هولوگرام | برچسب امنیتی

پست های وبلاگ هولوگرام | برچسب امنیتی در این صفحه نمایش داده شده است و شما میتواند با کلیک بر روی عنوان هر پست صفحه مربوطه را مشاهده فرمائید.

ابتدا به کار هولوگرام های هوشمند

درباره تاریخچه هولوگرام های هوشمند

شناخت مبدا حضور هر علمی یکی از راه هایی است که ما میتوانیم با کمک آن این علم را بهتر بشناسیم و نحوه به کار گیری آنرا سهولت بخشیم.این امر باید برای شما کافی باشد تا اجازه دهید کمی درباره تاریخچه ی هولوگرام های هوشمن با شما صحبت کنیم.

هولوگرام های هوشمند، برای اولین بار توسط پژوهشگران کمبریج درسال ۲۰۰۴ ارائه شد ولی چند سالی است که محصولات این نوع هولوگرام هوشمند مورد استفاده قرار می گیرند.

درباره هولوگرام هوشمند بدانید

این نمونه از هولوگرام ها را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید بهتر از هر لحظه ی دیگری در صنعت و یا حرفه ی خود پیشرفت کنید اما این انتظار را نباید داشته باشید که بدون داشتن اطلاعات این اتفاق برای شما بیوفتد.بنابر این باید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

هولوگرام های مرسوم توسط ثبت الگوی تداخلی نوری ایجاد می شوند و به صورت گسترده به عنوان لیبل و تگ های امنیتی برای احراز هویت استفاده می شوند. این هولوگرام ها را که روی کارت های شناسایی و اعتباری و … مشاهده می کنید، روی مواد حساس به نور ثبت می شوند و در طول گذر زمان، بدون تغییر و ثابت باقی می مانند. تحقیقاتی که در دهه اخیر صورت گرفته است، نوعی هولوگرام هوشمند را معرفی کرده است که روی مواد دیگری ایجاد می شوند. موادی مثل ashydrogelها یا hydrogelها مواردی هستند که امروزه در این صنعت استفاده می شوند.
در هولوگرام های هوشمند، الگوی تداخلی در متریالی ثبت می شود که نسبت به شرایط محیطی، به صورت انقباض- انبساط و یا تغییر رنگ از خود واکنش نشان می دهد. در واقع خصوصیاتی که این نوع هولوگرام ها ایجاد می کنند، ربطی به پروسه هولوگرافی و ثبت ندارد. بلکه تمام این ویژگی ها، به علت پلیمر هوشمندی است که ثبت نوری روی آن انجام می شود.
پلیمر های هوشمندی که برای این نوع هولوگرام ها استفاده می شوند، دارای امولسیون هالید نقره است. الگوی فریز روی اجزای نقره متالیک این امولسیون (در طیف حدود۲۰نانومتر) ثبت می شود. ضخامت این پلیمر، حدود ۵تا۱۰ مایکرون است.
تعداد فریز ها با تغییرات محیطی فیزیکی، شیمیایی و یا زیستی تغییری نمی کند. بلکه به علت تغییر ضخامت ماده ثبت پلیمری(یا همان انقباض و انبساط)، طول موج و یا شدت را برای بیننده تغییر می دهد. این تغییرات برای کنترل کننده یا مصرف کننده، به صورت تغییر رنگ و یا درخشش و روشنایی نمود پیدا خواهد کرد.

برچسب ها : ابتدا به کار هولوگرام های هوشمند - هولوگرام ,شوند ,تغییر ,صورت ,هوشمند ,الگوی ,هولوگرام هوشمند ,الگوی تداخلی ,درباره تاریخچه
معرفی چند هولوگرام کوچک

معرفی هولوگرام دات ماتری

در هر حرفه ای ناخت انواع زیر ساخت ها میتواند به نوبه خود برای شما بسیار مهم و تاثیر گذار باشد.بنابر این ما به شما خواهیم گفت که این هولوگرام ها هستند که از هر زاویه ای که به آنها نگاه کنید دارای دسته بندی های بسیار مهمی هستند.ما دراین مطلب به بررسی چند نمونه بسیار کوچک از آن هولوگرام ها خواهیم پرداخت.

در این نوع هولوگرام تصاویر از نقاط بسیار ریز و با وضوح بسیار بالا تشکیل گردیده که توسط کامپیوتر ایجاد می گردد و هر نقطه به تنهایی حاوی تمامی اطلاعات رنگی بوده و تصاویر بسیار روشن و شفافی را به نمایش می گذارد.

معرفی هولوگرام رنگ واقعی

ساخت این مدل با استفاده از طراحی هنری برروی ع انجام گرفته و قادر است رنگ واقعی پوست و البسه فرد و یا رنگ واقعی اشیا را به نمایش بگذارد و یکی از انواع موثر در مبارزه با تقلب می باشد.

معرفی هولوگرام هات استمپ

این هولوگرام که ابتدا بصورت فویل مخصوص هات استمپ تولید می گردد، توسط دستگاه مخصوص با حرارت و فشار بر روی سطوح مختلف چاپ شده و ضمن حفظ مشخصات هولوگرافیک، بخشی از سطح مورد نظر گردیده و غیر قابل تفکیک می باشد. این نوع هولوگرام نیز به واسطه پرهزینه بودن و فرایند متفاوت تولید از ایمنی بالایی برخوردار است.
در کلیه مدل های فوق امکان چاپ شماره سریال و درج اطلاعات محرمانه بصورت میکروت ت و طرح مخفی وجود دارد که با چشم غیرمسلح قابل رویت نیست و فقط با نور لیزر و یا اشعه ماوراء بنفش قابل بازبینی و رویت می باشد. ضمناً به منظور ارتقاء هرچه بیشتر سطح ایمنی هولوگرام می توان چند نوع هولوگرام مانند دوبعدی/ سه بعدی و دات ماتری و یا فلیپ/فلاپ را با یکدیگر ترکیب کرد و همچنین از سایر مشخصات ایمنی مانند حرکات اضافی سینتیک استفاده کرد. این حرکات دینامیک که به صورتهای مختلفی می باشند با تغییر زاویه قابل بازبینی هستند و جلوه های بصری زیبایی مانند پرنده ای در حال پرواز را به نمایش می گذارند.
برچسب ها : معرفی چند هولوگرام کوچک - هولوگرام ,قابل ,ایمنی ,نمایش ,معرفی ,قابل بازبینی ,معرفی هولوگرام
انواع هولوگرام ها

هولوگرام نقش برگردان

نمونه هایی از ابزار هایی که میشناسیم بسیار مهم است.اینکه این ابزار چه نمونه هایی دارد و هرکدام از این نمونه ها چه کاربردی دارند.اینکه شما بدانید این هولوگرام ها را در کجا باید استفاده کنید و چه جایگزین هایی وجود دارد.اینها همه در پیشرفت شما بسیار اثر گذار است.

این نوع هولوگرام ها تصویر یا متن خاصی را در هنگام کنده شدن از خود به جای می گذارند. برخی بصاین نوع هولوگرام ها تصویر یا متن خاصی را در هنگام کنده شدن از خود به جای می گذارند. برخی بصاین نوع هولوگرام ها تصویر یا متن خاصی را در هنگام کنده شدن از خود به جای می گذارند. برخی بصورت طرحی از برچسب جدا شده و بر روی سطح قرار می گیرند و برخی دیگر نیز بصورت چاپی و با رنگهای مختلف بر روی سطح باقی می مانند.

هولوگرام دارای طرح مخفی

این نوارها بمنظور محافظت از جعبه کارتن ویا هربسته دیگری که نیاز به محافظت در سطح بالایی داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرند که در کنده شدن کلماتی مانندvoid، canceled و …. ازخود برجای میگدارد که نشان میدهد بسته باز شده است. در این نوع هولوگرام همانند سایر هولوگرام ها می توان از جلوه های گرافیکی ویا مکانیسمهای امنینی هولوگرام استفاده کرد.

برچسب ها : انواع هولوگرام ها - کنده ,هایی ,هنگام ,گذارند ,خاصی ,نوع هولوگرام ها ,گذارند برخی ,هنگام کنده ,نوع هولوگرام ها تصویر ,بصاین نوع هولوگرام ها ,برخی بصاین ,بصاین نو?
هولوگرام قابل لمس چیست ؟

ویژگی های هولوگرام های قابل لمس را بشناسیم

ما این مطلب را جمع آئری کرده ایم تا در آن به بررسی نمونه هایی از یک هولوگرام بسیار فوق العاده بپردازیم با نام هولوگرام های قابل لمس این هولوگرام ها چه ویزگی هایی دارند؟در کجا ها میشود از این هولوگرام ها استفاده کرد؟این هولوگرام ها چه کاربرد هایی دارند؟آیا میتوان این هولوگرام ها را در همه جای صنعت به کاربرد؟

بر اساس نظر داوطلبانی که از این هولوگرام های کنشی استفاده د سراب های میانه ی هوا چیزی در بین یک کاغذ سنباده و یک شوک نامتوازن به شمار می آمد.این هولوگرام ها از نقاط کوچک نوری پلاسمایی که voxelنامیده می شدند ساخته شده اند و هنگامی ایجاد می شوند که انرژی متمرکز لیزر هوای اطراف را یونیزه کند.
لیزرهای به کار برده شده توسط گروه طبیعی دیجیتال tsukubaلیزرهای مخصوص ۱۰۱۵هستند که نور را با سرعت ۳۰ الی ۲۷۰ femtosecondانتقال می دهند.این نوع هولوگرام با تلفیق کننده های نوری فضایی ،یک آینه و یک اسکنر برقی ترکیب شده است .تیم dngموفق به ساخت اشکال مکعب مانند بیش از یک سانتی متر با قدرت واکافت بیش از ۲۰۰۰۰۰نقطه در هر ثانیه شد.سرعت بالای هولوگرام به معنای قدرت پاسخ دهی به لمس در یک آن و افزودن درجه هم کنشی با استفاده از دوربینی که در قسمت زیرین حرکات دست و انگشتان را کنترل می کند،است .گرچه آزمایش های قبل نیز به چنین نتایج مشابهی دست یافته بود محققان dngبر این ادعا هستند که تحقیقات آن ها اولین نمونه ای با قدرت واکافت بالایی بوده است که هیچ گونه ضرری برای لمس نداشته است .
نکته ی کلیدی برای جلوگیری از سوزش پوست به هنگام استفاده از لیزر کاهش مدت زمان استفاده از لیزر است .مدت زمان مطلوب برای استفاده از لیزر در حدود ۵۰ میلی ثانیه و یک ثانیه است .یوچی اکیال مدیر گروه گفت اندازه ی هولوگرام با اندازه ی تلفیق دهنده ی نوری مشمول در نصب محدود گردیده است .هم چنین وی امیدوار است این تجهیزات در آینده پیشرفته تر شود .

هولوگرام های قابل لمس را بشناسیم

تشناخت برخی از هولوگرام ها در پیشرفت صنعت ما بسیار مهم است.اما ما دراین مطلب میخواهیم هولوگرامی را به شما معرفی کنیم که در همه جای صنعت ها میتواند مورد استفاده قرار گیرد و یکی از عجیب ترین های این هولوگرام ها نیز به شما می آید.هولوگرام های قابل لمس موضوعی است که ما در این مطلب میخواهیم آنرا بررسی کنیم.

محققان هولوگرام های قابل لمس را با استفاده از لیزرهای باتوان ایجاد د .
هولوگرام های هم کنشی و سه بعدی با تلاش محققان ژاپنی با به کار گیری لیزرهای فوق سرعت موفق به تولید هولوگرام هایی که از لحاظ فیزیکی قابل لمس هستند، شدند.

برچسب ها : هولوگرام قابل لمس چیست ؟ - هولوگرام ,استفاده ,قابل ,لیزر ,سرعت ,قدرت ,مطلب میخواهیم ,قدرت واکافت
روش تایپوگرافی برچ هولوگرامی

چگونگی تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی

همانطور که مشخص است رنگ و تصویر در برچسب ها بسیار موثرند اما ما میخواهیم یک نکته ظریف ولی بسیار قدرتمند دیگر را به شما معرفی کنیم..بله تاپیوگرافی .توجه به نوع تایپوگرافی که مورد استفاده قرار می دهید می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی تقویت کلمات و تصاویر به کار برده شده داشته باشد. به طور خلاصه،بی شک هر چه تایپو گرافی شما قدرتمند تر باشد شما قادر خواهید بو که افراد بیشتری را جإب برند و لوگوی خود کنید. ع این موضوع نیز صادق است. اگر نوع تایپوگرافی که انتخاب می کنید درست نباشد، با وجود تصاویر و محتوای قوی باز هم جذ تی برای مخاطبان هدف در بازار نخواهید داشت. نوع فونتی که مورد استفاده قرار می دهید تاثیر بسیار زیادی بر روی خوانش آن توسط مشتریان احتمالی خواهد داشت و می تواند پیامی که قصد انتقال آن را دارید تقویت نماید. انتخاب های ساده همچون فونت serif یا sans serif می تواند بر روی درک افراد از برند شما تاثیر بگذارد.

تقویت برند بااستفاده از فونت مناسب در برچسب های هولوگرامی

فونت را می توان به گونه ای به کار برد که باعث تقویت برند شما شود. به همین خاطر صرف زمان برای ازمودن فونت های مختلف و انتخاب بهترین گزینه بسیار ارزشمند است. به عنوان مثال اگر برند شما سنتی است و دوست دارید به صورت کلاسیک نشان داده شوید بهتر است از فونت script استفاده کنید. از سوی دیگر اگر دوست دارید پروژه ای تمیز، مدرن و شیک داشته باشید بهتر است از فونت هایی همچون century gothic استفاده کنید.


برچسب ها : روش تایپوگرافی برچ هولوگرامی - فونت ,برند ,تایپوگرافی ,تقویت ,استفاده ,دارید ,دوست دارید ,استفاده کنید ,تقویت برند ,بسیار زیادی ,استفاده قرار ,تاثیر بسیار زیادی
همه چیز در مورد هولوگرام

ایده و نظر ها در مورد هولوگرام

تصور کنید که هر چیزی که شما در سه بعدی می­بینید،احساس می­کنید و یا می­شنوید(و یا ادراک شما از زمان)،در حقیقت از یک میدان دو­بعدی صاف متجلی و ناشی می­شود.(به گفته ­ی دستیار نویسنده یعنی tas eskenderis از ساوت­ همپتون انگلستان).

“این ایده شبیه این است که در هولوگرام­ های معمولی یک تصویر سه بعدی در یک سطح دو بعدی کدگذاری (encode) می­شود،مانند آن هولوگرام­ هایی که در کارت­ های اعتباری وجود دارد.ولی این دفعه،در این مورد کل گیتی کدگذاری شده است.”

به گفته­ ی این تحقیق،این شبیه مشاهده ­ی یک سه بعدی در یک سینما است.در حالی که ما تصویری می­بینیم که دارای ارتفاع،عرض و عمق است،ولی در حقیقت همه­ ی آنها از یک صفحه نمایش دو بعدی صاف ناشی می­شوند.

آیا کل جهان می­تواند یک هولوگرام باشد

به گذارش دانشمندان کل گیتی می­تواند یک هولوگرام پهناور و پیچیده باشد.و حتی آشفته کننده­ تر این که،اگر چیزی که فکر می­کنیم حقیقی و واقعی است فقط یک وهم و خیال باشد،ما چه فکری خواهیم کرد.

نویسندگان تحقیق می­گویند آنها شواهدی در مورد گیتی هولوگرافیک،به وسیله­ ی مطالعه ­ی “پس­تاب (afterglow)” در big bang با کمک تلسکوپ­های جدید قدرتمند،یافته ­اند.

تلسکوپ مقدار زیادی دیتای پنهان شده در “نویز سفید (white noise)”یا مایکرویوهای جا مانده از لحظه ­ای که گیتی خلق شد،شناسایی کرده است.فیزیک دانان نظری و ستاره شناسان ابتدا مضامین و مفاهیم گیتی هولوگرافیک را در دهه ­ی ۱۹۹۰ شناسایی د و این کشف تا این جا ،بهترین شاهد برای آن نظریه بوده است.

دانشمندان می­گویند که این نظریه ی عجیب و غریب (odd)،مشابه و برابر با آن نظریه­ های قدیمی است، در این مورد که گیتی از چه چیز ساخته شده،و این را هم اضافه می­کنند که این نظریه می­تواند بعدها نظریه ­ی جاذبه ­ی اینشتین و نیز نظریه­ ی کوانتوم را توضیح دهد.

تحقیق در مجله­ ی physical review letters منتشر شد و توسط دانشمندانی از کانادا،انگلستان و امریکا انجام شد.

برچسب ها : همه چیز در مورد هولوگرام - نظریه ,گیتی ,مورد
فرچه آرایشی با دسته هولوگرام دار چیست ؟

فرچه آرایشی با دسته هولوگرام دار چیست ؟

در تمام طول زندگی در جستجوی فرچه هایی با چنین ساختاری بوده ایم و اکنون آن را به دست آوردیم و تا زمانی که این فرچه ها را نبینید باور نخواهید کرد.

فرچه های آرایشی با دسته ی هولوگرام دار و نوک گود یا فرچه های تخم مرغی شکلی هستند بسته ی زیبایی خارق العاده ی پوست همانند آینه ای است که در آن می نگریم ،برتر از سایر محصولاتی ست که قبلا به عنوان زیبا سازی از آن استفاده می شد .

انواع فرچه های هولوگرام دار بیضی

فرچه های هولوگرام دار بیضی شکل در سایزهای مختلفی موجود می باشند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند به طوری که که میتوان با استفاده از آن طرح دلخواه و متناسب را روی پوستتان ایجاد کنید.این فرچه های بیضی شکل کارایی زیادی دارند و به دلیل کارایی بالایشان در ایجاد طرح بسیار شناخته شده هستند .طراحی دقیق و مناسب این فرچه ها طوری است که میتوان از قسمت های مختلف آن با توجه به هدفی که دارید استفاده نمایید به عنوان مثال قسمت های نرم فرچه برای از بین بردن چین و چروک و برجسته استخوان گونه متناسب هستند .این مدل فرچه بسیار زیباتر از طرح های سابق که مشاهده کرده ایم ،می باشد

برچسب ها : فرچه آرایشی با دسته هولوگرام دار چیست ؟ - فرچه ,بیضی ,استفاده ,آرایشی ,دسته ,های هولوگرام دار بیضی ,دسته هولوگرام
دسته هایی از هولوگرام ها

معرفی هولوگرام های بازت

دسته بندی های هولوگرام ها به شیوه های مختلفی انجام میشود اما ما در این مطلب قرار است به بررسی یکی از مهمترین دسته های مهم بپردازیم تا شما ب=را با ویژگی ها و استفاده هایی که میتوانید از این موضوع داشته باشید آگاه کنیم.پس خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید.

هولوگرام های بازت که در آن ها تصویر کاملا نزدیک به سطح مشاهده می شود از رایج ترین نوع هولوگرام در گالری ها به شمار می آید .این هولوگرام با یک نور سفید گرم شوند روشن می شود و سپس در یک زاویه ی دید متفاوت و دور به سمت دید بیننده قرار می گیرد .بنابراین این تصویر از نور بازتاب شده از هولوگرام حاصل می گردد .اخیرا این هولوگرام ها در رنگ ها ی متفاوت ساخته و نمایش داده می شوند و تصویر شان کاملا با شی اصلی متفاوت می باشد .اگر آینه یک شی باشد تصویر هولوگرافی حاصل از آن به صورت یک نور سفید است .اگر الماس یک شی باشد تصویر حاصل از آن درخشنده و به صورت جرقه خواهد بود .
گرچه تولید انبوه هولوگرام هایی همانند تصویر یک عقاب بر روی کارت ویزا به وسیله ی یک نور بازت مشاهده می گردد در حقیقت این تصاویر یک هولوگرام پراکنشی هستند که با لایه از آلومینیوم در قسمت پشتی شان اندود شده اند .

دسته بندی های مختلف هولوگرام ها

اگر هولوگرام ها را بشناسید این موضوع برای شما امری عادی است که بدانید هولوگرام ها دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند و به همین دلیل دسته بندی های مختلفی را نیز از دیدگاه های مختلف با خود همراه دارند.بدین منظور هولوگرام ها را به دو دسته ی بازت و پراکنشی تقسیم می کنیم که در میان هولوگرام های بازت و پراکنشی انواع مختلفی از هولوگرام ها وجود دارند.

برچسب ها : دسته هایی از هولوگرام ها - هولوگرام ,دسته ,بازت ,تصویر ,متفاوت ,پراکنشی ,دسته بندی
جعل اجناس و هولوگرام ها

پروسه ی جلوگیری از جعل با هولوگرام

یک نکته ی خوب درباره هولوگرام ها را میتوان این دانست که با استفاده از آنها میتوان از جعل اجناس و بسیاری از موارد دجلوگیری کرد.اما این را باید به شما بگوییم اگر از آنها استفاده کنید بدون هیچ پشیمانی به ادامه این کار خواهید پرداخت.

تکنولوژی برتر بصری هولوگرافی با بهره وری از تکنیک های لیزری و سایر ویژگی های امنیتی امکان هرگونه سوء استفاده از محصولات، نام تجاری شرکت ها، اوراق و اسناد و سایر مالکیت ها حقوقی و خصوصی را از افراد فرصت طلب گرفته است. مشتریان نیز با درایت فراوان تنها محصولات دارای هولوگرام یداری کرده و این محصولات را بعنوان محصول اصلی می شناسند که این امر علاوه بر بی حاصل تلاش افراد سودجو موجبات ید مطمئن برای یدار و فروش بیشتر برای شرکت ها و کارخانجات را فراهم آورده است
هولوگرام ها در همه جا یک تفاوت ایجاد کرده اند، از امنیت نام کـالا تا جلب رضایت مشتریان در عرصه های گـوناگون انواع محصولات تولیدی، آرایشی، بهداشتی، داروئی، غذائی، پزشکی، ها، سی دی ها، قطعات یدکی وغیره مدارک ی، اوراق بهادار، ضمانت نامه ها، بیمه نامه ها، اسناد کارت های شناسائی، گواهینامه ها، گذرنامه سخت افزار و نرم افزارهای رایانه ای محصولات فرهنگی و هنری.

استفاده از هولوگرام ها

هولوگرام ها از چندین لایه تشکیل شده که دارای اختلاف رویت با در نظر گرفتن دید ناظر است. زمانیکه یک پرتو نور در زاویه مناسب بـر یک هولوگرام بتابد، یک تصویر چنـد بُعدی ظاهر میشود که تغییر زاویه نور در آن حرکت پدید می آورد.
امروزه در سراسر دنیا، هولوگرام تنها راه حل منطقی برای مقابله با پدیده جعل و تقلب شناخته می شود. از اینرو شرکت های معتبر برای جلوگیری از خسارات ناشی از جعل محصولات و نام تجاری خود،تکنولوژی منحصر به فرد هولوگرافی را مورد استفاده قرار می دهند. غیر ممکن بودن برای کپی برداری، بالا بردن ارزش نام کالا و تاثیر مثبت در فروش بیشتر محصولات به دلیل اطمینان خاطر مشتریان و بسیاری مزایای دیگر عواملی هستند که موجب رواج محصول هولوگرام گردیده اند.
برچسب ها : جعل اجناس و هولوگرام ها - محصولات ,هولوگرام ,استفاده ,شرکت ,مشتریان ,فروش بیشتر
آشنایی با برخی هولوگرام ها

آشنایی با هولوگرام انعکاسی

در این مطلب هدف بر این بوده است تا به شما به عنوان مشتریان خود اطلاعاتی درباره انواع هولوگرام ها بدهیم تا بتوانید با سرعت هرچه بالاتر و با کیفیت هرچه بهتر انواع پروسه های صنعتی و یا تجاری خود را به پایان برسانید.

در سال ۱۹۶۸ هولوگرام rainbow یا انعکاسی(reflection ) به وجود آمد. ساختار این نوع هولوگرام ها به گونه ای است که زیر نور سفید قابل دیدن هستند. اگر بیننده ح خود را نسبت به یک هولوگرام انعکاسی تغییر دهد، می تواند طیف های مختلف رنگ را ببیند. این که ما می توانیم یک هولوگرام را به صورت سه بعدی، برجسته و رنگارنگ ببینیم ناشی از خطای دید است.
بهترین روش فهمیدن هولوگرام، مقایسه آن با عکاسی است. در عکاسی، نقطه به نقطه یک ع سیاه و سفید توسط شدت اشعه نور ساخته می شود که هر نقطه روی ع بسته به شدت موج نور، تنها یک یا چند چیز را ضبط و آشکار می سازد. اما باید توجه داشت نوری که یک منظره واقعی را می سازد فقط توسط دامنه و طول موج نور تعیین نمی شود بلکه فاز نقش عمده ای را نیز ایفا می کند. در عکاسی، فاز نوری از منظره اصلی منحرف می شود بنابراین در عکاسی، تصاویر سه بعدی نخواهیم داشت. اما در هولوگرافی علاوه بر شدت نور (دامنه و طول موج )، فاز نیز روی صفحه حساس به نور ثبت می شود.

آشنایی با هولوگرام انتقالی

اینکه شما از انواع هولوگرام ها اطلاعات داشته باشید تا بتوانید به صورت کاملا متفاوت از هرکدام اینها بهره بگیرید و بتوانید به راحتی در صنعت خود پیشرفت ایجاد کنید حق شماست.بنابر این ما در این مطلب میخواهیم به شما نمونه هایی از این هولوگرام ها را معرفی کنمی.

بعد از اختراع لیزر انواع هولوگرام ها می توانست ساخته شود. اولین هولوگرام ها که با نور لیزر قابل رویت بود، هولوگرامهای انتقالی نام داشتند.

برچسب ها : آشنایی با برخی هولوگرام ها - هولوگرام ,نقطه ,می شود ,عکاسی، ,بتوانید ,انواع ,انواع هولوگرام
دیجیتال مارکتینگ چیست

مفاهیم بازاری آنلاین و دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ، اصطلاحی برای توصیف خدمات یکپارچه بازاری آنلاین در جذب کاربران، ایجاد انگیزه و تبدیل آنها به یدار است. بازاری دیجیتال از کانال های متعدد مانند بازاری محتوا، بازاری تاثیر گذار، سئو یا بهینه سازی سایت، شبکه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین بهره گرفته تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کند و عملکرد برنامه های بازاری را بلادرنگ بدست آورد.

به همان اندازه که مردم در مورد “دیجیتال مارکتینگ” نظر می دهند، عقاید متفاوتی در مورد معنا و مفهوم واقعی این عبارت موجود است. نظرسنجی منتشر شده در یکی از سایت های فعال در زمینه بازاری در مورد این عنوان، تنها در طی چند هفته حدود 8000 بار به اشتراک گذاشته شده و جالب اینکه هم پاسخ های آن و هم بازخوردهای آن بسیار متفاوت و متنوع بود.

دیدگاه بازاریابان از دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ با محتوای غنی آغاز می شود و کاربران می توانند در هر زمان و مکان که بخواهند به آن دسترسی داشته باشند و آن را به دوستان خود پیشنهاد بدهند. حفظ و ادامه مسیر تولید محتوا و آموزش به کاربران حتی در زمان توقف فروش، باعث می شود کهه شما را به عنوان منبعی با ارزش بشناسند نه شرکتی که فقط بدنبال افزایش فروش است.

– نکته منحصر به فرد در مورد بازاری از طریق کانال های دیجیتال این است که آنچه منتقل می شود فراتر از یک پیام است. تعامل و برقراری ارتباط با مشتران از طریق راه های موجود آنلاین، باعث ثبت اثری از برند شما می شود، خواه در محیط های اجتماعی باشد یا از طریق اپلیکیشن های موبایل یا در سایت هایی که حق عضویت می گیرند و …. در نتیجه در بسیاری از ارتباطات، دیجیتال و آنلاین بودن یعنی بازاری .

– با توجه به سیر روزافزون مشتریان در کانال های دیجیتال مانند موبایل و شبکه های مجازی، فضایی که بطور فزاینده ای منتظر اطلاعات جدید است، یک استراتژی بکار گرفته شده شامل ارائه محتوای مفید از منابع قابل اعتماد است که از طریق تمام دستگاه های دیجیتال و پلتفرم ها و کانال ها قابل دسترسی می باشد. این امر قدرت کاربران را در اتخاذ تصمیم های آگاهانه افزایش داده و به بهبود کیفیت زندگی آنها کمک می کند.

برچسب ها : دیجیتال مارکتینگ چیست - دیجیتال ,بازاری ,طریق ,مورد ,کانال ,کاربران
هولوگرام رنگین کمانی

خصوصیات هولوگرام رنگین کمانی

جمعی دانشمندان روسی، که توسط ال اندر وینگرادوو ی میشدند، چاپ هولوگرام های رنگین کمانی را جهت نفوذ بیشتر در بازار مشترک ساختند، که می توانست میلیون ها بیزینس و شرکت های کوچک را در برابر جعل محافظت کند. این روش مطابق با شیوه های استاندارد هولوگرامی ایجاد شد که می توانست بیش از چند روز ادامه پیدا کند. در ابتدا باید برای آماده سازی هولوگرام اصلی، لیزر روی پلیمر حساس به نور ضبط شود. برای مرحله بعدی، این پلیمر خشک و شسته شده تا منطقه بدون حفاظ را حذف کند. این استنسیل سپس به یک ماتریس ف ی منتقل می شود، سپس با پوشاندن تصویر روی پلیمری استفاده می شود.
نتایج حاصل از این مطالعه در نسخه مجله علمی توسعه عملکرد مواد در ۱۷ نوامبر منتشر شده است. در حالیکه بعید است این تکنولوژی جدید بخواهد به زودی وارد بازار شود.

برای اینکه بفهمید ما چطور می توانیم با نیازهای هولوگرافی سفارشی به شما کمک کنیم با ما در تماس باشید.

برچسب امنیتی

برچسب ضد سرقت

کاغذهای ضد کپی
برچسب ها : هولوگرام رنگین کمانی
ثبت هولوگرام در اندوسکوپ چگونه است؟

ثبت هولوگرام در اندوسکوپ به صورت خارجی

در ثبت هولوگرام در اندوسکوپ به صورت خارجی از یک اندوسکوپ قدیمی و سنتی استفاده می شود.سیستم،هولوگرام را خارج از اندوسکوپ و با استفاده از پرتوی مرجع خارجی ثبت می کند.یک اندوسکوپ با قطر خارجی به شدت کوچک می تواند استفاده شودد ولی این کار باعث از دست رفتن اختلاف منظر(parallax) و یک ورود حدقه ای کوچک(small entrance pupil) می شود که تولید لکه ی کوچک در تصویر از نو ساخته شده را در پی دارد.ولی هولوگرام های تصویر صاف می تواند برای ساخت مجدد تصویر بدون لکه ی کوچک،ثبت شود.برای دستی به یک نسبت سیگنال به نویز بالا،اندوسکوپ هولوگرافیک باید از لنزهای میله ای gradient-index(grin) استفاده کنند.نویز لکه ی کوچک به وسیله ی روشن و تصویربرداری هدف و با استفاده از لنزهای grin مشابه،کاسته می شود.یک کریستال الکترو اپتیک می تواند به عنوان دستگاه ذخیره ی فوتوگرافیک در اندوسکوپ هولوگرافیک استفاده شود تا ثبت درون ناحیه ای(in-situ)،ساخت مجدد و پاک شدگی(erasuree)را فراهم کند.این دستگاه ها یک کلاس جدید ابزارر پزشکی را برای استفاده نه تنها در تشخیص پزشکی بلکه در آزمونهای صنعتی ایجاد کرده اند.


هولوگرافی اندوسکوپیک

هولوگرافی اندوسکوپیک این پتانسیل را دارد تا یک ابزار قدرتمند برای تصویربرداری با رزولوشن بالای سه بعدی غیرتماسی و اندازه گیری غیر م ب از درون حفره های طبیعی بدن انسان فراهم کنند.این بخش،ویژگیهای هولوگرافی و اندوسکوپی را ترکیب می کند.توانایی ثبت یک تصویر سه بعدی با عمق کانونی زیاد و رزولوشن بالا از اندامها و بافتهای داخلی بدن به مقدار زیادی قابلیتت شناسایی را افزایش داده است.اندوسکوپی هولوگرافیک دو نوع است.در یکی از آنها هولوگرام درون اندوسکوپ ثبت می شود و درر نوع دیگر از یک دستگاه ثبت خارجی استفاده می شود.

ثبت هولوگرام در اندوسکوپ به صورت داخلی

ثبت هولوگرام در اندوسکوپ به صورت داخلی همه ی سه بعد از تصویر از نو ساخته شده را با اختلاف منظر(parallax) و عمق کانونی زیاد،ایجاد می کند.اندوسکوپ نیازمند یک تنظیم هولوگرافیک مینیاتوری شده درون دستگاه است و یک هولوگرامانعکاسی را ثبت می کند.این بخش عمدتا از سه قسمت تکمیل شده است:

یک کارتریج ،یک دیافراگم و یک کابل فیبر نوری تک شکلی(single form) (قطر هسته ی ۴um).

این سه قسمت به سه فولاد ضد زنگ adjust table یا تیوبهای برنجی جفت ( emble) می شوند. در موقعیت ساعت ۱۰ نسبت به اندوسکوپ قرار می گیرد.هولوگرام ها زیر یک میکروسکوپ قدرتمند که امکان دیدن سلولها را فراهم می سازد،تحت مشاهده قرار می گیرند.به خاطر روزنه ی بزرگ هولوگرام،تصویری با نویز لکه ی کوچک و رزولوشن لترال بالا به دست می آید.رزولوشن لترال ۷um در تصویر از نو ساخته شده به دست می آید که نشان می دهد که این تکنیک می تواند برای تحلیل ساختار سلولی در تشخیص تومور استفاده شود.رنگهای(dyes) ویژه می توانند برای افزایش کنتراست بافت قبل از ثبت هولوگرام استفاده شوند،همان طورر که در دانش امراض نه و بخش روده ای و معده ای به شکل وسیعی استفاده می شود.

۱۴۹۶_۰۲


برچسب ها : ثبت هولوگرام در اندوسکوپ چگونه است؟ - اندوسکوپ ,استفاده ,تصویر ,کوچک ,خارجی ,دستگاه ,ثبت هولوگرام در اندوسکوپ ,صورت داخلی ,رزولوشن لترال ,تواند برای ,منظر parallax
اصطلاحاتی درباره هولوگرام


برخی اصطلاحات در توصیف هولوگرام

ی kineticصفتی که ریشه در کلمه یونانی “kinesis” دارد که حرکت را نشان می دهد. یک تصویر هولوگرافی که جا به جایی بیش از حد از شکل یا رنگ که ی نامیده می شود را نمایش می دهد. اغلب، این گونه تصاویر، الگوها بجای اشیا می باشند. این الگوها میتوانند از خطوط صاف یا عناصر گرافیکی ساخته شده باشند و بنظر میرسد زمانی که حرکت داده میشود می درخشد. شرکت سوئیسی landis & gry راه موثر بخصوصی را ایجاد کرد مانند طراحی که آنها “kinegramss” نامیده شدند. این واژه امروزه نام تجاری است ، که متعلق به شرکت آلمانی leonard kurz می باشد و تنها برای درخواستهای با امنیت بالا مانند اسکناس، گذرنامه و مدارک هویتی دیگر استفاده می شود.

کانال های متعدد multi-channelتصویر هولوگرافی که در آن معمولا، تصاویر نامربوطی در زوایای مختلف دید ظاهر می شوند. معمولترین، و ساده ترین برای ساخت، تصاویری است که با ضربه مانند هولوگرام از سمتی به سمت دیگر کج شده است. سخت ترین برای تصاویری است که تغییر می کنند مانند هولوگرام هایی که چرخشی هستند.

زاویه ش ت نور parallaxپدیده ای در یک تصویر که اجازه می دهد عمق اجزای تصویر نزدیک نسبتا دورتر به نظر بیایند. هولوگرام های برجسته قدیمی تنها زاویه ش ت را از سمتی به سمت دیگر نمایش می دهد اما عدم زاویه ش ت نور عمودی به ندرت مورد توجه قرار می گیرد.

رنگین کمان rainbowرنگین کمان در تنیجه تقسیم نور سفید به رنگ های سازنده بر طبق طول موج دیده میشود. ترتیب رنگها قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، نیلی، بنفش است که قرمز طولانی ترین طول موج و بنفش کوتاهترین را دارا هستند. این پدیده طبیعی به علت اثر منشوری قطرات باران در آسمان است اما می تواند بدلیل شبکه های پراش با سه بعدی نزدیک به طول موج نور باشد.

نو ترکیبی recombinationاین فرآیند ” مرحله و تکرار” است که به موجب آن یک تصویر هولوگرافی واحد، در سطرها و ستون ها در آماده سازی برای تولید شیم در صفحه پخش می شود. که میتواند بصورت مکانیکی یا نوری انجام شود. در روند مکانیکی، تصویر واحد در ماشین چاپ زنی ساخته شده که فواصل از پیش تعیین شده را روی ورق پلاستیکی تحت تاثیر قرار می دهد. اگر نوری انجام شود، تصویر واحد در الگوی از پیش تعیین شده روی سطح (شیشه) با پوشش مقاوم در برابر نور قرار گرفته است.

شیم shimشیم صفحه نازکی از ف معمولا نیکل است، که در آماده سازی برای فرآیند منبت به یک سیلندر متصل شده است. شیم توسط فرآیند الکترو رسوب تولید شده است که به موجب آن صفحه با تصویرترکیب شده در یک مخزن آبکاری و نیکل ف ی غوطه ور می شود به این علت روی سطح انباشته شده است. این صفحه ف ی معمولا به عنوان “سرور” یا شیم “مادر” به آن اشاره شده است. معمولا برای آماده سازی شیم ” دختر” استفاده می شود که برای فرآیند منبت مکانیکی قابل استفاده است.

خط شیم shim lineدر برخی موارد در فرآیند تکرار هولوگرام، یک یا چند شیم ف ی برای دور سیلندر ف ی (سیلندر منبت) نیاز است. در نقطه ای که شیم ها متصل می شوند اغلب خطی مشهود در نتیجه برجسته تولید می شود. این خط اکثرا مورد اعتراض قرار می گیرد که نتیجه پایانی طبق الگوی پیوست پیش بینی می شود. انی که در این کار مهارت دارند روشهای پیشرفته ای را دارند که موفق شدند این ناپیوستگی نوری را در محصول نهایی به حداقل یا گاهی حذف نمایند.

برجسته نما stereogramاین هولوگرام برای استفاده در تصاویر متوالی از یک قطعه آماده می شود. هر فریم از به شکاف تصویر عمودی و انباشتن برخلاف شکاف تصویر دیگر از فرم مجاور تبدیل می شود. نتیجه هولوگرامی است که، زمانی که زوایای دید (معمولا) از سمتی به سمت دیگر تغییر می کند، همان تصویر مانند فریم های پشت سر دیده شده و حرکت می کند. این روش معمولا حدود ۱۰۰ فریم مشابه را تنها برای چند ثانیه اکشن به کار می گیرد.

هولوگرام


برچسب ها : اصطلاحاتی درباره هولوگرام - تصویر ,فرآیند ,معمولا , ,صفحه ,استفاده ,آماده سازی ,زاویه ش ت ,برای فرآیند ,فرآیند منبت ,شکاف تصویر
هدف اصلی استاندارد iso در ساخت هولوگرام

آیا شما هولوگرام خود را ثبت می کنید؟

سازمان بین المللی استاندارد(iso) چندین استاندارد مربوط به تولیدات هولوگرام را در طول چند سال گذشته صادر کرده است. یک استاندارد خاص ۱۴۲۹۸ iso است برای فرآیندهای مدیریت چاپ امنیتی ( و تولید فویل امنیتی) می باشد که برای بررسی طرح و ثبتت آن بر روی پایگاه داده ها نیاز به هولوگرام های امنیتی دارد.

اه اصلی استاندارد iso تولیدات هولوگرام

  1. امنیت را برای صنعت در رابطه با چاپ امنیتی بهبود بخشد و برای مبارزه برعلیه تقلب و جعل کمک نماید.
  2. موانع تجاری را با تشویق اقدامات یکنواخت در سراسر جهان کاهش دهد.
  3. رضایت مشتریان را که نیاز به افزایش امنیت دارند برآورده کند.

۱۴۲۹۸ iso به سرعت به علامت رسمی اعتبار و کیفیت در زمینه چاپ امنیتی و فویل امنیتی تبدیل شد، بنابراین صدور گواهینامه تحت این استاندارد برای سازمانهایی که در حال تولید و یا تمایل به صادرات هولوگرام امنیتی باشند، از جمله انی که در ارز، مالیات تمبر، گواهینامه ها، کوپن، برچسب امنیتی و دیگر اسناد امنیتی استفاده می شود.


استاندارد iso تولیدات هولوگرام

این استاندارد، که با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر ریسک است، نیاز به گواهی فویل امنیتی ( یا هولوگرام) دارد که تولید کننده باید روشهایی را قرار دهد تا مشتریان سابق آنها اطمینان حاصل کنند و اقداماتی را برای جلوگیری از تولید اقلام کالای تقلبی انجام دهند. اینترگراف و naspo ،از سازمانهای حسابرسی جهانی پیشرو برای ۱۴۲۹۸ iso هستند، که نیاز به تولید فویل را برای بررسی طرح پیشنهادی در ثبت هولوگرام جهانی ، و سپس ثبت هولوگرام جدید را در ثبت کننده تفسیر کرده اند. بنابراین هر شرکت تولیدد هولوگرام امنیتی که تمایل به گواهی تحت ۱۴۲۹۸ iso داشته باشد، نیاز به تطابق با این تجهیزات را دارد. در حال حاضر، فقط تصویر هولوگرام ihma در جهان ثبت شده است که مطابق با این شرایط است.

هولوگرام


برچسب ها : هدف اصلی استاندارد iso در ساخت هولوگرام - امنیتی ,استاندارد ,تولید ,فویل ,۱۴۲۹۸ ,فویل امنیتی ,برای بررسی ,تولید فویل
برچسب کاغذی هولوگرامی

فواید برچسب های کاغذی هولوگرامی

برچسب کاغذی هولوگرامی مشتریان را فریفته میکند: وجود برند های مختلف برروی یک قطعه کالای خاص، مشتریان را بسیار گیج می کند. این امر نه تنها برای مردم دردسر آفرین، بلکه برای شرکتها نیز تا حدی نگران کننده است. آنها واقعاً برایشانن دشوار است که هویّت واقعی و اص خود را در بازار حفظ کنند. کالاهای مشابه در بازار برای یک شخص عامی مشابه بنظر می رسد و برای شرکت سازندۀ آن در اثبات یا متفاوت نشان دادن محصولش با سایر محصولات چالش بزرگی را ایجاد میکند. این شرکت ها متخصّصان زیادی را استخدام می کنند، برای سازمان ها تبلیغ می کنند و خود را متفاوت تر از بقیه نشان دهند. این تنها مشکل آن ها نیست، بزرگترین تنش آنها حفظ مصولاتشان از جعل شدن است و محصولات تقلّبی به جذبۀ تصویر کالای اصیل و برند آن خدشه وارد می کند.

شرکت ها برای راحت تر این فرآیند، از برچسب های کاغذی هولوگرامی برای محصولات خود و بسته بندی آنها استفاده می کنند. این کار به حفظ اص محصول و برند آن کمک می کند. برچسب های کاغذی هولوگرام برای تبلیغ یک محصول یاا برند متعلق به آن بکار می رود. بر روی برچسب، فضای زیادی بوجود آمده تا کمپانی بتواند واژه های محترمانه خود یا مطالبی کهه می خواهند مشتری بداند را روی آن ثبت می کنند. این کار نه تنها برای کمپانی، بلکه برای مشتری نیز مفید است. بنابراین آنها می توانند به خوبی از محصول اطلّلاعات ب کنند و همچنین بهترین بهره را از آن ببرند. همچنین برای مردم عوام نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. تمام جزئیات و محتوای یک محصول روی آن درج و توصیه شده است. این کار هیچ سوال یا ابهامی در ذهن مشتری باقی نمی گذارد و گاهی در زمان ی که سوالی از محصول دارد، به روش های مختلف صرفه جویی می کند.

تشخیص محصول تقلبی با استفاده از برچسب هولوگرام

اگر یک محصول یا گجتی که در بازار ارائه می شود، کپی آنها نیز همزمان در بازار عرضه می شود. در این صورت کار برای افراد عامی جامعه مشکل می شود تا بتوانند میان این دو محصول که هر دو شبیه هم هستند، یکی را انتخاب کنند. شرکت ها برای جذب مشتریان بیشتر، مشتریان را با پیشنهاد های بیشتر بر روی محصول فریب می دهند. این یک مهارت بازاری است که مصرف کنندگان زیادی ایجاد میکند. برچسب های کاغذی هولوگرام یکی از جذّاب ترین گزینه هایی است که شرکت ها این روزها بکار می گیرند.

اغلب اوقات، محصولات جعلی موجود در بازار، مشتریان بیشتری را نسبت به محصول اصل آن جذب می کنند. کالای اصیل به آسانی توسط فردی کپی می شود تا جبرانی به عنوان پول بیشتری باشد. آنها کار خود را با فریب دادن یک شخص عامی انجامم می دهند. برای متوقف آنها، شرکت ها برچسب های کاغذی هولوگرامی مختص به خود را دارند که روی محصول چسبیده است. هرکدام از این برجسب ها کد و شماره سریال محصول خود را دارد که برای بررسی هر گونه جعل کمک استفاده میشود.

نتیجه: شرکتها بوسیلۀ برچسب های کاغذی هولوگرامی و هولوگرام ، می توانند برای مشتریان خود، محصولاتشان را به راحتی قابل شناسایی کنند، حتی اگر میان انبوهی از کالاهای مشابه از شرکت های گوناگون باشد. این یک راه ساده و در عین حال راهی خلّاقانه برای حفظ هویّت یک برند است.


برچسب های هولوگرامی کاغذی و افزایش جذ ت برند

پاسخی به تمام سوالات است. این برچسب آگاهی برند دربارۀ شرکت را بالا می برد و به میزان جذّ ت آن می افزاید. کمپانی میزان زیادی صرف کاغذِ برچسب برای رنگی تر آن می کند. هرچه یک برچسب رنگارنگ تر باشد، جذّ ت بیشتری نزد مردم دارد.

شرکت ها از مراکز تبلیغات و طرّاحی برای تزئین برچسب های کاغذی هولوگرامی م می خواهند. این کار، هویّت آنها را حفظ می کند و آنها را قابل اعتماد تر می سازد. برای افزایش تقاضا و فروش محصولات باید تا سقف حداکثر تولید شوند، جذّاب و مفید باشند. یک محصول، بیشتر به خاطر جلوه اش یداری می شود. اثبات جلوۀ محصول به این معنی است که برچسب محصولات بخش مهمّی از آن ها است.

برچسب ها : برچسب کاغذی هولوگرامی - محصول ,برچسب ,کاغذی ,برند ,می کند ,مشتریان ,برچسب های کاغذی ,شرکت ها برای ,کاغذی هولوگرامی ,کالای اصیل ,بلکه برای
تکنولوژی های امنیتی

کم هزینه ترین تا پرهزینه ترین آیتم ها و تکنولوژی های امنیتی

بدیهی است که میزان ایجاد امنیت یک آیتم بالا تر باشد، تولید و م ومات آن نیز پرهزینه تر خواهد بود. در این جا به ترتیب از کم هزینه ترین تا پرهزینه ترین آیتم ها و تکنولوژی های امنیتی را معرفی خواهیم کرد.

جلوه های فلورسنت و uv


در ابت ترین سطح جلوه های فلورسنت و uv هستند که جزو المان های امنیتی پنهان دسته بندی می شوند و تحت تابش نور uv آشکار می شوند. این جلوه ها می توانند در مرکب ها، ورنی ها، الیاف کاغذ ها، قسمتی از هولوگرام و … ایجاد شوند.

انواع مرکب های امنیتی

پس از آن می توان به انواع مرکب های امنیتی اشاره کرد. مرکب هایی با ویژگی های خاص و حساسیت های متنوع، مثل حساس به دما، طیف های نوری مشخص، حساس به دمایا اش و …. هستند. برخی در زوایای مختلف جلوه ها و رنگ های متفاوت از خود نشان می دهند.

بارکدها و کد های دو بعدی

در رده های بالاتر بارکدها و کد های دو بعدی هستند که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را دارند. صرف نظر از بخش سخت افزاری آن(قرائت گر – reader) این روش واقعا از نظر هزینه ای مناسب است.

انواع تگ ها، تکنولوژی nfc و rfid

انواع تگ ها، تکنولوژی nfc و rfid ها با فاصله ای بیشتر از نظر هزینه از سایرین، در رده ای به مراتب بالاتر قرار دارند و ویژگی های قابل توجهی دارند که پیشتر در مطالب دیگر سایت منتشر شده است. در این رده، تکنولوژی nfc به علت ویژگی تماس(touching) ، برای برقراری ارتباط، دارای امنیت خیلی بیشتری می باشد.

با تمامی این تفاسیر استفاده هرکدام از آیتم ها وابسته به کاربرد سند یا محصول و طول عمر مفید آن است. در بسیاری از موارد، تنها یک المان کافی نیست و باید چند آیتم را ترکیب کرد تا به بهترین عملکرد و بازدهی در حفظ اص اسناد و مدارک و یا حفاظت از برند دست یافت.

مثلا در یک سند استفاده هم زمان از کاغذ و مرکب امنیتی به همراه یک قطعه هولوگرام (ترجیحا گرم) پیشنهادی معقول و منطقی است و برای حفاظت از برند، هولوگرام های خاص پلمپ و استفاده از شماره سریال، انواع کد ها و حتی nfc و rfid کمک بسیاری می کند.

کاغذ های ضد کپی

کاغذ های امنیتی نیز که شامل انواع کاغذ های ضدکپی حساس به مواد شیمیایی هستند و یا الیاف خاص با ویژگی های خاص دارند که یا در ماشین کاغذ سازی در خمیر کاغذ و یا در بخش نهایی و پرداخت کاغذ ایجاد می شوند. هر کدام از این ویژگی هاا به نحوی جعل یا تحریف در کاغذ را آشکار می سازند. استفاده عمده این کاغذ ها، در اسناد و مدارک می باشد که هزینه قابل توجهی نیز ندارد.


انواع هولوگرام

هولوگرام ها نیز انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع طراحی و آیتم های امنیتی تعبیه شده در آن از قبیل میکرو ت ت (ریز نوشته)، المان پنهان، گیلوش ها و طرح های اختصاصی و منحصر به فرد میتواند به خوبی امنیت سند یا یک کالا تامین کند. طبیعی است که با این ویژگی ها، پروسه تولید آن و میزان حافظت آن از جعل، نسبت به کاغذ ها و مرکب های امنیتی دارای هزینه بیشتری می باشد. در صورت احتیاج به امنیت بالاتر، می توان هولوگرام را تلفیق با سایر المان های امنیتی نیز استفاده کرد. المان هایی مثل uv، شماره سریال، انواع کد ها و حتی تکنولوژی nfc نیز قابل تلفیق هستند.

هولوگرام

در طبقه خود هولوگرام ها، هولوگرام های گرم (هات استمپ) هزینه بیشتری نسبت به هولوگرام های سرد (لیبل) و معمولی دارند. و قاعدتا امنیت بیشتری را ایجاد می کنند.


برچسب ها : تکنولوژی های امنیتی - امنیتی ,کاغذ ,انواع ,هزینه ,تکنولوژی ,ویژگی ,شماره سریال، ,سریال، انواع ,هزینه بیشتری ,قابل توجهی ,انواع مرکب ,شماره سریال، انواع
فواید فویل های هولوگرافیک هات استمپینگ

فواید فویل های هولوگرافیک هات استمپینگ

در مقایسه با سایر خدمات مهرزنی, فویل هولوگرافیک هات استمپینگ به علت فوایدی که دارد مورد قبول تر است. قابل انعطاف است و در هر نوع ماده ای مانند پلاستیک قابل استفاده است. محصولاتی مانند کاغذ, مداد, فویل و نوار های مهرزنی نمونه ای ازز محصولات تولیدی هستند. به علاوه روشی بسیار ارزشمند است چرا که روشی خشک به حساب می آید. هیچ نیازی به یادگیری مراحل پیچیده ی ترکیب جوهر نیست. دستگاه می تواند بدون دخ دست کار کند.

تنها کاری که باید انجام داد افزودن تاس به سینی دستگاه است. فویل باید به سادگی دور سینی داغ پیچیده شود. سپس قسمتی از لوازم نصب ی باید کنار گذاشته شود. این کار باعث دوام بیشتر می شود. با این کار, محصول در شرایط سخت تر نیز دوام خواهد داشت. استفاده از تاس ف ی در این مرحله امکان برندسازی را می دهد, یعنی اگر رنگ از بین رفت نام برند روی آن باقی می ماند.

هولوگرافی فویل داغ از روش های مختلفی ساخته می شود. فویل دارای طرح های مختلف و رنگ های خیره کننده ای است. با ترکیب رنگ های متنوع که آن ها را جذاب تر می کنند.

فویل های هولوگرافیک هات استمپینگ ( مهر داغ)


مفهوم خدمات مهر زنی از استفاده ی پانج و یا رنک برای ایجاد تصویر سه بعدی گرفته شده است. نمونه های آن برگه های مسطح, حروف چینی و یا فویل است. مراحل مهرزنی ممکن است چاپ روی ف ات آهنی و غیر آهنی و آلومنیوم و ترموپلاستیک باشد.

از شناخته شده ترین خدمات را برای فویل هولوگرافیک هات استمپینگ شامل انواع هولوگرام های اسکرچ , چاپ جوهر فرابنفش و برچسب امنیتی هولوگرام می باشد. مراحل هات استمپینگ که برای ایجاد فویل از آن استفاده می کنیم, یعنی انتقال تصویریی حک شده به سطحی دیگر. گرمایش یکی از مراحل مهم آن است چرا که انتقال تصویر را میسر می کند. با کمک تاس ,تصویر قبل ازز انتقال گرما داده می شود تا فویل ساخته شود. فویل منقش از طرف دیگر, جوهر را روی سطحی که قرار است منتقل شود, باقی می گذارد.


 -stamping-foil

برچسب ها : فواید فویل های هولوگرافیک هات استمپینگ - فویل ,استمپینگ ,استفاده ,مراحل ,تصویر ,جوهر ,برای ایجاد ,فواید فویل
هولوگرام حرارتی

معرفی هولوگرام های چاپ گرم

این نوع هولوگرام ها امنیتی ترین سطح هولوگرام هستند و به خاطر نحوه الصاق آن به هیچ وجه از سطح مورد نظر جدا نمی شود مگر این که به آن سطح خدشه وارد شود و آن را اشیده و کند.

هولوگرام های هات استمپ

هولوگرام های هات استمپ با تمام ویژگی های یک هولوگرام روی فویلی نازک، به صورت رول ثبت می شود و بر روی یک حامل (carrier) مثل پلی استر قرار می گیرد.

این نوع هولوگرام برای الصاق به ماشین مخصوص احتیاج دارد که با حرارت و فشار بالا به طور هم زمان روی سطح مورد نظر، فویل متال حاوی طرح هولوگرام را الصاق می کند و لایه حامل (پلی استر ) از آن جدا می شود.

فشار و دمای دستگاه حین الصاق به حدی است که فویل هولوگرام وارد بافت سطحی کاغذ می شود. به همین علت است که جدا سازی غیرممکن است. علاوه بر این، دستگاه الصاق آن در دسترس نیست و دارای هزینه نسبتا بالایی است که خود باعث ضمانتت ضدجعل بودن آن می شود.

برچسب ها : هولوگرام حرارتی - الصاق
دلیل استفاده از برچسب هولوگرامی

دلیل انتخاب برچسب هولوگرامی

تکنولوژی برچسب های هولوگرامی بسیار پیچیده است. این مساله تقلب و کپی برداری از محصول را دشوار می کند. به محصول امنیت بیشتر می دهد. از آنجاییکه بسیار مقرون به صرفه است می توان در تولید کنندگان کوچک و بزرگ مورد استفادهه قرار گیرد.

فواید برچسب هولوگرامی

برچسب هولوگرامی فواید بسیاری دارند. به شما کمک می کنند تا در زمان, پول و دستمزد کارگران صرفه جویی کنید. این نوع برچسب های امنیتی در صنایع مختلفی استفاده می شوند. از انجاییکه طراحی آن ها بر اساس تکنولوژی های مدرن است, دارای کیفیت بالایی هستند.

برچسب های هولوگرافیک سنتی در یک طرف هولوگرام خطوط راه راه داشتند.هولوگرام ها به برندسازی شما کمک می کند.

انواع برچسب های هولوگرافیک

. برچسب های هولوگرافیک با راه های عمودی

. برچسب هولوگرافیک با تصاویر ثبت شده

برچسب های کاغذی هولوگرافیک

برچسب های هولوگرافیک طرحی پیچیده ای دارند و افکت خاص تصویری دارند که هرگونه دستکاری در آن را نشان می دهند. این برچسب ها از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند و به محصول اص می بخشند.

ویژگی های برچسب های کاغذی هولوگرامی

انواع مختلفی برچسب امنیتی توسط شرکت برای محصولات تولیدی ساخته می شود. برچسب های کاغذی هولوگرام برای ایجاد آگاهی درباره ی محصولات شرکت ها استفاده می شود. براساس نیازهای شرکت مانند اندازه, رنگ و شکل و مواد مصرفی می توانیمم آن ها را شخصی سازی کنیم.

تکنولوژی لیزرسک با برچسب های هولوگرامی کاغذی باکیفیت بالا سر و کاردارد. ما برچسب هایی ماندگار, مقوام در برابر آب, جذاب و لطیف تولید می کنیم.

holog hic-paper-labels


فواید برچسب های امنیتی هولوگرافیک

محافظت از برند

کاهش نیروی کارگری

بسته بندی اتوماتیکی

دوام و ثبات

برچسب های هولوگرافیک ساخته شده در ابعاد, اندازه ها, و اشکال مختلف هستند تا نیازهای سازنده ی کالا را برطرف کنند.

دلیل انتخاب برچسب هولوگرامی

تکنولوژی برچسب های هولوگرامی بسیار پیچیده است. این مساله تقلب و کپی برداری از محصول را دشوار می کند. به محصول امنیت بیشتر می دهد. از آنجاییکه بسیار مقرون به صرفه است می توان در تولید کنندگان کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.برچسب ها : دلیل استفاده از برچسب هولوگرامی - برچسب ,استفاده ,هولوگرامی ,صرفه ,پیچیده ,شرکت ,بسیار مقرون ,تولید کنندگان ,کنندگان کوچک ,بزرگ مورد ,آنجاییکه بسیار ,آنجاییکه بسیار مقرون ,انتخا
خصوصیات و ویژگی های هولوگرام و برچسب های هولوگرامی

کاربرد های هولوگرام و برچسب های هولوگرامی

بسیاری از محصولات چینی موجود در بازار، در حدّ مارک اصل نیستند. آنها به دنبال درخواست قیمت ارزان تر تولید شدند، امّا برای تولیدات دیگر تولید کنندگان نگرانی بزرگی هستند. این محصولات، خدمات حقیقی و کیفیّت محصولات را ندارند و در جذب مشتریان بیشتر نا موفّق هستند. هیچ نمی خواهد که پولش هدر رود. محصولات تقلّبی رقابت در بازار را زیاد می کنند. تنها راه حلّ برای همۀ این مشکلات، نصب برچسب های هولوگرامی بر روی همۀ محصولات است.

از یک خ ر داخل ماشین گرفته تا همۀ محصولات موجود در بازار همگی برچسب های هولوگرامی خودشان را دارند که اعتبار محصول و شرکت سازندۀ آن را نشان می دهند. این کار از خلّاقبت شما محافظت می کند. بسیاری از برچسب های هلوگرامی بیشتر بهه شکل دات ماتریس دو و سه بعدی و غیره موجود هستند. بسیاری از شرکت ها برای همۀ محصولات خود که در بازار موجود هستند، و ی انی دارند. هولوگرام می تواند هرچیزی باشد، از جمله: ع ، نام، تصویر، لوگو یا هر چیز دیگر. هولوگرام همچنین به شرکت وو محصولاتش یگانگی هدیه می کند و نیز آن را از هر گونه جعلی مصون می دارد.

جدا از این اقدامات، قوانین سختی علیه ی که مبادرت به هر گونه جعلی می کند، اعمال می شود. همه باید به خوبی از همۀ نوع برچسب های هولوگرامی اطلاع داشته باشند و برچسب ها را قبل از ید جنس کارخانجات از بازار بررسی کنند. هرگز کالایی را کهه خدمات خوبی ندارند ن ید.

خلاصه: پدیدۀ جعل در بازار به میزان زیاد و جدیدی رشد یافته است که مراکز بازرگانی بسیاری را تهدید می کند. برای حلّ این مشکل، کاربرد برچسب های استیکری هلوگرامی به گونۀ جدیدی افزایش یافته است.

برچسب هولوگرامی

برچسب هلوگرامی و اصل نگه داشتن محصولات

برچسب های هلوگرامی: همانطور که همۀ ما به دنیای بزرگسالان که در آن همه چیز جز انسان ها ارزشمند هستند، مشکوک هستیم، ما در این محیط بسیار مبهوت شده ایم، محیطی که به همه یا هر چیزی به سادگی ایمان نداریم. امروزه ما به اص هر چیز موجود در هر روز از عمرمان شک می کنیم. از زمانیکه که یک شیء یا گجت روانۀ بازار می شود، کپی آن نیز در بازار موجود می شود. و با این شرایط، برای یک انسان معمولی تشخیص این دو نوع جنس از هم دشوار می شود. نه تنها یک انسان معمولی که با این موضوع دست به گریبان میشود، بلکه شرکت ها و ت نیز به دنبال معیار هایی می گردند تا مردم را از سردرگمی دربارۀ همۀ محصولات تقلّبی نجات دهند.

اغلب اوقات، محصولات تقلّبی موجود در بازار بیشتر از محصولات اصل، مشتریان را به خود جذب می کند. سازندگان محصولات تقلّبی با فریب دادن انسان های معمولی و بازار کار خود را انجام می‏ دهند. برای پایان دادن به کار تقلّبی آنها، شرکت ها برچسب هولوگرامی بر روی محصولات خود میزنند.

هولوگرام و جلوگیری از جعل و تقلب

امروزه، گزارش جریان تقلّب نیز رو به افزایش است که این امر نه تنها انسان های عادّی را بلکه ت را نیز نگران می کند. برای جلوگیری از این تداخل قیمت ها، نصب هولوگرام های جدیدی روی نوشته ها پیشنهاد شده که به راحتی توسّط هر انسان عادی قابل تشخیص است. حتی روز به روز کمپ هایی را برای آگاهی بیشتر مردم از هولوگرام های جدید خود بر روی نوشته ها تشکیل می دهند.

برچسب هولوگرام و هولوگرام‎ها بسیار سخت جعل می شوند، زیرا نیازمند تجهیزات گران، تخصصی و پیشرفته از نظر تکنولوژی هستند تا بتوانند چنین تصویر هایی را خلق کنند. پس از جریان جعل بیشتر، این محصولان جعلی در نوشته های بانکی بسیار بکار می روند. پول های رایج در کشور های مختلف، هولوگرام های مختص خود را دارند. بسیاری از حملات تروریستی به کشور ها امنیّت را تهدید می کنند. در این گزارشات، گفته می شود که افراد تروریست با پاسبورت های تقلّبی و مدارک دیگر وارد کشور می شوند. به دنبال این ماجرا، هولوگرام ها در پاسبورت ها، کارتهای بانکی و اعتباری هم به عنوان کِفیّت محصول بکار می روند.

برچسب ها : خصوصیات و ویژگی های هولوگرام و برچسب های هولوگرامی - محصولات ,بازار ,موجود ,تقلّبی ,می کند ,برچسب های ,محصولات تقلّبی ,انسان معمولی ,بکار می روند ,می کند برای ,هر گونه جعلی
چگونگی عرضه برچسب های هلوگرامی

عرضه برچسب های هولوگرامی

ارائه دهندگان قدیمی خدمات برچسب گذاری هولوگرامی، می توانند برچسب های هولوگرامی دلخواه را به مشتریان خود عرضه کنند. این مراکز، همچنین میتوانند از نماد، لوگو و نام مندرج بر روی برچسب های هلوگرامی شما استفاده کنند. این کار به محصول شما مُهر یکتا بودن میدهد. نیازی نیست که دربارۀ افزایش هزینه به دلیل درج برچسب های هلوگرامی بر روی محصولات خود نگران باشید. تولیدکنندگان حرفه ای خدمات هولوگرام می توانند این برچسبها را در دوره ای محدود و با صرف هزینه ای کمتر از هزینه ای که شما برای برچسب می پردازید، به طور انبوهی تولید کنند.

قبل از استخدام یک سازمان منطقه ای برای خدمات برچسب های هولوگرامی، با متخصّصان ارتباط بگیرید و سوابق آن ها را دنبال کنید. شما می توانید از او دربارۀ فنّاوری ای که برای نسل برچسب های هولوگرامی استفاده می کند، سوال کنید. این کار در صورتی می تواند مفید واقع شود که شما از گفته ها و محصولات بعضی از مدّعیان را باهم مقایسه کنید. در شرایط ایده آل، شما بهتر است که از آن ها نمونه های رایگان کار آن ها را طلب کنید. شما برای کمتر قیمت محصولات آنها، می توانید جستجوی آنلاین انجام دهید و در بستر های رسانه های اجتماعی مشهور جستجو کنید. جستجوی قیمت عوامل مرتبط و شرایط خدمات آنها قبل از نهایی قرارداد، امری محتاطانه است. شما می توانید برای اوّلین باری که یک شرکت را استخدام می کنید، محصولات کمی را تخصیص دهید.

برچسب های ضد سرقت

جلوگیری از ایجاد تصویر منفی از شرکت

در اینجا مثال هایی از شرکت هایی آورده شده است که حضور سازندگان محصولات تقلّبی منجر به از دست دادن درآمد آنها شده است. این فساد تقریباً در هر بخشی، از جمله پوشاک، کالاهای تند مصرف، درمان پوستی، مراقبت های درمانی، الکترونیک و صنایع بسیار دیگر وجود دارد. خطر سرقت برند های بسیاری را در مخمصه گرفتار کرده است. بدشانسی ماجرا این است که تولید کنندگان چنین محصولات تقلّبی در طی زمان به وجود آمده اند و به اندازه کافی برای کپی لوگو، شعار و گرافیک شرکت ها با دقّت زیادی توانمند شده اند. آنها اینگونه مشتریان را فریب می دهند و سود می برند، درحالیکه تولید کنندگان واقعیِ محصولات ضررهای سنگینی را گزارش می کنند. شما نمی توانید روی بسته بندی و طرّاحی محصولات سنّتی حساب کنید و جاعلان را از نیت های شوم بازدارید. برای از بین بردن چنین احتمالاتی برای شرکت خود، وقت آن است که به استفاده از برچسب ضد سرقت متوسّل شوید.

مزایای داشتن برچسب های هولوگرامی

هنگامیکه محصولات عرضه شدۀ شرکت شما مجّهز به برچسب هولوگرام شود، شما میتوانید از چند جهت سود ببرید. ابتدا، شما لازم نیست که نگران انبوه محصولات جعلی و مشابه به اصل در بازار باشید. به علاوه، مشتریان به راحتی میتوانند محصولات اصل را ازز تقلبّی تشخیص دهند. برای تشخیص برجستگی روی هولوگرام، نیازی به دانش زیاد یداران از تکنولوزی نیست. برچسب های هولوگرام به راحتی قابل تشخیص اند. این برچسب ها بسیار سخت می توانند دقیقاً کپی شوند و محصولات شما را از کپی محصول درر امان نگه می دارد. جدا از تشخیص ظاهری، این برجسب ها می توانند توسط کامپیوتر شناسایی شوند. این امر محصولات شما را یک گام به امنیت نزدیکتر می کند.

با پیشرفت های قابل ملاحظه در این حوزه از فنّاوری، هزینۀ برچسب های هولوگرامی بسیار کاهش یافته است. شما می توانید از این موضوع بهره ببرید و یک سازمان برچسب زنی حرفه ای استخدام کنید تا بتوانید برای محصولات و شرکت خود به کیفیت برچسب های ضد سرقت دست ی د و تا حدّی که جلوی تباه شدن پول شما را می گیرد.

برچسب های هولوگرامی

مزیّت دیگر برچسب های هولوگرامی در این است که می توانند بی دردسر با انواع مختلف محصولات بکار روند. شما می توانید چه پوشاک، چه غذا یا حتّی دارو بفروشید، برچسب های هولوگرامی می توانند با محصولات شما بدون هیچ دردسری استفاده شوند.

برچسب ها : چگونگی عرضه برچسب های هلوگرامی - محصولات ,برچسب های ,می توانند ,می توانید ,شرکت ,هولوگرامی ,برچسب های هولوگرامی ,محصولات تقلّبی ,برچسب های هلوگرامی
انواع روش های چاپ اطلاعات متغیر

چاپ اطلاعات متغیر

در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع روش های چاپ اطلاعات متغیر آشنا سازیم:

1)چاپ اطلاعات متغیر توسط دیجیتال و لت رس :

نمراتور ها معمولا چاپ اعداد، بارکد ها،انواع سریال ها را انجام می دهند که معمولا با ماشین های مکانیکی و الکترومکانیکی چاپ صورت می گیرد. بهتر است از مرکب های مغناطیسی برای این منظور استفاده کرد که رهگیری کالا و حفاطت از برند ایمن تر صورتت گیرد.

2)چاپ اطلاعات متغیر توسط پرینتر های دیجیتال:

در این بخش گستردگی و تنوع بسیار بالا تر از نمراتور ها می باشد به این علت که می توان به صورت رنگی نیز اطلاعات را چاپ کرد. پرینتر های دیجیتال در دو روش جوهر افشان و لیزری اطلاعات را روی سطح موردنظر چاپ می کنند.
روش لیزری: اشعه اطلاعات را روی لیبل هولوگرام حک میکند و دارای دقت و کیفیت بسیار بالایی است.
پرینتر های جوهر افشان: مرکب هایی با پایه های مختلفی حلالی، آبی و uv دارند که به صورت رنگی نیز قابل ارائه هستند.

روش دیگر استفاده از پرینتر های انتقال حرارتی (ترمال ترنسفر- thermal transfer) می باشد.

ویژگی های برچسب های ضد سرقت

آشنایی با برچسب امنیتی


برچسب ها : انواع روش های چاپ اطلاعات متغیر - اطلاعات ,متغیر ,پرینتر ,دیجیتال ,صورت ,اطلاعات متغیر ,جوهر افشان ,متغیر توسط ,صورت رنگی
خصوصیات برچسبهای هلوگرام

مزایای برچسب های هولوگرام

اگر محصولی به بازار ید وارد شود و محصول مشابه آن هم همزمان باشد, در لحظه اول انتخاب بین دو محصول برای افراد عامی دشوار خواهد بود. برای جذب مشتری, شرکت ها برای اغوای مشتری پیشنهاد های گوناگونی با محصول خود ارائه می دهند. این حرکتی بازاری برای افزایش تعداد مصرف کنندگان است. برچسب های هولوگرام جذاب ترین ویزگی است که امروزه شرکت ها دارند.

اغلب اوقات, محصول تقلبی موجود در بازار بیشتر از محصول واقعی مشتری به خود جذب می کند. محصول واقعی به آسانی توسط فردی برای به دست آوردن پول , کپی می شود. کار آن ها فریب دادن مردم است, برای متوقف آن ها شرکت ها باید برچسب های هولوگرام مخصوص به خود را داشته باشند که روی محصول چسبیده است. هر برچسب روی محصول کد و شماره سریال خودش را دارد که امکان رسیدگی به تقلب را ایجاد می کند.

مزایای داشتن برچسب هولوگرافیک

شرکت ها با داشتن برچسب هولوگرافیک به مشتریانشان این امکان را می دهند که محصول شان را حتی اگر در بین محصولات مشابه سایر شرکت ها باشند, به سرعت شناسایی کنند. این روشی آسان و در عین حال جدید برای حفظ هویت برند شرکت هاست.

اگر به دنبال برچسب های هولوگرام هستید, ما به شما به بهترین وجه ممکن کمک می کنیم.برای دانستن قیمت ها و سایر موارد با ما تماس بگیرید.

هولوگرام

برچسب های هولوگرام کاغذی جذاب برای مشتری

وجود این همه برند های مختلف از یک محصول مشتری را در مورد محصول گیج می کند. این امر نه تنها برای مردم دردساز شده است بلکه شرکت ها را نیز نگران کرده است. مساله ی حفظ هویت فردی و سندیت در بازار واقعا برای آن ها دشوار است. اجناس در بازار برای شخص عامی شبیه هم هستند وشرکت ها برای اثبات تفاوت محصولشان با سایر رقبا با چالش بزرگی روبرو هستند. آن ها آژانس های تبلیغاتی مختلفی را استخدام می کنند تا آن ها را متفاوت از دیگران نشان دهند.این تنها مشکل آن ها نیست, بزرگترین دردسر آن ها این است که نگذارند محصول شان کپی برداری شود.محصول تقلبی جذ ت و یا تصویر محصول و برند واقعی را خدشه دار می کنند .

مزایای داشتن برچسب هولوگرام کاغذی

برای آسان تر شدن روش کار شرکت ها از برچسب های کاغذی هولوگرام دار برای محصولات و یا بسته بندی شان استفاده می کنند. این امر به آن ها کمک می کند که سندیت محصول و برند خود را حفظ کنند. برچسب های هولوگرام برای تبلیغ محصول و یا برندد به کار برده می شوند. روی این برچسب فضای کافی وجود دارد که شرکت عبارات خاص خودش و یا چیزهایی را که می خواهندد مشتری بداند را بنویسد. این برچسب ها نه تنها برای شرکت بلکه برای مشتری هم مفید هستند, مشتری بخوبی از محصول آگاه می شود و می تواند بهترین استفاده را نیز از آن ببرد. افراد عادی هم می توانند ازآن استفاده کنند. تمام جزییات مرتبط با محصول محتویات آن بروی برچسب توضیح داده شده است, که در ذهن مشتری هیچ شک و شبهه ای ایجاد نمی کند. گاهی در وقت فردی که درباره ی محصول به روش های مختلفی پرس و جو می کند هم صرفه جویی می شود.

برچسب هولوگرام پاسخی مثبت به تمام سوالات موجود است. باعث افزایش آگاهی برند شرکت شده و نیز جذ ت محصول را نیز بیشتر می کند. شرکت ها هزینه بسیاری برای رنگی برچسب ها می پردازند. هرچه برچسب رنگارنگ تر باشد, افراد بیشتری را جذب می کند.

شرکت ها با آژانس های طراحی و تبلیغاتی برای تزیین برچسب های هولوگرام خود م می کنند. برچسب ها به آن ها کمک می کند که هویت خود را حفظ کنند و قابل اعتماد تر باشند. برای افزایش تقاضا و فروش محصول, باید جذاب و مفید باشد. عموما یکک محصول بخاطر ظاهرش یداری می شود و این مساله ثابت می کند که ظاهر همان برچسب محصول است که بخش بسیار مهمی از محصول به حساب می آید.


برچسب ها : خصوصیات برچسبهای هلوگرام - محصول ,برچسب ,شرکت ,مشتری ,برند ,بازار ,برای مشتری ,تنها برای ,کنند برچسب ,برند شرکت ,مزایای داشتن
ساخت هولوگرام به روش نوین

روش جدید ساخت هولوگرام

با روش جدید vasconcellos و همکارانش در کمبریج می توانند به راحتی در عرض چند ثانیه هولوگرامی را تولید کنند که با برخی از مواد رایج می توان آن ها را ساخت. آنها در تولید این نوع هولوگرام از جوهر پرینتر هایی جوهر افشان , همینطور پلاستیک و لیزر yag استفاده می کنند که استفاده از این لیزر برای ایجاد تفاوت سطح درر هولوگرام ها و حرارت دادن جوهر و پلاستیک هولوگرام می باشد.
در این روش جدید هولوگرافی نسبت به روش سنتی انعطاف پذیری بیشتری وجود دارد . در این روش می توان امضای دو بعدی خود را نیز به صورت هولوگرام در آورد و یا اینکه حتی کد های qrr ( نوعی بارکد ) را نیز به صورتت هولوگرام در آورد که این دانشمندان با استفاده از یک سطح ساده مانند در بطری توانسته اند این کار را انجام دهند.

daniel e. smalley یک برق و کامپیوتر در brigham young می گوید مزیت اصلی در این روش نوین تبدیل هر چیزی به هولوگرام می باشد که این موضوع مزیت بسیار زیاده داشته و همینطور استفاده ار سطحح ماتی برای پایه این هولوگرام ها نیز بسیار مفید است که نشان از عدم نیاز به وسایل و تجهیزات بسیار تخصصی دارد .

برچسب ضد سرقت

برچسب امنیتی

برچسب ها : ساخت هولوگرام به روش نوین - استفاده ,هولوگرام ,جوهر ,جدید
نقش بسته بندی در تشخیص هویت کالا

تشخیص هویت و حفاظت کالا

بسته بندی باید به گونه ای باشد که تمامی اه مورد نظر ارائه محصول را پوشش دهد.ابت ترین وظیفه بسته بندی ها، حفاظت از کالا می باشد. چه در زمان جابه جایی، حمل و نقل و توزیع، چه در قفسه فروشگاه ها باید حفاظت های لازم و خاص هر کالا را تامین کند.
برچسب های امنیتی به گونه ای هستند که از نظر روانی برمشتری تاثیر بسزایی دارد و به طور کلی امنیت کالا را در ذهن مشتری تداعی میکنند. تولید برچسب امنیتی نوعی استاندارد محسوب گردیده و به مانند iso و سایر استاندارد ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و مرغوبیت کالاست .

خصوصیات یک بسته بندی خوب

جلب مشتری و جذ ت بصری در فروشگاه ها از وظایف اصلی یک بسته بندی خوب می باشد که با گرافیک مناسب میسر می شود. گرافیک شامل شکل بسته، رنگ و طرح آن می باشد که با توجه به سلیقه و فرهنگ منطقه عرضه ی محصول طراحی می شود.
برای ایجاد امنیت از طریق هولوگرام، باید لیبلی انتخاب شود که از نظر ابعاد، شکل و رنگ، مناسب بسته بندی و محصول باشد. برچسب های هولوگرام با تنوعی که در فویل های رنگی در اختیار طراحان و تولیدکنندگان قرار می دهد می تواند با سیستم طراحیی بسته بندی منطبق شده و علاوه بر ایجاد امنیت و اص کالا، زیبایی بصری بسته بندی را افزایش دهد. هم چنین از نظر روانی، هویت و امنیت کالا را در ذهن مشتری تداعی می کند.

برچسب ها : نقش بسته بندی در تشخیص هویت کالا - بندی ,بسته ,کالا ,امنیت ,مشتری ,حفاظت ,بسته بندی ,ایجاد امنیت ,امنیت کالا ,مشتری تداعی
اخرین جستجو ها
مازیچال؛ د ده ای رؤیایی بر فراز ابرها آموزش دوخت ونصب مدل پانچhtml بهبود روابط مصر با ترکیه سبب کاهش فشارها براخوان المسلمین می شود پایان ۱۷ ماه فرار آدم ربایان ۵ میلیاردی 23 تیم پزشکی لرستان به مناطق ز له زده کرمانشاه اعزام شد انشا صدای ابشار نگارش پنجم جواب صفحه 14 کتاب تفکر وسبک زندگی پایه هفتمhtml در قلب مرید البرغوثی.html ویدیو ده ویژگی جدید اندروید o انشا درباره طلوع خورشید کتاب صفحه صفحات کنیم گزینه... ویژگی علامه حلی ک با زمان ملاقات داشت اردوغان و ترامپ تلفنی درباره صحبت د listlist1587 1575 1605 1575 1606 1607 1575 روژین جعبه گشایی پردازنده amd threadripper 1900x لحظه زندگی همین انگار تمام اتفاق برای همین برای خودش زندگی میکنم اتفاقی افتاده همین الان.html تاثیر پررنگ معدل سوابق تحصیلی در کنکور.html mathematical reasoning proofs lecture notes شعار ابوالفضل علمدار نگهدار چگونه بر سر زبان ها افتاد؟ خاطراتی از حاج عباس روزخوشhtml گلایه حقانی از بی توجهی به خطرات همجواری نان ۲ منطقه تهران با راه آهن مشاوره حقوقی رایگان در رشت و گیلان سرگذشت دردناک علت خطای 1006 در متوسطه دوم 20 اتفاق غیرقابل پیش بینی و هیجان انگیز دنیای فوتبال در سال تواند وپف embertone joshua bell violin takt list list بازی تا ی رانی taxi simulatorhtml پیروز بلاش راهنمای معلم فصل یک فیزیک یازدهم کارت شهروندی.html محدودیت های vsphere 65 بخش اول میدونم میگی غرورت غرورت نذاشت میای نزدیک خودت میگی نمیدی؟؟؟ میدونم.html کاظم جلالی پیشنهادی برای حضور در ک نه دوازدهم نداشته ام انشا ذهنی درباره خواب آیا میدانید؟؟.html روز پنجم در کربلا چه گذشت.html اگر باران نیاید چه اتفاقی می افتد ساری ایگواین مثل پسرم است dvdهای راهنمای براک نر براک نر بعدی براک حریف بعدی عمری ای مسافر همیشگی مرجان mp3 ناسا با این طرح مفهومی به دنبال فتح ونوس است تصاویر quot quot من م را. . ..html چگونگی شهادت مسلم ابن عقیل به روایت علامه مجلسی.html نمایشگاه دفاع دفاع مقدسhtml آهنگ جدید رضا صادقی به نام دلخوشی ساده ستاره کره ای تاتنهام برترین گ ن آسیایی لیگ جزیره شد دوخت جا با ساتن فایل مبانی نظری درباره سرمایه اجتماعی، مدل های اندازه گیری سرمایه اجتماعی واژه تصاویر میشه کلمه گوگل ashoura کلمه ashoura سالروز سرآغاز ت وولایت زمان علیه السلام انشا درباره ایستاده ام ایستاده ای ایستاده ایم جنگلیم تن به صندلی شدن نداده ایمhtml سیستم نوبت دهی بیمارستان کوثر اردبیل.html آیا فال و طالع بینی حقیقت دارد؟ سوئیت های اجاره ای یک خوابه مبله 70 متریhtml مدارک لازم جهت فارغ حصیلی پیام نور صفاشهر.html rayban cat تو آمدی که یادم نرود 1578 1575 1606 1583 1608 1606 1608 1605html ع برادر اتنا اصلانی در خا پاری در صحرای الانبار فعال است تکفیری های پرچم های سفید به دنبال تسلط بر کرکوک پول ضریح برای اعراب داشتیم list list list پیش بینی وضع هوای کشور انجام 250سرمایه گذاری خارجی صنعتی ارمین تشکری عروسی ارمین عروسی ارمین تشکریhtml ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز ها دانشکده های علوم پزشکی کشور سال کامنت تولد خودم.html مکان مناسب نصب یونیت داخلی کولرگازی اسپیلتhtml رؤیای نفت ۵۸ دلاری برای سال آینده عملکرد هفته ی اول آبانhtml khashoggi the saudi crisis continues نرخ بیکاری در استان اصفهان به 30 درصد رسید 40 هزار کارگر اصفهانی در سال 95 تحت پوشش بیمه بیکاری رفتند سویا نقش آن در تغذیه انسان.html دانشجویان پیام نور در هر ترمی که باشند می توانند درس دانش خانواده جمعیت را انتخاب واحد کنند خشونت از کجا نشاط می گیرد.html کتاب حساب دیفرانسیل انتگرال هندسه تحلیلی نوشته توماس ویرایش نهمم.html آنتونی مارسیال پوگبا می تواند برنده توپ طلا شود دوره ضمن خدمت حقوق شهروندی استان خوزستان آنان احساسات مردم جوانان منطق ایجاد ابتدا باید چگونه جوانان آنالیز سرباره فولاد جهان باید در مقابل تصمیم ترامپ واکنش نشان دهد تندیس روز پدرhtml گاج کتاب علوم تجربی پایه هفتم دوره اول متوسطه آمپول تزریقی پروستاگلندین آموزش lynda nosql development with documentdb in azure آموزش توسعه نو اس کیو ال با داکیومنت دی بی در آژور جواب بازی ج انه 2 مرحله آموزش 10 چیز که در مورد دوربینتان نمی دانستید آموزش گیتار از صفر تا صد نکات نواختن گیتار فصل 1 جلسه آموزش کانفیگ cisco anyconnect توسط روتر سیسکوhtml کد و برنامه ترکیبی نمایش مجموع ، میانگین ، و تعداد اعداد کوچکتر از میانگین چند عدد آموزش کامل تحلیل پوش اور یک ساختمان فولادی به همراه فایل مثال در etabs آموزش و طرز تهیه نسکافه کلاسیک بسیار خوش طعم مخصوص روزهای زمستانی آموزش پرورش رتبه بندی منطقه آموزش رتبه بندی معلمان آینده آموزش منطقه آموزشی آموزش وه دوزی list list list list list list عرفانهای نوظهور اوشو کیست؟html آموزش نور، معلمان ثانیه اعلام نور، نمایشگاه آزمایشگاه نور، نور، آزمایشگاه نمایشگاه نورو معیار
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 0.703 seconds
RSS