اخبار بدمینتون ایران و جهان

پست های وبلاگ اخبار بدمینتون ایران و جهان در این صفحه نمایش داده شده است و شما میتواند با کلیک بر روی عنوان هر پست صفحه مربوطه را مشاهده فرمائید.

پایان دومین مرحله ی رقابت های رنکینگ جوانان دختر کشور به میزبانی اصفهان
 

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون جوانان دختر (جام میش مرغ) که در روزهای سیزدهم و چهاردهم آذر ماه جاری در شهر اصفهان جریان داشت ، امروز ( یکشنبه) با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد .
در پایان این رقابت ها در قسمت انفرادی یگانه کرمانی از اصفهان با پیروزی برابر ثمین عابد خجسته از توابع تهران توانست عنوان قهرمانی را ... ب کند ثمین عابد خجسته دوم شد و هدیه شمس از توابع تهران و هاجر شاهسواری از اصفهان نیز عنوان سوم مشترک را ... ب ... د. 
در رقابت های دو نفره نیز تیم یگانه تفرشی و آیدا فاضلی از تهران برابر تیم سحر احمد آبادی و الهه سپیدان از تهران به برتری رسیدند و عنوان قهرمانی را ... ب ... د.
تیم احمد آبادی و سپیدان نیز مقام دوم را ... ب ... د و تیم های یاسمین متاجی و بیتا چراغی از توابع تهران و عسل فتوحی و زهرا کهریزی از البرز نیز عنوان سوم مشترک را ... ب ... د.

برچسب ها : پایان دومین مرحله ی رقابت های رنکینگ جوانان دختر کشور به میزبانی اصفهان - تهران ,اصفهان ,رقابت ,توابع ,توابع تهران ,عنوان قهرمانی ,احمد آبادی ,عابد خجسته ,جوانان دختر
یازده داور بدمینتون ایران در سطح جهانی و آسیایی فعال هستند

کمیته داوران آسیا طی نمابری که از سوی این کنفدراسیون به فدراسیون بدمینتون ایران ارسال گردید ، خبر از موفقیت فریبا مددی به عنوان سرداور آسیایی و سید مجتبی طائی و بسیم پنائی در قسمت داوری آسیایی داد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ،بر این اساس تعداد داوران بدمینتون ایران در سطح جهانی و آسیایی به 11 نفر ارتقا یافت.

در بخش سرداوران فریبا مددی و زهرا رحمتی حق نژاد ،در بخش داوران جهانی رضا روشن امید و هرمین آرمین مهر، در بخش داوران آسیایی محمد حسن حسین زاده ،سید مجتبی طائی ،بسیم پنائی،محمدرضا کبیری ،منصوره سادات جارچیان و فریده عینی و در بخش داوران خط جهانی مهدی میری مقدم می باشند.

برچسب ها : یازده داور بدمینتون ایران در سطح جهانی و آسیایی فعال هستند - آسیایی ,داوران ,جهانی ,بدمینتون ,بدمینتون ایران ,مجتبی طائی ,فریبا مددی ,فدراسیون بدمینتون
اردکان یزد میزبان دور برگشت رقابتهای لیگ برتر دسته اول بدمینتون گروه الف مردان

دور برگشت مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقه های لیگ دسته اول بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام خلیج فارس در گروه آ طی روزهای هجدهم و نوزدهم آذر ماه جاری به میزبانی تیم اردکان یزد برگزار می شود .

به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این پیکارها تیم گاز فارس ، ... ... اسان شمالی و اردکان یزد در گروه آ حضور دارند که به مصاف هم خواهند رفت .

لازم به ذکر است که در دور رفت این رقابتها تیم های گاز فارس ، ... ... اسان شمالی و اردکان یزد با ... ب 6 ، 4 و 2 امتیاز به ترتیب در مکانهای اول تا سوم ج ... ایستاده اند .

بیست و دومین دوره مسابقه های لیگ دسته اول بدمینتون مردان باشگاه های کشور جام خلیج فارس در دو گروه الف و ب به صورت دو مرحله رفت و برگشت مقدماتی و نهایی برگزار می شود .

برچسب ها : اردکان یزد میزبان دور برگشت رقابتهای لیگ برتر دسته اول بدمینتون گروه الف مردان - گروه ,اردکان ,فارس ,مردان ,دسته ,بدمینتون , ... اسان شمالی ,خلیج فارس ,بدمینتون مردان ,دوره مسابقه ,دومین دوره
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی های جشنواره همگانی فدراسیون بدمینتون برگزار شد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی های جشنواره همگانی استعدادی ... ورزشی فدراسیون بدمینتون صبح روز ... مورخ 16/9/95 به ریاست محمدرضا پوریا رئیس این فدراسیون ، فریبا مددی نایب رئیس بانوان ، سید بهادر زکی زاده دبیر فدراسیون ، ابوالفضل مهاجر بختیاری مشاور عالی و معاونین ادارات کل و رؤسای هیئت های بدمینتون استان های سیستان و بلوچستان ، کرمان ، زنجان و سمنان در محل این فدراسیون برگزار شد .

به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست پوریا ضمن تشکر و قدردانی از حضور معاونین و رؤسای هیئت ها یاد شده اظهار داشت : هدف از برگزاری این نشست پیرو سیاست های وزارت ورزش در خصوص جشنواره استعدادی ... می باشد .

این نشست با اعضای تخصصی بین افراد حاضر در جلسه ادامه یافت و مقرر گردید :

الف : جشنواره در 3 روز در تاریخ های اعلام شده از سوی وزارت ورزش و جوانان ( کمیته همگانی و استعدادی ... ) برگزار شد .

ب: جشنواره به میزبانی 4 استان زنجان ، سمنان ، کرمان و سیستان و بلوچستان انجام خواهد شد .

لازم به ذکر است رده های سنی زیر 13 سال ( بین 8 تا 12 سال ) مبنای انجام جشنواره می باشند .

برچسب ها : جلسه هماهنگی و برنامه ریزی های جشنواره همگانی فدراسیون بدمینتون برگزار شد. - فدراسیون ,جشنواره ,بدمینتون ,نشست ,برگزار ,استعدادی ... ,فدراسیون بدمینتون ,رؤسای هیئت ,وزارت ورزش ,جشنواره همگانی ,برنامه ریزی
ثریا آقایی به مدال برنز رقابت های بین المللی بدمینتون نپال دست یافت
ثریا آقایی بدمینتون باز جوان کشورمان بعدازظهر امروز ... 26 اذرماه جاری و در مرحله نیمه نهایی رقابت های بین المللی بدمینتون نپال به مصاف بدمینتون باز ویتنامی رفت و در پایان این دیدار با ش ... ت برابر وی به مقام سوم مشترک و ... ب مدال برنز دست یافت.

آقایی در دیدار امروز خود برابر حریف ویتنامی در قسمت یکنفره بانوان این مسابقه را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و از راهی ... به فینال این پیکارها بازماند.

مسابقات بین المللی بدمینتون نپال در روزهای 23 تا 27 آذر ماه در این کشور برگزار می شود.

لازم به ذکر است که ثریا آقایی و ... جباری دو ملی پوش بدمینتون کشورمان به همراه سحر زمانیان مربی تیم بانوان بدمینتون ایران پس از پایان این رقابتها جهت ملحق شدن به تیم ملی بدمینتون بزرگسالان ایران در مسابقات بین المللی بدمینتون ترکیه از نپال عازم استانبول خواهند شد تا دیگر ملی پوشان بدمینتون ایران را در این پیکارها همراهی کنند.

... جباری که اکنون این روز ها به دلیل عدم حضور سجاد جمشیدی در حال درخشش است ؛ باعث شده است که جایگاه سجاد جمشیدی در تیم های ملی سست شود.

 

 


 

 

برچسب ها : ثریا آقایی به مدال برنز رقابت های بین المللی بدمینتون نپال دست یافت - بدمینتون ,المللی ,آقایی ,نپال ,ثریا ,المللی بدمینتون ,ثریا آقایی ,بدمینتون نپال ,سجاد جمشیدی ,بدمینتون ایران
قهرمانان دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون جوانان پسر در بوکان مشخص شدند

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون رده سنی جوانان پسر کشور جام میش مرغ که از روز گذشته در سالن شهرستان بوکان از استان آذربایجان غربی آغاز شده بود امروز شنبه 27 آذرماه جاری با شناخت نفرات برتر در قسمت یکنفره و دونفره به پایان رسید.

در قسمت یکنفره محمد امین علی اکبریان از ... اسان رضوی به مقام نخست دست یافت.

علیرضا کرمی از توابع تهران دوم شد و ... حسین نورعلیان از تهران و ... عباس میرباقری از اصفهان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قسمت دونفره عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری از تهران به مقام نخست رسیدند و کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی از زنجان دوم شدند.

محمد صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان و محمد پیروت آقایی و متین محمد رحیمی از آذربایجان غربی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

لازم به ذکر است که مراسم افتتاحیه این رقابت ها با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان ... چمنگلی و ... مجلس ... عثمانی و فرماندار شهرستان بوکان ... خسروی و ابوالفضل مهاجر بختیاری ... و مشاور عالی فدراسیون بدمینتون و رئیس هیئت بدمینتون استان برگزار شد.

 

همچنین در پایان این رقابت ها از سوی ریاست محیط زیست شهرستان بوکان ... احمدی و مسئولان هیئت بدمینتون استان و ابوالفضل مهاجر مدال های نفرات برتر به آنان اهدا گردید.

 

برچسب ها : قهرمانان دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون جوانان پسر در بوکان مشخص شدند - بدمینتون ,محمد ,مقام ,بوکان , ... ,رقابت ,شهرستان بوکان ,بوکان ... ,ابوالفضل مهاجر ,هیئت بدمینتون ,مقام نخست ,هیئت بدمینتون استان
ثریا آقایی در رقابت های بین المللی نپال علاوه بر ... ب مدال برنز در قسمت یکنفره به مدال برنز دونفره نی

ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان که در رقابت های بین المللی نپال حضور یافته بود علاوه بر ... ب مدال برنز یکنفره به مدال برنز دونفره نیز دست یافت.

 آقایی در رقابت های دونفره بانوان نیز به همراه بازیکن اندونزیایی توانست به مدال برنز دونفره بانوان نیز دست یابد.

مسابقات بین المللی بدمینتون نپال در روزهای 23 تا 27 آذر ماه در این کشور برگزار گردید.

برچسب ها : ثریا آقایی در رقابت های بین المللی نپال علاوه بر ... ب مدال برنز در قسمت یکنفره به مدال برنز دونفره نی - مدال ,برنز ,دونفره ,نپال ,المللی ,رقابت ,مدال برنز ,برنز دونفره ,دونفره بانوان ,ثریا آقایی ,المللی نپال
اردوی انتخ ... جهت مسابقات دهه فجر در تهران برگزار می گردد

از سوی فدراسیون بدمینتون  بازیکنان دختر رده های سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان جهت انجام مسابقات انتخ ... دهه فجر دعوت شدند .

بازیکنان دعوت شده در رده های سنی عبارتند از :

رده سنی بزرگسالان :

 مولود اسماعیلی ، مریم مجتبوی ، ملیکا مطلبی و حنان کبیری از تهران ، الناز فیض منش و فاطمه سروقدی از سمنان ، سارا کیوان و نگار ناسوتی از فارس ، ساناز تقوی و آزاده طرازی از ... اسان رضوی

رده سنی جوانان :

هدیه شمس ، سحر احمد آبادی و الهه سپیدان از تهران ، هاجر شهسواری از اصفهان ، حنانه یعقوب زاده ، نازنین زمانی ، یاسمن متاجی و بیتا چراغی از توابع تهران

رده سنی نوجوانان :

طراوت علی نژاد از سمنان

بازیکنان دعوت شده در روز های دوم و سوم دی ماه سال جاری در محل  کمپ این فدراسیون جهت انجام تست بدنی حضور یافته و پس از ... ب امتیازات لازم در مسابقه انتخ ... شرکت می نمایند .

 

لازم به ذکر است که انتخاب نفرات یاد شده بر اساس امتیازات ... ب شده در مسابقات رنکینگ می باشد .

 

برچسب ها : اردوی انتخ ... جهت مسابقات دهه فجر در تهران برگزار می گردد - تهران ,دعوت ,انتخ ... ,مسابقات ,بازیکنان ,بازیکنان دعوت
... سلطانی فر: بدمینتون ایران در آسیا باید مدال آور شود

... ورزش و جوانان گفت: بدمینتون ایران هر چند در سطح آسیا رقیبان قدری دارد اما باید با برنامه ریزی به یکی از رشته های مدال آور ایران در قاره کهن تبدیل شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش.و جوانان ، ... مسعود سلطانی فر در دیدار با رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون بدمینتون  که روز گذشته برگزار شد، از فدراسیون بدمینتون  به عنوان رشته ای نام برد که با فعالیت بیش از چهار دهه در ایران انتظار مدال آوری از آن می رود.

...  .ورزش.و جوانان رقیبان آسیایی بدمینتون ایران را قدر و دارای کلاس بالای جهانی خواند و توضیح داد: بدمینتون  بیش از چهار دهه در ایران قدمت دارد به همین دلیل باید برنامه ریزی های فدراسیون به سمت دستی ... به مدال در رقابتهای قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی سوق پیدا کند، البته باید بپذیریم که حریفان ایران در قاره کهن، قدر هستند اما دیگر زمان آن رسیده که این رشته هم به رشته های مدال آور ایران تبدیل شود.

مسعود سلطانی فر موفقیت در رقابتهای آسیایی را برای بدمینتون  مقدمه موفقیت این رشته در المپیک دانست و بر برنامه ریزی برای موفقیت های بدمینتون  تاکید کرد.

...  .ورزش.و جوانان استفاده از مدرس خارجی به جای استخدام مربیان خارجی برای همه رشته ها از جمله بدمینتون  مفید تلقی کرد و فدراسیون بدمینتون  را به استفاده از مدرسان خارجی این رشته و تربیت مربیان ایران ی توصیه کرد.

... سلطانی فر گفت: حضور مدرسان خارجی در ایران می تواند منجر به تربیت و پرورش تعداد زیادی از مربیان داخلی شود. با افزایش دانش، تسلط و آگاهی مربیان، زمینه رشد ورزش.در کشور فراهم می شود.

...  .ورزش.و جوانان برگزاری مستمر رقابتهای بین المللی بدمینتون  دهه مبارک فجر که اکنون در آستانه بیست و ششمین دوره قرار دارد را ستود و خواستار برگزاری این رویداد در استان های مختلف کشور شد. او گفت: آنچه مسلم است برگزاری این رویداد در استان های مختلف رونق افزایی را در استان میزبان سبب می شود و از طرفی باعث خواهد شد که سطح بدمینتون  آن استان ارتقا پیدا کرده و در نهایت به یک استان فعال تبدیل شود. همین می تواند به پیشبرد برنامه های فدراسیون بیشتر کمک کند.

... سلطانی فر همچنبن تاکید کرد که فدراسیون بدمینتون  علاوه بر برگزاری رقابتهای بین المللی دهه فجر، در رده های سنی پایه نیز برای میزبانی مسابقات بین المللی اقدام کند .

...  .ورزش.و جوانان، فدراسیون بدمینتون  را به استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش و شهرداریها توصیه کرد. او در عین حال ظرفیت بانوان برای موفقیت در این رشته دانست.

در این دیدار ابتدا محمد رضا پوریا، رییس فدراسیون بدمینتون  گزارشی از فعالیت های این رشته در ابعاد مختلف ارائه کرد.

سید نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش.قهرمانی و حرفه ای نیز به برنامه ریزی در راستای قرار گرفتن این رشته در زمره ورزش.های مدال آور ایران تاکید کرد .

سجادی گفت: در بازیهای آسیایی اینچئون 16 رشته ایران موفق به ... ب مدال شدند. بدمینتون  از جمله ورزش.هایی در کشور محسوب می شود که توانایی قرار گرفتن در بین رشته های مدال آور ایران را دارد.

 

 

 

 

 

برچسب ها : ... سلطانی فر: بدمینتون ایران در آسیا باید مدال آور شود - رشته ,مدال ,فدراسیون بدمینتون  ,سلطانی ,ورزش ,برنامه ,برنامه ریزی , ...   ورزش , ... سلطانی ,قرار گرفتن ,مدرسان خارجی
پای راست سجاد جمشیدی ش ... ت...
پای راست سجاد جمشیدی ش ... ت...

به گزارش خبرگزاری ایرنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ... ایران پای راست سجاد جمشیدی ش ... ته شده و این بازیکن از ناحیه رباط صلیبی نیز به مشکل خورده است که این امر سبب نگرانی سجاد و فدراسیون بدمینتون گردید .

      سخنگوی فدراسیون بدمینتون ... ایران در کنفرانس خبری امروز صبح اعلام کرد : "به دنبال حق و حقوق سجاد جمشیدی از مراجع قانونی هستیم و این مشکل را با جدیت پیگیری خواهیم کرد."

      تمامی خبرنگاران حاضر در کنفرانس امروز صبح فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا تقاضای ذکر مشکل این روز های سجاد جمشیدی ... د که با خنده ی سخنگوی فدراسیون بدمینتون همراه شد و این سوال بی پاسخ ماند.

      سجاد جمشیدی که این روز ها شانس اول ایران برای حضور در مسابقات بین المللی بود شاید برای همیشه جایگاه خودش را به ... جباری بسپارد.

برچسب ها : پای راست سجاد جمشیدی ش ... ت... - سجاد ,جمشیدی ,فدراسیون ,بدمینتون ,مشکل ,فدراسیون بدمینتون ,سجاد جمشیدی ,سخنگوی فدراسیون ,راست سجاد , ... ی ایران ,سخنگوی فدراسیون بدمینتون ,جم
اردوی آمادگی تیم نوجوانان بدمینتون استان مرکزی جهت حضور در رقابت های کشوری در ارومیه
اردوی آمادگی تیم نوجوانان بدمینتون استان مرکزی با حضور 14 بازیکن درروز ... مورخ12 /1395/06 به میزبانی شهرستان اراک و در سالن اختصاصی بدمینتون مجموعه ورزشی ... ی پنجم مرداد برگزار شد.

در این اردوی یک روزه بازی های یکنفره و دونفره برای بالا رفتن سطح آمادگی ورزشکاران انجام شد.
رقابت‌های قهرمانی کشور نوجوانان پسر 16 تا 19شهریور ماه در ارومیه برگزار می‌شود .

اردوی آمادگی تیم نوجوانان بدمینتون استان مرکزی جهت حضور در رقابت های کشوری در ارومیه

برچسب ها : اردوی آمادگی تیم نوجوانان بدمینتون استان مرکزی جهت حضور در رقابت های کشوری در ارومیه - بدمینتون ,نوجوانان ,آمادگی ,اردوی ,استان مرکزی ,بدمینتون استان ,نوجوانان بدمینتون ,اردوی آمادگی ,بدمینتون استان مرکزی ,نوجوانان بدمینتون است
پایان مسابقات انتخ ... تیم های ملی بدمینتون ایران با قهرمانی دور از انتظار سجاد جمشیدی
      مسابقات انتخ ... تیم های ملی بدمینتون ایران با قهرمانی سجاد جمشیدی پایان یافت، این مسابقات که از روز 12شهریور ماه 1395 در سالن حجاب تهران در رده های مختلف سنی آقایان و بانوان آغاز گردیده بود ساعاتی پیش با قهرمانی سجاد جمشیدی به پایان رسید.

      سجاد جمشیدی که این روز ها شایعات ترک کشور او بیش از بیش به گوش می رسید با قهرمانی خود ثابت نمود که تنها امید آینده بدمینتون ایران هنوز هم عاشق این مملکت می باشد او در پایان بازی به دلیل مشکل زانو به سختی بر روی پاهای خود ایستاد و بر روی سکو رفت تا مدال خود را از دست ... محترم ورزش دریافت نماید.

سجاد جمشیدی از تهران توانست با پیروزی 3 بر 2 برابر عرفان شاه حسینی از تهران علاوه بر خود توانست تیم تهران را در مجموع نیز قهرمان کند.

پایان مسابقات انتخ ... تیم های ملی بدمینتون ایران با قهرمانی دور از انتظار سجاد جمشیدی


      در دیگر بازیهای این مسابقات ثریا آقایی توانست با پیروزی 3 بر 0 بر یسری بیگی از اصفهان، قهرمان این مسابقات شود.

      در رده سنی امید نیز ... جباری از همدان توانست مهدی انصاری از زنجان را ش ... ت داده و قهرمانی را برای خود بدست بیاورد.

در رده سنی امید در قسمت بانوان ثمین عابد خجسته از تهران توانست با پیروزی 3 بر 0  برابر هدیه شمس از توابع تهران بر روی سکوی اول بایستد.

 سایر ع ... های این مسابقات بزودی در این وبسایت بارگزاری می شود.

برچسب ها : پایان مسابقات انتخ ... تیم های ملی بدمینتون ایران با قهرمانی دور از انتظار سجاد جمشیدی - مسابقات ,تهران ,توانست ,جمشیدی ,سجاد ,قهرمانی ,سجاد جمشیدی ,بدمینتون ایران ,تهران توانست ,قهرمانی سجاد ,مسابقات انتخ ...
بدمینتون ساحلی


در کنار آب های نیلگون خلیج فارس ؛ رشته بدمنیتون ساحلی راه اندازی شد
برای نخستین بار در سطح جهان، رشته بدمینتون ساحلی در کنار آب‌های نیلگون خلیج‌فارس راه‌اندازی شد.

به گزارش بدمینتون نیوز رئیس هیئت بدمینتون استان هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ب ... ان اینکه به مناسبت هفته تربیت‌بدنی برای نخستین بار بدمینتون ساحلی را در بندرعباس آغاز کردیم، تصریح کرد: این رشته ورزشی در بدمینتون جهان جدید است و ایده‌ای نوین برای گسترش این رشته ورزشی مهیج است.

مصطفی خادم با ابراز امیدواری از برگزاری این مسابقات به‌صورت کشوری، تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم با حمایت سایر استان‌ها و فدراسیون بدمینتون این رشته ورزشی جدید را در سراسر کشور راه‌اندازی و یک دوره مسابقات کشوری برگزار کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه به دلیل جدید بودن این رشته در سطح جهانی به دنبال برگزاری مسابقات بین‌المللی آن هستیم، خاطرنشان کرد: بندرعباس باوجود داشتن مجموعه ورزشی استاندار ساحلی غدیر آمادگی میزبانی مسابقات بین‌المللی را داراست.

خادم ب ... ان اینکه ی ... ری قوانین و مقررات خاص و تغییراتی در زمین ایجادشده است، اضافه کرد: این تغییرات برای افزایش جذ ... ت در بازی و جذب تماشاگر بوده است.

رئیس هیئت بدمینتون استان هرمزگان با اشاره به اینکه به دنبال آن هستیم این رشته ورزشی را بانام هرمزگان در سطح بدمینتون جهان ثبت کنیم، اظهار کرد: در این زمینه همکاری تعامل اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان و فدراسیون بدمینتون را می‌طلبد که امیدوارم این امر محقق شود

 

 
برچسب ها : بدمینتون ساحلی - بدمینتون ,رشته ,ورزشی ,ساحلی ,مسابقات ,هرمزگان ,رشته ورزشی ,بدمینتون ساحلی ,بدمینتون جهان ,فدراسیون بدمینتون ,مسابقات بین‌المللی ,بدمینتون اس
اخبار هیئت بدمینتون استان زنجان

 به نقل از روابط عمومی هییت بدمینتون استان زنجان عصر روز ... مسابقات رنکینگ رده نوجوانان دختر و پسر به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی برگزار گردید که نتایج ذیل بدست آمد .
نفرات برتر پسر در قسمت یکنفره 
مقام اول: علیرضا کاظمی 
مقام دوم :محسن معصومی 
سوم مشترک :محمد امین مقدم نوروزی و حسین ایاره 
مقام پنجم : ... حسین حسنی 
ششم : ... حسین خان احمدلو هفتم : مانی بیگدل
و هشتم : میلاد محبی

نفرات برتر در قسمت دونفره : 
مقام اول : نیما حبیبی و نیما خدایاری 
مقام دوم : ... حسین گرم ... و محمدصادق عباسی

در آ ... از کلیه عزیزانی که مارا در برگزاری هر چه بهتر این دوره از مسابقات یاری نمودند تشکر مینماییم‏ . 
از کلیه مربیان ، داوران ، تماشاگران ، خانواده های ورزشکاران عزیز و عوامل اجرایی کمال تشکر را مینماییم . 
نتایج مسابقات بانوان نیز در اسرع وقت به اطلاع خواهد رسید .

لازم به ذکر است که افراد منتخب طبق آیین نامه به تیم منتخب استان جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور سال ١٣٩٦ دعوت میشوند

برچسب ها : اخبار هیئت بدمینتون استان زنجان - مسابقات ,استان ,نفرات برتر ,استان زنجان
توقیف ماشین بدمینتون باز ایرانی به علت سرعت بالا
      بازیکن معروف بدمینتون ... ایران ماشین خود را به قانون سپرد...

      س.ج بازیکن نامی ... ایران در ساعت 20:00 روز چهارشنبه مورخه 95/08/05 توسط پلیس راهور تهران-قم متوقف و ماشین سانتافه خود را به دلیل سرعت بالا توقیف شده دید این اتفاق در شرایطی بود که س.ج در وضعیت روحی مناسبی نبوده و طبق  گزارش راهور ناجا این بازیکن به صورت گریان در حال رانندگی بوده...

توقیف ماشین بدمینتون باز ایرانی به علت سرعت بالا

برچسب ها : توقیف ماشین بدمینتون باز ایرانی به علت سرعت بالا - ماشین ,بازیکن ,سرعت بالا , ... ی ایران , ... , ... ایران
تیم ملی بدمینتون ایران به مسابقات بین المللی مجارستان اعزام شد.
تیم ملی بدمینتون ایران به مسابقات بین المللی مجارستان اعزام شد

ملی پوشان بدمینتون ایران جهت حضور در مسابقات بین المللی مجارستان در نخستین ساعات بامداد امروز پنج شنبه 6 آبانماه جاری تهران را به مقصد بوداپست ترک ... د.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، تیم اعزامی متشکل از ثریا آقایی ، سارا دلاوری ، یسری بیگی ، سروش اسکندری ، فرزین خانجانی و مهران شهبازی می باشند.

این تیم را صادق کرباسی و سحر زمانیان به عنوان سر مربی تیم ملی آقایان و مربی تیم ملی بانوان در این رقابت ها همراهی می کنند.

مسابقات بین المللی بدمینتون مجارستان در روزهای 6 تا 10 آبان ماه جاری و با شرکت 27 کشور ( بلژیک، اسپانیا، کروواسی ، انگلیس ، دانمارک ، هند ، سوییس ، جمهوری چک ، اسلواکی ، پرتغال، فنلاند ، فرانسه ، لهستان ، اسکاتلند ، ایران ، صربستان ، ایتالیا، اتریش ، اسلوونی ، روسیه ، رومانی و مجارستان در قسمت یکنفره و دونفره برگزار می شود.

برچسب ها : تیم ملی بدمینتون ایران به مسابقات بین المللی مجارستان اعزام شد. - بدمینتون ,مجارستان ,مسابقات ,المللی ,بدمینتون ایران ,المللی مجارستان ,مجارستان اعزام ,المللی مجارستان اعزام
ملی پوشان بدمینتون، شنبه عازم جام جهانی اسپانیا می شوند
سرمربی تیم های رده سنی بدمینتون اعلام کرد: « ... جباری» و «ثمین عابد خجسته» که موفق به ... ب سهمیه جام جهانی جوانان شده اند، روز شنبه عازم این کشور خواهند شد.

 

 مرتضی ولی دروی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا گفت: برای نخستین بار ... جباری در آقایان و ثمین عابد خجسته در بانوان با برنامه ریزی فدراسیون بدمینتون موفق شدند تا در جام جهانی جوانان اسپانیا به طور انفرادی ... ب سهمیه کنند.
وی با بیان اینکه بازیکنان روز شنبه به اسپانیا اعزام خواهند شد، افزود: ما 2 روز در اسپانیا فرصت تمرین داریم و ... جباری می تواند با زمین و شرایط مسابقات آشنا شود.
... جباری از جمله بازیکنانی به شمار می آید که توسط فدراسیون آسیایی برای «پروژه آسیا» انتخاب شده است. بازیکنان مستعد و استعدادهای بدمینتون در پروژه آسیا برای بازی های المپیک توکیو 2020 مدنظر قرار می گیرند.
سرمربی تیم رده های سنی بدمینتون اظهار کرد: مهارت ها و استراتژی های نهایی را بیشتر در اردو مرور کردیم و امیدواریم که ... جباری بتواند با برنامه ریزی های انجام شده نتایج خوبی در جام جهانی بگیرد.
جام جهانی 2016 جوانان اسپانیا در 2 بخش تیمی و انفرادی با حضور 54 کشور در شهر بیلبائو برگزار می شود. از آنجایی که مسابقات تیمی هنوز به پایان نرسیده، چهره بازیکنان در بخش انفرادی مشخص نشده است و 2 بازیکن ایران نیز حریفان خود را نشناخته اند. ج ... مسابقات انفرادی و حریفان ... جباری و ثمین عابد خجسته روز یکشنبه هفته آینده و بعد از پایان مسابقات تیمی با حضور س ... رست تیم ها و سرمربیان مشخص می شود.
ولی دروی از کیفیت اردوی تیم ملی ابراز رضایت کرد و گفت: ما فشار زیادی را روی ... جباری آوردیم و امیدواریم در جام جهانی بتواند نتایج خوبی را ... ب کند.
سرمربی تیم های رده سنی بدمینتون با حمایت از برنامه ریزی فدراسیون روی جوانان و نوجوانان اظهار کرد: ما به تمام برنامه هایی که از قبل هدف گذاری کرده بودیم، دست یافتیم و تلاش داریم تا بازیکنان ایران بتوانند در مسابقات 2018 آرژانتین نیز ... ب سهمیه کنند.
ولی دروی از اعزام بازیکنان جوان و نوجوان بدمینتون به مسابقات جهانی ترکیه قبل از دهه مبارک فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: اردوهای تیم های رده سنی بلافاصله پس از مسابقات جام جهانی جوانان اسپانیا و اربعین حسینی از سر گرفته می شود.

برچسب ها : ملی پوشان بدمینتون، شنبه عازم جام جهانی اسپانیا می شوند - جهانی ,مسابقات , ... ,اسپانیا ,جباری ,بدمینتون , ... جباری ,جوانان اسپانیا ,جهانی جوانان ,برنامه ریزی ,نتایج خوبی ,جهانی جوانان اسپانیا
نتایج دور رفت مرحله مقدماتی رقابت های لیگ برتر بدمینتون اعلام شد
دور رفت مرحله مقدماتی رقابت های لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور جام خلیج فارس در گروه الف عصر امروز پنج شنبه 27 آبان ماه جاری به میزبانی ... آزاد در تهران برگزار شد و در پایان تیم ... آزاد در صدر ج ... قرار گرفت.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، تیم ... آزاد با ... ب 6 امتیاز به مقام نخست دست یافت و در صدر ج ... گروه الف قرار گرفت.

تیم های ... کرمانشاه وپراتیک رامیان گلستان با ... ب 4 و 2 امتیاز به ترتیب در مکان های دوم و سوم ج ... قرار گرفتند.

بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور جام خلیج فارس در قالب دو گروه الف و ب به صورت دو مرحله مقدماتی و نهایی به طور رفت و برگشت برگزار می شود.

لازم به ذکر است که در گروه ب که تیم های گاز تهران ، ... آمل و ... گنبد حضور دارند دیدار دور رفت مرحله مقدماتی در روزهای چهارم و پنجم آذرماه برگزار خواهد شد.

برچسب ها : نتایج دور رفت مرحله مقدماتی رقابت های لیگ برتر بدمینتون اعلام شد - مرحله ,گروه ,مقدماتی ,ج ... , ... ,برگزار ,مرحله مقدماتی , ... آزاد ,برتر بدمینتون ,ج ... قرار ,قرار گرفت ,برتر بدمینتون باشگاه ,مرحله مقدم
آخرین وبلاگهای به روز شده
وبلاگهای اتفاقی
اخرین جستجو ها
گسترش مثل چاه کن همیشه ته چاه است کتاب مهارت های نوشتاری پایه ی هشتم گزارش کارگاه حرکات اصلاحی رمز ماشین بوگاتی برای gta5 پرسه بادبادک باز افغان listمدار فرمان چپ گرد راست گرد با کلید دو ح ه رونی این رکوردهای لعنتی واقعاً باارزش هستند تومولوس چیست آموزش شبکه چند کامپیوتر با وایرلس بدون سیم کد پیشواز ایرانسل پاشایی شبا بیدار رهاسازی ۶ هزار قطعه ماهی در رودخانه سزار رزم سلطان استان اردبیل تولیدی پارچه کالسکه پیر گاردین تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی به پیمانی دارای کارنامه ازمون ادواری سالهای 81تا84 mani rahnama dolate eshgh اهنگ هاوا دو گلمدین صاباح اولدو گلمدین آهنگ صاباح اولدو گلمدین آموزش فتوشاپ افکت ع قاب ع کلاسیک نمک خوردی نمکدان مشکن نسبت فامیلی کاریناکاپور با ارجون کاپور چیه شیوه ی زبان خط فارسی و شیوه ی تغییر و تحول ان انزلی سپید تالاب کشتی دریا بندرگاه تالاب انزلی بهار دلکش کانال بندرگاه میهمانی عشق فایل فلش و رام روت شده samsung g531f شنـا فیزیولوژی شنا برگزاری کارگاه آموزشی مداخله در فرآیند طلاق برترین پروژه ایجاد وب‌سرور host list سامانه مشاهده سوابق بیمه شدگان ایزدی انجمن شیمی ایران آیوپاک آقای جونز ، بازنشسته کم بینا که دچار لرزه های دست است و حافظه کوتاه مدت خود را از دست داده است لولینا به عنوان عروسک خانه نشین بروجردی تالار اصلی ورودی خانه بروجردی قرار دارد تابستان نشین زمستان نشین ورودی اصلی انجیرک روستای روستای انجیرک مشکلات روستای مشکلات روستای انجیرک آژانس امنیت ملی مدعی است ایران جنگ سایبری را از آموخته میدان داری یک نهاد غیر انتفاعی در عرصه های مختلف ورزقان من موهایش مقدمه انشا درباره شهید محمد حسین فهمیده کلاس هفتم روز بزرگداشت فردوسی تاثیر پوزولان پوکه معدنی برخواص مقاومتی بتن بازی پونی کوچولو پول بینهایت برای اندروید اپک تاپس beeg new تعمیر کار ماشین نوشت تبریک خیلی باران قبول میگم خیلی عزیز تبریک میگم سپهر سراجی بروجردی جامعه اطلاعاتی بستر ساز کارآفرینی دانش محور بایرامیزمبارک اولسون آموزش تکه دوزی به سبک ژاپنی وزارت نیرو مکلف به دریافت 150 ریال از مشترکان آب نمونه نامه ها در اتوماسیون اداری محی الدین اونق پای خود را به تیغ جراحان می سپارد گاهی عهایی مرور غلام ت آنم که پای بند یکیست نحوه تنظیم تایمر اسپلیت پاناسونیک میکروسکوپ نوری معرفت درُ گرانی است به هر ندهندبه خدا متن خیرمقدم به والدین کلاس اول دبستان طریقه خواندن حاجت اهل سنت دوره های کمک پرستاری بهیاری جهاد ی شهید بهشتی جواب انشا های کتاب نگارش پایه دهم تصادف سمند ونیسان جاده جلفا مرند شنبه هفت شهریور نظرابن سینا درباره تاثیر شه برجسم زمان برگزاری کنکور سازمان سنجش95 رودسر شهرستان تاسوعائیان برگزار شهرستان رودسر بزرگ تاسوعائیان بزرگ الحرام محرم الحرام پاییز علیرضا بهجتی hp ابزار امنیتی جدیدی برای سازمان‌ها عرضه کرد اطلاعیه برگزاری دوره تئوری مربیگری نمایندگی کالسکه good baby eu منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی ۱ لیست کلمات مخفف فارسی قد وزن دمت آکالین خواننده ترکی فایل صوتی کتاب سنتور پشنگ کامکار شگفتی های آفرینش به انگلیسی جمع اوریاطلاعات درباره مواد سازنده قهوه روعن زیتون شامپو صابون انواع کیس های ارائه شده توسط پناهنده گان افغان در اروپا اکورد اهنگ تو همون عشق اریایی کوار فرماندار فرماندار کوار کوار برگزار بررسی مسائل قیمت ورودی تالار مشاهیر اصفهان رهباردار پشتیبانی ریاضی پنجم ابت اهنگ غمگین مازندرانی یادش بخیر اون قدیما نره جان دلبر همه چیز در مورد نشانه کوزه خو ده در حفاری مدل گلدوزی اسم جیران طرح توجیهی مجوز بازیافت خودروهای فرسوده، جداسازی، برش پرس دعای چاقوی قربان کلیه قطعات تفنگ شکاری صفحه 23کتاب مهارت های نوشتاری هفتم چیمن دختر هیچی دختر چیمن هیچی دختر ابکل آیا با موتور سیکلت می توان موتور برق ساخت عابد پیدا کرده فلان روسری روسری روسری دعای حاجت اهل سنت پیشگیری از رفتارهای پرخطر و آسیبهای اجتماعی در نوجوانان اعلام میزان جریمه غایبان سربازی برای معافیت یه متن با تریبپ های با تریبپ الکی خوش مثلا شب مث شب بیانیه لوزان شرکت فولادجهان آرا الوند سامانه سنا قضایی پاسخ پرسش های کتاب درآمدی تحلیلی بر انقلاب ی ایران عیوضی http eblagh adliran ir پیگیری bavanat
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 0.923 seconds
RSS