زیارت به نیابت از شما در کربلا
زیارت به نیابت از شما در کربلا

شما می توانید با ثبت نام در این طرح به خدام حرم حسین و حضرت عباس علیهماالسلام نیابت داده تا از جانب خود و یا بستگانتان زیارت نموده و دو رکعت زیارت بجای آورند.

آستان قدس حسینی و شبکه جهانی الکفیل (پایگاه اطلاع رسانی حرم حضرت اباالفضل العباس علیه السلام) اقدام به نام نویسی از افراد، جهت زیارت نیابتی نموده اند.

این دو پایگاه اینترنتی، صفحه ای را برای تمامی محبان و مشتاقان زیارت اهل بیت در سراسر جهان که بعد مسافت مانع رسیدن ایشان به کربلای معلی شده تدارک دیده اند تا عاشقان اباعبدالله و برادر باوفایش بتوانند جهت تجدید میثاق با آن حضرت و یا طلب حوائج دنیوی و ا وی در آن ثبت نام کنند.

با ثبت نام در این طرح، به خدام این بارگاه های ملکوتی نیابت می دهید تا از جانب خود و یا بستگانتان (چه آنان که در قید حیاتند و چه آنانکه به رحمت ایزدی پیوسته اند) زیارت نموده و دو رکعت زیارت بجای آورند.

شما می توانید با رفتن به صفحه «زیارت به نیابت» در پایگاه آستان قدس حسینی یا صفحه «نائب ا یاره» در پایگاه اینترنتی الکفیل نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. همچنین از طریق این صفحه می توانید حرم حسین علیه السلام و حضرت عباس علیه السلام را به صورت زنده تماشا کنید.

گفتنی است این طرح در سراسر سال ادامه دارد و برای مثال زیارت حرم مطهر حضرت سیدال علیه السلام به نیابت از ۵۸۰۰۰ نفر که درخواست زیارت به نیابت را از طریق وب سایت رسمی آستان قدس حسینی ارسال کرده بودند، در روز عرفه انجام شد.

منبع:سایت کربلا