جذاب ترین ورزش و کم خطر ترین ورزش

نتایج جستجوی عبارت ' جذاب ترین ورزش و کم خطر ترین ورزش ' از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت شده در سایت در زیر نمایش داده شده است و شما میتوانید با کلیک بر روی عنوان هر وبلاگ اطلاعات کامل آنرا مشاهده فرمائید.
انواع ورزش ها  
آشنایی با انواع ورزشهای موجود در جهان حرکت ورزش با حیوانات ورزش‌های رزمی دوچرخه‌سواری ورزش‌های هوایی ورزش‌های مخاطره‌آمیز ژیمناستیک ورزش‌های موتوری ورزش‌های صحرائی ورزش‌های قدرتی ورزش‌های راکتی اسکیت‌سواری اسکی ورزش‌های برفی ورزش‌های نشانه‌روی ورزش‌های بیلیاردی ورزش‌های گروهی ورزش‌های فکری ورزش‌های آبی


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
ورزش و سلامتی  
\-ورزش با هدف قراردادن اعصاب اشتها در مغز ،احساس سیری را تقویت می کند . \-ورزش می تواند در پیشگیری از افسردگی کمک کند . \-ورزش وزن را کم می کند و اعتماد به نفس را بالا می برد . \-ورزش قند خون را کنترل می کند. \-ورزش خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی را کاهش می دهد . \-ورزش از تصلب شرائین جلوگیری می کند . \-ورزش از چاقی که عامل اصلی چند نوع سرطان است ،جلوگیری می کند . \-


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
۷ توصیه برای لذت بردن از ورزش  
۷ توصیه برای لذت بردن از ورزش   ورزش یکی از لازمه های زندگی سالم است. ورزش می تواند ریسک ابتلا به فشار خون، دیابت، سکته و بیماری قلبی را کاهش دهد. معمولا ما همیشه ورزش را با اشتیاق آغاز می کنیم اما بعد از چند هفته، اشتیاق ما از بین می رود. به گقته یکی از متخصصین این مهم است که ما از ورزش ... لذت ببریم، نه آن که ورزش را فقط به چشم یک اجبار ببینیم. برای لذت بردن از ورزش، باید فعالیت های جذاب را به آن اضافه کنید یا با خلاقیت خودتان، تغییراتی در برنامه


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
7 توصیه برای لذت بردن از ورزش  
ورزش یکی از لازمه های زندگی سالم است. ورزش می تواند ریسک ابتلا به فشار خون، دیابت، سکته و بیماری قلبی را کاهش دهد. معمولا ما همیشه ورزش را با اشتیاق آغاز می کنیم اما بعد از چند هفته، اشتیاق ما از بین می رود. به گقته یکی از متخصصین این مهم است که ما از ورزش ... لذت ببریم، نه آن که ورزش را فقط به چشم یک اجبار ببینیم. برای لذت بردن از ورزش، باید فعالیت های جذاب را به آن اضافه کنید یا با خلاقیت خودتان، تغییراتی در برنامه ورزشی روتین خود بوجود آورید.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
در مورد ... سرخاب  
در سن 16 سالگی در زور خانه نظام آباد ورزش را شروع کرد و بعد از گذشت یک سال با توجه به علاقه شدید به ورزش های رزمی در باشگاه بو ... رس ... شروع به تمرین کرد و در کنار این ورزش ورزش هایی از قبیل بدنسازی و ورزش زور خانه ای را نیز ادامه می دادند.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
ورزش  
ورزش ها نوع های مختلفی هستند که میتونیم چند تا از اون هارو نام ببریم مثلا فوتبال والیبال بسکتبال شنا تکواندو و غیره  ورزش های گوناگونی وجود دارند که به سلامتی ما کمک میکنند و مارا با نشاط میکنند بعدا در مورد همه ی ورزش ها برای شما توضیح میدهم 


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
اثرات ورزش بر روی پوست  
بیشتر مردم برای لاغر شدن و داشتن تناسب اندام به ورزش رو می آورند. ورزش نه تنها باعث سلامتی جسم و بهبود کیفیت زندگی اشخاص می شود، بلکه تأثیرات شگفت انگیزی نیز روی زیبایی پوست دارد. ورزش منظم تأثیرات مفید متعددی روی پوست دارد. در این مطلب به مهم ترین اثرات ورزش ... روی زیبایی پوست اشاره می کنیم.عرق ... باعث زیبایی تان می شود وقتی ورزش می کنید،


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
ورزش یوگا چیست  
یوگا واژه ای است سانسکریت به معنای وصل ... . وصل ... ذهن به جسم، احساسات به منطق و  وصل ... توجه به عمل. یوگا به معنای واقعی خودش یک ورزش است. ورزش یعنی ورز آوردن، آماده ... . یوگا ورزش کاملی برای جسم و ذهن است. تکنیک هایی در یوگا وجود دارد که هم بدن را ورزش می دهد و هم ذهن را به تکاپو و فعال بودن وادار می کند.    


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
13 مزیت ورزش در بهداشت و سلامت روان  اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
فواید ورزش چیست ؟  
ورزش به شما کمک خواهد کرد تا چربی از دست داده و لاغر شوید. اما باید دلایل مهم بیشتری برای ورزش ... وجود داشته باشد. شما نه تنها برای ... ب و حفظ سلامتی ورزش بلکه برای زندگی و زندگی ... ورزش می کنید. مغز را به فعالیت وامی دارد چون ورزش جریان خون را به سمت مغز افزایش می دهد ، ورزش برای مغز و سر شما به اندازه بدن شما مفید می باشد. ورزش می تواند به تمرکز حواس شما و همچنین استراحت و آرامش مغز شما حتی در هنگام خواب کمک کند.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
اصل ورزش  
اصل ورزش را از یونان دانسته اند که به منظور چابکی بدن و ایجاد قوّت انجام می یافت و پاروزنی، بو ... ، کشتی ، شنا ، شمشیرزنی ، تیراندازی ، اسکی و ورزش هایی چون بیس بال ، سافت بال و بسکتبال و انواع فوتبال و چوگان بازی ، والیبال ، گلف ، انواع تنیس ، شنا ، پرتاب وزنه و ... جزو ورزش محسوب می شوند.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
... افضل پور پنجمین مدیر کل ورزش و جوانان استان لقب گرفت.  
مراسم معارفه پنجمین مدیر ورزش و جوانان ... اسان جنوبی با حضور ... رضا خادم،معاون حقوقی،مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان امروز چهارشنبه ساعت 13در سالن اجتماعات بانک ملت برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان،در این مراسم،خادم رسما ابلاغ افضل پور را به عنوان « مدیرکل ورزش و جوانان ... اسان جنوبی » که از سوی مسعود سلطانی فر ، ... ورزش و جوانان امضا شده است در جمع جامعه ورزش و جوانان به وی تقدیم خواهد کرد .


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
سپک تاکرا  
ورزش سپک تاکرا 500 سال قبل توسط خانواده ای سلطنتی در ما ... ی پایه گذاری شد که البته آن زمان یک بازی درباری و سلطنتی بود. نام این ورزش از دو زبان گرفته شده. سپک sepakدر زبان ما ... یایی به معنای ضربه زدن و تاکرا takrawدر زبان تایلندی یعنی توپ. هنگامی که این ورزش متولد شد تا حد زیادی شبیه ورزش ژاپنی kemari بود.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
وقتی ورزش میکنید مغزتان چنین است  
همه میدانیم فعال بودن و مرتب ورزش ... مزایای زیادی برای سلامت قلب و قوی شدن عضلات دارد. پس جای تعجب نیست که متخصصان تغذیه و ورزش به افراد توصیه میکنند در طول هفته حتما برنامه ای برای انجام ورزش های هوازی و قدرتی داشته باشند. اما جالب است بدانید مزایای ورزش تنها محدود به بدن نمیشود و چیزی فراتر از آن است. در ادامه لیستی بلند از تاثیر مثبت ورزش روی روان را برای شما میگوییم.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
ورزش در قرآن  
قرآن، کتاب آسمانی ... ، بزرگ ترین سرمشق و راه گشای زندگی انسان ها در همه شوون و امور، تا روز قیامت است. در این کتاب بزرگ و بی نقص\- که کلام خالق انسان و تمام هستی می باشد\- آیاتی وجود دارد که به گونه ای بر اهمیت ورزش و نیرومند سازی جسم در کنار تقویت روح و بعد عملی دل ... دارد. ما در این جا به برخی از این آیات\- در حد وسع کتاب\- اشاره می کنیم، باشد که راه گشای ورزش کاران، ورزش دوستان و سایر اقشار جامعه مومن و مسلمان ما باشد، ان شاء الله.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
دانستنی های سپکتاکرا  
ورزش سپک تاکرا 500 سال قبل توسط خانواده‌ای سلطنتی در ما ... ی پایه‌گذاری شد که البته آن زمان یک بازی درباری و سلطنتی به شمار می‌آمد. نام این ورزش از دو زبان، سپک sepak در زبان ما ... یایی به معنی ضربه زدن و تاکرا takraw در زبان تایلندی یعنی توپ گرفته شده است. هنگامی که این ورزش متولد شد تا حد زیادی شبیه ورزش ژاپنی kemari بود....


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
بانوان ورزشکار چوار از تاثیرات ورزش می گویند .  
ورزش تاثیرات مثبت در بانوان دارد .ورزش باعث تحرک و پویایی می شود و در سلامتی افراد تاثیرات بسزایی ایفا می کند و اثرات متفاوتی خواهد داشت ورزش سیستم های مختلف بدن از جمله قلب و عروق ، عضلات ، اسکلت و استخوان های بدن ، گوارش سیستم عصبی و غیره مفید می باشد .


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
اهمیت ورزش شهروندی  
اهمیت ورزش شهروندی ورزش، بخشی از زندگی سالم است و در دهه های اخیر هر روز به تعداد ... انی که ورزش می کنند، افزوده می شود.  وجود فضاهای ورزشی در همه جای دنیا حق شهروندی محسوب است، در این راستا، امکاناتی مهیا شده تا شهروندان با کمترین هزینه و امکانات، سلامت جسمی و روانی خود را حفظ کنند؛ نصب وسایل ورزشی در پارک ها گامی موثر برای توسعه ورزش شهروندی بود...    


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
تحقیق ورزش و تربیت بدنی - بررسی مرگ ناگهانی در ورزش  اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
ورزش...  
دانشمندان به این نتیجه رسیدن که ورزش طول عمر رو زیاد میکنه؟ ... گوش که همیشه جنب و جوش داره دو سال عمر میکنه و لاک پشت که ورزش نمیکنه چهارصد سال عمر میکنه گول نخوریدها به استراحتتون ادامه بدید d       پ ن اینا رو ... ا ساختن من میدونم


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
مدیرکل جدید ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان؛ ورزش استان به جایگاه واقعی خود نرسیده است  اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
واقعیت های ورزش های هوازی  
  واقعیت های ورزش های هوازی ورزش های هوازی را گاهی اوقات با نام ورزش های قلبی نیز نام می برند که نیاز به پمپاژ خون از قلب به سایر عضلات را برای ا ... یژن رسانی بالا می برد. ورزش آیروبیک می تواند ضربان قلب و سرعت تنفس را افزایش دهد. نمونه هایی از ورزش های هوازی عبارتند از دو، شنا،        


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
ورزش مخصوص بیماران قلبی  
انواع ورزش مخصوص بیماران قلبی بیمار پس از ابتلای به سکته‌ی قلبی می‌تواند ورزش‌هایی را که قبلا انجام می‌داده است از سر بگیرد. مثلا، اگر شما قبل از سکته به طور منظم به ورزش دوچرخه‌سواری می‌پرداخته‌اید، پس از شفا یافتن هم با رعایت بعضی شرایط می‌توانید این ورزش را ادامه دهید.   در عوض به هیچ‌وجه منطقی نیست که به مرد ۶۰ ساله‌ای که پیش از سکته هیچ‌گونه آشنایی با دوچرخه‌سواری نداشته اجازه دهیم به این کار بپردازد.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
نکات کلیدی در مورد والیبال  
والیبال یک ورزش تیمی و ششمین ورزش محبوب، و گسترده‌ترین ورزش در بیشتر کشورهای جهان است که در آن بازیکنان در دو تیم شش نفره، در دو سوی توری قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا طبق قوانین بازی، توپ را از روی تور در زمین تیم مقابل فرودآورند.در این مطلب آسمونی به بررسی برخی نکات در این ورزش مهیج پرداخته ایم.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
راه‌اندازی پایگاه خبری‌تحلیلی ورزش لرستان  اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
و اما یک راه حل  
ورزش ورزش و تحرک بازدارندگی فراوانی دارد به شرط آنکه حرفه ای ورزش نکنی اما تخصصش را یاد بگیریم تا درست ورزش کنیم، خوب فکر کنیم ، غم گریز باشیم و غم زده نشویم، دوست داشته باشیم تا دوستمان داشته باشند، نیازاریم تا آزرده خاطرمان نکنند، خوب بین ... یم تا در موردمان خوب بین ... ند.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
نخستین جلسه شورای راهبردی ورزش خوزستان  
به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان در ابتدا به برگزاری جلسات شورای ورزش خوزستان اشاره کرد و گفت شورای ورزش استان با ریاست استاندار تشکیل شده که تا کنون دو جلسه از آن برگزار گردیده است. در دومین جلسه این شورا، هفت کمیته با اعضای آن مشخص شدند که بحث‌های تخصصی در کمیته های مربوطه صورت می‌گیرد.


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
ورزش و سرطان  
  امروزه ورزش جایگاه ویژه ای در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماریها دارد،سرطان هم جزو بیماریهایی است که ارتباط نسبتاً زیادی با شیوه زندگی افراد دارد. صنعتی شدن جوامع باعث افزایش بروز این بیماری شده است، در این مقاله ابتدا مطالب مهمی در مورد سرطان گفته می شود و سپس نقش تحرک و ورزش در کاهش بروز سرطان بررسی شده و سپس طریقه ورزش ... مؤثر آموزش داده می شود . ورزش در بیماران مبتلا به سرطان و جایگاه آن در درمان این بیماران هم جزو دیگری از این مقاله است


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
دیدار حمزه پور به اتفاق هیات ورزش روستایی استان با مهدوی  
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش روستایی میاندرود رضا حمزه پور رئیس هیات ورزش روستایی میاندرود به اتفاق رئیس و اعضای هیات ورزش روستایی استان برای دیدار با رئیس جدید ورزش و جوانان شهرستان میاندرود به اداره ورزش و جوانان این شهرستان واقع در خیابان تختی شهر سورک رفتند


اطلاعات بیشتر ... درخواست حذف این مطلب
  
آخرین وبلاگهای به روز شده
وبلاگهای اتفاقی
اخرین جستجو ها
خسته نباشی by chance فرم گزارش تخصصی آموزش و پرورش ﺍﻧﺘﺤﺎﺭﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺮﻭﻫﮏ ﺍﻧﺘﺤﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮔﺮﻭﻫﮏ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ انیمیشن های ریاضی سوم ابت استقلال دسته ورزش خوزستان اهواز مربی ناصر مطلق مدیران باشگاه امید استقلال استقلال خوزستان استقلال اهواز فایل های صوتی جلسه موسسه پیام آزادگان در حضور حاج آقا احدی مسئول پیام آزادگان صید 8 مدال طلا ، 5 نقره و 16 مدال برنز از مسابقات جهانی کاراته تست های درس های 1 و 2 و 3 و 4 ادبیات هشتم نشانه الاغ درگنج ی مراکز سنجش کلاس اولی ها در مشهد چرا اینقدر نا امیدند از کمبود اعتماد به نفس رنج می برند؟ تصاویر از فراز ایران؛ سال پروژه بازی سیگنال اسپارس به روش dct و حداقل مربعات با نرم افزار matlab اروپا سیاره ناسا بودجه پروژه فضاپیمای توسط فضاپیمای توسعه افزایش پیدا پیدا می‌کند اجرای برنامه توسعه تعاون بانک توسعه بانک توسعه تعاون تلفظ آفت دهان ید سبد ورمی کمپوست قیمت عالی قشقایی شهرام اسدی بوئین میاندشت باند و ساب های اکتیو حرفه ای ساخت کمپانی jbl جی بی ال سری eon میریم مارو خیلی معنی کمتر میریم قرارداداجاره به شرط تملیک فعالیت های رسانه‌ای جریان کارگزاران داستان گی با بچه ها تورمجازی اهواز تحول نقاط تغییر نوروز نقاط مثبت 1394 خورشیدی p ofunia comment on المصممة میرای داغر تنقل کنوز البحار إلى روما by mahfam eslami اسیدپاشی انگلستان acid http lynch daniel daniel lynch available جواب فعالیت صفحه ی 35 دفاعی نهم بازی منصوری با ماهان تندیس بدون تماشاگر برگزار می شود متن انشا تصویرنویسی صفحه 23 کتاب نگارش پایه هشتم فرمول گیاهی شگفت انگیز برای درمان سفیدی مو حکیم تهرانی پیانو یاماها میباشد اروپا مدرن ساخت پیانو آکبند زیبا حسین سرخی معصومه هلالی واحد بسیار زیبا حضرت معصومه واحد بسیار یعنی وقتی عبدالرضا هلالی زمان آغاز ثبت نام متقاضیان سرشماری نفوس ومسکن94 تضاد در منطق شور و نشاطی داشتیم سکته مغزی گفتار توانبخشی کاردرمانی مغزی سکته مغزی توانبخشی فیزیو پارکینسون آ ایمر مغزی پارکینسون توانبخشی سکته توانبخشی فیزیو تراپ ترلان آرمیتا پریا مواردمهم تاریخ های مهم تقویم و مناسبت ها برای مصاحبه نیرو انتظامی معنی آهنگ su yerdesin گریز روضه برای دعای عرفه خیلی خوشحال آهنگ از این دنیا میرم شاید فراموشت کنم فروش ویژه درب پنجره pvc پی وی سی در استان بوشهر با نازلترین قیمت قیمت درب کارخانه نتایج مسابقات هندبال دانش آموزی اراک گزینه کرده فعال فولدر راست ntfs کلیک راست انتخاب کنید property security فولدر ساخته فعال کنید کولر یونیت خارجی برفک میکند دمای یونیت خارجی دمای یونیت بدنه یونیت نتیجه دمای دیفراست برفک بدنه یونیت خارجی امتحان آغازین زبان انگلیسی پایه هشتم نهم استعدادی ورزشی باید از مدارس کشور آغاز شود آیا برای ثبت نام اول ابت ... مدرسه زهرا شاهسوارانی پولی باید پرداخت کرد.؟ مطلب در مورد فعالیت هاى خانه ى سلامت میدان هاى تره بار و محله وشهر خود در مورد بازیافت کاغذاطلاعاتى را جمعاورى وگزارش دهید مشاوره و طراحی سیستم های اعلام حریق شعری در قالب بحر طویل به مناسبت ولادت حضرت زهرا س آغاز نمایشگاه کارنامه با یک دقیق سکوت به یاد پرویز کلانتری کلّی گفتی و من گفتم نه رشتهای فنی و حرفه ای در قم بیشترین برنج در کدام استان است سایت شرکت دقت پویای نوین دلم تنگه دلم برای همه ی دلخوشیهای کودکی تنگ شده حفاظت دستگاه در مقابل ولتاژ نامناسب در کولرگازی واسپیلت پرداخت یک دهم درآمد سالانه به قطب گنابادیه یا قطب که به جای خمس و زکات در است پاسخ درسهایی از قران 14 بهمن جواب سوالات درسهایی از قرآن 14 11 آموزش انواع دوخت های پته دوزی؟ سابقه ی طراحی سوالات مفهومی و استاندارد از کتاب روان شناسی خیلی معدلم واسه امیدوارم معدل چگونه ساروج را از سنگ تشخیص دهیم هیئت کاراته شهرستان رباط کریم ویلای 80 میلیونی شدیدآ پول لازم در منطقه ازاد و ساحلی زیباکنار والعن محمدو فرجهم محمدوآل اعدائهم الهم فرجهم والعن محمدوآل محمدو والعن اعدائهم اعدائهم الهم برای نابودی فرجهم والعن اعدائهم برای نا نکته65 مواد صنعتی صنایع کربنات سدیم خوراکی مواد شیمیایی اسید سیتریک کربنات کلسیم ارائه مواد تجهیزات آزمایشگاهی مواد شیمیایی صنعتی گرامی داشت عید مبعث شوشتر قومیت گرایی شهرستان طوایف شهروندان قومیت گرایی توان جلوی جلوی قومیت سایر طوایف شهرستان شوشتر جلوی قومیت گرایی دیدار رئیس سازمان صدا و سیما با مدیران فدراسیون فوتبال تولید قطعات بی کیفیت معضل خودروسازی تحقیقی بزرگترین یاخته ها اسکانس کشور نحوه شرکت در قرعه کشی ژل مینرال آیس روش های تقویت انشای دانش آموزان ابت دفتر اتاق تهران در ای باواریا در آلمان افتتاح شد she remembered caterpillars برای pc در مترو حمله بقایی به قالیباف بعد از مناظره نظر و جهانگیری درباره اولین مناظره انتخاباتی کنایه ظریف به ماجرای کاغذ خواندن تحریم‌ها رونمایی از فیش حقوقی میرسلیم نظر محسن رضایی در مورد رئیسی و قالیباف تیموری معاون فرماندار سلماس اعتدال، هنر سیاست ورزی بیست و دوم علامت صدف دل گنج ی دعابرای پاشیدن باٱب برای جذب مشتری خلاصی از مجردی بلدرچین گوشت پرنده محصولات پرورش ویژگیهای ویژگیهای منحصر پرورش بلدرچین اعمال برنامه مواد معدنی سایر طیور دارای ویژگیهای منحصر tel aviv and haifa will be razed ø§ùˆù„ûŒù† ù‡ù…ø§ûŒø´ ú©ù†ú©ùˆø±ûŒ ù‡ø§ûŒ 94 ø¯ø± ø´ù‡ø±ø³øªø§ù† ø³ø±ø§ùˆø§ù† ø¨ø±ú¯ø²ø§ø± ú¯ø±ø¯ûŒø¯ میشه واکی حالم طرح توجیهی فست فود pdf راهنمای نحوه مونتاژ تابلوهای برق اشنایدر الکتریک تولیدبیش از 14 هزار تن سیب زمینی در لارستان تنبان بنده جماعت بانو اتاق کذایی تنبان نیم‌متری تنبان‌های کذایی جماعت ذکور برای خودمان راحتی‌ها تویش بالام‌جان ، بسیار pdf خلاصه زنجیره تامین
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

همچنین جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید
All rights reserved. © blog242 2016 Run in 0.896 seconds
RSS