خبرگزاری آپادانا

پست های وبلاگ خبرگزاری آپادانا در این صفحه نمایش داده شده است و شما میتواند با کلیک بر روی عنوان هر پست صفحه مربوطه را مشاهده فرمائید.

راه اندازی کمپین " نه به سیگار و مواد مخدر " در پارک مشروطه
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

شهردار منطقه سه تبریز از شروع به کار کمپین " نه به سیگار، مشروبات الکلی و مواد مخدر " در پارک بانوان مشروطه خبر داد.

پرویز عباس نژاد گفت: با توجه به جامعه آماری که نشان از گرایش جوانان و بانوان به مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر دارد کمپین " نه به سیگار، مشروبات الکلی و مواد مخدر " همزمان با سطح شهر تبریز در پارک بانوان مشروطه منطقه 3 نیز شروع به فعالیت کرده است.

 

وی گفت: این کمپین با هدف ایجاد انگیزش به گونه ای اثر بخش و متفاوت با شیوه های مرسوم با توجه به رغبت نگران کننده جوانان و بانوان به مصرف سیگار و قرص های آرامبخش برگزارشد.

 

شهردار منطقه سه  تبریز گفت: یکی از اه ... مهم و اساسی اجرای این طرح، خلق و آفرینش ... ی پویاست که طرز فکر " نه به سیگار و مواد مخدر " را به افکار عمومی تزریق نماید.

برچسب ها : راه اندازی کمپین " نه به سیگار و مواد مخدر " در پارک مشروطه - مخدر ,مواد ,کمپین ,بانوان ,مشروطه ,سیگار ,مواد مخدر ,مشروبات الکلی ,بانوان مشروطه ,پارک بانوان ,سیگار، مشروبات ,پارک بانوان مشروطه ,سیگار، مشرو
تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

معاون ... و اجتماعی از تشکیل کمیته ازدواج آسان در شهرستان تبریز خبر داد .

سعید برزگر  در پنجاه و دومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان تصریح کرد: هدف این کمیته برای افزایش ازدواج و کاهش طلاق در شهرستان تبریز است .

وی گفت: این طرح با همکاری دستگاههای اجرائی و در راستای تسهیل ازدواج آسان در شهرستان تبریز عملیاتی خواهد شد.

وی ادامه داد: توجه به پنج آسیب اجتماعی اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، فساد و بی بند وباری در مباحث ستاد ساماندهی امورجوانان مهم است و از آنجاییکه در تمام آنها قشر جوان جامعه ارتباط اصلی را دارد پتانسیل های موجود در حوزه جوانان و سازمانهای مردم نهاد به نحو احسن به کار گرفته شود و در این خصوص نیز ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان تبریز در طول سه سال، بیست مصوبه تصویب کرده است

 

برچسب ها : تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز - تبریز ,شهرستان ,ازدواج ,جوانان ,ساماندهی ,ستاد ,شهرستان تبریز ,ستاد ساماندهی ,ازدواج آسان ,ساماندهی امور ,امور جوانان ,تشکیل کمیته ازدواج
افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

فرماندار تبریز برای افزایش تعاملات بین شهر تبریز و گنجه  استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و انجمن های فرهنگی و گردشگری و ورزشی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری مهین سلام  رحیم شهرتی فر در اولین کارگروه بررسی تعاملات فرهنگی ، اقتصادی ، گردشگری و ورزشی بین تبریز و شهر گنجه جمهوری آذربایجان  از برگزاری چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای ... ی در سال ۲۰۱۷ در جمهوری آذربایجان را یادآور شد وگفت : این رویداد جهانی را فرصت خوبی برای نشان دادن ظرفیتهای بالای تبریز و افزایش حضور گردشگران در ویژه برنامه های تبریز ۲۰۱۸ قلمداد کرد.

فرماندار تبریز همچنین از تشکیل کارگروه علمی- ... ی با حضور روسای ... ها خبر داد و گفت : در کنار مباحث فرهنگی ، گردشگری ، اقتصادی و ورزشی ، برقراری تعاملات بین مراکز علمی دو شهر را نیز خواستاریم و در این راستا از تمام ظرفیتهای موجود استفاده خواهیم کرد.

 

برچسب ها : افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود - تبریز ,تعاملات ,ورزشی ,گردشگری ,استفاده ,افزایش ,افزایش تعاملات ,فرماندار تبریز
مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

تبریز-عضو شورای ... ی شهر تبریز گفت:مردم قاضی خوبی هستند و یقینا"رفتار مسئولان را رصد می کنند.

اسماعیل چمنی در گفتگو با مهر، با تاکید بر اینکه مردم از ما عمل می خواهند، اظهار داشت: کمک ... و دست گیری و خدمت صادقانه به مردم باعث می شود تا اعتماد مردم نسبت به شورا و منتخبین خود که در واقع همان نمایندگان پارلمان محلی محسوب است بیشتر گردد.

وی تصریح کرد: از این رو اعضای شورا در عمل هم باید ی ... ری کارهایی را انجام دهند و در رفع مشکل افراد بی بضاعت و درماندگان و ستاد دیه و... پیشرو باشند و حتی در بسیاری از موارد منتظر مصوبات شورا نبوده و در حد بضاعت مالی از جیب خود نیز هزینه کنند.

چمنی تاکید کرد : ... ی که توان بخشش ۲-۳ ماه حقوق خود را در موارد اضطرای به عنوان هبه به همنوعان خود ندارد نمی تواند درد مستمندان و نیازمندان را هم درک کند و شاید عدم درک چنین مشکلاتی ، به نوعی ایجاد مشکل دیگر برای جامعه باشد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای ... ی شهرتبریز گفت :از آنجا که مبنای نظام ... بر اساس محورعد ...   پایه گذاری شده و اساس عواطف انسانی برگرفته و منطبق با آموزه های مولی ... المومنین می باشد،لذا انتظار می رود شعار عد ... گرایی و برابری در بین یک مجموعه ای که اکثریت آنان را خادمین شهر و قشر آسیب پذیر جامعه تشکیل می دهد رفتارها و قانون با سیره ... المومنین سنجیده شود.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورا در ادامه با تاکید بر بحث اعتماد آفرینی در بین مردم تصریح کرد: اعضای منتخب شورا به منزله رای اعتماد شهروندان است و در واقع برای نمایندگان منتخب، ابلاغیه ای است از سوی برگه های رای مردم، پس ما هم باید به عنوان منتخبین همین مردم و شهر پاسدار و حافظ این اعتماد باشیم و با عمل به وظایف خود مردم را به آینده امیدوار سازیم و باعث یاس و نا امیدی را به نشاط امید مبدل ساخته و برای توسعه همه جانبه شهرمان  کوتاهی نکنیم .

برچسب ها : مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند - مردم ,شورا ,گذاری ,تاکید , ... ی ,سرمایه گذاری ,کمیسیون سرمایه ,رئیس کمیسیون ,شورای ... ی ,کمیسیون سرمایه گذاری ,رئیس کمیسیون سرمایه
توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: طراحی‌های نوین فضای سبز، افزایش گلکاری‌ها و درختکاری‌ها از جمله اقدامات این سازمان برای آمادگی برای رویداد بزرگ تبریز 2018 است.

 نقل از روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز، محمدحسین حسن‌زاده اظهار داشت: در حال حاضر حدود یک سال با رویداد تبریز 2018 فاصله داریم و طبیعتا در این مدت دیگر نمی‌شود پروژه‌های بزرگ عمرانی را آماده کرد از این رو با توجه به داشته‌های خود باید به ظاهر شهر بیشتر اهمیت دهیم.

وی با تاکید بر اینکه می‌توان از این طریق هویت ارزشمند، جاذبه‌های پر شمار و غنای تاریخی شهر را به نمایش گذاشت، تصریح کرد: فضای سبز یکی از ابعاد مهم شهر است که می‌تواند این وجه را به طور کامل به نمایش بگذارد.

حسن‌زاده با بیان اینکه به شدت در تلاش برای ارتقای کیفیت این فضاها هستیم، افزود: خوشبختانه امروز به لحاظ نگهداری فضای سبز با عبور از کارهای غلط و تصمیم‌گیری‌های افراد غیر متخصص به یک ح ... تثبیت رسیده‌ایم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به اینکه طرح‌های مختلفی برای سال‌های 96 و 97 داریم، گفت: طراحی‌های نوین فضای سبز، افزایش گلکاری‌ها و درختکاری‌ها و... قدم‌های مثبتی بوده‌اند که در سال 96 بیشتر نمود پیدا می‌کنند.

به گفته حسن‌زاده، یکی از برنامه‌های مهم ما برای تبریز 2018، بدنه سازی اتوبان ... ایی است و قول این را از مدیریت شهری گرفته‌ایم و امیدوارم که موضوع تامین بودجه و تخصیص اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه در بودجه سال 1396 لحاظ شود و شاهد عملیات عمرانی در این زمینه باشیم.

وی با تاکید بر اینکه سعی داریم در بعضی نقاط هم حتما از شیوه‌های نوین مثل ایجاد فضاهای سبز عمودی استفاده کنیم، اظهار داشت: در واقع بیشتر از همه بر روی زیباسازی منظر فضای سبز تمرکز کرده‌ایم اما انتظاری که داریم این است که در دو سال آینده توجه بیشتری به بودجه فضای سبز تبریز شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به پروژه‌های درختکاری در دو تفرجگاه آ ... ا دره‌سی و عباس میرزا گفت: با اقدامات گسترده‌ای که در خصوص تقویت منابع آبی، تامین گونه‌های مقاوم و تقویت زیرساخت‌ها در این دو پارک ایجاد شده است، مصمم هستیم که این دو تفرجگاه مهم را در آینده‌ای نزدیک، به بسترهای سبز و با نشاط شهر تبدیل کنیم.

حسن‌زاده در پایان اظهاراتش، تامین اعتبار مورد نیاز برای توسعه فضای سبز و طرح‌های ویژه و معماری منظر در کنار تامین هزینه‌های نگهداری را ضرورتی انکار ناپذیر برای بهره‌مندی از فضای سبز هم شأن با رویداد تبریز 2018 قلمداد کرد و افزود: در مجموع قول می‌دهیم برای میزبانی از گردشگران تبریز 2018، حداقل در مورد فضای سبز شرمنده همشهریان، میهمانان و گردشگران نخواهیم شد.

 

برچسب ها : توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018 - فضای ,تبریز ,سازمان ,تامین ,شهرداری ,اینکه ,سازمان پارک‌ها ,تبریز 2018 ,مدیرعامل سازمان ,شهرداری تبریز ,تبریز 2018، ,مدیرعامل سازمان پارک‌ها ,سبز،
دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
تبریز - به جهت بارش شدید برف در تبریز دیدار گسترش فولاد و استقلال خوزستان لغو شد.

به گزارش خبرنگار میهن سلام ، این دیدار قرار بود از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شود ولی به جهت بارش شدید برف و طبق تصمیم ناظر بازی لغو شد.

گفته می شود اگر فردا شرایط آب و هوایی تبریز مساعد باشد این دیدار ... در همان ساعت برگزار می شود.

برچسب ها : دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد - تبریز ,استقلال خوزستان ,دیدار گسترش ,بارش شدید
تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
تبریز- رئیس انجمن کاریکاتور تبریزگفت: انجمن کاریکاتور تبریز جایگاه ویژه و مستحکمی در کاریکاتور کشور  دارد .

به گزارش پایگاه خبری نسیم تبریز  رحیم بقال اصغری شامگاه شنبه در مراسم سیزدهمین جشنواره بین المللی کارتون تبریز با موضوع اقتصاد مقاومتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به اینکه جشنواره بین المللی تبریز تنها جشنواره در حوزه هنرهای تجسمی است که خود را به سیزدهمین جشنواره رسانده است، ما هر سال شاهد برگزاری نخستین جشنواره ها هستیم که دومین و سومین این جشنواره ها نسبت به جشنواره نخست بی نتیجه و بی تاثیر برگزار می شود.

 

وی  اظهار داشت:  انجمن کاریکاتور تبریز از سال ۸۵ تاکنون  تنها انجمنی است در کشور به صورت مستقل فعالیت می کند.

 بقال اصغری افزود: این انجمن هر سال با برگزاری جشنواره بین المللی کارتونیستهای بین المللی و معتبر را در شهر تبریز  یکجا جمع می کند.

وی با اشاره به اینکه  از مستقر شدن سازمان اروپایی فکو  در کلانشهر تبریزخبر داد و گفت: فکو یک سازمان اروپایی است که مقر آن در هلند است و تنها شعبه فکو در کشور خوشبختانه در شهر تبریز قرار دارد.

رئیس انجمن کاریکاتور تبریز با اشاره به موفقیت های انجمن کاریکاتور تبریز، گفت: موزه کاریکاتور تبریز تنها موزه کاریکاتور در آسیا و بعد از موزه گابر و بلغارستان دومین موزه کارتون در جهان است و علت این امر عدم وابستگی این موزه است و در این ۱۱ سال رقیبی برای ایجاد موزه در کشور وجود نداشته است.

بقال اصغری ادامه داد: آرشیو بندی اصولی، سایت تبریز کارتون در رتبه بندی ال ... ا نخستین سایت در رتبه بندی میان سایتهای کارتون یکی دیگر از افتخارات انجمن کاریکاتور تبریز است.

وی همچنین انتشار روزانه پنج خبر فارسی و انگلیسی در سایت تبریز کارتون که وسیعترین سایت کاریکاتور جهان است را از دیگر افتخارات این انجمن اعلام کرد. بقال اصغری از وجود صدهزار اثر در سایت تبریز کارتن خبر داد.

برچسب ها : تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد - تبریز ,کاریکاتور ,جشنواره ,انجمن ,موزه ,کشور ,انجمن کاریکاتور ,کاریکاتور تبریز ,بقال اصغری ,سایت تبریز ,موزه کاریکاتور ,انجمن کاریکاتور تبریز ,
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد.
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد.

تبریز: معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد ... ی آذربایجان شرقی از اجرای همزمان سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از بیست و پنجم تا بیست و هشتم دی ماه جاری در تبریز خبر داد.

محرمی گفت: این جشنواره به عنوان یکی از رویدادهای مهم  حوزه تئاتنر، می تواند بستر و انگیزه مناسبی برای فعالیت هنرمندان تبریز ایجاد ‌کند .

وی اظهار داشت : تبریز  دارای گنجایش  بالایی در عرصه تئاتر است و حضور هنرمندان از   ... ای دیگر  کشور و همچنین سایر کشورها و برگزاری این جشنواره در این شهر  زمینه ساز تعامل بیشتر هنرمندان و فرصتی برای هنرمندان حوزه تئاتر محسوب می شود.

برچسب ها : سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد. - تبریز ,تئاتر ,جشنواره ,هنرمندان ,المللی ,پنجمین ,پنجمین جشنواره ,المللی تئاتر ,برگزار خواهد ,تبریز برگزار ,تبریز برگزار خواهد
قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان ...
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

تبریز:رئیس انجمن هندبال  آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز از ... ب مقام اولی تیم هندبال دختر دبیرستان ...  در مسابقات  هندبال متوسطه دوره اول دختران ناحیه یک تبریز خبر داد.

رویا ظفری با اشاره به اینکه  دراین دوره از مسابقات 9 تیم شرکت کرده بودند اظهارداشت: در این دوره از مسابقات دبیرستان حجاب مقام دوم و تیم های دبیرستان حجاب یک و دبیرستان کوثریا مشترکا سوم شدند .

 مسئول برگزاری مسابقات هندبال آموزش و پرورش  ناحیه یک تبریز در پایان سخنان خود گفت:برنامه ریزی های بعمل آمده در پایان مسابقات این رشته مدال ها ،  حکمها وکاپهای قهرمانی  تیم های مقام آور اهدا شد .

برچسب ها : قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان ... - مسابقات ,دبیرستان ,هندبال ,دوره ,مقام ,تبریز ,دبیرستان حجاب , ... ,دبیرستان جمهوری ,دختر دبیرستان ,هندبال دختر ,دبیرستان جمهوری ...
آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی اعلام کرد: همزمان با 28 صفر سالروز وفات رسول اکرم (ص) و ... حسن مجتبی (ع) ، این استان میزبان پیکر پاک و مطهر هفت شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، ... عزت الله جعفری در جمع خبرنگاران، افزود: مراسم استقبال از این هفت شهید گلگون کفن روز شنبه ششم آذر ماه در سالن حجاج فرودگاه بین المللی تبریز و آیین وداع نیز از ساعت 18 و 30 دقیقه تا 20 و 30 دقیقه در مسجد آیت الله مدنی واقع در خیابان شهید چمران برگزار می شود.

وی اظهار کرد: مراسم تشییع پیکرهای ... ی گمنام روز یکشنبه از ساعت 10 از میدان ... به سمت میدان ساعت تبریز شروع شده و مراسم های تدفین نیز طی روزهای هفتم ، هشتم و نهم آذرماه در نقاط مختلف استان به انجام می رسد.

جعفری گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده پیکر دو شهید گمنام در شهر بخشایش، دو شهید در تسوج، دو شهید در صوفیان و پیکر یکی از ... نیز در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی واقع در اتوبان شهید ... ائی در تبریز دفن می شوند.

وی ادامه داد: پیکرهای ... ی گمنام مزبور از مناطق عملیاتی جزایر مجنون، فاو و فکه تفحص شده اند که در جریان عملیات های خیبر، والفجر یک و والفجر 8 به درجه رفیع شهادت نائل گشته اند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی اعلام کرد: با تدفین پیکر ... ی فوق، آذربایجان شرقی مفت ... به وجود 179 شهید گمنام در 47 استان نقطه خواهد بود.

برچسب ها : آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است - شهید ,گمنام ,شرقی ,آذربایجان ,دفاع ,پیکر ,آذربایجان شرقی ,شهید گمنام ,دفاع مقدس ,پیکرهای ... ی , ... ی گمنام ,پیکرهای ... ی گمنام
ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری

تبریز:فرماندار تبریز در خصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری تبریز به رئیس شورای ... ی کلانشهر تبریز ابلاغیه‌ای صادر کرد.

 فرماندار شهرستان تبریز طی ابلاغیه مهمی به رئیس شورای ... ی شهر تبریز، ضمن درخواست اجرای بخشنامه وزارت کشور و سازمان مدیریت برنامه‌ریزی، از وی خواست در اولین جلسه شورای ... ی شهر تبریز به این موضوع مهم رسیدگی و نتیجه را به فرمانداری اعلام کنند.

در این ابلاغیه رحیم شهرتی‌فر آمده است: با توجه به انقضای موعد ی ... اله مقرر در بخشنامه های شماره ۱۱۶۴۵ مورخه 94/2/20 سازمان مدیریت و برنانه ریزی کشور و نامه شماره ۱۹۲۷۴ مورخه 94/2/20 وزارت کشور درخصوص ضوابط تشکیلاتی شهرداری‌ها، لازم است به منظور اجرای ساختار سازمانی جدید شهرداری تبریز، موضوع بررسی و تصویب اساسنامه‌ها و دستورالعمل‌های لازم در دستور کار اولین جلسه شورای ... ی قرار گرفته و نتیجه را برای انعکاس به مبادی ذیربط، به این فرمانداری اعلام دارند.

همچنین به موجب ابلاغیه ذکر شده با اشاره به بند سه بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور‌، مسئولیت عدم اقدام به ‌موقع و یا تعلل در ایجاد ساختار جدید سازمانی شهرداری به عهده آن شورا و شهرداری خواهد بود.

 

برچسب ها : ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری - تبریز ,شورای ,شهرداری ,جدید ,سازمانی ,ساختار ,ساختار جدید ,سازمانی شهرداری ,شورای ... ی ,اجرای ساختار ,جدید سازمانی ,جدید سازمانی شهرداری ,جلس
کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان‌شرقی تا آ ... امسال تمامی مناطق کلانشهر تبریز تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار میگیرد خبر داد.

محمد فرقانی به منظور  توسعه و بهبود اینترنت همراه اول با سرعت و کیفیت بالادر کلانشهر تبریز   افزود:عملیات نصب 228 سایت  4g و 213  سایت 3g در شهر تبریز شروع شده و بیش از 50 درصد پیشرفت داشته است.

مدیر مخابرات منطقه استان با اشاره به حجم بالای عملیات طراحی ، نصب و راه اندازی خاطر نشان نمودند: گستردگی عملیات باعث خواهد شد اختلالاتی در برخی از نقاط شبکه تلفن همراه کلانشهر تبریز در طول اجرای پروژه بوجود آید که با همت و تلاش همکاران در مخابرات تبریز بلافاصله شناسایی و رفع می گردد.

.

 

 

 

 

برچسب ها : کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود - تبریز ,کلانشهر ,عملیات ,مخابرات ,اینترنت ,کلانشهر تبریز ,پرسرعت همراه ,اینترنت پرسرعت ,اینترنت پرسرعت همراه
قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
 مسئول روابط عمومی راه آهن تبریز از برخورد قطار تبرز-مشهد با قطار تهران -سمنان در حوالی سمنان  خبر داد.

وی افزود : این حادثه ساعت 8 صبح روز ... 5 آذر ماه  امسال ... سمنان -دامغان اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: فعلا از آمار دقیق مصدومین وکشته شدگان در دست نیست .

 

ناصر اسگندریان  افزود: در این برخورد دو واگن از قطار تبریز-مشهد آسیب دیده و آتش گرفته است اما قطار سمنان-مشهد بیشتر از قطار تبریز-مشهد آسیب دیده است و بقیه واگن های قطار تبریز- مشهد به سمت مشهد حرکت کرده است.

 

وی با اعلام اینکه نیروهای امداد زمینی و هوایی هلال احمر در حال امداد رسانی به حادثه دیده ها هستند، گفت: از کشته های احتمالی و مجروحان این حادثه اطلاعی در دست نیست.

 

 

برچسب ها : قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد - قطار ,مشهد ,تبریز ,سمنان ,دیده ,حادثه ,قطار تبریز ,تبریز مشهد ,قطار سمنان ,مشهد آسیب ,آسیب دیده
تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
با حضور پرشور مردم شهید پرور و ولایت مدار تبریز  :

تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز 

تبریز:پیکر  پاک و مطهر هفت لاله از فرزندان روح الله دوران هشت سال دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی  والفجر یک و خیبر  و فکه صبح امروز بر دوش مردم شهید پرور و لایت مدار تشیع شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گمنام تبریز پیکر های پاک و مطهر این شهیدان بعد از اقامه ... توسط   ... ... موقت تبریز در میدان ساعت  به محل های خود منتقل داده شدند.

این شهیدان در زمان عملیات  پلاک های خود را در می آوردند که اگر شهید شدند همانند مادرمان حضرت فاطمه زهرا (س) گمنام و بی نشان باشند.

بر این اساس از هفت پیکر شهید گمنام  ،یک شهید در شهر تشیّع تبریز  واقع در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی  آذربایجان شرقی  به خاک س ... شد. 

 

 

 

 

 

برچسب ها : تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز - شهید ,گمنام ,تبریز ,پیکر ,تشیع ,شهید گمنام ,تبریز پیکر ,شهید پرور ,مردم شهید
مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی ... تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت و  بازرگانی   ... تبریز خبر داد:

مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی ... تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد

 

تبریز : رئیس ... اقتصاد و مدیریت و بازرگانی ... تبریز از نمایه شدن  فصلنامه نظریه های کاربردی اقتصاد؛ دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی ... تبریز در پایگاه econlit یکی از برجسته ترین پایگاه های نمایه سازی مجلات اقتصادی دنیا .

 

به گزارش پایگاه خبری به نقل از روابط عمومی ... تبریز   ... حسین پناهی ادامه داد: پایگاه econlit  متعلق به انجمن اقتصادی ... بوده و مطالب خود را در چهارچوب اطلاعات کتاب شناختی به همراه چکیده های برگزیده در زمینه ادبیات اقتصاد بین المللی از سال 1969 میلادی ارائه می دهد. این پایگاه همچنین سایت مجله معروف journal of economic literature  است.

 

برچسب ها : مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی ... تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد - تبریز , ... ,مدیریت ,بازرگانی ,دانشکده ,نمایه , ... تبریز ,بازرگانی ... ,اقتصاد، مدیریت ,دانشکده اقتصاد، ,جهان نمایه ,بازرگانی دانش
مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
سرمربی شهرداری تبریز:

مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم

 

تبریز - سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: در والیبال اسم‌ورسم بازی نمی‌کند و هر تیمی که خوب باشد، برنده بازی خواهد بود که این را در بازی امروز کاملاً شاهد بودیم .

به گزارش پایگاه خبری گمنام تبریز به نقل از خبرگزاری مهر عادل بناکار بعد از ش ... ت تیم والیبال شهرداری تبریز مقابل خاتم اردکان در مورد این بازی گفت: تیم ما امروز اصلاً شرایط خوبی را نداشت و این باعث شد تیم اردکان باانرژی بیشتری بازی کند و برنده بازی باشد.

وی افزود: هفته گذشته به دلیل نبود برق در سالن آمل بازی ما با تیم کاله برگزار نشد که این باعث شد بازیکنان ما از شرایط بازی دور شوند و شاید یکی از دلایل افت تیم ما هم این مسئله بوده است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: تیم اردکان از بازیکنان خوب و جوانی تشکیل‌شده است و مقابل ما هم‌بازی خوبی را داشتنند و از نقاط ضعف ما به‌خوبی استفاده ... د و موفق شدند نتیجه را به نفع خودشان به پایان برسانند.

بناکار گفت: در والیبال اسم‌ورسم بازی نمی‌کند و هر تیمی که خوب باشد می‌تواند برنده بازی باشد که این را در بازی امروز ما کاملاً شاهد بودیم .

وی تصریح کرد: باید در نیم‌فصل با ایجاد تغییراتی در بازیکنان شرایط را بهتر کنیم و امیدوار باشیم تا در بازی‌های بعدی نمایش بهتری را داشته باشیم تا شرمنده هواداران نباشیم.

سرمربی شهرداری خاطرنشان کرد: تیم ما امروز خیلی بد بود و می‌توانم بگوییم اصلاً والیبال بازی نکردیم و تلاش خود را خواهیم کرد تا در بازی‌های بعد این نتایج را جبران کنیم.

برچسب ها : مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم - بازی ,والیبال ,تبریز ,اردکان ,شهرداری ,سرمربی ,شهرداری تبریز ,والیبال شهرداری ,برنده بازی ,والیبال بازی ,بازی نکردیم ,والیبال شهرداری تبریز ,خا
آخرین وبلاگهای به روز شده
وبلاگهای اتفاقی
اخرین جستجو ها
عوارض جانبی کیترودا طرح درس فارسی چهارم راز نشانه ها ده موقعیت خطرناک جام جهانی درایور چاپگر brother mfc l2700d حافظ خوانی ، در باغ بانوان برگزاری مسابقات طناب کشی، دارت و همایش پیاده روی در منوجان کد آهنگ پیشواز منتظر اشاره ام همراه اول سوالات درس تاریخ ات ایران جهان 2 خانم کوهستانی راه‌های موفقیت در فروش اینترنتی نمون ارنامه کیفی توصیفی ششم سریال های ترکیه ای شبکه شوتی وی دسته بندی عنصرها به روش های دیگر در وبگاه آیوپاک ت فعالیت‌های روزمره وزارتخانه‌ها را کارنامه خود در اقتصاد مقاومتی اعلام نکند پنج واحد تولیدی دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان قزوین مستقر می شوند اهمیت ضرورت درس پژوهی هیات عزاداری تعزیه سیدال ء پاقلات گزارش کارآموزی صنایع غذایی، کارخانه رب گلچین رفع عیب واحدها در پروژه1 انشا درباره ی درس اول نگارش دهم تجربی اندر حکایات آغاز نویسندگی اس ام اس زیبا مهر معنی و مفهوم شعر سخن از نظامی گنجوی در فواصل زنده بودنم این گونه ام حریق باغ در روستای کرود طالقان میکروتیک سیستم‌عامل ارائه قابل نسخه سیستم سیستم عامل عامل میکروتیک سیستم‌عامل میکروتیک mtcwe mtcna mtcre mtcwe mtcre mtcwe mtcna mtctce mtcre mtcwe حاجی حجت قبول اتود آهنگگریه های تو واسه من دیگه هیچ رنگی نداره از مرتضی پاشایی آهنگ ترکیه ای پریشان حالیما اورتان اولالیم منبع آزمون مسابقه سوره صف مخصوص فرهنگیان انشا درباره تکریم و گرامیداشت سالمندان یوزر و پسورد نود 32 ورژن 10 آپدیت نود 32 ورژن 10 30 اردیبهشت سایت مدرسه ا هرا کوهبنان ساعت آرشه گفتم کلاس خیلی کتاب شروع انگشت گذاریم امشب کلاسه آرشه کلاس ویالونم روایات روزمره 56 کلمینی مواد لازم آزمایش شیمی دندان فیل گوشی جدید x9 htc چند روز پیش تاییدیه آژانس رگولاتوری چین را دریافت کرد 3 کشته در حمله پهپاد یی به ستان پا تان ک دای پوششی برای رونالدو بانک آکورد گیتار کامل کامل مانیکور کارت ویزیت گوشت زمین سیستم الکترودهای مقاله ارتینگ گراند سیستم ارتینگ اندازه گیری وجود دارد باشد برای انواع زمین روش مصرف داروی فابکوزین زنبور عسل اطلاعیه جدید فدراسیون فوتبال درباره محرومیت محسن فروزان opera 250161450 final انشا ازاد فصل دو صفحه سی مهارت های نهم امتیاز تبریز صوفیان شطرنج حسین اردبیل نفرات برتر شهروز زارعی هیئت شطرنج ارزانترین تالار یا باغ تالار های مشهد 600 واحد صنفی و تولیدی پلاسکو نابود شد مرحوم رحیمی ژیمناست ایران دستگاه های بدنسازی تعمیرات رویه دستگاه which آنچه that jesus with عیسى that which سوره مبارک prophet jesus with which sent down اهنگ مه یار عاشقی کانه اینترنت بازی کانه احداث واحد های مس ی بوم گردی در قزوین 94_95 1586 1605 متن دعوتنامه بسیج برای شهادت رضا صد چهل چهار درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم ابت ساسانیان تصاویر زیبا از غار حراء گزارش تخصصی در خصوص در دینی دوره اول متوسطه جواب فعالیت صفحه 21 علوم تجربی پایه نهم تاپ رگلان دوره های ضمن خدمت آموزش پرورش سنگر درک و دریافت خود را از ایستاده ام،ایستاده ای،ایستاده ایم،جنگلیم،تن به صندلی شدن نداده ایم note galaxy n915v edge مشکل گوگل galaxy note note edge اکانت گوگل binary blocked مشکل اکانت custom binary blocked edge google account n915v google account اکانت جیمیل galaxy اهمیت استفاده از کفش مناسب غذاهای پختن با گوشت گوش پنیر اونس ترکیب گراهام بیسکوییت بیسکوییت گراهام ترکیب کنید پنیر ریکوتا پنیر خامه اعلام علت اصلی حریق پتروشیمی رجال آثار و نتایج خداشناسی در زندگی انسان یک انشاء زیبا از روش جانشین سازی نام کاشف آهن قبول شدگان آزمون کمربند تکواندو در استان سمنان سال95 سودا و خلط سودا بر مبنای طب سنتی جستجو محمود باقی لینک اهنگ تا یروز ابرای سنگی اومدن ذرتشتیان آتش پرست یا بت پرست بودند ؟ پیچ و رولپلاک نما و شستشوی نما با طناب بدون داربست کرج انشایی درباره بنی ادم اعضای یک دیگرند که درافرینش ز یک گوهرند شهادت مرگ خوب اخلاقی پیشروی در شرق حمص برنامه سازی پیشرفته مثال با استفاده از حلقه for برنامه ای بنویسید که شعاع یک کره را از ورودی گرفته وسطح حجم انرا محاسبه نمایش دهد بازدید از کارخانجات سیمان لامرد افتتاح و بازدید معاون صنعت، معدن و تجارت از چند واحد تولیدی در گرمسار سالگرد عقدمون مبارک عشقم پایه ماژول دیتا میباشد nrf24l01 صورت دریافت میشود باشد ماژول گیرنده بودن پایه دیتا سریال ماژول سریال ماژول میباشد انواع دوخت در گلدوزی گلدوزی برجسته گلدوزی برزیلی متن اعلام آمادگی المپیاد درون مدرسه ای کارشناسان روز شمار هفته بهداشت روان 95در مدارس پیشنهادهای داشتن محیط سالم cosmobella عروس لباس cosmobella 2016 عروس cosmobella لباس عروس ژورنال لباس اقایم،مولایم یاابن الحسن؛کجایی آقا؟؟؟؟ فریدون جیرانی رمز های gta v برایxbox 360 ترجمه فارسی تصویری تحقیق کامل درباره جهانی شدن شهر 9 ص بیشترین مولکول های تشکیل دهنده غشا محمدرضا نعمت‌زاده روز شنبه برابر با 20 شهریور به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند رفع مشکل خطای سرور در بیتالک رساله طراحی معماری خانه کودک
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 0.759 seconds
RSS