,زمین ,ماسال ,فومن ,لاهیجان ,فولاد فومن ,کادوس ماسال ,هفته بازیها ,زمین ی ,رضوانشهر زمین
نوجوانان هفته هجدهم میهمان فولادفومن هستند
طبق اعلام کمیته مسابقات نوجوانان از هفته هجدهم مهمان تیم فولاد فومن در فومن می باشد باید دید که این دو تیم در هفته شانزدهم چه نتیجه ای را ب خواهند کرد.

چهارشنبه 93/12/20 ساعت زمین لولمان فومن

فولاد فومن - پرسپولیس رشت

این بازی به علت بازیهای معوقه به تاریخ دیگری موکول شد

این بازی به سال بعد دوشنبه 94/1/17 ساعت16 زمین لولمان فومن موکول شد.

برچسب ها : نوجوانان هفته هجدهم میهمان فولادفومن هستند - فومن ,هفته ,لولمان فومن ,زمین لولمان ,هفته هجدهم
ج لیگ نوجوانان تا پایان هفته هفدهم
ج لیگ برتر نوجوانان گیلان

رتبه

تیم

بازی

امتیاز

1

شهید پورزکی انزلی

17

45

2

گمرک انزلی

17

35

3

کادوس ماسال

17

33

4

فتح لاهیجان

17

30

5

آبی پوشان رشت

17

25

6

شهرداری رشت 17 24

7

پرسپولیس رشت

17 23

8

مجتمع فولاد فومن

17 18

9

شهید محسنی رضوانشهر

17 18

10

خزر لنگرود

17

14

11

گلریز پره سر

17 14

12

نصر رشت

17 10
در برگرفته از سایت هیت فوتبال استان
برچسب ها : ج لیگ نوجوانان تا پایان هفته هفدهم
اعلام شرایط سنی رده های تیم های پایه فوتبال آقایان که از فدارسیون فوتبال به باشگاه فا شد

اعلام شرایط سنی رده های تیم های پایه فوتبال آقایان

شرایط سنی رده های تیم های پایه فوتبال آقایان در فصل های 95-94 و 96-95 اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال:

شرایط سنی رده های تیم های پایه فوتبال آقایان در فصل 95-94 و 96-95 به شرح زیر جهت نظارت باشگاه های مربوطه بر حسن اجرای آن اعلام شد:

* رده سنی فصل 95-94

نونهالان زیر ده سال: 11 دی 1384 به بعد

نونهالان زیر یازده سال: 11 دی 1383 به بعد

نونهالان زیر دوازده سال: 11 دی 1382 به بعد

نونهالان زیر سیزده سال: 11 دی 1381 به بعد

نونهالان زیر چهارده سال: 11 دی 1380 به بعد

نوجوانان زیر شانزده سال: 11 دی 1378 به بعد

جوانان زیر نوزده سال: 11 دی 1375 به بعد

امید زیر بیست و یک سال: 11 دی 1373 به بعد

* رده سنی فصل 96-95

نونهالان زیر ده سال: 11 دی 1386 به بعد

نونهالان زیر یازده سال: 11 دی 1385 به بعد

نونهالان زیر دوازده سال: 11 دی 1384 به بعد

نونهالان زیر سیزده سال: 11 دی 1383 به بعد

نونهالان زیر چهارده سال: 11 دی 1382 به بعد

نوجوانان زیر شانزده سال: 11 دی 1380 به بعد

جوانان زیر نوزده سال: 11 دی 1377 به بعد

امید زیر بیست و یک سال: 11 دی 1375 به بعد

برچسب ها : اعلام شرایط سنی رده های تیم های پایه فوتبال آقایان که از فدارسیون فوتبال به باشگاه فا شد - نونهالان ,فوتبال ,آقایان ,پایه ,شرایط ,اعلام ,فوتبال آقایان ,پایه فوتبال ,اعلام شرایط ,پایه فوتبال آقایان
برنامه نوجوانان درسال 94 در هفته هجدهم ونوزدهم اعلام شد
ضمن تبریک سال نو و خسته نباشید به کمیته مسابقات استان گیلان طبق این برنامه مسابقات نوجوانان در لیگ برتر در سال 94 برگزار می گردد که براین اساس پرسپولیس رشت در هفته هجدهم مهمان و هغته نوزدهم میربان می باشد.

هفته هجدهم دوشنبه 94/1/17 ساعت 15/30

مجتمع فولاد فومن - پرسپولیس رشت

فجرشهید محسنی رضوانشهر - نصررشت

شهید پورزکی انزلی - شهرداری رشت

آبی پوشان رشت - گلریز پر ه سر

کادوس ماسال - فتح لاهیجان

خزر لنگرود - گمرک انزلی

هفته نوزدهم دوشنبه 94/1/24 ساعت 15/30

پرسپولیس رشت - کادوس ماسال

گلریز پر ه سر - مجتمع فولاد فومن

گمرک انزلی - نصر رشت

فتح لاهیجان - شهید پورزکی انزلی

خزر لنگرود - آبی پوشان رشت

شهرداری رشت - فجرشهیدمحسنی رضوانشهر

برچسب ها : برنامه نوجوانان درسال 94 در هفته هجدهم ونوزدهم اعلام شد - هفته ,رشت ,هجدهم ,پرسپولیس ,هفته هجدهم ,شهید پورزکی ,مجتمع فولاد
نوجوانان هفته هجدهم میهمان فولادفومن هستند
طبق اعلام کمیته مسابقات نوجوانان از هفته هجدهم مهمان تیم فولاد فومن در فومن می باشد باید دید که این دو تیم در هفته شانزدهم چه نتیجه ای را ب خواهند کرد.

چهارشنبه 93/12/20 ساعت زمین لولمان فومن

فولاد فومن - پرسپولیس رشت

این بازی به علت بازیهای معوقه به تاریخ دیگری موکول شد

برچسب ها : نوجوانان هفته هجدهم میهمان فولادفومن هستند - فومن ,هفته ,هفته هجدهم
داداش زاده برای دومین بار در تاریخ دروازبان شد
برای دیدن تصاویر و مطالب مربوط به دیدار خیریه ی ستارگان سرخ با نجات یافتگان بهزیستی به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.varzesh3.com/news/?itemid=1207362&title=%d8%af%d9%8a%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%d9%8a%d8%b1%d9%8a%d9%87-%d9%be%d9%8a%d8%b4%da%a9%d8%b3%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%b1%d8%ae%d8%a2%d8%a8%d9%8a-%28%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%aa%d8%b5%d9%88%d9%8a%d8%b1%d9%8a%29
برچسب ها : داداش زاده برای دومین بار در تاریخ دروازبان شد
نوجوانان از صعود بازماندند ولی در اخلاق و نظم و کادرفنی اول شدند

نوجوانان پرسپولیس رشت بعد از پشت سر گذاشتن 5 بازی خوب و حساب شده با یک امتیاز اختلاف از صعودبه مرحله بعدی مسابقات جا ماندند. ولی فدارسیون فوتبال ایران آقای ناصری که در تالش مکان بازیهاحضور داشتند بعدازپایان بازیها تیم نوجوانان پرسپولیس رشت را بهترین تیم این مسابقات به عنوان تیم اخلاق و تیم با نظم وانضباط و بهترین کادرفنی و س رست این دوره مسابقات لقب دادند که بایدبه باشگاه پرسپولیس رشت و هیت فوتبال گیلان تبریک گفت که چنین تیمهای را روانه مسابقات می کند.

درضمن علی بافکر با 5گل زده از پرسپولیس رشت آقای گل این مسابقات

لقب گرفت.

تیم نوجوانان از 5 بازی خود 2برد و 2تساوی و یک باخت با 8امتیاز در مکان سوم ج قرار گرفت.

ع های تیم نوجوانان درتالش

برچسب ها : نوجوانان از صعود بازماندند ولی در اخلاق و نظم و کادرفنی اول شدند - نوجوانان ,مسابقات ,پرسپولیس ,نوجوانان پرسپولیس
نوجوانان هفته هجدهم میهمان فولادفومن هستند
طبق اعلام کمیته مسابقات نوجوانان از هفته هجدهم مهمان تیم فولاد فومن در فومن می باشد باید دید که این دو تیم در هفته شانزدهم چه نتیجه ای را ب خواهند کرد.

چهارشنبه 93/12/20 ساعت زمین لولمان فومن

فولاد فومن - پرسپولیس رشت

برچسب ها : نوجوانان هفته هجدهم میهمان فولادفومن هستند - فومن ,هفته ,هفته هجدهم
نوجوانان در اولین دیدار رسمی کشوری خود با شهرداری اردبیل به میدان می روند
طبق قرعه کشی مسابقات کشوری در مکان بازیها در تالش به میربانی شهرداری تالش در ورزشگاه پوریا ولی که

همه تیمها به طور دوره ای باهم در پنج روز به میدان می روند که این بازیها از فردا استارت می خورد طبق برنامه نوجوانان پرسپولیس رشت پنج شنبه 93/11/30 ساعت 12 باتیم شهرداری اردبیل به میدان می روند.

اکباتان اردبیل 0 - 5 شهرداری انزلی 10 صبح

پرسپولیس رشت 1 - 1 شهرداری اردبیل 12 ظهر

گل پرسپولیس را مهرگان فروتن به ثمر رساند

تیم پرسپولیس در ضربات پن ی بازنده شد ولی در این دوره بازیها اگر امتیازها تساوی شود این پن ی ها به حساب خواهد آمد

شهرداری تالش 0 - 3 کانون اردبیل 14 بعداز ظهر

93/12/1 ورزشگاه غدیر تالش

شهرداری انزلی 1 - 0 پرسپولیس رشت ساعت 10 صبح

گل نزدیم دوتا به تیرزدیم تا گل خوردیم ولی بازی خوبی بود همه لذت بردند

اکباتان اردبیل 0 - 0 کانون اردبیل ساعت 12 ظهر

شهرداری تالش 1 - 4 شهرداری اردبیل ساعت 14 بعدازظهر

شنبه 93/12/2

پرسپولیس رشت 1 - 1 کانون اردبیل ساعت 10 صبح

این بار درضربات پن ی بردیم ولی یک امتیاز حساب میشه تاروز آ

علی بافکر زننده گل پرسپولیس

شهرداری انزلی 1 - 1 شهرداری اردبیل ساعت 12 ظهر

درضربات پن ی شهرداری انزلی برنده شد تا روزآ

شهرداری تالش 3 - 2 اکباتان اردبیل ساعت 14 بعدازظهر

یکشنبه 93/12/3

کانون اردبیل 0 - 0 شهرداری اردبیل ساعت 10صبح

تیم کانون درضربات پن ی برنده شد تاروزآ

پرسپولیس رشت 3 - 2 اکباتان اردبیل ساعت 12ظهر

هتریک علی بافکر درتالش

شهرداری تالش 2 - 2 شهرداری انزلی ساعت 14 بعدازظهر

دوشنبه93/12/4

شهرداری اردبیل 7 - 0 اکباتان اردبیل ساعت 10صبح

کانون اردبیل 1 - 1 شهرداری انزلی ساعت 12 ظهر

شهرداری تالش 1 - 2 پرسپولیس رشت ساعت 14 بعداز ظهر

علی بافکر و مهیار خداریاری زننده گلهای این بازی

علی بافکر مهیار خدایاری

ج نوجوانان تا پایان بازیها

بازیها امتیاز تفاضل گل

1-شهرداری اردبیل 5 9 10+

2-شهرداری انزلی 5 9 8+

3-پرسپولیس رشت 5 8 2+

4-کانون اردبیل 5 7 0+

5- شهرداری تالش 5 4 6-

6-اکباتان اردبیل 5 1 13-

برچسب ها : نوجوانان در اولین دیدار رسمی کشوری خود با شهرداری اردبیل به میدان می روند - شهرداری ,ساعت ,اردبیل ,پرسپولیس ,تالش ,کانون ,شهرداری اردبیل ,شهرداری تالش ,شهرداری انزلی ,درضربات پن ی ,اکباتان اردبیل
نوجوانان از صعود بازماندند ولی در اخلاق و نظم و کادرفنی اول شدند

نوجوانان پرسپولیس رشت بعد از پشت سر گذاشتن 5 بازی خوب و حساب شده با یک امتیاز اختلاف از صعودبه مرحله بعدی مسابقات جا ماندند. ولی فدارسیون فوتبال ایران آقای ناصری که در تالش مکان بازیهاحضور داشتند بعدازپایان بازیها تیم نوجوانان پرسپولیس رشت را بهترین تیم این مسابقات به عنوان تیم اخلاق و تیم با نظم وانضباط و بهترین کادرفنی و س رست این دوره مسابقات لقب دادند که بایدبه باشگاه پرسپولیس رشت و هیت فوتبال گیلان تبریک گفت که چنین تیمهای را روانه مسابقات می کند.

درضمن علی بافکر با 5گل زده از پرسپولیس رشت آقای گل این مسابقات لقب گرفت.

تیم نوجوانان از 5 بازی خود 2برد و 2تساوی و یک باخت با 8امتیاز در مکان سوم ج قرار گرفت.

ع های تیم نوجوانان درتالش

برچسب ها : نوجوانان از صعود بازماندند ولی در اخلاق و نظم و کادرفنی اول شدند - نوجوانان ,مسابقات ,پرسپولیس ,نوجوانان پرسپولیس
نوجوانان پرسپولیس رشت بیست و نهم بهمن 93درلیگ کشوری به میدان می روند
طبق اعلام رئیس کمیته مسابقات استان آقای ایرج عبدی در قرعه کشی که در فدارسیون فوتبال انجام گرفت نوجوانان پرسپولیس رشت درگروه 3 که شش تیمی هستند در حوزه شمال به میزبانی تیم شهرداری تالش باید در تاریخ 93/11/29 باتیمهای شهرداری تالش-شهرداری انزلی-شهرداری اردبیل-اکباتان اردبیل-کانون اردبیل به طور دوره ای بازی کنند و یک تیم به مرحله دوم صعود می کند .برای آگاهی بهتر به دوستان می توانید به سایت www.ffiri.irمراجعه کنید.!!!!!

برای تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در لیگ کشور آروزی موفقیت را داریم.

برچسب ها : نوجوانان پرسپولیس رشت بیست و نهم بهمن 93درلیگ کشوری به میدان می روند - شهرداری ,اردبیل ,پرسپولیس ,نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس ,شهرداری تالش
نوجوانان در اولین دیدار رسمی کشوری خود با شهرداری اردبیل به میدان می روند
طبق قرعه کشی مسابقات کشوری در مکان بازیها در تالش همه تیمها به طور دوره ای باهم در پنج روز به میدان می روند که این بازیها از فردا استارت می خورد طبق برنامه نوجوانان پرسپولیس رشت پنج شنبه 93/11/30 ساعت 12 باتیم شهرداری اردبیل به میدان می روند.

اکباتان اردبیل 0 - 5 شهرداری انزلی 10 صبح

پرسپولیس رشت 1 - 1 شهرداری اردبیل 12 ظهر

گل پرسپولیس را مهرگان فروتن به ثمر رساند

تیم پرسپولیس در ضربات پن ی بازنده شد ولی در این دوره بازیها اگر امتیازها تساوی شود این پن ی ها به حساب خواهد آمد

شهرداری تالش 0 - 3 کانون اردبیل 14 بعداز ظهر

93/12/1 ورزشگاه غدیر تالش

شهرداری انزلی 1 - 0 پرسپولیس رشت ساعت 10 صبح

اکباتان اردبیل 0 - 0 کانون اردبیل ساعت 12 ظهر

شهرداری تالش 1 - 4 شهرداری اردبیل ساعت 14 بعدازظهر

شنبه 93/12/2

پرسپولیس رشت - کانون اردبیل ساعت 10 صبح

شهرداری انزلی - شهرداری اردبیل ساعت 12 ظهر

شهرداری تالش - اکباتان اردبیل ساعت 14 بعدازظهر

یکشنبه 93/12/3

کانون اردبیل - شهرداری اردبیل ساعت 10صبح

پرسپولیس رشت - اکباتان اردبیل ساعت 12ظهرشهرداری تالش - شهرداری انزلی ساعت 14 بعدازظهر

دوشنبه93/12/4

شهرداری اردبیل - اکباتان اردبیل ساعت 10صبح

کانون اردبیل - شهرداری انزلی ساعت 12 ظهر

شهرداری تالش - پرسپولیس رشت ساعت 14 بعاز ظهر

ج بازیها تا پایان روز اول

امتیاز تفاضل گل

1-شهرداری انزلی 3 5+

2-کانون اردبیل 3 3+

3-شهرداری اردبیل 1 0

4-پرسپولیس رشت 1 0

5-شهرداری تالش 0 3-

6-اکباتان اردبیل 0 5-

برچسب ها : نوجوانان در اولین دیدار رسمی کشوری خود با شهرداری اردبیل به میدان می روند - شهرداری ,ساعت ,پرسپولیس ,اردبیل ,اکباتان ,کانون ,شهرداری اردبیل ,شهرداری انزلی ,پرسپولیس رشت ,اردبیل ساعت ,کانون اردبیل
ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد
تاریخ تیمها ساعت هفته ورزشگاه
1 93/12/10
پرسپولیس 0- 2گمرک انزلی 14:30 14 دخانیات رشت
2 " " " کادوس ماسال 1- 0شهید پورزکی " " " شهید محبی ماسال
3 " " " گلریز پره سر1 - 1فتح لاهیجان " " " شهید مهربخش پره سر
4 " " " فولاد فومن0 -0فجر شهید محسنی " " " لولمان فومن
5 " " " خزر لنگرود1 - 1شهردار رشت " " " ء لنگرود
6 " " " آبی پوشان 3- 1نصررشت " " " آب منطقه ای
1 93/11/17
گمرک انزلی 2- 4شهید پورزکی 14:30 15 ء جزیره انزلی
2 " " " پرسپولیس 2 -1 گلریز پره سر " " " کفترود رشت
3 " " " فجر محسنی 0- 2کادوس ماسال " " " معلم رضوانشهر
4 " " " فتح لاهیجان 5- 2خزر لنگرود " " " تختی لاهیجان
5 " " " نصررشت1- 2فولاد فومن " " " متعاقباً اعلام میگردد
6 " " " شهرداری رشت - آب پوشان " " " شهرداری رشت
برچسب ها : ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد - شهید ,انزلی
نوجوانان از هفته پانزدهم میزبان پره سر هستند
از هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان. نوجوانان پرسپولیس رشت میزبان تیم گلریزپره سر هستند این بازی 93/11/17 ساعت 14 زمین کفترود برگزار می گردد.

پرسپولیس رشت 2 - 1 گلریزپره سر

این بازی به علت زمین بازی به تاریخ دیگری موکول شد

توجه توجه

این بازی به تاریخ 93/11/21 ساعت 14 زمین دخانیات برگزارمی گردد.

گ نان پرسپولیس.

فرج زاده میلاد عشقی نژاد

برچسب ها : نوجوانان از هفته پانزدهم میزبان پره سر هستند - بازی ,زمین ,پرسپولیس ,نوجوانان ,هفته پانزدهم
نوجوانان پرسپولیس رشت بیست و نهم بهمن 93درلیگ کشوری به میدان می روند
طبق اعلام رئیس کمیته مسابقات استان آقای ایرج عبدی در قرعه کشی که در فدارسیون فوتبال انجام گرفت نوجوانان پرسپولیس رشت درگروه 3 که شش تیمی هستند در حوزه شمال به میزبانی تیم شهرداری تالش باید در تاریخ 93/11/29 باتیمهای شهرداری تالش-شهرداری انزلی-شهرداری اردبیل-اکباتان اردبیل-سهمیه اردبیل به طور دوره ای بازی کنند و یک تیم به مرحله دوم صعود می کند .برای آگاهی بهتر به دوستان می توانید به سایت www.ffiri.irمراجعه کنید.!!!!!

برای تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در لیگ کشور آروزی موفقیت را داریم.

برچسب ها : نوجوانان پرسپولیس رشت بیست و نهم بهمن 93درلیگ کشوری به میدان می روند - شهرداری ,اردبیل ,پرسپولیس ,نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس ,شهرداری تالش
ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد
تاریخ تیمها ساعت هفته ورزشگاه
1 93/12/10
پرسپولیس 0- 2گمرک انزلی 14:30 14 دخانیات رشت
2 " " " کادوس ماسال 1- 0شهید پورزکی " " " شهید محبی ماسال
3 " " " گلریز پره سر1 - 1فتح لاهیجان " " " شهید مهربخش پره سر
4 " " " فولاد فومن0 -0فجر شهید محسنی " " " لولمان فومن
5 " " " خزر لنگرود1 - 1شهردار رشت " " " ء لنگرود
6 " " " آبی پوشان 3- 1نصررشت " " " آب منطقه ای
1 93/11/17
گمرک انزلی 2- 4شهید پورزکی 14:30 15 ء جزیره انزلی
2 " " " پرسپولیس - گلریز پره سر " " " کفترود رشت
3 " " " فجر محسنی 0- 2کادوس ماسال " " " معلم رضوانشهر
4 " " " فتح لاهیجان 5- 2خزر لنگرود " " " تختی لاهیجان
5 " " " نصررشت- فولاد فومن " " " متعاقباً اعلام میگردد
6 " " " شهرداری رشت - آب پوشان " " " شهرداری رشت
برچسب ها : ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد - شهید ,انزلی
نوجوانان از هفته پانزدهم میزبان پره سر هستند
از هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان. نوجوانان پرسپولیس رشت میزبان تیم گلریزپره سر هستند این بازی 93/11/17 ساعت 14 زمین کقترود برگزار می گردد.

پرسپولیس رشت - گلریزپره سر

این بازی به علت زمین بازی به تاریخ دیگری موکول شد

توجه توجه

این بازی به تاریخ 93/11/21 ساعت 14 زمین دخانیات برگزارمی گردد

برچسب ها : نوجوانان از هفته پانزدهم میزبان پره سر هستند - بازی ,زمین ,نوجوانان ,هفته پانزدهم
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان(هفته چهاردهم)93-94
ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهید پورزکی 14 11 1 2 40 13 27+ 34
2 گمرک انزلی 14 11 1 2 26 6 20+ 34
3 آبی پوشان رشت 14 8 1 5 26 17 9+ 25
4 فتح لاهیجان 14 7 3 4 20 14 6+ 24
5 کادوس ماسال 14 7 2 5 22 12 10+ 23
6 شهرداری رشت 14 6 4 4 25 17 8+ 22
7 پرسپولیس رشت 14 5 2 7 8 17 9- 17
8 فجر محسنی 14 3 4 7 14 20 6- 13
9 خزرلنگرود 14 3 3 8 11 27 16- 12
10 فولاد فومن 14 3 2 9 12 27 15- 11
11 گلریز پره سر 14 2 5 7 16 32 16- 11
12 نصررشت 14 2 4 8 9 24 15- 10
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان(هفته چهاردهم)93-94
ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد
تاریخ تیمها ساعت هفته ورزشگاه
1 93/12/10
پرسپولیس 0- 2گمرک انزلی 14:30 14 دخانیات رشت
2 " " " کادوس ماسال 1- 0شهید پورزکی " " " شهید محبی ماسال
3 " " " گلریز پره سر1 - 1فتح لاهیجان " " " شهید مهربخش پره سر
4 " " " فولاد فومن0 -0فجر شهید محسنی " " " لولمان فومن
5 " " " خزر لنگرود1 - 1شهردار رشت " " " ء لنگرود
6 " " " آبی پوشان 3- 1نصررشت " " " آب منطقه ای
1 93/11/17
گمرک انزلی - شهید پورزکی 14:30 15 ء جزیره انزلی
2 " " " پرسپولیس - گلریز پره سر " " " کفترود رشت
3 " " " فجر محسنی - کادوس ماسال " " " معلم رضوانشهر
4 " " " فتح لاهیجان - خزر لنگرود " " " تختی لاهیجان
5 " " " نصررشت- فولاد فومن " " " متعاقباً اعلام میگردد
6 " " " شهرداری رشت - آب پوشان " " " شهرداری رشت
برچسب ها : ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد - شهید ,انزلی
نوجوانان پرسپولیس رشت کشوری شد

تیم نوجوانان پرسپولیس رشت که درسال 92-93 می بایست قهرمان می شد ولی به خاطر ضعف مربی آن سال و ارتباطی که وی با بازیکنان داشت که بعداز برکناری آن مربی. سکان هدایت تیم رابه عهده مربی خوب و با تجربه به نام آقای واژبخت واگذارشد که توانست با نظم و انضباطی که به تیم ارایه دادنتایج قابل قبولی را ب نماید و به مقام دومی برسد.ولی با کش و قوس فراوان و نامه نگاریهای کمیته مسابقات جواز حضور به لیگ کشوری را گرفتند.این موفغیت را به جامعه فوتبال گیلان بخصوص طرفداران پرسپولیس و بازیکنان این تیم تبریک عرض می نماییم.

این هم نامه رسمی جواز حضور پرسپولیس رشت در مسابقات لیگ کشوری که به هیات استان ارسال شد و به باشگاه ابلاغ گردید. قابل توجه بعضی از؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب ها : نوجوانان پرسپولیس رشت کشوری شد - پرسپولیس ,کشوری ,مربی ,جواز حضور ,نوجوانان پرسپولیس
نوجوانان پرسپولیس گل نزد و به تیرزد ولی دروازبان خودی 3امتیاز را به گمرک داد
از هفته چهاردهم مسابقات نوجوانان لیگ برتر استان پرسپولیس رشت مهمان تیم خوب گمرگ انزلی بود که این بازی می بایست پرسپولیس برنده بازی می شد که به طور عجیب نتیحه را واگذار د . داور بازی یک پن ی 100%را برای پرسپولیس نگرفت 3توپ ما به تیر خورد و 2 تک به تک را مهاجمان بیرون زدند و در نهایت افشار پورمند بازیکن باسابقه این تیم و دروازبان خوب ما در این روز با گمرکها بود و 2 توپ را به گمرکها تقدیم کرد تا آنها به راحتی گل کنند و3 امتیاز را به این تیم تقدیم کند. ولی در کل بازیکنان پرسپولیس خیلی بهتر و روانتر بازی د.گمرگ از 14 بازی با32امتیاز در مکان دوم و پرسپولیس از 14 بازی با 17 امتیاز در مکان هفتم ج 12تیمی قراردارند.

93/11/10ساعت12زمین دخانیات رشت

پرسپولیس رشت 0 - 2 گمرگ انزلی

برچسب ها : نوجوانان پرسپولیس گل نزد و به تیرزد ولی دروازبان خودی 3امتیاز را به گمرک داد - پرسپولیس ,بازی ,گمرگ ,گمرگ انزلی
نتایج هفته سیزدهم لیگ برتر نوجوانان گیلان پرسپولیس باخت ولی حقش برد بود؟
۹۳/۱۰/۲۶ ساعت ۱۴ :

گمرگ انزلی ۲ – ۲ کادوس ماسال / ی جزیره

فتح لاهیجان ۱ – ۰ پرسپولیس رشت / تختی لاهیجان

داور بازی یک پن ی دقیقه 93 در وقت اضافه برای پرسپولیس نگرفت

شهید پورزکی انزلی ۳ – ۲ مجتمع فولاد فومن / ی نویر انزلی

شهرداری رشت ۲ – ۲ گلریز پره سر / شهرداری

فجر شهید محسنی رضوانشهر ۲ – ۱ آبی پوشان رشت / ورزشگاه شهید مهربخش

نصر رشت ۱ – ۱ خزر لنگرود / کارگرا

برچسب ها : نتایج هفته سیزدهم لیگ برتر نوجوانان گیلان پرسپولیس باخت ولی حقش برد بود؟ - شهید ,پرسپولیس ,انزلی
پرسپولیس رشت در بازی معوقه از هفته اول دور برگشت به میدان می رود
طبق گفته رئیس کمیته مسابقات آقای ایرج عبدی نوجوانان پرسپولیس باید بازی معوقه خود را از هفته اول لیگ برتر نوجوانان را برگزار کند و بعداز تعطیلات 1ماه به خاطر امتحانات بازیکنان که جا دارد به مسئولان هئیت فوتبال بابت اینکه به درس بازیکنان اهمیت می دهند تشکر و قدرانی کرد. تیم نوجوانان تمرینات خوبی را با کادرفنی جدید خود داشته و آماده بازی در شروع نیم فصل دوم هستندبرای نوجوانان آرزوی موفقیت را داریم.

هفته دوازدهم پرسپولیس رشت میزبان شهرداری رشت است پرسپولیس از 12بازی با 17 امتیاز درمکان هفتم ج و شهرداری از 12 بازی با 18 امتیاز در مکان ششم ج 12 تیمی قراردارند.

93/10/30 ساعت 14 زمین جنگل

پرسپولیس رشت 1 - 2 شهرداری رشت

گل: فرج زاده

نکته:در فوتبال گل نزنی گل می خوری .نوجوانان بازی خوبی به نمایش گذاشتندبازی یک طرفه بود وبچه ها هر چقدر حمله د به دربسته خوردند 3تک به تک را شکارچی نزد و 3 امتیاز باارزشی را از دست دادیم.بازی رفت 4بر0 به سود شهرداری رشت به پایان رسیده بود.

برچسب ها : پرسپولیس رشت در بازی معوقه از هفته اول دور برگشت به میدان می رود - بازی ,پرسپولیس ,نوجوانان ,شهرداری ,امتیاز ,بازی معوقه
ج رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان فصل 94-93 هفته سیزدهم
ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهید پورزکی انزلی 13 11 1 1 40 12 28+ 34
2 گمرک انزلی 13 10 1 2 24 6 31
3 فتح لاهیجان 13 7 2 4 18 12 6+ 23
4 آبی پوشان 13 7 1 5 23 16 7+ 22
5 شهرداری رشت 13 6 3 4 24 16 8+ 21
6 کادوس ماسال 13 6 2 5 21 12 9+ 20
7 پرسپولیس رشت 13 5 2 6 8 15 7- 17
8 فجر محسنی 13 3 3 7 14 20 6- 12
9 خزر لنگرود 13 3 2 8 10 26 16- 11
10 نصررشت 13 2 4 7 8 21 13- 10
11 فولاد فومن 13 3 1 9 12 27 15- 10
12 گلریز پره سر 13 2 4 7 14 30 16- 1
برچسب ها : ج رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان فصل 94-93 هفته سیزدهم
ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد
تاریخ تیمها ساعت هفته ورزشگاه
1 93/12/10
پرسپولیس - گمرک انزلی 14:30 14 کفترودرشت
2 " " " کادوس ماسال - شهید پورزکی " " " شهید محبی ماسال
3 " " " گلریز پره سر - فتح لاهیجان " " " شهید مهربخش پره سر
4 " " " فولاد فومن - فجر شهید محسنی " " " لولمان فومن
5 " " " خزر لنگرود - شهردار رشت " " " ء لنگرود
6 " " " آبی پوشان - نصررشت " " " آب منطقه ای
1 93/11/17
گمرک انزلی - شهید پورزکی 14:30 15 ء جزیره انزلی
2 " " " پرسپولیس - گلریز پره سر " " " کفترود رشت
3 " " " فجر محسنی - کادوس ماسال " " " معلم رضوانشهر
4 " " " فتح لاهیجان - خزر لنگرود " " " تختی لاهیجان
5 " " " نصررشت- فولاد فومن " " " متعاقباً اعلام میگردد
6 " " " شهرداری رشت - آب پوشان " " " شهرداری رشت
برچسب ها : ازسوی کمتیه مسابقات برنامه هفته 14و15 لیگ برتر نوجوانان استان اعلام شد - شهید ,انزلی ,شهید پورزکی ,گمرک انزلی
نوجوانان بازی معوقه را آغار می کنند
طبق گفته رئیس کمیته مسابقات آقای ایرج عبدی نوجوانان پرسپولیس باید بازی معوقه خود را از هفته اول لیگ برتر نوجوانان را برگزار کند و بعداز تعطیلات 1ماه به خاطر امتحانات بازیکنان که جا دارد به مسئولان هئیت فوتبال بابت اینکه به درس بازیکنان اهمیت می دهند تشکر و قدرانی کرد. تیم نوجوانان تمرینات خوبی را با کادرفنی جدید خود داشته و آماده بازی در شروع نیم فصل دوم هستندبرای نوجوانان آرزوی موفقیت را داریم.

93/10/26 ساعت 14 زمین کفترود

پرسپولیس رشت - شهرداری رشت

برچسب ها : نوجوانان بازی معوقه را آغار می کنند - نوجوانان ,بازی ,بازی معوقه
فرزادگرفمی سرمربی نوجوانان منصوب شد
طی حکمی از طرف مدیر عامل باشگاه آقای فرزادگرفمی بازیکن پیش وت استان که از مربیان خوب استان بوده که با تیم نوجوانان دخانیات قهرمان لیگ استان شده و سرمربی تیم بزرگسالان دخانیات بوده و در سال گذشته به عنوان سرمربی جوانان مقاومت در استان فعالیت داشته که بعد از توافق نهایی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان منصوب شده است .برای وی و تیم نوجوانان آرزوی موفقیت را داریم.

درضمن سرمربی گذشته این تیم آقای سیروس دهدار به صلاحدیدمدیریت باشگاه سرمربی تیم جوانان منصوب شد.

برچسب ها : فرزادگرفمی سرمربی نوجوانان منصوب شد - سرمربی ,نوجوانان ,استان ,منصوب ,نوجوانان منصوب ,عنوان سرمربی
ش ت تیم تازه تاسیس درمقابل نوجوانان پرسپولیس
دریک بازی دوستانه چهارشنبه 93/10/17 ساعت15 درزمین پسیخان رشت زمین تمرین سایپا تیم تازه تاسیس که مدیریت باشگاه و کادرفنی و 70%بازیکنان آن درسالهای نه چندان دور به عنوان مربی وبازیکن در رده جوانان ونوجوانان پرسپولیس فعالیت داشتند و درکنار مدیریت باشگاه بزرگ پرسپولیس رشت راه و روش تیم داری را آموز ش دیده بودند باشگاه سایپا گیلان را تاسیس د و توانستند با بازیکنانی که از پرسپولیس رفتند تیم داری را در لیگ رشت در رده سنی نوجوانان وجوانان را تجربه کنند ولی قرار بود خودشان زحمت بکشند و تیم را به لیگ برتر برسانند ولی دربین را ه متوجه شدند که کارخیلی سخت است ودررده جوانان امیتاز دسته اول استان را یداری د ودیگر زحمت را به جان ن یدن!!!!

جوانان سایپا 0 - 2 نوجوانان پرسپولیس رشت

هردو گل بازی را محمد کیوان خواه به ثمر رساند

یک نکته برادرانه از من نویسنده به یادداشته باشید شما که در پرسپولیس بزرگ شدید و راه و روش تیم داری و مربیگری را آموزش دیده اید!!! قدرشناس باشید نه نمک نشناس!

برچسب ها : ش ت تیم تازه تاسیس درمقابل نوجوانان پرسپولیس - پرسپولیس ,نوجوانان ,داری ,جوانان ,تاسیس ,باشگاه ,نوجوانان پرسپولیس ,مدیریت باشگاه ,تازه تاسیس
بازدید بهزاد داداش زاده در جشن ولایت مرکز آموزش درمانی رازی و جانیازان شیمیایی 8سال دفاع مقدس

ع یادگاری از جانبازان شیمیایی8 سال دفاع مقدس

بهزاد داداش زاده مدیرعامل باشگاه آذربایجان تهران و پرسپولیس رشت به همراه سید مهدی حسینی و علی نوری دو هم بازی قدیمی خود و مربی فعلی تیم پروین به دعوت مسئولان مرکز آموزش درمانی روانپزشکی رازی آقای میکائیل قاسم زاده و بازدید از جانبازان شیمیایی 8 سال دفاع مقدس به مجتمع رفتند و قرارشد که از طرف بهزاد داداش زاده و سید مهدی حسینی و علی نوری لباس تمرین و یک دستگاه یخچال به این مرکز اهدا ء شود . باتشکر و خدا قوت به همه عزیزانی که برای این مرکز آموزش درمانی زحمت می کشند.

برچسب ها : بازدید بهزاد داداش زاده در جشن ولایت مرکز آموزش درمانی رازی و جانیازان شیمیایی 8سال دفاع مقدس - زاده ,مرکز ,درمانی ,آموزش ,داداش ,مقدس ,آموزش درمانی ,مرکز آموزش ,داداش زاده ,بهزاد داداش ,دفاع مقدس ,مرکز آموزش درمانی
در برگرفته از سایت مرکز روانپزشکی رازی

بازدید آقای بهزاد داداش زاده و سید مهدی حسینی و علی نوری از بیمارستان
روز چهارشنبه 17 دی ماه آقای بهزاد داداش زاده از بازیکنان اسبق تیم ملی و آقای سلمان تاجدار مربی تیم پارسه از تیم های لیگ دسته یک و سید مهدی حسینی و علی نوری از بازیکنان قدیمی تیم ملی و باشگاهی ایران از مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی بازدید د و در جشنی که بمناسبت ولادت اکرم (ص) و جعفر صادق (ع) تهیه شده بود در بین مددجویان بیمارستان حضور یافتند و پس از اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و موسیقی بیماران در بخش ها حضور یافتند و از بیماران عیادت د. لازم به ذکر است در این جشن تعدادی از جانبازان سرافراز کشورمان که در بیمارستان زمان شهر تحت مداوا هستند نیز حضور داشتند.


١٣:٥٥ - 1393/10/17 / شماره : ٦٢٠٢ / تعداد نمایش :16

برچسب ها : در برگرفته از سایت مرکز روانپزشکی رازی - حضور ,بیمارستان ,آقای ,حضور یافتند ,مهدی حسینی ,داداش زاده ,بهزاد داداش ,آقای بهزاد ,آقای بهزاد داداش
دیدار مدیرعامل و پیش وتان پرسپولیس با سید حسن در برگرفته از varzesh3

دیدار پیش وتان پرسپولیس با سیدحسن

چهارشنبه شب جمعی از پیش وتان باشگاه پرسپولیس با حضور در حسینیه جماران با سیدحسن نوه بنیانگذار دیدار و گفت وگو د.


به گزارش "ورزش سه" این ملاقات از سوی متنفذین پرسپولیسی برنامه ریزی شده بود و با حضور تعداد زیادی از پیش وتان پرسپولیس انجام شد. پرسپولیسی ها در این دیدار در مورد مشکلات باشگاه پرسپولیس سخن گفتند و در عین حال از تمایلشان برای در اختیار گرفتن 30درصد سهام باشگاه گفتند.

علی پروین، همایون بهزادی، ناصر محمدخانی، ضیاء عربشاهی، رحیم یوسفی، رضا شاهرودی،حسین عبدی، علی ی فر، محمود خوربین، عابدینی،بهزادداداش زاده وحید قلیچ، جواد حسن زاده، مرتضی فنونی زاده، سعید نعیم آبادی، ، ادموند بزیک، روح الله عبادزاده، نجم الدین بخشی، کوروش برمک و علیرضا عزیزی و ... جمعی از این پیش وتان بودند که به نوبت با سیدحسن گفت وگو د.

درخواست پرسپولیسی ها برای در اختیار گرفتن بخشی از سهام با قول مساعد او برای پیگیری مواجه شده است. برگزیده ای از ع های این مراسم را ببینید:

برچسب ها : دیدار مدیرعامل و پیش وتان پرسپولیس با سید حسن در برگرفته از varzesh3 - پرسپولیس ,پیشوتان ,پرسپولیسی , ,باشگاه ,سیدحسن ,اختیار گرفتن ,پیشوتان پرسپولیس ,باشگاه پرسپولیس ,سیدحسن
مرحله اول استعدادی تیم منتحب 11 سال استان گیلان.آرتین از پرسپولیس هم انتخاب شد

اسامی مرحله اول استعدادی تیم منتحب 11 سال استان گیلان.

به گزارش روابط روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، واحد پایه وجوانان و استعدادی استان گیلان اسامی مرحله اول استعدادی تیم منتخب رده سنی زیر 11 سال استان متولدین 82/10/11 لغایت 83/10/10 را منتشر کرد.

این بازیکنان میبایست جهت حضور در مرحله دوم استعدادی در روز دوشنبه مورخ 93/10/93 ساعت 11/30 صبح در ورزشگاه عضدی رشت حضور بهمرسانند.

اسامی بازیکنان :

 • رضا یوسفی المپیک رضوانشهر
 • حسین هادیان فرهنگیان انزلی
 • مهدی جاوید ان رشت
 • عارف نوبخت شهرداری رشت
 • رضا شاخصی پاسارگاد صومعه سرا
 • سینا نصرتی قایقران انزلی
 • مهدی با انصاف شهرداری لاهیجان
 • محمد با انصاف شهرداری لاهیجان
 • جسین گودرزوند ایرانمهر رشت
 • حمید رضا اصغری ستارگان آستارا
 • ابوالفضل اسرافیل زاده امید آستارا
 • مهدی محمدی فرهنگیان انزلی
 • محمد نوین رودبار
 • ایلیا ایمانی قایقران انزلی
 • علی عبداله پور سیمرغ رودسر
 • آرتین داداش زاده پرسپولیس رشت
 • شروین گرجی نویر انزلی
 • سعید شادکام شهرداری رشت
 • ماهان دلاوری (دروازه بان) ملوان انزلی
 • سپهر لطفی (دروازه بان) ستارگان آستارا
 • رضا یوسف زاده شهرداری رشتبرچسب ها : مرحله اول استعدادی تیم منتحب 11 سال استان گیلان.آرتین از پرسپولیس هم انتخاب شد - انزلی , ,استان ,استعدادی ,مرحله ,آستارا ,استان گیلان ,انزلی مهدی ,اسامی مرحله
اطلاعیه دروغ سایت تازه تاسیس که لیگ جوانان و نوجوانان را می نویسد
طبق نامه کمیته مسابقات هئیت فوتبال استان گیلان که مسئول آن آقای عبدی می باشند از باشگاه پرسپولیس خواستند آیا درمسابقات لیگ مناطق کشور شرکت می نمایید و بعد از جلسه مدیر عامل باشگاه با سرمربی تیم و بازیکنان تصمیم گرفته شد نوجوانان در لیگ مناطق شرکت کنند و باشگاه موافقت خود را اعلام کرد بعداز آن کمیته مسابقات نامه ای به فدراسیون ارسال کرده است که به گفته آقای عبدی مسئول کمیته مسابقات با هیچ سایت و هیج رو مه ای مصاحبه ن و هر کجا این مطلب درج شده باشد دروغ کذب است ما فقط به باشگاه پرسپولیس اعلام کردیم که هنوز جواب نامه در مورد تیم شما به استان اعلام نگردیده است.

دروغ سایتی که در مورد جوانان و نوجوانان می نویسد.

نکته:سایتی که خود را حامی جوانان ونوجوانان می داندبازیچه یک سری آدمهای غیر فوتبالی شده است.

برچسب ها : اطلاعیه دروغ سایت تازه تاسیس که لیگ جوانان و نوجوانان را می نویسد - باشگاه ,دروغ ,جوانان ,اعلام ,نوجوانان ,مسابقات ,کمیته مسابقات ,باشگاه پرسپولیس ,آقای عبدی
فرزادگرفمی سرمربی نوجوانان منصوب شد
طی حکمی از طرف مدیر عامل باشگاه آقای فرزادگرفمی بازیکن پیش وت استان که از مربیان خوب استان بوده که با تیم نوجوانان دخانیات قهرمان لیگ استان شده و سرمربی تیم بزرگسالان دخانیات بوده و در سال گذشته به عنوان سرمربی جوانان مقاومت در استان فعالیت داشته که بعد از توافق نهایی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان منصوب شده است .برای وی و تیم نوجوانان آرزوی موفقیت را داریم.

درضمن سرمربی گذشته این تیم آقای سیروس دهدار به صلاحدیدمدیریت باشگاه سرمربی تیم جوانان منصوب شد.

برچسب ها : فرزادگرفمی سرمربی نوجوانان منصوب شد - سرمربی ,نوجوانان ,استان ,منصوب ,نوجوانان منصوب ,عنوان سرمربی
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان تاپایان نیم فصل93-94
شهیدپورزکی انزلی
قهرمان نیم فصل لیگ برتر نوجوانان استان گیلان شد

رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهیدپورزکی انزلی 11 10 0 1 36 10 26+ 30
2 گمرک بندر انزلی 11 8 1 2 22 6 16+ 25
3 کادوس ماسال 11 6 2 3 20 10 10+ 20
4 فتح لاهیجان 11 6 2 3 17 11 6+ 20
5 آبی پوشان رشت 11 6 0 5 14 11 3+ 18
6 شهرداری رشت 11 5 2 4 20 13 7+ 17
7 پرسپولیس رشت 11 5 2 4 7 10 3- 17
8 فولادتیام فومن 11 3 1 7 8 15 7- 10
9 خزر لنگرود 11 3 0 8 7 23 16- 9
10 فجر رضوانشهر 11 2 2 7 10 17 7- 8
11 نصر رشت 11 2 2 7 5 18 13- 8
12 گلریز پره سر 11 2 2 7 8 24 16- 8
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان تاپایان نیم فصل93-94 - انزلی ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
برنامه ۳بازی عقب افتاده و هفته آ نوجوانان در لیگ برتراعلام شد

باریهای عقب افتاده ۹۳/۹/۱۱ ساعت ۲

پرسپولیس رشت - نصررشت کفترود

این بازی به علت آبگرفتگی زمین کفترود لغوشد

آبی پوشان رشت - کادوس ماسال آب وبرق رشت

گمرگ انزلی - فولاد فومن ی جزیره

نکته جالب اینکه کمیته مسابقات بازیها را در زمین کفترود قبل ندارد که هم رختکن و رختکن داوران و سرویس بهداشتی دار ی درزمین آب وبرق که فقط سرویس بهداشتی دارد ونه رختکن بازیکنان و نه رختکن داوران دارد میربانی را قبل می کند ولی در کفترود نه!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب ها : برنامه ۳بازی عقب افتاده و هفته آ نوجوانان در لیگ برتراعلام شد - رختکن ,کفترود ,سرویس بهداشتی ,رختکن داوران ,زمین کفترود
حکم داداش زاده امضاءشد در برگرفته از سایت داماش گیلان

داداش زاده مدیر اجرایی داماش گیلان

دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۰۰
نامه الکترونیک چاپ pdf

از سوی عابدینی،داداش زاده به عنوان مدیراجرایی داماش گیلان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان،طی حکمی از سوی عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان ، بهزاد داداش زاده به عنوان مدیر اجرایی باشگاه داماش گیلان منصوب شدند .

متن حکم یه شرح زیر است :
بسمه تعالی

جناب آقای بهزاد دادش زاده

با سلام

به موجب این حکم حضرتعالی به عنوان مدیر اجرایی تیم فوتبال داماش شهر باران (گیلان) منصوب می گردید با شناختی که از سوابق درخشان شما در فوتبال چه به عنوان بازیکن وعناوین دیگر دارم و علاقه وافری که در حضرتعالی به امر خدمت به جوانان آن شهرستان وجود دارد قطعا در این وظیفه مهم می توانید نقش کلیدی در توسعه و رشد فوتبال باشگاه ایفا نمائید.

همکاری حضرتعالی با قائم مقام باشگاه و دیگر اعضای محترم رمز موفقیت همگان می باشد

با تشکر

حسن عابدینی

برچسب ها : حکم داداش زاده امضاءشد در برگرفته از سایت داماش گیلان - داماش ,گیلان ,باشگاه ,زاده ,مدیر ,فوتبال ,داماش گیلان ,مدیر اجرایی ,باشگاه داماش ,داداش زاده ,گیلان منصوب ,باشگاه داماش گیلان
از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد

برنامه ی هفته ی دهم و یازدهم

لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

تیمهای اول میزبان می باشند

هفته ی دهم

چهارشنبه 93/8/21 ساعت 14

کادوس ماسال4 – 1خزر لنگرود

93/8/23 ساعت 14

شهرداری رشت 0–1 گمرک انزلی

مجتمع فولاد فومن2 – 1 آبی پوشان رشت

نصر رشت1 –2 فتح لاهیجان

فجررضوانشهر 0– 0پرسپولیس رشت

شهید پورزکی6–0 گلریز پره سر

هفته ی یازدهم لیگ برتر نوجوانان


پنجشنبه 93/8/29 ساعت 14
گــلــریــز پـره سر 0 - 0 فـجــــر رضـوانشهر
فتح لاهیجان 1 - 1 شهرداری رشت
خزرلنگرود 1 - 2 شهیدپورزکی انزلی

دوشنبه 93/9/3 ساعت 14
آبی پوشان رشت - کـادوس مــاســـال
پرسپولیس رشت - نـــصــــــــر رشـــت
این دیدار به علت نامناسب بودن زمین بازی درکفترودبه روز دیگری موکول شد
گمـرک بندرانزلی - فـــولادتــیام فــومنبرچسب ها : از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - هفته ,ساعت ,برتر ,ساعت 14
از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد

برنامه ی هفته ی دهم و یازدهم

لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

تیمهای اول میزبان می باشند

هفته ی دهم

چهارشنبه 93/8/21 ساعت 14

کادوس ماسال4 – 1خزر لنگرود

93/8/23 ساعت 14

شهرداری رشت 0–1 گمرک انزلی

مجتمع فولاد فومن2 – 1 آبی پوشان رشت

نصر رشت1 –2 فتح لاهیجان

فجررضوانشهر 0– 0پرسپولیس رشت

شهید پورزکی6–0 گلریز پره سر

هفته ی یازدهم لیگ برتر نوجوانان


پنجشنبه 93/8/29 ساعت 14
گــلــریــز پـره سر 0 - 0 فـجــــر رضـوانشهر
فتح لاهیجان 1 - 1 شهرداری رشت
خزرلنگرود 1 - 2 شهیدپورزکی انزلی

دوشنبه 93/9/3 ساعت 14
آبی پوشان رشت - کـادوس مــاســـال
پرسپولیس رشت - نـــصــــــــر رشـــت
گمـرک بندرانزلی - فـــولادتــیام فــومنبرچسب ها : از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - هفته ,ساعت ,برتر ,ساعت 14
درگذشت غلامحسین مظلومی سرطلایی فوتبال ایران


غلامحسین مظلومی پیش وت استقلال و تیم ملی فوتبال ایران پس از مدت ها مبارزه با بیماری سرطان عصر امروز چهارشنبه 28 آبان 1393در بیمارستان درگذشت.

مظلومی که به مدت 15 سال رکورددار گ نی در سطح ملی ایران بود، بعد از دو سال مبارزه با سرطان بالا ه دعوت حق را لبیک گفت.

وبلاگ نوجوانان پرسپولیس رشت درگذشت غلامحسین مظلومی را به خانواده محترم ایشان و جامعه فوتبال تسلیت عرض می نماید .

برچسب ها : درگذشت غلامحسین مظلومی سرطلایی فوتبال ایران - مظلومی ,درگذشت ,فوتبال ,غلامحسین ,غلامحسین مظلومی ,درگذشت غلامحسین ,فوتبال ایران ,درگذشت غلامحسین مظلومی
بهزادداداش زاده مدیراجرایی باشگاه داماش شد
بهزاد داداش زاده،

وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: بهزاد داداش زاده بار دیگر به داماش خواهد آمد.

به گزارش وارش اسپرت، بهزاد داداش زاده بازیکن اسبق استقلال رشت، پرسپولیس تهران، استقلال تهران و کمک مربی سابق داماش گیلان در دوران سرمربیگری فیروز کریمی احتمالا به عنوان مدیراجرایی در باشگاه داماش مشغول به کار خواهد شد!

بنابر خبرهای رسیده به نقل از یک منبع آگاه، داداش زاده پس از گفتگو با عابدینی مدیرعامل داماش، امروز جلسه ای را هم با حسین قلی زاده قائم مقام باشگاه داماش برگزار کرده است تا مذاکراتی را در این خصوص داشته باشد.

البته با این توافق اگر داداش زاده را در آینده در پست های بالاتر یا دیگری هم دیدید زیاد تعجب نکنید.

در برگرفته از سایت وارش اسپرت

برچسب ها : بهزادداداش زاده مدیراجرایی باشگاه داماش شد - داماش ,زاده ,داداش ,باشگاه ,وارش ,داداش زاده ,باشگاه داماش ,بهزاد داداش ,داماش گیلان ,وارش اسپرت
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93 نیمی از بازیهای هفته پایانی نیم فصل

رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهیدپورزکی انزلی 11 10 0 1 36 10 26+ 30
2 گمرک بندر انزلی 10 7 1 2 21 6 15+ 22
3 کادوس ماسال 10 6 2 2 20 9 11+ 20
4 فتح لاهیجان 11 6 2 3 17 11 6+ 20
5 شهرداری رشت 11 5 2 4 20 13 7+ 17
6 آبی پوشان رشت 10 5 0 5 13 11 2+ 15
7 پرسپولیس رشت 10 4 2 4 6 10 4- 14
8 فولادتیام فومن 10 3 1 6 8 18 6- 10
9 خزر لنگرود 11 3 0 8 7 23 16- 9
10 فجر رضوانشهر 11 2 2 7 10 17 7- 8
11 نصر رشت 10 2 2 6 5 17 12- 8
12 گلریز پره سر 11 2 2 7 8 24 16 8
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93 نیمی از بازیهای هفته پایانی نیم فصل
از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد

برنامه ی هفته ی دهم و یازدهم

لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

تیمهای اول میزبان می باشند

هفته ی دهم

چهارشنبه 93/8/21 ساعت 14

کادوس ماسال4 – 1خزر لنگرود

93/8/23 ساعت 14

شهرداری رشت 0–1 گمرک انزلی

مجتمع فولاد فومن2 – 1 آبی پوشان رشت

نصر رشت1 –2 فتح لاهیجان

فجررضوانشهر 0– 0پرسپولیس رشت

شهید پورزکی6–0 گلریز پره سر

هفته ی یازدهم لیگ برتر نوجوانان

نجشنبه 93/8/29 ساعت 14

گمرک انزلی – مجتمع فولاد فومن

فتح لاهیجان – شهرداری رشت

آبی پوشان رشت – کادوس ماسال

پرسپولیس رشت – نصر رشت

خزر لنگرود – شهید پورزکی انزلی

گلریز پره سر – فجررضوانشهر

برچسب ها : از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - هفته ,ساعت ,برتر ,مجتمع فولاد ,گمرک انزلی
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93 تا پایان هفته دهم

رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهیدپورزکی انزلی 10 9 0 1 34 9 24+ 27
2 گمرک بندر انزلی 10 7 1 2 21 6 15+ 22
3 کادوس ماسال 10 6 2 2 20 9 11+ 20
4 فتح لاهیجان 10 6 1 3 16 10 6+ 19
5 شهرداری رشت 10 5 1 4 19 12 7+ 16
6 آبی پوشان رشت 10 5 0 5 13 11 2+ 15
7 پرسپولیس رشت 10 4 2 4 6 10 4- 14
8 فولادتیام فومن 10 3 1 6 8 18 6- 10
9 خزر لنگرود 10 3 0 7 6 21 15- 9
10 نصر رشت 10 2 2 6 5 17 12- 8
11 فجر رضوانشهر 10 2 1 7 10 17 7- 7
12 گلریز پره سر 10 2 1 7 8 24 16 7
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93 تا پایان هفته دهم
تسلیت به جامعه ورزش و موسیقی :
وبلاگ نوجوانان پرسپولیس رشت درگذشت زود هنگام هنرمند محبوب کشور عزیزمان "مرتضی پاشایی" را به جامعه موسیقی ایران تسلیت می گوید .
هر چند جسم او از زمین خاکی رخت بر بست ، اما صدا و موسیقی و نام نیک او در قلب و خاطر طرفدارانش جاودانه خواهد ماند...
روحش شاد ، یادش گرامی...
برچسب ها : تسلیت به جامعه ورزش و موسیقی : - موسیقی
برنامه هفته دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد.دوگل نزدیم و مساوی شد
طبق اعلام برنامه بازیها کمیته مسابقات نوجوانان . براین اساس پرسپولیس

رشت مهمان تیم فجر رضوانشهر تاریخ 93/823 ساعت 2در

رضوانشهر برگزار می گرددکه پرسپولیس از 9بازی 13امتیاز در مکان 7ج

قراردارد و فجر رضوانشهر از 9 بازی 6 امتیاز در مکان 12 ج 12یتمی قراردارد.

93/8/23 ساعت2 زمین رضوانشهر


فجرشهیدمحسنی رضوانشهر 0 - 0 پرسپولیس رشت

این تیم تغییرات زیادی داشت و شایان ذکراست که تیم از بازیکنان صغرسنی استفاده کرده است و در آ بازی از گرفتن ع تکی امتناع د.برچسب ها : برنامه هفته دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد.دوگل نزدیم و مساوی شد - رضوانشهر ,پرسپولیس
از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد

برنامه ی هفته ی دهم و یازدهم

لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

تیمهای اول میزبان می باشند

هفته ی دهم

چهارشنبه 93/8/21 ساعت 14

کادوس ماسال4 – 1خزر لنگرود

93/8/23 ساعت 14

شهرداری رشت 0–4 گمرک انزلی

مجتمع فولاد فومن1 – 5آبی پوشان رشت

نصر رشت1 –2 فتح لاهیجان

فجررضوانشهر 0– 0پرسپولیس رشت

شهید پورزکی 5–0 گلریز پره سر

هفته ی یازدهم لیگ برتر نوجوانان

نجشنبه 93/8/29 ساعت 14

گمرک انزلی – مجتمع فولاد فومن

فتح لاهیجان – شهرداری رشت

آبی پوشان رشت – کادوس ماسال

پرسپولیس رشت – نصر رشت

خزر لنگرود – شهید پورزکی انزلی

گلریز پره سر – فجررضوانشهر

برچسب ها : از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - هفته ,ساعت ,برتر ,شهید پورزکی ,مجتمع فولاد ,گمرک انزلی
بازی معوقه پرسپولیس در هفته نهم.باختیم ان هم به تیم اول ج
بازی معوقه پرسپولیس رشت و شهید پورزکی انزلی که قرار بود روز 93/8/16 در ورزشگاه جنگل برگزار شود به دلیل بارندگی و آب گرفتگی به روز دوشنبه93/8/16 در ورزشگاه جنگل موکول شد.


پرسپولیس رشت 0 - 3 شهیدپورزکی انزلی

از بازی معوقه تیم پرسپولیس در یک بازی نزدیک با تیم خوب و آماده شهید پورزکی انزلی تن به ش ت داد.3یا4موقعیت گل داشتیم و می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم ولی چیزی از ارزشها بچه ها تیم کم نشده و نمی شه و در آینده بهتر و بهتر خواهیم شد.این تیم با این بازی که جلوی تیم پرسپولیس انجام داد اگر بازیکن صغرسن نداشته باشد قهرمان نیم فصل و قهرمان لیگ امسال خواهد شد و از الان به کادر فنی و بازیکنانش تبریک می گوییم.

برچسب ها : بازی معوقه پرسپولیس در هفته نهم.باختیم ان هم به تیم اول ج - بازی ,پرسپولیس ,معوقه , جنگل ,ورزشگاه ,معوقه پرسپولیس ,بازی معوقه ,بازی معوقه پرسپولیس
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته نهم)
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93
رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1

شهیدپورزکی انزلی

9 8

0

1 28 9 19+ 24

2

گمرک انزلی 9 6 1 2 20 6 14+ 19
3 کادوس ماسال 9 5

2

2 16 8 8+ 17
4 شهرداری رشت 9 5 1 3 19

10

9+ 16
5 فتح لاهیجان 9 5 1 3 14

10

4+ 16
6 آبی پوشان رشت 9 5 0 4 12 9 3+ 15
7 پرسپولیس رشت 9

4

1 4 6 13

7-

13

8

خزر لنگرود 9 3 0 6 5 17 12- 9
9 نصر رشت 9 2 2 5 5 15 10- 8
10 گلریز پره سر 9 2 1 6 10

20

10- 7
11 فولادتیام فومن 9 2

1

6 8 18 10- 7
12 فجر رضوانشهر 9 2 0

7

10

17

7- 6
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته نهم) - رشت ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد

برنامه ی هفته ی دهم و یازدهم

لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

تیمهای اول میزبان می باشند

هفته ی دهم

چهارشنبه 93/8/21 ساعت 14

کادوس ماسال – خزر لنگرود

93/8/23 ساعت 14

شهرداری رشت – گمرک انزلی

مجتمع فولاد فومن – آبی پوشان رشت

نصر رشت – فتح لاهیجان

فجررضوانشهر – پرسپولیس رشت

شهید پورزکی – گلریز پره سر

هفته ی یازدهم لیگ برتر نوجوانان

نجشنبه 93/8/29 ساعت 14

گمرک انزلی – مجتمع فولاد فومن

فتح لاهیجان – شهرداری رشت

آبی پوشان رشت – کادوس ماسال

پرسپولیس رشت – نصر رشت

خزر لنگرود – شهید پورزکی انزلی

گلریز پره سر – فجررضوانشهر

برچسب ها : از سوی کمیته مسابقات استان برنامه هفته نهم و دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - هفته ,ساعت ,برتر ,شهید پورزکی ,فولاد فومن ,مجتمع فولاد ,گمرک انزلی
برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت مهمان خوب کادوس ماسال در ماسال است این بازی پنج شنبه 93/8/1 ساعت 3بعدازظهر درماسال برگزار می گردد.کادوس از 7بازی 13امتیاز در مکان سوم ج و پرسپولیس رشت از7بازی 12امتیاز در مکان پنجم ج 12تیمی قرار دارد.

این بازی به 93/8/2 موکول شد

کادوس ماسال 1 - 1 پرسپولیس رشت

گل:کاپیتان مهرگان فروتن. با کمی تیزهوشی می توانستیم 3امتیاز بازی را مال خود کنیم ولی درزمین ماسال با تیم خوب کادوس تساوی هم خوب بود.

ازهفته نهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی پنج شنبه 93/8/8 ساعت 3 بعدازظهر در رشت برگزار می گردد.پرسپولیس از 8بازی 13امتیاز درمکان هفتم ج وشهیدپورزکی انزلی از 8بازی 21امتیتاز درمکان اول ج 12تیمی قرار دارد.

پرسپولیس رشت - شهیدپورزکی انزلی

به علت زمین کفترود تاریج 93/8/16موکول شد

برچسب ها : برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,ج ,بازی ,کادوس ,نوجوانان ,برتر ,12تیمی قرار ,قرار دارد ,ج 12تیمی ,نوجوانان پرسپولیس ,برتر نوجوانان ,برتر نوجوانان پرسپولیس
بازی معوقه پرسپولیس در هفته نهم.باختیم ان هم به تیم اول ج
بازی معوقه پرسپولیس رشت و شهید پورزکی انزلی که قرار بود روز 93/8/16 در ورزشگاه جنگل برگزار شود به دلیل بارندگی و آب گرفتگی به روز دوشنبه93/8/16 در ورزشگاه جنگل موکول شد.


پرسپولیس رشت 0 - 3 شهیدپورزکی انزلی

از بازی معوقه تیم پرسپولیس در یک بازی نزدیک با تیم خوب و آماده شهید پورزکی انزلی تن به ش ت داد.3یا4موقعیت گل داشتیم و می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم ولی چیزی از ارزشها بچه ها تیم کم نشده و نمی شه و در آینده بهتر و بهتر خواهیم شد.این تیم با این بازی که جلوی تیم پرسپولیس انجام داد اگر بازیکن صغرسن نداشته باشد قهرمان نیم فصل و قهرمان لیگ امسال خواهد شد و از الان به کادر فنی و بازیکنانش تبریک می گوییم.

برچسب ها : بازی معوقه پرسپولیس در هفته نهم.باختیم ان هم به تیم اول ج - بازی ,پرسپولیس ,معوقه , جنگل ,ورزشگاه ,معوقه پرسپولیس ,بازی معوقه ,بازی معوقه پرسپولیس
برنامه هفته دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
طبق اعلام برنامه بازیها کمیته مسابقات نوجوانان . براین اساس پرسپولیس

رشت مهمان تیم فجر رضوانشهر تاریخ 93/823 ساعت 2در

رضوانشهر برگزار می گرددکه پرسپولیس از 9بازی 13امتیاز در مکان 7ج

قراردارد و فجر رضوانشهر از 9 بازی 6 امتیاز در مکان 12 ج 12یتمی قراردارد.

93/8/23 ساعت2 زمین رضوانشهر


فجرشهیدمحسنی رضوانشهر - پرسپولیس رشتبرچسب ها : برنامه هفته دهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - رضوانشهر ,پرسپولیس
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هشتم)
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان94-93


رتبه نام تیم بازی بردمساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهیدپورزکی انزلی 8 7 01 25 9 16+ 21
2گمرک بندر انزلی 9 6 1 2 20 6 14+ 19
3کادوس ماسال 9 5 2 2 16 88+ 17
4شهرداری رشت 9 5 1 3 19 11 8+ 16
5فتح لاهیجان 9 5 1 3 14 10 4+ 16
6آبی پوشان رشت 9 5 0 4 12 9 3+ 15
7پرسپولیس رشت 8 41 3 6 10 4- 13
8خزر لنگرود 9 3 0 6 5 17 12- 9
9نصر رشت 9 2 2 5 5 15 10- 8
10گلریز پره سر 9 2 1 6 1020 10- 7
11فولاد تیام فومن 9 2 1 6 8 18 10- 7
12 فجر رضوانشهر 9 2 0 7 10 17 7- 6
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هشتم) - نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,برتر نوجوانان استان
برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت مهمان خوب کادوس ماسال در ماسال است این بازی پنج شنبه 93/8/1 ساعت 3بعدازظهر درماسال برگزار می گردد.کادوس از 7بازی 13امتیاز در مکان سوم ج و پرسپولیس رشت از7بازی 12امتیاز در مکان پنجم ج 12تیمی قرار دارد.

این بازی به 93/8/2 موکول شد

کادوس ماسال 1 - 1 پرسپولیس رشت

گل:کاپیتان مهرگان فروتن. با کمی تیزهوشی می توانستیم 3امتیاز بازی را مال خود کنیم ولی درزمین ماسال با تیم خوب کادوس تساوی هم خوب بود.

ازهفته نهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی پنج شنبه 93/8/8 ساعت 3 بعدازظهر در رشت برگزار می گردد.پرسپولیس از 8بازی 13امتیاز درمکان هفتم ج وشهیدپورزکی انزلی از 8بازی 21امتیتاز درمکان اول ج 12تیمی قرار دارد.

پرسپولیس رشت - شهیدپورزکی انزلی

به علت زمین کفترود تاریج 93/8/16موکول شد

برچسب ها : برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,ج ,بازی ,کادوس ,نوجوانان ,برتر ,12تیمی قرار ,قرار دارد ,ج 12تیمی ,نوجوانان پرسپولیس ,برتر نوجوانان ,برتر نوجوانان پرسپولیس
برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت مهمان خوب کادوس ماسال در ماسال است این بازی پنج شنبه 93/8/1 ساعت 3بعدازظهر درماسال برگزار می گردد.کادوس از 7بازی 13امتیاز در مکان سوم ج و پرسپولیس رشت از7بازی 12امتیاز در مکان پنجم ج 12تیمی قرار دارد.

این بازی به 93/8/2 موکول شد

کادوس ماسال 1 - 1 پرسپولیس رشت

گل:کاپیتان مهرگان فروتن. با کمی تیزهوشی می توانستیم 3امتیاز بازی را مال خود کنیم ولی درزمین ماسال با تیم خوب کادوس تساوی هم خوب بود.

ازهفته نهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی پنج شنبه 93/8/8 ساعت 3 بعدازظهر در رشت برگزار می گردد.پرسپولیس از 8بازی 13امتیاز درمکان هفتم ج وشهیدپورزکی انزلی از 8بازی 21امتیتاز درمکان اول ج 12تیمی قرار دارد.

پرسپولیس رشت - شهیدپورزکی انزلی

به علت زمین کفترود تاریج 93/8/16موکول شد

برچسب ها : برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,ج ,بازی ,کادوس ,نوجوانان ,برتر ,12تیمی قرار ,قرار دارد ,ج 12تیمی ,نوجوانان پرسپولیس ,برتر نوجوانان ,برتر نوجوانان پرسپولیس
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هشتم)
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93
رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز

1

شهیدپورزکی انزلی

8

7
0 1 25
9

17+

21

2 گمرک انزلی 8
5
1
2 18
6
12+
16
3 آبی پوشان رشت 8
5
0
3 12
7
5+ 15
4 کادوس ماسال 8

4

2 2 13 7 6+ 14
5 شهرداری رشت 8 4 1 3 15 10 5+ 13
6 فتح لاهیجان 8 4 1 3

13

10

3+

13
7 پرسپولیس رشت 8 4 1 3 6 10 4- 13
8 خزر لنگرود 8 3 0 5 5 16
11- 9
9 نصر رشت 8 2 2 4
5 11
6-
8
10 گلریز پره سر 8 2

1

5

9 17
8- 7
11 فجر رضوانشهر 8 2 1 5 10 16
6- 6
12

فولادتیام فومن

8 1 1 6 7 18
11-
4
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هشتم) - رشت ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
طی حکمی ازطرف مدیرعامل باشگاه آقای سیروس دهدار سرمربی نوجوانان پرسپولیس رشت شد
طی حکمی ازطرف مدیر عامل باشگاه آقای بهزادداداش زاده آقای سیروس دهدار به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت منصوب شد و به وی اختیارات کامل داده شدکه از این پس هدایت تیم رابرعهده داشته باشد. ایشان از هفته پنجم در کنار تیم بوده و تمرینات را زیر نظر داشته و از روز تاریخ 93/7/18 به طور رسمی هدایت سرخ پوشان را به دست گرفت . و میثم وطن خواه به عنوان مربی دروازبانان در کنار وی خواهد بود و فرزادداداش زاده که سر مربی تیم جوانان بوده با فکر باز به تیم خود خواهد رسید و به عنوان مشاور باشگاه همچنان در کنار همه مربیان است و اگر مربی از رده پایه از تجربه ایشان در شناخت بازیکنان نیازی داشته باشد همکاری لازم را دارد از فرزادداداش زاده هم بابت زحماتی که تا هفته هفتم برای تیم نوجوانان کشیده کامل تشکررا داریم . برای شناخت از این سرمربی و سابقه ایشان در فوتبال و مربیگری به صحبت های وی با نویسنده سایت رامی خوانیم.

برچسب ها : طی حکمی ازطرف مدیرعامل باشگاه آقای سیروس دهدار سرمربی نوجوانان پرسپولیس رشت شد - ایشان ,مربی ,داشته ,نوجوانان ,آقای ,زاده ,فرزادداداش زاده ,داشته باشد ,باشگاه آقای ,حکمی ازطرف
برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت مهمان خوب کادوس ماسال در ماسال است این بازی پنج شنبه 93/8/1 ساعت 3بعدازظهر درماسال برگزار می گردد.کادوس از 7بازی 13امتیاز در مکان سوم ج و پرسپولیس رشت از7بازی 12امتیاز در مکان پنجم ج 12تیمی قرار دارد.

این بازی به 93/8/2 موکول شد

کادوس ماسال 1 - 1 پرسپولیس رشت

گل:کاپیتان مهرگان فروتن. با کمی تیزهوشی می توانستیم 3امتیاز بازی را مال خود کنیم ولی درزمین ماسال با تیم خوب کادوس تساوی هم خوب بود.

ازهفته نهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی پنج شنبه 93/8/8 ساعت 3 بعدازظهر در رشت برگزار می گردد.پرسپولیس از 8بازی 13امتیاز درمکان هفتم ج وشهیدپورزکی انزلی از 8بازی 21امتیتاز درمکان اول ج 12تیمی قرار دارد.

پرسپولیس رشت - شهیدپورزکی انزلی

برچسب ها : برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,ج ,بازی ,کادوس ,انزلی ,نوجوانان ,قرار دارد ,شهیدپورزکی انزلی ,12تیمی قرار ,ج 12تیمی ,برتر نوجوانان ,برتر نوجوانان پرسپولیس
تمرینات نوجوانان درلیگ برتر
مژده برای طرفداران فوتبال به خصوص پرسپولیسها. نوجوانان پرسپولیس رشت حاضر درلیگ برتر استان روزهای شنبه دوشنه چهارشنبه تمرینات خود را در زمین اختصاصی کفترود رشت از ساعت 16تا18برگزار می نمایند.

جهت تست می توانید به شماره موبایل 09358000131 تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها : تمرینات نوجوانان درلیگ برتر - درلیگ برتر
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هشتم)
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93
رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز

1

شهیدپورزکی انزلی

8

7
0 1 25
9

17+

21

2 گمرک انزلی 8
5
1
2 18
6
12+
16
3 آبی پوشان رشت 8
5
0
3 12
7
5+ 15
4 کادوس ماسال 8

4

2 2 13 7 6+ 14
5 شهرداری رشت 8 4 1 3 15 10 5+ 13
6 فتح لاهیجان 8 4 1 3

13

10

3+

13
7 پرسپولیس رشت 8 4 1 3 6 10 4- 13
8 خزر لنگرود 8 3 0 5 5 16
11- 9
9 نصر رشت 8 2 2 4
5 11
6-
8
10 گلریز پره سر 8 2

1

5

9 17
8- 7
11 فجر رضوانشهر 8 2 1 5 10 16
6- 6
12

فولادتیام فومن

8 1 1 6 7 18
11-
4
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هشتم) - رشت ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
تک بازی معوقه هفته ششم و بازیهای هفتم نوجوانان در لیگ برتراعلام شد
بازی عقب افتاده نوجوانان خزر لنگرود از هفته ششم مسابقات دوشنبه 93/7/21 ساعت 3 بعدازظهر زمین لنگرود میزبان گلریزپره سر می باشد.خزرلنگرود از 5بازی 6 امتیاز در مکان نهم ج قرارداردو پره سر6بازی 4امتیاز درمکان یازدهم ج 12تیمی قراردارد.

خزرلنگرود 2 - 1 گلریزپره سر

بازی عقب افتاده از هفته هفتم خزرلنگرود مهمان تیم گمرگ انزلی درانزلی است این بازی 93/7/25 ساعت 3در جزیره انزلی برگزار می گرددکه گمرگ ازشش بازی 12امتیاز درمکان سوم قراردارد وخزرازشش بازی 9امتیاز درمکان هشتم ج 12تیمی قراردارد.

گمرگ انزلی 2 - 0 خزرلنگرود

بازی عقب افتاداز هفته هفتم شهرداری رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی 93/7/25ساعت 3 زمین چمران رشت برگزار می گرددشهرداری ازشش بازی 10امتیاز در مکان ششم قراردارد وپورزکی انزلی از شش بازی 18 امتیازدر مکان اول ج 12 تیمی قرار دارد.

ش ت سنگین شهرداری دررشت پیش بینی باخت شهرداری را داشتیم ولی چنین نتیجه ای را پیش بینی نمی کردیم .

شهرداری رشت 1 - 4 شهید پورزکی انزلی

بازی عقب افتادازهفته هفتم نصررشت میزبان تیم ته ج ی فجررضوانشهراست این بازی 93/725ساعت 3زمین جنگل رشت برگزارمی گرددنصررشت ازشش بازی 7امتیاز درمکان هشتم ج قرارداردوفجرازشش بازی 3امتیاز درمکان12ج 12تیمی قراردارد.

بردشیرین فجردربیرون ازخانه که غیر قابل پیش بینی بود

نصر رشت 0 - 4 فجررضوانشهر

برچسب ها : تک بازی معوقه هفته ششم و بازیهای هفتم نوجوانان در لیگ برتراعلام شد - بازی ,انزلی ,قراردارد ,ج ,هفته ,هفتم ,ازشش بازی ,12تیمی قراردارد ,بازی ,هشتم ج ,درمکان هشتم ,ج 12تیمی قراردارد
ش ت سنگین تیمهای رشتی درخانه ! و ج کامل تا هفته هفتم
ج بروز لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93
رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز

1

شهیدپورزکی انزلی

7

7
0 0 24
8
16+

21

2 گمرک انزلی 7 5
0
2 17
5
12+
15
3 کادوس ماسال 7
4 1
2 12
6
6+
13
4 آبی پوشان رشت 7

4

0 3 7 7 0 12
5 پرسپولیس رشت 7 4 0 3 5 9 4- 12
6 شهرداری رشت 7
3 1 3
13
10
3+
10
7 فتح لاهیجان 7 3 1 3 11 9 2+ 10
8 خزر لنگرود 7
3 0 4
5 11
6-
9
9 نصر رشت 7
2 1 4
4 10
6-
7
10 فجر رضوانشهر 7 2

0

5

10
13
3-
6
11 فولادتیام فومن
7 1 1 5 6 15
9-
4
12

گلریزپره سر

7
1 1
5 6 16
10-
4
برچسب ها : ش ت سنگین تیمهای رشتی درخانه ! و ج کامل تا هفته هفتم - رشت
برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت مهمان خوب کادوس ماسال در ماسال است این بازی پنج شنبه 93/8/1 ساعت 3بعدازظهر درماسال برگزار می گردد.کادوس از 7بازی 13امتیاز در مکان سوم ج و پرسپولیس رشت از7بازی 12امتیاز در مکان پنجم ج 12تیمی قرار دارد.

کادوس ماسال - پرسپولیس رشت

ازهفته نهم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی پنج شنبه 93/8/8 ساعت 3 بعدازظهر در رشت برگزار می گردد.پرسپولیس از 7 بازی 12 امتیاز درمکان سوم ج وشهیدپورزکی انزلی از 7 بازی 21امتیتاز درمکان اول ج 12تیمی قرار دارد.

پرسپولیس رشت - شهیدپورزکی انزلی

برچسب ها : برنامه هفته هشتم و نهم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,بازی ,ج ,انزلی ,کادوس ,نوجوانان ,قرار دارد ,شهیدپورزکی انزلی ,12تیمی قرار ,ج 12تیمی ,برتر نوجوانان ,برتر نوجوانان پرسپولیس
تک بازی معوقه هفته ششم و بازیهای هفتم نوجوانان در لیگ برتراعلام شد
بازی عقب افتاده نوجوانان خزر لنگرود از هفته ششم مسابقات دوشنبه 93/7/21 ساعت 3 بعدازظهر زمین لنگرود میزبان گلریزپره سر می باشد.خزرلنگرود از 5بازی 6 امتیاز در مکان نهم ج قرارداردو پره سر6بازی 4امتیاز درمکان یازدهم ج 12تیمی قراردارد.

خزرلنگرود 2 - 1 گلریزپره سر

بازی عقب افتاده از هفته هفتم خزرلنگرود مهمان تیم گمرگ انزلی درانزلی است این بازی 93/7/25 ساعت 3در جزیره انزلی برگزار می گرددکه گمرگ ازشش بازی 12امتیاز درمکان سوم قراردارد وخزرازشش بازی 9امتیاز درمکان هشتم ج 12تیمی قراردارد.

گمرگ انزلی 2 - 0 خزرلنگرود

بازی عقب افتاداز هفته هفتم شهرداری رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی 93/7/25ساعت 3 زمین چمران رشت برگزار می گرددشهرداری ازشش بازی 10امتیاز در مکان ششم قراردارد وپورزکی انزلی از شش بازی 18 امتیازدر مکان اول ج 12 تیمی قرار دارد.

ش ت سنگین شهرداری دررشت پیش بینی باخت شهرداری را داشتیم ولی چنین نتیجه ای را پیش بینی نمی کردیم .

شهرداری رشت 1 - 4 شهید پورزکی انزلی

بازی عقب افتادازهفته هفتم نصررشت میزبان تیم ته ج ی فجررضوانشهراست این بازی 93/725ساعت 3زمین جنگل رشت برگزارمی گرددنصررشت ازشش بازی 7امتیاز درمکان هشتم ج قرارداردوفجرازشش بازی 3امتیاز درمکان12ج 12تیمی قراردارد.

بردشیرین فجردربیرون ازخانه که غیر قابل پیش بینی بود

نصر رشت 0 - 4 فجررضوانشهر

برچسب ها : تک بازی معوقه هفته ششم و بازیهای هفتم نوجوانان در لیگ برتراعلام شد - بازی ,انزلی ,قراردارد ,ج ,هفته ,هفتم ,ازشش بازی ,12تیمی قراردارد ,بازی ,هشتم ج ,درمکان هشتم ,ج 12تیمی قراردارد
تشکر و خسته نباشید به کمتیه مسابقات استان
مدیریت باشگاه بابت برگزاری مسابقات و برنامه ریزی آن از کمیته مسابقات استان گیلان تشکرو قدردانی کرده و خدا قوت گفته چرا چون باآگاهی کامل بازیها را نظارت دارند و یک هفته به تیمهااستراحت داده و بازیهای معوقه را برگزارمی کنند این توجه شما حتمآدرآینده به فوتبال پایه کمک زیادی خواهدکردو جوانان خوبی به جامعه فوتبال تحویل خواهد داد . خسته نباشید.

برچسب ها : تشکر و خسته نباشید به کمتیه مسابقات استان - مسابقات ,خسته نباشید ,مسابقات استان
ش ت سنگین تیمهای رشتی درخانه ! و ج کامل تا هفته هفتم

ردیف

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

شهید پورزکی انزلی

7

7

0

0

24

8

16+

21

2

گمرک بندر انزلی

7

5

0

2

17

5

12+

15

3

کادوس ماسال

7

4

1

2

12

6

6+

13

4

آبی پوشان رشت

7

4

0

3

7

7

0

12

5

پرسپولیس رشت

7

4

0

3

5

9

4-

12

6

شهرداری رشت

7

3

1

3

13

10

3+

10

7

فتح لاهیجان

7

3

1

3

11

9

2+

10

8

خزر لنگرود

7

3

0

4

5

11

6-

9

9

نصر رشت

7

2

1

4

4

10

6-

7

10

فجر رضوانشهر

7

2

0

5

10

13

3-

6

11

فولاد تیام فومن

7

1

1

5

6

15

9-

4

12

گلریز پره سر

7

1

1

5

6

16

10-

4

برچسب ها : ش ت سنگین تیمهای رشتی درخانه ! و ج کامل تا هفته هفتم
تک بازی معوقه هفته ششم نوجوانان در لیگ برتراعلام شد
بازی عقب افتاده نوجوانان خزر لنگرود از هفته ششم مسابقات دوشنبه 93/7/21 ساعت 3 بعدازظهر زمین لنگرود میزبان گلریزپره سر می باشد.خزرلنگرود از 5بازی 6 امتیاز در مکان نهم ج قرارداردو پره سر6بازی 4امتیاز درمکان یازدهم ج 12تیمی قراردارد.

خزرلنگرود 2 - 1 گلریزپره سر

بازی عقب افتاده از هفته هفتم خزرلنگرود مهمان تیم گمرگ انزلی درانزلی است این بازی 93/7/25 ساعت 3درانزلی برگزار می گرددکه گمرگ ازشش بازی 12امتیاز درمکان سوم قراردارد وخزرازشش بازی 9امتیاز درمکان هشتم ج 12تیمی قراردارد.

گمرگ انزلی - خزرلنگرود

بازی عقب افتاداز هفته ششم شهرداری رشت میزبان تیم خوب شهیدپورزکی انزلی است این بازی 93/7/25ساعت 3 زمین چمران رشت برگزار می گرددشهرداری ازشش بازی 10امتیاز در مکان ششم قراردارد وپورزکی انزلی از شش بازی 18 امتیازدر مکان اول ج 12 تیمی قرار دارد.

شهرداری رشت - شهید پورزکی انزلی

برچسب ها : تک بازی معوقه هفته ششم نوجوانان در لیگ برتراعلام شد - بازی ,قراردارد ,انزلی ,ج ,هفته ,گمرگ ,ازشش بازی ,بازی ,12تیمی قراردارد ,ج 12تیمی ,ج 12تیمی قراردارد
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته پنجم)

ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان(94-93)

رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهیدپورزکی انزلی 5 5 0 0 18 7 11+ 15
2 شهرداری رشت 5 3 1 1 12 2 10+ 10
3 کادوس ماسال 5 3 1 1 8 4 4+ 10
4 گمرک انزلی 5 3 0 2 11 3 8+ 9
5 آبی پوشان رشت 5 3 0 2 6 6 0 9
6 نصر رشت 5 2 1 2 4 4 0 7
7 خزر لنگرود 5 2 0 3 3 8 5- 6
8 پرسپولیس رشت 5 2 0 3 2 8 6- 6
9 فتح لاهیجان 5 1 1 3 6 8 2- 4
10 فولادتیام فومن 5 1 1 3 4 10 6- 4
11 گلریزپره سر 5
1 1 3 5 13 8- 4
12 فجر رضوانشهر 5 1 0 4 4 9 5- 3
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته پنجم) - رشت ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته ششم)
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (94-93)
رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز

1

شهیدپورزکی انزلی 6 6 0 0 20 7 13+ 18
2 کادوس ماسال 6 4 1 1 12 4 8+ 13
3 گمرک انزلی 6 4 0 2 15 5 10+ 12
4 شهرداری رشت 6 3 1 2 12 6 6+ 10
5 آبی پوشان رشت

6

3 0 3 6 7 1- 9
6 پرسپولیس رشت 6 3 0 3 3 8 5- 9
7 فتح لاهیجان 6 2 1 3 9 9 0 7
8 نصر رشت 6 2 1 3 4 6 2- 7
9 خزر لنگرود 5 2 0 4 3 8 5- 6
10 فولاد تیام فومن 6 1 1 4 5 13 8- 4
11

گلریز پره سر

5

1

1

4 5 13 8- 4
12 فجر رضوانشهر 6 1 0 5

6

13

7- 3
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته ششم) - رشت ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هفتم)
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 94-93
رتبه نام تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهیدپورزکی انزلی 6 6 0 0 20 7 13+ 18
2 کادوس ماسال 7 4 1 2 12 6 6+ 13
3 گمرک انزلی 6 4 0 2 15 5 10+ 12
4 آبی پوشان رشت 7 4 0 3 7 7 0 12
5 پرسپولیس رشت 7 4 0 3

5

9 4- 12
6 شهرداری رشت 6 3 1 2 12 6 6+ 10
7 فتح لاهیجان 7

3

1 3 11 9 2+ 10
8 نصر رشت 6 2 1 3 4 6 2- 7
9 خزر لنگرود 5 2 0 3 3 8 5- 6
10 فولاد تیام فومن 7 1 1 5 6 15 9- 4
11 گلریزپره سر

6

1 1

4

5

14

9-

4

12 فجر رضوانشهر 6 1 0 5 6 13 7- 3
برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان (هفته هفتم) - رشت ,استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
طی حکمی ازطرف مدیرعامل باشگاه آقای سیروس دهدار سرمربی نوجوانان پرسپولیس رشت شد
طی حکمی ازطرف مدیر عامل باشگاه آقای بهزادداداش زاده آقای سیروس دهدار به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت منصوب شد و به وی اختیارات کامل داده شدکه از این پس هدایت تیم رابرعهده داشته باشد. ایشان از هفته پنجم در کنار تیم بوده و تمرینات را زیر نظر داشته و از روز تاریخ 93/7/18 به طور رسمی هدایت سرخ پوشان را به دست گرفت . و میثم وطن خواه به عنوان مربی دروازبانان در کنار وی خواهد بود و فرزادداداش زاده که سر مربی تیم جوانان بوده با فکر باز به تیم خود خواهد رسید و به عنوان مشاور باشگاه همچنان در کنار همه مربیان است و اگر مربی از رده پایه از تجربه ایشان در شناخت بازیکنان نیازی داشته باشد همکاری لازم را دارد از فرزادداداش زاده هم بابت زحماتی که تا هفته هفتم برای تیم نوجوانان کشیده کامل تشکررا داریم . برای شناخت از این سرمربی و سابقه ایشان در فوتبال و مربیگری به صحبت های وی با نویسنده سایت رامی خوانیم.

کار مربیگری را از کجا آغاز کردید؟
من از فجر سپیدرود کار خود را آغاز که آقای الماس در آن زمان مدیر باشگاه بود و آقای عبدالله مرغوب سرمربی آن تیم بود و بنده کمک اول ایشان بودم و به مدت 10 سال در فجر سپیدرود بودم و با آن تیم نایب قهرمان امیدهای ایران شدیم و در باشگاه های گیلان هم قهرمانی و نایب قهرمانی به دست آوردیم.
سال گذشته در چه تیم فعالیت داشتید؟
سال گذشته تیم شهرداری ماسال در لیگ بزرگسالان گیلان از 7 بازی،6 باخت و یک برد به دست آورده بود ودر قعر ج قرار داشت .از من درخواست شد که به این تیم بیایم و این تیم را حفظ کنم،در پایان تیم در رده هشتم ج جای گرفت و از من راضی بودند.امسال هم به دلیل مسائل مالی قادر به همکاری نشدم.سال قبل تر از آن مربی بزرگسالان سپیدرود بودم و 8 سال سابقه مربیگری بزرگسالان سپیدرود را داشتم که به عنوان مربی بدنساز و کمک اول آقای فرهاد حسین پور بودم.
چه شد که به باشگاه پرسپولیس رشت آمدید؟
من با توجه به اینکه آقای کاظم داداش زاده یکی از دوستان قدیم و همبازی بنده بودند و شناخت کافی روی ایشان داشتم از طریق ایشان که ازمن درخواست کمک شدو بنده هم آمدم تا بتوانم به این جوانان کمک کنم.
بنده فعلا از شرایط راضی نیستم به دلیل اینکه هنوز از بازیکنان شناخت کافی ندارم،بنده تازه استارت کار را زده ام تا به امروز آقای فرزاد داداش زاده خیلی به بنده کمک داشتند،در کنار بنده بودند و در واقع خودم از ایشان درخواست که در کنار من باشند و کمک کنند تا بنده از بازیکنان شناخت داشته باشم و بنده تمام وقتم را برای همین تیم می گذارم تا این تیم به جایگاه واقعی خود برسد که در دو سال گذشته یکی از مدعیان اصلی لیگ نوجوانان بوده است،برسانم.کار ما سخت است چون باید حداقل مقام سال گذشته را تکرار کنیم.در پایان از اولیا بازیکنان می خواهم،بستر را در خانه آماده کنند تا این بازیکنان به خوبی استراحت کنند و در تغذیه آنان توجه شود و همچنین مشکل مدرسه هم حل شود تا همه هماهنگ باشند و در بعد فنی بنده در خدمت بازیکنان خواهم بود که خود آن ها به زودی رشد خود را خواهند دید.

برچسب ها : طی حکمی ازطرف مدیرعامل باشگاه آقای سیروس دهدار سرمربی نوجوانان پرسپولیس رشت شد - بنده ,باشگاه ,آقای ,زاده ,بازیکنان ,شناخت ,داداش زاده ,بنده بودند ,شناخت کافی ,بازیکنان شناخت ,بزرگسالان سپیدرود
برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از سوی کمتیه مسابقات هیت فوتبال استان هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت شنبه تاریخ 93/6/29ساعت 4 بعدازظهر زمین مهربخش پره سر مهمان تیم گلریز پره سر می باشد.

گلریزپره سر 0 1 پرسپولیس رشت

گل:محمدکیوان خواه

از هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان چهارشنبه 93/6/2 ساعت 4 بعداز ظهر پرسپولیس میزبان تیم خزر لنگرود در زمین کفترود می باشد.

پرسپولیس رشت 1 0 خزرلنگرود

گل:میلادعشقی نژاد

برچسب ها : برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,نوجوانان ,برتر ,هفته ,برتر نوجوانان ,هفته چهارم
چهارم برد متوالی نوجوانان در لیگ برتراین بار درخانه
از هفته هفتم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان پرسپولیس رشت توانست باتیزهوشی بازیکنانش و کادرفنی خود با برتری 2بر1درمقابل فولاد تیام فومن چهارمین برد متوالی خود را این باردر زمین خود که تاریخ93/7/17ساعت 3بعدازظهردرزمین کفترود برگزارشد به 3امتیاز باارزش برسد دراین بازی داور می توانست یک پن ی 100%را برای پرسپولیس رشت در محوطه جریمه بگیرد که داور بازی به راحتی از آن چشم پوشید که نتیجه گلها ی بشتر برای تیمها در تفاضل گل اهمیت زیادی دارد از داوران خواهشمندیم نسبت به قصاوت خود الخصوص تیمها ی که جلوی پرسپولیس با قدرت ظاهر می شوند ومی دانند که پرسپولیس یک تیم باهوش و باتدبیر وآشنایی کامل با قوانین داوری دربازیها است طوری سوت زده شود تا مشکلی برای تیم به وجود نیاید و هر تیمی که حقش است پیروز میدان شود.

پرسپولیس رشت 2 1 فولادتیام فومن

گلها:مهرگان فروین ومحمدکیوان خواه برای پرسپولیس گل زدن

برچسب ها : چهارم برد متوالی نوجوانان در لیگ برتراین بار درخانه - پرسپولیس ,برای پرسپولیس
بردباارزش نوجوانان پرسپولیس در زمین آبی پوشان
از هفته ششم مسابقات لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت توانست در دقایق پایانی بازی و با تیزهوشی کاپیتان خود مهرگان فروتن به گل برسد و به ۳ امتیاز مهم بازی که درج خیلی با ارزش بود تقدیم قرمزپوشان کند و خود را برای بازی بعدی آماده کنداین بازی پنج شنبه ۹۳/۷/۱۰ساعت۲/۳۰ در زمین آب وبرق انجام شد.و نوجوانان با این برد از ۶بازی ۹امتیاز با آبی پوشان به لطف گل خورده کمتر. در مکان ششم ج قراردارد.

آبی پوشان رشت 0 1 پرسپولیس رشت

گل :مهرگان فروتن

برچسب ها : بردباارزش نوجوانان پرسپولیس در زمین آبی پوشان - بازی ,پوشان ,پرسپولیس ,نوجوانان ,مهرگان فروتن ,نوجوانان پرسپولیس
بی توجی کمیته انضباطی نسبت به اتفاقات بازی نصر و کادوس ماسال
درهفته پنجم رقابتهای نوجوانان استان از لیگ برتردر رشت اتفاق زشتی بین تیم نصر رشت و تیم خوب کادوس ماسال افتاد که اهالی فوتبال را نگران کرده و چرا باید مربیان اجازه دهند که چنین اتفاق زشتی در فوتبال پیش آیدتیم کادوس پن ی را گل نکرد و دعوا شروع شد این از آن اتفاقات نادر فوتبال بوده که پن ی را بگیری و جنجال کنی و داور چهارم را مربیان تیم میزبان کتک بزنند .حال دلایل این اتفاقات: 1-چون مربی آن تیم بی کفایت است 2-حتمآ مدیر عامل تیم و یا دیگران در کار مربی دخ می کند3-مربی سال گذشته آن که تازه پاک شده از روی سکو داد می زند وسیستم را عوض می کندو تیم حریف بی احترامی می کند4- هیت فوتبال و مسئولین کمیته مسابقات درباره تیم نصرگزارش نمی دهند5-رئیس کمیته انضباطی که هرتصمیم بگیرد درست است چون رئیس است!!!!

برچسب ها : بی توجی کمیته انضباطی نسبت به اتفاقات بازی نصر و کادوس ماسال - فوتبال ,کمیته ,مربی ,اتفاقات ,کادوس ,کمیته انضباطی ,کادوس ماسال ,اتفاق زشتی
برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از سوی کمتیه مسابقات هیت فوتبال استان هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت شنبه تاریخ 93/6/29ساعت 4 بعدازظهر زمین مهربخش پره سر مهمان تیم گلریز پره سر می باشد.

گلریزپره سر 0 1 پرسپولیس رشت

گل:عبدرضا کیوان خواه

از هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان چهارشنبه 93/6/2 ساعت 4 بعداز ظهر پرسپولیس میزبان تیم خزر لنگرود در زمین کفترود می باشد.

پرسپولیس رشت 1 0 خزرلنگرود

گل:میلادعشقی نژاد

برچسب ها : برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,نوجوانان ,برتر ,هفته ,برتر نوجوانان ,هفته چهارم
اولین بردو 3 امتیاز باارزش نوجوانان بیرون از خانه
از سری مسابقات لیگ برتر نوجوانان از هفته چهارم پرسپولیس رشت شنبه 93/6/29 درزمین مهربخش پره سر در مقابل گلریز پره سر به میدان رفت شاگردان فرزادداداش زاده در هفته های قبل بازیها خوبی به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی را در 3بازی گذشته از دست دادند و هم 3 امتیاز بازی را . ولی این بازی طوری دیگری رقم خورد که توانستن در یک بازی منطقی و حساب شد 3 امتیاز با ارزش را در بیرون از خانه دریافت کند و هر چه بازیها رو به جلو می رود تیم پرسپولیس بهتر خواهدشد.

گلریزه پرسر 0 1 پرسپولیس رشت

گل:محمد کیوان خواه

از کمتیه داوران هیت فوتبال خواهشمندیم که داورانی را برای این بازیها حساس انتخاب کند تا از حق تیمها در بازیها که میهمان هستند و از جو بدی برخورددار میباشند خود داور اضطراب نداشته باشد چرا چون همه از نام بزرگ پرسپولیس حساب دیگر می برند. باتشکر.

برچسب ها : اولین بردو 3 امتیاز باارزش نوجوانان بیرون از خانه - پرسپولیس ,بازیها ,بازی ,امتیاز
برد شش امتیازی پرسپولیس رشت در خانه
از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان چهارشنبه 93/7/2 ساعت 3 بعدازظهر زمین کفترود پرسپولیس رشت میزبان تیم خوب خزر لنگرود بود که تیم پرسپولیس باید درنیمه اول کار را با زدن4گل به رختکن برود ولی بدشانسی شاگردان داداش زاده کار به نیمه دوم رسید که توانستند مزد زحمتهای خودشان را با زدن گل روی ضربه ایستگاهی و زیبا میلادعشقی نژاد 3 امتیاز بازی را از ان خود کنندکه 3 امتیار حکم 6 امتیاز در ج برای پرسپولیس داشت.

پرسپولیس رشت 1 0 خزرلنگرود

گل:میلادعشقی نژاد

برچسب ها : برد شش امتیازی پرسپولیس رشت در خانه - پرسپولیس ,میلادعشقی نژاد
خسته نباشید به کمیته داوران
جناب آقای عبداللهی مسئول کمیته داورن استان گیلان ضمن خسته نباشید و خدا قوت به شما و همکاران محترم تان جا دارد از این وبلاگ به خاطر چیدمان داوری دربازیهای نوجوانان و جوانان که تیم پرسپولیس در این لیگ شرکت دارند از داوران با تجربه وکاربلد استفاده کردید چرا چون در بازی اول با نتیجه 4بر0به شهرداری باختیم ولی تیم داوری عالی قضاوت د و در دیگر بازیها هم به نسبت بازیهای دیگر بهتر بوده است .

با تشکر مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس رشت

برچسب ها : خسته نباشید به کمیته داوران - خسته نباشید
برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از سوی کمتیه مسابقات هیت فوتبال استان هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت شنبه تاریخ 93/6/29ساعت 4 بعدازظهر زمین مهربخش پره سر مهمان تیم گلریز پره سر می باشد.

گلریزپره سر 0 1 پرسپولیس رشت

گل:عبدرضا کیوان خواه

از هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان چهارشنبه 93/6/2 ساعت 4 بعداز ظهر پرسپولیس میزبان تیم خزر لنگرود در زمین کفترود می باشد.

پرسپولیس رشت خزرلنگرود

برچسب ها : برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,نوجوانان ,برتر ,هفته ,برتر نوجوانان ,هفته چهارم
اولین بردو 3 امتیاز باارزش نوجوانان بیرون از خانه
از سری مسابقات لیگ برتر نوجوانان از هفته چهارم پرسپولیس رشت شنبه 93/6/29 درزمین مهربخش پره سر در مقابل گلریز پره سر به میدان رفت شاگردان فرزادداداش زاده در هفته های قبل بازیها خوبی به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی را در 3بازی گذشته از دست دادند و هم 3 امتیاز بازی را . ولی این بازی طوری دیگری رقم خورد که توانستن در یک بازی منطقی و حساب شد 3 امتیاز با ارزش را در بیرون از خانه دریافت کند و هر چه بازیها رو به جلو می رود تیم پرسپولیس بهتر خواهدشد.

گلریزه پرسر 0 1 پرسپولیس رشت

گل:عبدالرضا کیوان خواه

از کمتیه داوران هیت فوتبال خواهشمندیم که داورانی را برای این بازیها حساس انتخاب کند تا از حق تیمها در بازیها که میهمان هستند و از جو بدی برخورددار میباشند خود داور اضطراب نداشته باشد چرا چون همه از نام بزرگ پرسپولیس حساب دیگر می برند. باتشکر.

برچسب ها : اولین بردو 3 امتیاز باارزش نوجوانان بیرون از خانه - پرسپولیس ,بازیها ,بازی ,امتیاز
برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از سوی کمتیه مسابقات هیت فوتبال استان هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت شنبه تاریخ 93/6/29ساعت 4 بعدازظهر زمین مهربخش پره سر مهمان تیم گلریز پره سر می باشد.

گلریزپره سر پرسپولیس رشت

از هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان چهارشنبه 93/6/2 ساعت 4 بعداز ظهر پرسپولیس میزبان تیم خزر لنگرود در زمین کفترود می باشد.

پرسپولیس رشت خزرلنگرود

برچسب ها : برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,نوجوانان ,برتر ,هفته ,برتر نوجوانان ,هفته چهارم
باختیم این بار در زمین حریف و باز هم روی اشتباه خودمان
از سری مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان در هفته سوم دوشنبه تاریخ 93/6/24 ساعت 4 بعدازظهر زمین ءجزیره انزلی پرسپولیس رشت مهمان گمرگ انزلی بود و در نیمه اول بازی . بازی سرد بی روح بود و باز هم روی اشتباه فردی خط دفاع و گلر تیم دو گل دریافت کردیم و در نیمه دوم سرمربی تیم دست به تغییرات تیم و سیستم بازی زد که پرسپولیس رشت بازی بهتری نسبت به تیم حریف داشت و دو موقعیت گل را از دست دادیم در کل نتیجه عادلانه باید 0بر0 و یا 2بر2 می شد ولی روی اشتباه خودمان نتیجه را وگذار کردیم در غیر اینصورت اگر گمرگ تا 3 روز با تیم ما بازی می کرد نمی توانست به تیم پرسپولیس گل بزند.

نوجوانان گمرک انزلی 2 0 نوجوانان پرسپولیس رشت

برچسب ها : باختیم این بار در زمین حریف و باز هم روی اشتباه خودمان - بازی ,پرسپولیس ,اشتباه ,انزلی ,نوجوانان ,اشتباه خودمان
برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد
از سوی کمتیه مسابقات هیت فوتبال استان هفته چهارم لیگ برتر نوجوانان پرسپولیس رشت تاریخ 93/6/28 ساعت 4 بعدازظهر زمین مهربخش پره سر مهمان تیم گلریز پره سر می باشد.

گلریزپره سر پرسپولیس رشت

از هفته پنجم لیگ برتر نوجوانان چهارشنبه 93/6/2 ساعت 4 بعداز ظهر پرسپولیس میزبان تیم خزر لنگرود در زمین کفترود می باشد.

پرسپولیس رشت خزرلنگرود

برچسب ها : برنامه هفته چهارم وپنجم نوجوانان درلیگ برتر اعلام شد - پرسپولیس ,نوجوانان ,برتر ,هفته ,برتر نوجوانان ,هفته چهارم
نوجوانان بازی دوم را خوب شروع پن ی را نزدند به تیرزدن ولی ....
از هفته دوم رقابتها نوجوانان پرسپولیس رشت درخانه خود در یک بازی هجومی و حساب شده در نیمه اول یک پن ی راحمیدرضا جوانمرد از دست داد و دو تک به تک را جوانمرد و میرباقری ازدست دادند و یک شوت زیبا را دمشقی روانه دروازه کرد که به تیردروازه اصابت کرد و روی دو اشتباه فردی گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم این بازی چهارشنبه 93/6/19 ساعت 4بعدازظهر زمین کفترود برگزار شد.

نوجوانان پرسپولیس رشت 0 2 فتح لاهیجان

برچسب ها : نوجوانان بازی دوم را خوب شروع پن ی را نزدند به تیرزدن ولی .... - بازی ,نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس
لیگ برتر نوجوانان استان گیلان استارت خورد
طبق اعلام هیت فوتبال نوجوانان لیگ برتردر استان گیلان استارت خورد که پرسپولیس رشت در هفته اول مهمان شهرداری رشت در زمین حسین باید به میدان برود. سرمربی تیم فرزادداداش زاده می باشد و از شاگردان خود رضایت کامل دارد و می گوید اگر امروز ۳۰٪تمریناتی را که انجام دادیم در زمین پیدا شود ۳امتیاز بازی از ان ماست.

بازی نوجوانان چهارشنبه ۹۳/۶/۱۲ساعت ۴زمین حسین برگزار می گردد.

نوجوانان پرسپولیس رشت 0 4شهرداری رشت

سرمربی تیم پرسپولیس بعداز بازی .بازی پایاپایی داشیم ولی گرما باعث افت یازیکن من شد وش ت خوردیم در ضمن 2.3بازیکن کلیدی من در اختیارنداشتم و حتمآدر اینده تیم بهتری خواهیم داشت و به شاگردانم خسته نباشید مگم چون به اندازه توانشون بازی د.

برچسب ها : لیگ برتر نوجوانان استان گیلان استارت خورد - بازی ,نوجوانان ,پرسپولیس , حسین ,استارت خورد ,گیلان استارت ,استان گیلان ,استان گیلان استارت
ش ت سنگین نوجوانان پرسپولیس رشت در گام اول
از هفته اول رقابتهای نوجوانان لیگ برتر استان گیلان نوجوانان پرسپولیس رشت در یک بازی خوب تا نیمه اول به رختکن رفتند ولی در نیمه دوم بازی گرما ی زیاد زمین باعث افت شدید یاران داداش زاده شد و در نهایت 4برصفرش ت خورد و لی در هفته اول نتایج غیر قابل پیش بینی در لیگ اتفاق افتاد.

نکته مهم برای فوتبال دوستان اینکه تیم پرسپولیس در همه رده ها خصوصی اداره می شود و خانواده محوری هزینه ها پرداخت می گرددو از دل مدرسه فوتبال و نونهالان بازیکن ساخته ودر مسابقات استفاده می شود و مثل دیگر تیمها دنبال بازیکن آماده و یا هزینه را از جیب ت یا بیت المال نمی گیرد بازیکنانی که امسال در لیگ برتر نوجوانان در دیگرتیمهای قرار دارند 40% انها در گذشته درآکادمی پرسپولیس پرورش دیده بودند علی الخصوص تیمهای رشتی!

برچسب ها : ش ت سنگین نوجوانان پرسپولیس رشت در گام اول - پرسپولیس ,نوجوانان ,نوجوانان پرسپولیس
نتایج دیدارهای هفته بیستم یکم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان
۲۶ اردیبهشت ۹۳

ساعت ۱۷

پرسپولیس رشت ۲ - ۱ سیمـــرغ رودســر

گمـــرک انزلـــــــی ۱ - ۲ شـــهرداری انزلی

فــــــــولاد فومـــن ۵ - ۰ گلـــــریز پره ســـر

فجرشهیدمحسنی ۲ - ۱ خــــزر لنگــــــــرود

مقاومـــــــت رشت ۳ - ۱ نصــــــر رشــــــت

شهرداری لنگـــرود ۳ - ۰ آبــــی پوشــــــان

برچسب ها : نتایج دیدارهای هفته بیستم یکم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 93-92 :هفته ۲۱
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 93-92 :
(هفته بیستم یکم)

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهرداری انزلی 21 14 3 4 39 18 21+ 45
2 پرسپولیس رشت 21 12 3 6 42 35 7+ 39
3 فجر محسنی
21 11 5 5 35 15 20+ 38
4 خزر لنگرود 21 11 5 5 49 30 19+ 38
5 نصررشت 21 10 3 8 33 28 5+ 33
6 فولاد فومن 21 9 4 8 28 15 13+ 31
7 گمرک بندر انزلی 21 9 3 9 26 23 3+ 30
8 مقاومت رشت 21 8 5 8 24 26 2- 29
9 گلریز پره سر 21 8 4 9 36 42 6- 28
10 آبی پوشان رشت 21 6 6 9 20 24 4- 24
11 شهرداری لنگرود 21 2 3 16 19 56 47- 9
12 سیمرغ رودسر 21 1 4 16 11 52 41- 7


برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 93-92 :هفته ۲۱ - استان گیلان ,نوجوانان استان ,برتر نوجوانان ,نوجوانان استان گیلان ,برتر نوجوانان استان
پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت( بدون جادوگر؟)

برتری تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر نوجوانان گیلان در مقابل تیم سیمرغ رودسر و صعود این تیم به رده دوم لیگ. نتایج این هفته با مسجل شدن قهرمانی تیم شهرداری انزلی پایان یافت.

در هفته آینده و پایانی لیگ تیمهای دیگر شانس نائب قهرمانی و حضور در بازی پلی آف برای صعود به لیگ کشور را دارند.

پرسپولیس ۲ - ۱ سیمرغ رودسر

گ نان:

فرهان یوسفی (۸۰) حمیدرضا جوانمرد (۸۶)

برچسب ها : پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت( بدون جادوگر؟) - هفته ,پرسپولیس ,نوجوانان ,سیمرغ رودسر ,نوجوانان پرسپولیس
تحلیل دلایل عدم قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس رشت در لیگ برتر استان گیلان در سال ۹۲-۹۳

تیم فوتبال پرسپولیس رشت در فصل ۹۲-۹۳ در حالی این رقابتها را آغاز کرد که فصل گذشته در همین لیگ نائب قهرمان شده بود. در ابتدای فصل این تیم با استفاده از بازیکنان آکادمی خود و با پیوستن چند یار قرضی لیگ را به خوبی آغاز کرد. مربی این تیم که به تازگی تیم را تحویل گرفته بود توانست از قابلیتهای بازیکنان با تجربه فصل پیش استفاده کند ولی غافل از این که فوتبال بازی تیمی است و فقط ۱۱ نفر بازیکن در یک تیم وجود ندارد ، بنابراین از توانایی ها و انگیزه های دیگر بازیکنان غافل ماند. این عاملی بود برای ایجاد حاشیه در ابتدای لیگ و ایجاد فاصله بین بازیکنان اصلی و نیمکت نشینان تیم و اتهام تعدادی از بازیکنان به باج خواهی مربی از بازیکنان اصلی برای حضور در ترکیب اصلی تیم.

در نیم فصل نیز تیم شرایط تمرینی منظم و مناسبی نداشته و تمرینات بدنسازی برای ادامه لیگ انجام نشده و حتی عدم حضور منظم تعدادی از بازیکنان در تمرینات به اطلاع مدیریت باشگاه نرسیده و از س رست تیم هم خواسته که در تمرینات حضور نداشته باشند و این گزارش ها را خود را به عهده بگیرد. این در حالی است که به اذعان اکثریت کارشناسان فوتبال استان تیمی که می توانست با اختلاف امتیاز زیاد قهرمان فصل شود بیشترین ضربه را از ضعف و افت بدنی بازیکنان در نیم فصل دوم و بازیهای فشرده خورد.

این مسائل تنها بخشی از حواشی تیم بوده و پس از شروع نتایج ضعیف، مربی سابق تیم، استعفای خود را تقدیم مدیریت باشگاه کرده و دلایل این استعفا را دخ های آقای فرزاد دادش زاده در تیم اظهار داشته در حالی که در ابتدای فصل همین مربی درخواست حضور آقای فرزاد داداش زاده را برای موفقیت تیم داشته و اثرات حضور ایشان در بازیهایی که با وجود ایشان انجام پذیرفته کاملا مشخص است. پس از این اتفاقات مربی جدید سکان هدایت تیم را بر عهده گرفت و از سه بازی اول خود هفت امتیاز ب کرد و تیم دوباره به صدر ج بازگشت.

در اینجا بود که فوتبال روی ناپاک خود را نشان داد. مربی سابق تیم از طریق ارتباطاتی که با چند تن از بازیکنان داشته مانع حضور آنها در تمرینات میشده و به آنها وعده حضور در تیمهای نوجوانان و جوانان فصلهای آتی را داده و از آنها "به گفته یکی از بازیکنان" خواسته که مواظب ساقهایتان باشید و با تیمهای رقیب مشاوره داشته. هر از گاهی از این دست مسائل در لیگهای برتر کشور و بزرگسالان و حتی کشورهای خارجی شنیده می شد ، ولی وجود این مسائل در لیگ پایه ها و نوجوانان و بازی با سرنوشت بازیکنان چیزی بود که انتظار آن نمی رفت.

پس از منع شدن این اتفاقات و جلسات مدیریت باشگاه آقای، بهزاد داداش زاده، با بازیکنان و افشا سازی چند بازیکن حقایق تکان دهنده ای مبنی بر روابط غیر ضروری و به دور از شان شاگرد و ی بین مربی قبلی و بازیکان و عدم احترام متقابل در کلام و درخواست مبالغ و وسایلی مانند دوربین عکاسی از بازیکنان توسط مربی قبلی تیم، و درخواست مبلغ پنجاه میلیون ریالی این فرد از اسپانسر و همچنین استفاده از نام و اعتبار باشگاه پرسپولیس و یدهایی از بعضی فروشگاه های ورزشی شناخته شده از طرف باشگاه در حالی که دیگر در این باشگاه حضور نداشتند، اشکار شد، که با شکایت باشگاه به کمیته انضباطی همراه شد.

شاید با خود بگوییم که این اتفاقات ناشی از تصمیم نادرست باشگاه برای انتخاب این فرد بوده. ولی باید این را در نظر بگیریم که پیش بینی این وقایع غیر ممکن بوده و انتظار نمی رفت که میدان دادن به جوانی که کمک مربی فصل قبل این تیم بوده و حتی دوره مربی گری خود را با هزینه این باشگاه گذرانده و از طرف هیئت فوتبال استان به عنوان سرمربی شناخته نمی شده چنین نتایجی داشته باشد.

وجود چنین مسائلی در این سطح از فوتبال نشان از ریشه دوانیدن ناپاکی در فوتبال پایه استان دارد. امیدواریم که با محرومیت دائمی چنین افرادی از حضور در فوتبال شاهد پا ازی فوتبال استان و کشورمان از این ناهنجاری ها باشیم.

برچسب ها : تحلیل دلایل عدم قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس رشت در لیگ برتر استان گیلان در سال ۹۲-۹۳ - بازیکنان ,فوتبال ,مربی ,باشگاه ,حضور ,داشته ,مدیریت باشگاه ,فوتبال استان ,مربی قبلی ,آقای فرزاد ,مربی سابق
نتایج دیدارهای هفته بیستم دوم و پایانی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان

پنجشنبه ۹۳/۳/۱

ساعت ۱۷

آبی پوشان رشــت ۰ - ۴ پرسپولیـــس رشــت

سیمـــرغ رودســـر ۲ - ۱ فــــــولاد فـــــــومــن

خـــــــزر لنگـــــرود ۲ - ۳ مقــاومـــت رشــــت

شهــرداری انزلــی ۱ - ۰ فجر شهید محسنی

گلــــریز پره ســـــر ۲ - ۲ گمــــرک انزلــــــــی

نصـــــر رشــــــــت ۳ - ۱ شــــهرای لنـــگـرود

برچسب ها : نتایج دیدارهای هفته بیستم دوم و پایانی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان
ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 93-92 :هفته پایانی
ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 شهرداری انزلی 22 15 3 4 40 18 22+ 48
2 پرسپولیس رشت 22 13 3 6 46 35 11+ 42
3 فجر محسنی 22 11 5 6 35 16 19+ 38
4 خزر لنگرود 22 11 5 6 51 33 38
5 نصررشت 22 11 3 8 36 29 7+ 36
6 فولاد فومن 22 9 4 9 29 17 12+ 31
7 گمرک بندر انزلی 22 9 4 9 28 25 3+ 31
8 مقاومت رشت 22 9 5 8 27 28 1- 31
9 گلریز پره سر 22 8 5 9 38 44 6- 29
10 آبی پوشان رشت 22 6 6 10 20 28 8- 24
11 سیمرغ رودسر 22 2 4 16 13 53 40- 10
12 شهرداری لنگرود 22 2 3 17 20 59 49- 9

برچسب ها : ج لیگ برتر نوجوانان استان گیلان 93-92 :هفته پایانی
نائب قهرمانی تیم پرسپولیس رشت با پایانی خوش

روز پنجشنبه یکم داد ۹۳ تیم پرسپولیس رشت در هفته پایانی لیگ برتر به مصاف تیم آبی پوشان رفت که موفق شد در یک بازی دیدنی و یک طرفه این تیم را با نتیجه ۴ بر صفر ش ت دهد. در این بازی تمام بازیکنان تیم بدون نقص بازی کرده و مهاجمان تیم عملکرد درخشانی داشتند به نحوی که چندین موقعیت گل دیگر داشته و یک پن ی را در دقیقه ۸۴ بهمن برجسته از دست داد . با این پیروزی تیم پرسپولیس رشت لیگ را با رتبه دوم به پایان رساند.

گ نان: دقیقه ۵۵ گل به خودی بازیکن آبی پوشان

محمدرضا جوانمرد (۳۰) فرهان یوسفی (۴۸) مهدی خدامهری (۷۸)

http://vivaupload.ir/images/s7nrr5bqbt3x26ar7gi.jpghttp://www.vivaupload.ir/images/tu4zkna029k0d5hjiwy.jpghttp://www.vivaupload.ir/images/spgipb8e32gqd9l7f6y8.jpg

برچسب ها : نائب قهرمانی تیم پرسپولیس رشت با پایانی خوش - بازی ,پرسپولیس
صعود تیم پرسپولیس رشت به لیگ کشور

به گزارش هیات فوتبال استان گیلان از سوی رییس کمیته جوانان استان گیلان آقای عبدی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت به عنوان دومین گیلان به رقابت های کشوری معرفی شد.طی مذارکات هیات برگزاری مسابقات با آقای عبدی اظهار داشتند که استان ضمن توانا بودن تیمهای گیلانی در سازماندهی تیمهای پایه که باعث شده هر ساله مقام اول را از سوی فدراسیون فوتبال ب کند و این موضوع دلیل بر این شد که آقای عبدی حتی تلاش خود را برای ب سومین گیلان در لیگ کشور هم انجام دهد و به همین منظور نامه ای هم از ایشان به فدراسیون فوتبال نیز ابلاغ شده است.

از تلاش ها و زحمات آقای عبدی برای پیشرفت فوتبال استان متشکریم.

برچسب ها : صعود تیم پرسپولیس رشت به لیگ کشور - فوتبال ,گیلان ,استان ,فدراسیون فوتبال ,آقای عبدی , گیلان ,آقای عبدی ,استان گیلان
لیگ برتر نوجوانان استان گیلان استارت خورد
طبق اعلام هیت فوتبال استان گیلان لیگ برتر نوجوانان . پرسپولیس رشت در هفته اول با شهرداری رشت در زمین حسین مهمان شهرداری هستند سرمربی تیم فرزادداداش زاده می باشد و از شاگردان خود رضایت کامل دارد و می گوید اگر امروز ۳۰٪تمریناتی را که انجام دادیم در زمین پیدا شود ۳امتیاز بازی از ان ماست.

بازی نوجوانان چهارشنبه ۹۳/۶/۱۲ساعت ۴زمین حسین برگزار می گردد.

نوجوانان پرسپولیس رشت شهرداری رشت

برچسب ها : لیگ برتر نوجوانان استان گیلان استارت خورد - نوجوانان ,شهرداری , حسین ,استان گیلان
آخرین وبلاگهای به روز شده
وبلاگهای اتفاقی
اخرین جستجو ها
رئیسی موشک برای نجنگیدن است، نه جنگیدن مشهد میزبان رقابت های کشتی جام تختی وضعیت ب و کارهای اجاره اتومبیل در صنعت گردشگری حکایت نگاری صفحه 25 نگارش دهم اهورا بازی هایی اسباب بازی انشادرباره برو کار میکن مگو چیست کار listanten elgig elgig anten ویژگی ها و وظایف زن در قرآن دعای تحویل سال شفیعی کدکنی انشاء کلاس دهم آب که بارش فکری،اگر نویسی گزین گفته ها در آن به کار رفته باشد.html plccدر آزمایش خون چیست.html موتورسواری قهرمانی سرعت موتورسواری قهرمانی مسابقات موتورسواری مسابقات موتورسواری قهرمانی تاریخ بدون سوالات امتحانی هماهنگ استان فارس علوم زیستی و بهداشت اول دبیرستان دوست داری میری دروغ گفتی داری میری عاشقم نبودی گفتی واسه همیشه دروغ important فایل پردازنده چینی تبلت پردازنده allwinner تبلت چینی فایل مشخصه p860 important font دفینه ابراه.html نتایج ازمون نمونه مدرسه فضیلت خلیل اباد.html جواب سوال ریاضی صفحه 44 کلاس چهارم.html حسین ی قیام گوید ادیان باره حسینhtml داستانی کوتاه از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد.html موزیک ویدیو های دمت اکالین.html دعا گره نیفتادن در کار ها پیروزی شارلوا در حضور رضایی ده حاصل ترکیه وبلاگ ها قدس بیشتر تبلیغ کرم ضدلک در سیمای خانواده.html جواب سوال صفحه 32 کتاب مهارت های نوشتاری پایه هشتم.html لیست نهایی پذیرفته شدگان وک 95به تفکیک هر کانون چگونه سرعت بازی mortal kombat kompelete edition را درpc بالا ببریم.html خدمات مربوط به لوله فاضلاب و چاه هخا ان 592 وحشیگری آریایی ها در عصر جاهلیت کشتن زن خود با 300 تیز ، زنده بگور بی گناهان و قرص های مورد یوث بیلدر چند دوره باید مصرف شود؟.html چگونه عملیات مشترک ساواک و موساد و رئیس ایستگاه ساواک در بغداد، مقام امنیتی پس از انقلاب می شود؟ نسخه کامل آهنگ شوان پرور کردستان روژاوا.html برای حضرت علی اصغر دعایی برای دفع موش از خhtml متن برا فرستادن فاتحه.html خط و نشان حامیان جهانگیری برای اطرافیان نحوه شمشه گیری.html آیات قرآن در سخنان حسین علیه السلام از مدینه تا کربلا قسمت دوم دستی صنایع کارگاه بازدید گارگاه تاریخ صنایع دستی تاریخ بازدید گارگاههای فعال کارگاه گردی فعال صنایعhtml حضور نمایندگان ۱۱ کشور در همایش بین المللی ورزش همگانی کشته شدن نیرو های امنیتی مصر در صحرای سینا آهنگ جدید پارسالیپ به نام فاصله نخستین یادواره ی فرهنگی ورزشکار استان محصولات گتصا کنتاکی پودر ادویه پودر کنتاکی برای محافظت کنتاکی گتصا سوخاری، ادویهhtml planchas hecho republicano pero baratas pelo sureos blancoshtml جایگاه ماده 103 منشور ملل متحد در حقوق بین الملل عام.html نت تبلچر آ ژ آکورد آهنگ نبض احساس مرتضی پاشایی چرا مارک راسل تسلیم شدhtml آشنایی با فواید و مضرات ریواس اوشقون خالیت عهای عهای خالیتhtml تسلیت زرتشتی.html جواب فعالیت های تفکر وسبک زندگی پایه هفتم.html ارزش بیت کوین از مرز ۶۰۰۰ دلار گذشت کربلاده سارالان گوللره سو ورمدیلر.html عتبات عالیات پنج آیه ی معجزه گر قرآن برای گرفتن حاجت نمونه پاو وینت اصول طراحی ورودی محله مهارتهای نوشتاری هشتم صفحه ی 32 با جواب طلسم حصار اعظم.html درصد شهری معابر ساعت برون شهری معابر برون کشف میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری جزئیات اینترنت رایگان اربعین اعتماد بخدا آماده باش مراکز درمانی تأمین اجتماعی در ایام نوروز قیمت دقیق سنک دست کم 16 پلیس مصری در درگیری با افراد مسلح کشته شدند استانبول لامپا زیبا لامپا استانبول امضای تفاهم نامه نظامی بین ایران و مشاغل خانگی در نیشابور.html استودیوی تخصصی قرآن در سه استان دیگر به بهره برداری می رسد نمونه متن های تشکر از دوستان برای شرکت در مراسم تشیع ترحیم.html ساوت گیت انگلیس کارهای زیادی برای انجام دادن دارد عقوبت خنده زیادhtml تاتو اسم آرمان انگلیسی.html . one day you will miss me...معنی.html یعنی دوست خیلی داشتن یعنی دوست داشتن نیست باید خوبه اجازه؟؟اجازه نیست جواب بازی این دیالوگ کیه.html اسم حسین روی کیک تولد استقلال باشگاه جهانی شهباززاده فوتبال سرمربی داد ۱۳۹۶ باشگاه استقلال فوتبال ایران سجاد شهبازز کلاس ششم 3 دبستان احمدبن موسی ع شیراز.html سوالات کنکور 10سال اخیر رشته فنی الکتروتکنیک کتاب آموزش افزار wireshark کتاب آموزش کتاب افزار wireshark برنامه هفته اول دسته برتر و دسته اول بزرگسالان نظریه ذرات حس تئوری پرداخت حس پرفسور انیشتین راهنمایی پرفسور راهنمایی پرفسور انیشتین جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شدhtml دانش اموز ندری هنرستان تجلایی تبریز.html باغچه ی من کنید دردودل بیسیم دستی زیمنس مدل ta22.html خداوند فریب فریفتن شاید تعبیر خواب سحری خوردن کلمات مترادف متضاد انگلیسی درس دو دهم.html بگذارید بدانند مردم بدانندhtml نحوه نصب فلاش تانک مدل ساحل.html یادوازه ی قمی مواد تشکیل دهنده روغن نباتی روغن های جامد.html دستگیری حرفه ای با 37 فقره سرقت در گلستان
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 1.562 seconds
RSS