خبرگزاری آپادانا

پست های وبلاگ خبرگزاری آپادانا در این صفحه نمایش داده شده است و شما میتواند با کلیک بر روی عنوان هر پست صفحه مربوطه را مشاهده فرمائید.

راه اندازی کمپین " نه به سیگار و " در پارک مشروطه
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

شهردار منطقه سه تبریز از شروع به کار کمپین " نه به سیگار، مشروبات الکلی و " در پارک بانوان مشروطه خبر داد.

پرویز عباس نژاد گفت: با توجه به جامعه آماری که نشان از گرایش جوانان و بانوان به مصرف مشروبات الکلی و دارد کمپین " نه به سیگار، مشروبات الکلی و " همزمان با سطح شهر تبریز در پارک بانوان مشروطه منطقه 3 نیز شروع به فعالیت کرده است.

وی گفت: این کمپین با هدف ایجاد انگیزش به گونه ای اثر بخش و متفاوت با شیوه های مرسوم با توجه به رغبت نگران کننده جوانان و بانوان به مصرف سیگار و قرص های آرامبخش برگزارشد.

شهردار منطقه سه تبریز گفت: یکی از اه مهم و اساسی اجرای این طرح، خلق و آفرینش ی پویاست که طرز فکر " نه به سیگار و " را به افکار عمومی تزریق نماید.

برچسب ها : راه اندازی کمپین " نه به سیگار و " در پارک مشروطه - مخدر ,مواد ,کمپین ,بانوان ,مشروطه ,سیگار , ,مشروبات الکلی ,بانوان مشروطه ,پارک بانوان ,سیگار، مشروبات ,پارک بانوان مشروطه ,سیگار، مشرو
تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

معاون و اجتماعی از تشکیل کمیته ازدواج آسان در شهرستان تبریز خبر داد .

سعید برزگر در پنجاه و دومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان تصریح کرد: هدف این کمیته برای افزایش ازدواج و کاهش طلاق در شهرستان تبریز است .

وی گفت: این طرح با همکاری دستگاههای اجرائی و در راستای تسهیل ازدواج آسان در شهرستان تبریز عملیاتی خواهد شد.

وی ادامه داد: توجه به پنج آسیب اجتماعی اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، فساد و بی بند وباری در مباحث ستاد ساماندهی امورجوانان مهم است و از آنجاییکه در تمام آنها قشر جوان جامعه ارتباط اصلی را دارد پتانسیل های موجود در حوزه جوانان و سازمانهای مردم نهاد به نحو احسن به کار گرفته شود و در این خصوص نیز ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان تبریز در طول سه سال، بیست مصوبه تصویب کرده است

برچسب ها : تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز - تبریز ,شهرستان ,ازدواج ,جوانان ,ساماندهی ,ستاد ,شهرستان تبریز ,ستاد ساماندهی ,ازدواج آسان ,ساماندهی امور ,امور جوانان ,تشکیل کمیته ازدواج
افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

فرماندار تبریز برای افزایش تعاملات بین شهر تبریز و گنجه استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و انجمن های فرهنگی و گردشگری و ورزشی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری مهین سلام رحیم شهرتی فر در اولین کارگروه بررسی تعاملات فرهنگی ، اقتصادی ، گردشگری و ورزشی بین تبریز و شهر گنجه جمهوری آذربایجان از برگزاری چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای ی در سال ۲۰۱۷ در جمهوری آذربایجان را یادآور شد وگفت : این رویداد جهانی را فرصت خوبی برای نشان دادن ظرفیتهای بالای تبریز و افزایش حضور گردشگران در ویژه برنامه های تبریز ۲۰۱۸ قلمداد کرد.

فرماندار تبریز همچنین از تشکیل کارگروه علمی- ی با حضور روسای ها خبر داد و گفت : در کنار مباحث فرهنگی ، گردشگری ، اقتصادی و ورزشی ، برقراری تعاملات بین مراکز علمی دو شهر را نیز خواستاریم و در این راستا از تمام ظرفیتهای موجود استفاده خواهیم کرد.

برچسب ها : افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود - تبریز ,تعاملات ,ورزشی ,گردشگری ,استفاده ,افزایش ,افزایش تعاملات ,فرماندار تبریز
مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

تبریز-عضو شورای ی شهر تبریز گفت:مردم قاضی خوبی هستند و یقینا"رفتار مسئولان را رصد می کنند.

اسماعیل چمنی در گفتگو با مهر، با تاکید بر اینکه مردم از ما عمل می خواهند، اظهار داشت: کمک و دست گیری و خدمت صادقانه به مردم باعث می شود تا اعتماد مردم نسبت به شورا و منتخبین خود که در واقع همان نمایندگان پارلمان محلی محسوب است بیشتر گردد.

وی تصریح کرد: از این رو اعضای شورا در عمل هم باید ی ری کارهایی را انجام دهند و در رفع مشکل افراد بی بضاعت و درماندگان و ستاد دیه و... پیشرو باشند و حتی در بسیاری از موارد منتظر مصوبات شورا نبوده و در حد بضاعت مالی از جیب خود نیز هزینه کنند.

چمنی تاکید کرد : ی که توان بخشش ۲-۳ ماه حقوق خود را در موارد اضطرای به عنوان هبه به همنوعان خود ندارد نمی تواند درد مستمندان و نیازمندان را هم درک کند و شاید عدم درک چنین مشکلاتی ، به نوعی ایجاد مشکل دیگر برای جامعه باشد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای ی شهرتبریز گفت :از آنجا که مبنای نظام بر اساس محورعد پایه گذاری شده و اساس عواطف انسانی برگرفته و منطبق با آموزه های مولی المومنین می باشد،لذا انتظار می رود شعار عد گرایی و برابری در بین یک مجموعه ای که اکثریت آنان را خادمین شهر و قشر آسیب پذیر جامعه تشکیل می دهد رفتارها و قانون با سیره المومنین سنجیده شود.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورا در ادامه با تاکید بر بحث اعتماد آفرینی در بین مردم تصریح کرد: اعضای منتخب شورا به منزله رای اعتماد شهروندان است و در واقع برای نمایندگان منتخب، ابلاغیه ای است از سوی برگه های رای مردم، پس ما هم باید به عنوان منتخبین همین مردم و شهر پاسدار و حافظ این اعتماد باشیم و با عمل به وظایف خود مردم را به آینده امیدوار سازیم و باعث یاس و نا امیدی را به نشاط امید مبدل ساخته و برای توسعه همه جانبه شهرمان کوتاهی نکنیم .

برچسب ها : مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند - مردم ,شورا ,گذاری ,تاکید , ی ,سرمایه گذاری ,کمیسیون سرمایه ,رئیس کمیسیون ,شورای ی ,کمیسیون سرمایه گذاری ,رئیس کمیسیون سرمایه
توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: طراحی های نوین فضای سبز، افزایش گلکاری ها و درختکاری ها از جمله اقدامات این سازمان برای آمادگی برای رویداد بزرگ تبریز 2018 است.

نقل از روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز، محمدحسین حسن زاده اظهار داشت: در حال حاضر حدود یک سال با رویداد تبریز 2018 فاصله داریم و طبیعتا در این مدت دیگر نمی شود پروژه های بزرگ عمرانی را آماده کرد از این رو با توجه به داشته های خود باید به ظاهر شهر بیشتر اهمیت دهیم.

وی با تاکید بر اینکه می توان از این طریق هویت ارزشمند، جاذبه های پر شمار و غنای تاریخی شهر را به نمایش گذاشت، تصریح کرد: فضای سبز یکی از ابعاد مهم شهر است که می تواند این وجه را به طور کامل به نمایش بگذارد.

حسن زاده با بیان اینکه به شدت در تلاش برای ارتقای کیفیت این فضاها هستیم، افزود: خوشبختانه امروز به لحاظ نگهداری فضای سبز با عبور از کارهای غلط و تصمیم گیری های افراد غیر متخصص به یک ح تثبیت رسیده ایم.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به اینکه طرح های مختلفی برای سال های 96 و 97 داریم، گفت: طراحی های نوین فضای سبز، افزایش گلکاری ها و درختکاری ها و... قدم های مثبتی بوده اند که در سال 96 بیشتر نمود پیدا می کنند.

به گفته حسن زاده، یکی از برنامه های مهم ما برای تبریز 2018، بدنه سازی اتوبان ایی است و قول این را از مدیریت شهری گرفته ایم و امیدوارم که موضوع تامین بودجه و تخصیص اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه در بودجه سال 1396 لحاظ شود و شاهد عملیات عمرانی در این زمینه باشیم.

وی با تاکید بر اینکه سعی داریم در بعضی نقاط هم حتما از شیوه های نوین مثل ایجاد فضاهای سبز عمودی استفاده کنیم، اظهار داشت: در واقع بیشتر از همه بر روی زیباسازی منظر فضای سبز تمرکز کرده ایم اما انتظاری که داریم این است که در دو سال آینده توجه بیشتری به بودجه فضای سبز تبریز شود.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به پروژه های درختکاری در دو تفرجگاه آ ا دره سی و عباس میرزا گفت: با اقدامات گسترده ای که در خصوص تقویت منابع آبی، تامین گونه های مقاوم و تقویت زیرساخت ها در این دو پارک ایجاد شده است، مصمم هستیم که این دو تفرجگاه مهم را در آینده ای نزدیک، به بسترهای سبز و با نشاط شهر تبدیل کنیم.

حسن زاده در پایان اظهاراتش، تامین اعتبار مورد نیاز برای توسعه فضای سبز و طرح های ویژه و معماری منظر در کنار تامین هزینه های نگهداری را ضرورتی انکار ناپذیر برای بهره مندی از فضای سبز هم شأن با رویداد تبریز 2018 قلمداد کرد و افزود: در مجموع قول می دهیم برای میزبانی از گردشگران تبریز 2018، حداقل در مورد فضای سبز شرمنده همشهریان، میهمانان و گردشگران نخواهیم شد.

برچسب ها : توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018 - فضای ,تبریز ,سازمان ,تامین ,شهرداری ,اینکه ,سازمان پارک ها ,تبریز 2018 ,مدیرعامل سازمان ,شهرداری تبریز ,تبریز 2018، ,مدیرعامل سازمان پارک ها ,سبز،
دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
تبریز - به جهت بارش شدید برف در تبریز دیدار گسترش فولاد و استقلال خوزستان لغو شد.

به گزارش خبرنگار میهن سلام ، این دیدار قرار بود از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شود ولی به جهت بارش شدید برف و طبق تصمیم ناظر بازی لغو شد.

گفته می شود اگر فردا شرایط آب و هوایی تبریز مساعد باشد این دیدار در همان ساعت برگزار می شود.

برچسب ها : دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد - تبریز ,استقلال خوزستان ,دیدار گسترش ,بارش شدید
تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
تبریز- رئیس انجمن کاریکاتور تبریزگفت: انجمن کاریکاتور تبریز جایگاه ویژه و مستحکمی در کاریکاتور کشور دارد .

به گزارش پایگاه خبری نسیم تبریز رحیم بقال اصغری شامگاه شنبه در مراسم سیزدهمین جشنواره بین المللی کارتون تبریز با موضوع اقتصاد مقاومتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به اینکه جشنواره بین المللی تبریز تنها جشنواره در حوزه هنرهای تجسمی است که خود را به سیزدهمین جشنواره رسانده است، ما هر سال شاهد برگزاری نخستین جشنواره ها هستیم که دومین و سومین این جشنواره ها نسبت به جشنواره نخست بی نتیجه و بی تاثیر برگزار می شود.

وی اظهار داشت: انجمن کاریکاتور تبریز از سال ۸۵ تاکنون تنها انجمنی است در کشور به صورت مستقل فعالیت می کند.

بقال اصغری افزود: این انجمن هر سال با برگزاری جشنواره بین المللی کارتونیستهای بین المللی و معتبر را در شهر تبریز یکجا جمع می کند.

وی با اشاره به اینکه از مستقر شدن سازمان اروپایی فکو در کلانشهر تبریزخبر داد و گفت: فکو یک سازمان اروپایی است که مقر آن در هلند است و تنها شعبه فکو در کشور خوشبختانه در شهر تبریز قرار دارد.

رئیس انجمن کاریکاتور تبریز با اشاره به موفقیت های انجمن کاریکاتور تبریز، گفت: موزه کاریکاتور تبریز تنها موزه کاریکاتور در آسیا و بعد از موزه گابر و بلغارستان دومین موزه کارتون در جهان است و علت این امر عدم وابستگی این موزه است و در این ۱۱ سال رقیبی برای ایجاد موزه در کشور وجود نداشته است.

بقال اصغری ادامه داد: آرشیو بندی اصولی، سایت تبریز کارتون در رتبه بندی ال ا نخستین سایت در رتبه بندی میان سایتهای کارتون یکی دیگر از افتخارات انجمن کاریکاتور تبریز است.

وی همچنین انتشار روزانه پنج خبر فارسی و انگلیسی در سایت تبریز کارتون که وسیعترین سایت کاریکاتور جهان است را از دیگر افتخارات این انجمن اعلام کرد. بقال اصغری از وجود صدهزار اثر در سایت تبریز کارتن خبر داد.

برچسب ها : تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد - تبریز ,کاریکاتور ,جشنواره ,انجمن ,موزه ,کشور ,انجمن کاریکاتور ,کاریکاتور تبریز ,بقال اصغری ,سایت تبریز ,موزه کاریکاتور ,انجمن کاریکاتور تبریز ,
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد.
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد.

تبریز: معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد ی آذربایجان شرقی از اجرای همزمان سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از بیست و پنجم تا بیست و هشتم دی ماه جاری در تبریز خبر داد.

محرمی گفت: این جشنواره به عنوان یکی از رویدادهای مهم حوزه تئاتنر، می تواند بستر و انگیزه مناسبی برای فعالیت هنرمندان تبریز ایجاد کند .

وی اظهار داشت : تبریز دارای گنجایش بالایی در عرصه تئاتر است و حضور هنرمندان از ای دیگر کشور و همچنین سایر کشورها و برگزاری این جشنواره در این شهر زمینه ساز تعامل بیشتر هنرمندان و فرصتی برای هنرمندان حوزه تئاتر محسوب می شود.

برچسب ها : سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد. - تبریز ,تئاتر ,جشنواره ,هنرمندان ,المللی ,پنجمین ,پنجمین جشنواره ,المللی تئاتر ,برگزار خواهد ,تبریز برگزار ,تبریز برگزار خواهد
قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

تبریز:رئیس انجمن هندبال آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز از ب مقام اولی تیم هندبال دختر دبیرستان در مسابقات هندبال متوسطه دوره اول دختران ناحیه یک تبریز خبر داد.

رویا ظفری با اشاره به اینکه دراین دوره از مسابقات 9 تیم شرکت کرده بودند اظهارداشت: در این دوره از مسابقات دبیرستان حجاب مقام دوم و تیم های دبیرستان حجاب یک و دبیرستان کوثریا مشترکا سوم شدند .

مسئول برگزاری مسابقات هندبال آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز در پایان سخنان خود گفت:برنامه ریزی های بعمل آمده در پایان مسابقات این رشته مدال ها ، حکمها وکاپهای قهرمانی تیم های مقام آور اهدا شد .

برچسب ها : قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان - مسابقات ,دبیرستان ,هندبال ,دوره ,مقام ,تبریز ,دبیرستان حجاب , ,دبیرستان جمهوری ,دختر دبیرستان ,هندبال دختر ,دبیرستان جمهوری
آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی اعلام کرد: همزمان با 28 صفر سالروز وفات رسول اکرم (ص) و حسن مجتبی (ع) ، این استان میزبان پیکر پاک و مطهر هفت شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عزت الله جعفری در جمع خبرنگاران، افزود: مراسم استقبال از این هفت شهید گلگون کفن روز شنبه ششم آذر ماه در سالن حجاج فرودگاه بین المللی تبریز و آیین وداع نیز از ساعت 18 و 30 دقیقه تا 20 و 30 دقیقه در مسجد آیت الله مدنی واقع در خیابان شهید چمران برگزار می شود.

وی اظهار کرد: مراسم تشییع پیکرهای ی گمنام روز یکشنبه از ساعت 10 از میدان به سمت میدان ساعت تبریز شروع شده و مراسم های تدفین نیز طی روزهای هفتم ، هشتم و نهم آذرماه در نقاط مختلف استان به انجام می رسد.

جعفری گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده پیکر دو شهید گمنام در شهر بخشایش، دو شهید در تسوج، دو شهید در صوفیان و پیکر یکی از نیز در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی واقع در اتوبان شهید ائی در تبریز دفن می شوند.

وی ادامه داد: پیکرهای ی گمنام مزبور از مناطق عملیاتی جزایر مجنون، فاو و فکه تفحص شده اند که در جریان عملیات های خیبر، والفجر یک و والفجر 8 به درجه رفیع شهادت نائل گشته اند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی اعلام کرد: با تدفین پیکر ی فوق، آذربایجان شرقی مفت به وجود 179 شهید گمنام در 47 استان نقطه خواهد بود.

برچسب ها : آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است - شهید ,گمنام ,شرقی ,آذربایجان ,دفاع ,پیکر ,آذربایجان شرقی ,شهید گمنام ,دفاع مقدس ,پیکرهای ی , ی گمنام ,پیکرهای ی گمنام
ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا

ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری

تبریز:فرماندار تبریز در خصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری تبریز به رئیس شورای ی کلانشهر تبریز ابلاغیه ای صادر کرد.

فرماندار شهرستان تبریز طی ابلاغیه مهمی به رئیس شورای ی شهر تبریز، ضمن درخواست اجرای بخشنامه وزارت کشور و سازمان مدیریت برنامه ریزی، از وی خواست در اولین جلسه شورای ی شهر تبریز به این موضوع مهم رسیدگی و نتیجه را به فرمانداری اعلام کنند.

در این ابلاغیه رحیم شهرتی فر آمده است: با توجه به انقضای موعد ی اله مقرر در بخشنامه های شماره ۱۱۶۴۵ مورخه 94/2/20 سازمان مدیریت و برنانه ریزی کشور و نامه شماره ۱۹۲۷۴ مورخه 94/2/20 وزارت کشور درخصوص ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها، لازم است به منظور اجرای ساختار سازمانی جدید شهرداری تبریز، موضوع بررسی و تصویب اساسنامه ها و دستورالعمل های لازم در دستور کار اولین جلسه شورای ی قرار گرفته و نتیجه را برای انعکاس به مبادی ذیربط، به این فرمانداری اعلام دارند.

همچنین به موجب ابلاغیه ذکر شده با اشاره به بند سه بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، مسئولیت عدم اقدام به موقع و یا تعلل در ایجاد ساختار جدید سازمانی شهرداری به عهده آن شورا و شهرداری خواهد بود.

برچسب ها : ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری - تبریز ,شورای ,شهرداری ,جدید ,سازمانی ,ساختار ,ساختار جدید ,سازمانی شهرداری ,شورای ی ,اجرای ساختار ,جدید سازمانی ,جدید سازمانی شهرداری ,جلس
کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی تا آ امسال تمامی مناطق کلانشهر تبریز تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار میگیرد خبر داد.

محمد فرقانی به منظور توسعه و بهبود اینترنت همراه اول با سرعت و کیفیت بالادر کلانشهر تبریز افزود:عملیات نصب 228 سایت 4g و 213 سایت 3g در شهر تبریز شروع شده و بیش از 50 درصد پیشرفت داشته است.

مدیر مخابرات منطقه استان با اشاره به حجم بالای عملیات طراحی ، نصب و راه اندازی خاطر نشان نمودند: گستردگی عملیات باعث خواهد شد اختلالاتی در برخی از نقاط شبکه تلفن همراه کلانشهر تبریز در طول اجرای پروژه بوجود آید که با همت و تلاش همکاران در مخابرات تبریز بلافاصله شناسایی و رفع می گردد.

.

برچسب ها : کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود - تبریز ,کلانشهر ,عملیات ,مخابرات ,اینترنت ,کلانشهر تبریز ,پرسرعت همراه ,اینترنت پرسرعت ,اینترنت پرسرعت همراه
قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
مسئول روابط عمومی راه آهن تبریز از برخورد قطار تبرز-مشهد با قطار تهران -سمنان در حوالی سمنان خبر داد.

وی افزود : این حادثه ساعت 8 صبح روز 5 آذر ماه امسال سمنان -دامغان اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: فعلا از آمار دقیق مصدومین وکشته شدگان در دست نیست .

ناصر اسگندریان افزود: در این برخورد دو واگن از قطار تبریز-مشهد آسیب دیده و آتش گرفته است اما قطار سمنان-مشهد بیشتر از قطار تبریز-مشهد آسیب دیده است و بقیه واگن های قطار تبریز- مشهد به سمت مشهد حرکت کرده است.

وی با اعلام اینکه نیروهای امداد زمینی و هوایی هلال احمر در حال امداد رسانی به حادثه دیده ها هستند، گفت: از کشته های احتمالی و مجروحان این حادثه اطلاعی در دست نیست.

برچسب ها : قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد - قطار ,مشهد ,تبریز ,سمنان ,دیده ,حادثه ,قطار تبریز ,تبریز مشهد ,قطار سمنان ,مشهد آسیب ,آسیب دیده
تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
با حضور پرشور مردم شهید پرور و ولایت مدار تبریز :

تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز

تبریز:پیکر پاک و مطهر هفت لاله از فرزندان روح الله دوران هشت سال دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی والفجر یک و خیبر و فکه صبح امروز بر دوش مردم شهید پرور و لایت مدار تشیع شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گمنام تبریز پیکر های پاک و مطهر این شهیدان بعد از اقامه توسط موقت تبریز در میدان ساعت به محل های خود منتقل داده شدند.

این شهیدان در زمان عملیات پلاک های خود را در می آوردند که اگر شهید شدند همانند مادرمان حضرت فاطمه زهرا (س) گمنام و بی نشان باشند.

بر این اساس از هفت پیکر شهید گمنام ،یک شهید در شهر تشیّع تبریز واقع در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی به خاک س شد.

برچسب ها : تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز - شهید ,گمنام ,تبریز ,پیکر ,تشیع ,شهید گمنام ,تبریز پیکر ,شهید پرور ,مردم شهید
مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت و بازرگانی تبریز خبر داد:

مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد

تبریز : رئیس اقتصاد و مدیریت و بازرگانی تبریز از نمایه شدن فصلنامه نظریه های کاربردی اقتصاد؛ دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی تبریز در پایگاه econlit یکی از برجسته ترین پایگاه های نمایه سازی مجلات اقتصادی دنیا .

به گزارش پایگاه خبری به نقل از روابط عمومی تبریز حسین پناهی ادامه داد: پایگاه econlit متعلق به انجمن اقتصادی بوده و مطالب خود را در چهارچوب اطلاعات کتاب شناختی به همراه چکیده های برگزیده در زمینه ادبیات اقتصاد بین المللی از سال 1969 میلادی ارائه می دهد. این پایگاه همچنین سایت مجله معروف journal of economic literature است.

برچسب ها : مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد - تبریز , ,مدیریت ,بازرگانی ,دانشکده ,نمایه , تبریز ,بازرگانی ,اقتصاد، مدیریت ,دانشکده اقتصاد، ,جهان نمایه ,بازرگانی دانش
مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم
عنوان وبلاگ : خبرگزاری آپادانا
سرمربی شهرداری تبریز:

مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم

تبریز - سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: در والیبال اسم ورسم بازی نمی کند و هر تیمی که خوب باشد، برنده بازی خواهد بود که این را در بازی امروز کاملاً شاهد بودیم .

به گزارش پایگاه خبری گمنام تبریز به نقل از خبرگزاری مهر عادل بناکار بعد از ش ت تیم والیبال شهرداری تبریز مقابل خاتم اردکان در مورد این بازی گفت: تیم ما امروز اصلاً شرایط خوبی را نداشت و این باعث شد تیم اردکان باانرژی بیشتری بازی کند و برنده بازی باشد.

وی افزود: هفته گذشته به دلیل نبود برق در سالن آمل بازی ما با تیم کاله برگزار نشد که این باعث شد بازیکنان ما از شرایط بازی دور شوند و شاید یکی از دلایل افت تیم ما هم این مسئله بوده است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: تیم اردکان از بازیکنان خوب و جوانی تشکیل شده است و مقابل ما هم بازی خوبی را داشتنند و از نقاط ضعف ما به خوبی استفاده د و موفق شدند نتیجه را به نفع خودشان به پایان برسانند.

بناکار گفت: در والیبال اسم ورسم بازی نمی کند و هر تیمی که خوب باشد می تواند برنده بازی باشد که این را در بازی امروز ما کاملاً شاهد بودیم .

وی تصریح کرد: باید در نیم فصل با ایجاد تغییراتی در بازیکنان شرایط را بهتر کنیم و امیدوار باشیم تا در بازی های بعدی نمایش بهتری را داشته باشیم تا شرمنده هواداران نباشیم.

سرمربی شهرداری خاطرنشان کرد: تیم ما امروز خیلی بد بود و می توانم بگوییم اصلاً والیبال بازی نکردیم و تلاش خود را خواهیم کرد تا در بازی های بعد این نتایج را جبران کنیم.

برچسب ها : مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم - بازی ,والیبال ,تبریز ,اردکان ,شهرداری ,سرمربی ,شهرداری تبریز ,والیبال شهرداری ,برنده بازی ,والیبال بازی ,بازی نکردیم ,والیبال شهرداری تبریز ,خا
آخرین وبلاگهای به روز شده
وبلاگهای اتفاقی
اخرین جستجو ها
اختلال اعتیاد شغلی و علائم اعتیاد به کار.html شلوار‏ ‏مناسب‏ ‏برای‏ ‏پارکور.html دلبر تو ناله نکن مه دل نکنhtml طریقه دوخت کیف باچرم اشب html سایت دبیرستان دخترانه نمونه تی خویhtml استقلال منصورخان پورحیدری شرمنده منصورخان تقدیم بلند منصورخان شرمنده نشدیم خوشحالم جلوی بلند منصورخان تقدیم عمراد مولاداد بامری گونیچ کارواندر خاش.html مراحل تاسیس باشگاه سوارکاری.html تحقیق اسکندر مقدونی و بهرام گور مراسم سید احمد شاه در تایباد.html نتیجه واایبال ایران وقطر روغن خشخاش به html آموزش دوخت لباس سرهمی پسرانه کوچک.html شام دشت طارم سفلی.html کد جدید تلفن مرودشت.html بازی مخی تو 2 برای اندروید.html تولدم نزدیکه ولی اما....html اسامی قبول شدگان مدرسه نمونه تی شهرستان شاهرودhtml شنگول منگول و بچه سوم داستان همت مادی ـ همت عجوزه بنی ی انشا های پایه ی هشتم صفحه ی چهل و دو.html خدایا خودت خیلی خیلی مواظب عشقم باش.html برنامه امشب شبکه لمر.html خوشحالی یعنی فردا تولد پسرمه.html شمشه گیری چیست؟.html سرگروه آموزشی پایه چهارم ابت پلدخترhtml طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی اسامی قبولی دانش آموزان هفتم مدرسه حسن مجتبی مبیدhtml ت ت از همتون متنفرمhtml دفترچه سوالات عمومی سومین ازمون استخدامی فراگیر ، ابان ماه فرم تکمیل شده کاربینی.html همارتروز چیست.html کالسکه دلیجان مدل ۱۳۰.html نمونه انشا صفحه 21 مهارت های نوشتاری نهم.html هیتلرشیکن برای تونلینگ tunneling برای و.ی چت.html طوفان کوچ معنی شکرا لله.html سوگند نامه جشن تکلیف.html انشا پایه دهم به صورت عینی ذهنی درس دوم.html امکان استفاده از لپ تاپ در آزمون میکروکنترلر کارشناسی تورکی دانیش.html آمار کرمان شهید باهنر برگزاری شهید باهنر باهنر کرمان شهید آمار ایران کرمان شهید باهنر کرمان مقاله سیزدهمین کhtml عمره معلمان نمونه تالش پرورش آموزش شهرستان معلمان نمونه روابط عمومی پرورش تالش شهرستان تالش عمومی آموزش روابط عمومی آموزش معلمان نمونه شه.html برگی از دفت خاطرات دائی.html رئیس شعبه سه دادگاه انقلاب ارومیه.html مطلب ادامه مطلب مرحله کشوری ایلمپیاد ریاضی خمیر علامت دندان مواد ساخته طبیعی خمیر دندان باشد خمیر مواد طبیعی شیمیایی ساخته مواد شیمیایی مواد شیمیایی ساخته کیک تولد جونhtml کداهنگ پیشواز ایت الکرسی.html یه تار موتو به دنیا نمیدم.html فرمول ظرفیت لایه الکترونها.html داستان ارتباطدپنهانی خواهر برادر اگر مستضعفی دیدی از کیست.html شرف مریخ دفع دشمن دوره آموزشی بررسی و تحلیل کتاب های دوره تحکیم سواد پیگمالیون و گالاتئا.html تم تم های emotion ui هواوی g610.html اسامی برندگان مسابقه نامه ای به کبوتر صلح استان مرکزی خدایا خودت راهو نشونم بده.html مواد به کار رفته در خمیر مایه فریمان.html شیعر کورد یاخی رۆحی یاخی شه ریف فه لاحhtml سیستم اتوماسیون تغذیه ازاد بروجردhtml پروژه avr ارسال و دریافت پیامک و کنترل تجهیزات با ماژول sim800c هوشمند الکترونیک آرانیس آهنگ مصطفی ججلی ایلله ده آشک ن نشسته در دفینه ی html هنرستان نمونه تی دخترانه والفجرhtml آیفون های تصویری تابا و الکتروپیک.html منابع انسانی سلطانیhtml شبیه ساز رانندگی با اسکانیا در جاده برای اندروید.html شال مناسب لباس سقزی.html شماره خانم زنده باد همسری html آموزش سیم پیچی آرمیچر pdf.html یادداشت شماره727 خلاف خدمتتان عرض کرده اند آهنگ پیشواز های جدید ایرانسل عماد آرام تایپ فارسی هنگام زدن پسورد در صفحه لاگین ویندوز 7.html السا می شود می کند هانس کریستوف ارندل تقاضا می کند وجود دارد آشنا می شود جزایر جنوبی آسیب بزند.html کالک چیست.html قطعه شناس مانیتور ایفون تصویری سوزوکی.html پلاک ثبتی میدان قزوین تهران فرعی اصلی.html نمونه کامل گزارش کارورزی 2 دبیری اجتماعیb قیمت موتورهندا250.html لینک دعا نویس درتلگرام.html بکاپ گیلاس دیزاین ورژن درایو سون سگمنت با ترانزیستور avr.html زمان برگزاری دوره های ضمن خدمت گروه زیست شناسی.html دبیرستان صوتی فایل reading کلمات words فایل صوتی دبیرستان فایل دبیرستان reading کلمات جدید دبیرستان کلمات.html مشاور129.ir.html نقاشی جشن شکوفه ها.html بازی تساوی موفق استقلال بازی زیبا ابعاد مختلف تقوا در دعای مکارم الاخلاق صحیفه سجادیه دعای ۲۰.html مدل تزیین کتاب قران اول ابت html مینی جابها تسکها حل معما زنی سرقبری گریه میکنه.html قابلیت گرمی به عنوان دروازه تجارت بین الملل قیمت مواد صنعتی هوستافوم.html برنامه بدنسازی حجمی 5 روزه.html یک رو مه دیواری درباره علائم راهنمایی و رانند به عربی و فارسی و انگلیسی تهیه کنید سوتی شهیدفر
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 0.283 seconds
RSS